Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
1. čer 2010

Ahojky holky,

Evžen, aspoň to už máte skoro hotové a v létě snad už budete jen lenošit. Teda pokud vůbec léto nějaké bude. Vůbec se nedivím holkám, že jsou nemocné. Vždyť furt prší...

Ilčo, taky byl včera Mates línější a moc nekopal. Za to dnes v 5:30 si to vynahradil 🙂 Na začátku mě malej taky moc nekopal, nebo spíše jsem si to přes den neuvědomovala. Jen když jsem se na to soustředila. Za to teď jsou to docela bolestivé kopance, ale je to dobře. Vím, že je aspoň v pořádku. Zítra touto dobou už budu na monitoru, tak jsem zvědavá 🙂
Jinak paralen můžeš, ale za celé těhotenství jsem ho snad měla 2x když mě bylo nejhůř a bolest hlavy se nadala vydržet. To jsem trpěla těmi dutinami. Jinak jsem se lékům vyhýbala. Jen vše přírodní, co mi doporučil gynekolog.

Pant, tak snad tě ty kapky aspoň trochu pomůžou a uleví se ti. Na kašel mi pomáhal přírodní lék... http://www.lekarna.cz/mucoplant-jitrocelovy-sir...

Jedna, ty zase trpíš střevní chřipkou. No, snad je to dneska taky lepší. Ať tě to brzo přejde.

pantomima
1. čer 2010

lucie- jitrocelovej sirup už beru tejden, ale žádnej velikej efekt nepozoruju, no zítra jdu do pordny, tak se ještě zkusím domluvit se Švábkem

l.u.c.i.e
1. čer 2010

Tak snad ti Švábek něco doporučí. Mě ten jitrocelový sirup zabral. Asi jsi více zahleněná... Ale zase je pravda, že jsem se potila v posteli, což ty si s malou dovolit nemůžeš... Ani to počasí tomu nepřidá. Ach jo...

ilca1
1. čer 2010

ahoj všem, ven ani nekoukam ☹ 😀
Luci julinka začala zase kopat večer celá se tam nějak přetáčela a v noci taky , jak jsem se přetočila na druhej bok tak se začala taky točit 🙂 i teť je vzhůru 🙂
pant taky jsem celou noc smrkala,to je hrozný jsem teď celá rozlámaná ani se mi nechce nakoupit, ale dneska je den dětí tak musim zajet koupit Fildovi nějaký zákusky a rychlý špunty 🙂
holky taky se vam chlupatí bříško?Já to měla malinko i při fildovi ale teď tam mam těch chloupků nějak vic ale to po porodu zase zmizí....doufam 😅

l.u.c.i.e
1. čer 2010

Ilčo, užijte si s Fildou den dětí a pěkně to oslavte 🙂 Vidíš, už je zase čilejší. Předtím holt více spala, aby měla sílu růst 🙂
Mě bříško vůbec nechlupatí, jen mám více pigmentu...

m.evzenie
1. čer 2010

Ahoj holky,
jdu Vás pozdravit. To počasí ne a ne se umoudřit, pokud to vyjde tak možná o víkendu bude líp. 😉
Lucko, to nevím jestli budem lenošit, poněvadž chceme ještě stavět garáž s dílnou. Užij si zítřejší poradnu. 🙂
Ilčo, hlavně, že jste si to užili v bazénu. Pěkně oslavte ten den dětí. 🙂
Ostatní zdravím

gambrinuska
1. čer 2010

Ahojky, holky, jen v rychlosti zdravim, nějak zas nestíham 😅 píšu vždycky jen z práce 😀
Máte pravdu to počasí je fakt hnus 😝 🙄
Jani8 😔 😔 ☹ škoda asi chápu co prožíváš, áni nevim co k tomu napsat, jen hodně sil a nenech se zlomit, jednou určo zvítězíme 😉 😔
Jinak kdyby jste někdo viděl mojí MS tak mi jí šupem pošlete 🙄 😔 , vyhlížim jí od pátku a někde se toulá 😅 potvora, naplánovala jsem si v práci dovču, tak doufam, že to nebudu muset šoupat 😖 to by měli ze mě radost, holky já už se snad i na ty injekce těšim 😅 máčo no 😉
Ostatní zdravim 😅

pantomima
2. čer 2010

pěkné ráno

v půl devátý frčím do poradny, snad bude vše ok, celou noc jsem prokašlala a to už jsem se včera odhodlala k teplý vincentce s mlíkem a medem a cibulovýmu sirupu 😖 , je to hnus, ale snad to zabere

l.u.c.i.e
2. čer 2010

Dobré ránko holky,

jdu vás jen pozdravit, za půl hodiny odcházím do poradny na monitor... Už se těším 🙂 Jo a taky jak jsem se objednala na tu maxi lekci do FN Lochotín, tak jsem jim včera volala, že mi od nich nepřišel žádný termín a že už mi do porodu zbývají jen 4 týdny. No a PA se mi moooc omlouvala, že už mají plno... Pravděpodobně jsem jim musela vypadnout. Nabídla mi, že se můžu přijít podívat aspoň na prohlídku porodnice a porodního sálu... No nevím, zda to teď chci vidět. Docela mě to vytočilo. Nechápu proč se tam máme tak brzo přihlašovat, když pak na vás zapomenou. Ach jo...

Evžen, ještě garáž s dílnou? Tak to si v létě opravdu neodpočinete. To už vidím jak pro tebe miminko bude jen a jen relax 🙂

Gambrinusko, snad se ti už MS rozjela. To je normální, že se na injekce těšíš. U mě to bylo taky tak. Radovala jsem se, že už se něco bude dít. Měla jsem štěstí v tom, že jak jsem měla dlouhé cykly, tak mi na měsíc před samotnou stimulkou nasadili antikoncepci, abych MS dostala do měsíce a navíc abych se mi zase neudělala cysta...

Pant, užij si poradnu 🙂

pantomima
2. čer 2010

lucie- já na cvičení nechodila, v porodce jsem se podívat nebyla a stejně jsem porodila 😀 , mají tam fakt nátřesk a kdo ví, jestli by vůbec měli čas tě tam provést 😉

pantomima
2. čer 2010

a už jsem doma, tripple testy v pořádku, jen s hnotností jsem dostala vykřičník, mám nahoře 4 kila- jako za poslední měsíc, ale vlastně celkem 😖 tak nevim, půlka z toho jsou určitě kozy, ty mám veliký 😀 , uktrazvuk za 14 dní, snad se konečně dozvíme, co to bude, poradna za měsíc 🙂

michamicha
2. čer 2010

ahojky,

Lucko, tak to je mi líto, že na tebe zapomněli ☹ ještě mě napadlo, jestli nechceš jít na takový sezení a povídání s PA, je to jednou týdně na Skvrňanech, ségra tam chodila a řikala, že to bylo dobrý a cena za hodinu je myslím do 80,-Kč 😉

pantomima
2. čer 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 6.7. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab., 7.6. kontrola v Natalartu po šestinedělí
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 20. 5. - 2.IUI neprovedeno (kolísavý spermiogram),domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 36tt, poradna 2. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 31tt, odhad váhy 1780g, 22.6. poradna, nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, čekáme holičku
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 17tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 18tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 12tt, genetika 26.5

petra177
2. čer 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 6.7. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab., 7.6. kontrola v Natalartu po šestinedělí
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 36tt, poradna 2. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 31tt, odhad váhy 1780g, 22.6. poradna, nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, čekáme holičku
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 17tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 18tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 12tt, genetika 26.5

pantomima
2. čer 2010

ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, čekáme holičku .........tak tohle mi rozesmálo 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
2. čer 2010

Tak jsem zpět z poradny a taky nemám zrovna nejlepší zprávy:
Na monitoru jsme dopadli dobře. Nic se neděje 🙂 Můj váhový přírůstek +1kg. Matýsek už je otočený hlavičkou dolů a je v pořádku. Což jsem moc ráda. Mě nabírali kultivaci z pochvy a musela jsem ještě dnes na hematologii, jelikož mi zjistili mutaci krve C677T v genu MTHFR. Tam mě vzali 5 ampulek krve a mám přijít 8. 6. pro výsledky a pak se bude vědět více. Taky se divili, že se na to nepřišlo už na genetice, když mě brali krev. Prý jsem měla být na injekcích... Vůbec tomu nerozumím, hlavu mám plno informací, ale nic mi nedává smysl. Taky už bych pak nikdy neměla brát hormony... Docela mě to dostalo, protože po porodu musí vyšetřit i malýho, zda to nezdědil po mně... Snad to nebude tak vážné, jak mě to teď připadá. Poradna 9. 6.

Pant, mám radost, že triplle testy dopadly dobře. Váhu neřeš. Hlavně, že je ti i miminku dobře. Na UTZ se jistě už těšíš. Taky jsem se vždy těšila. Snad se už dozvíte co čekáte 🙂

Micha, díky za nabídku, popřemýšlím o tom. Kdyžtak bych si pak vzala kontakt. Ale po dnešku mám hlavu něčeho jiného...

l.u.c.i.e
2. čer 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 6.7. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab., 7.6. kontrola v Natalartu po šestinedělí
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 36tt, hematologie 8. 6., poradna 9. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 31tt, odhad váhy 1780g, 22.6. poradna, nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, čekáme holičku
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 17tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 18tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 12tt, genetika 26.5

gambrinuska
2. čer 2010

pant já chci taky prsaaaaaaaaaaaaa 😀 pošli nějaký 😅
Luci to jsou poserové že to takhhle zmotali, neboj to bude dobrý, nic neni tak horký jak to na tebe porvý vyvalí 😅 a co dál, budou s tebou něco dělat 😕

adenka84
2. čer 2010

Ahoj všem,

Luci, nic si z toho nedělej, že jsi se nedostlal na ten kurz...Moje kamarádka na něm byla také, trvalo to 4 hodin, bylo to dost unavný a navíc to co jim tam radili, při porodu vůbec nepoužila...Řídila se stejně tím co jí říkal doktor a sestřičky...Akorát byla z toho vystresovaná a vyplácla z toho, že viděla ten porodní box....Takže si myslím, že jsi o nic nepřišla....
Jinak ti držím palečky, aby tvé výsledky z hematologii byli v pořádku a tvého kulihráška nijak neohrožovali....
Pant, je fajn, že máš vše v pořádku...

Gab, to že se těšíš na injekce naprosto chápu, také se jich už nemůžu dočkat...
Dnes mi zkolila taky nějaká chřipajzna, tak jsem si v práci nahlásila 2 dny dovolené a budu poctivě až do neděle doma a léčit se, nechci teď nic přechýzet, když nás čeká už brzy oplodnění...

pantomima
2. čer 2010

já se teď léčím sirupem z cibule, teplým mlíkem s vincentkou, je to hnus, ale snad pomůže

terka82
2. čer 2010

Ahoj holky.

Zase nezvládam... 😅

Lucko přesně tuhle mutaci mam taky v heterzygotní formě(nebo tak nějak). Ale mě řikali, že největší riziko je potrat. Proto dávají ty injekce na ředění krve. Proč bys nemohla brát hormony? Neboj určitě to pro malého nic neznamená. Máš všechna vyšetření a ty jsou v pořádku. 😉
Jen nechápu, že na to přišli až teď... 😖

Zbytek zdravím a zítra se polepším. 😉

pantomima
3. čer 2010

pěkné zase mokré ráno!!!

hlásím po dlouhé době neprokašlanou noc 🙂 ..takže si jdu dát sirup a vincentku 😖

ilca1
3. čer 2010

Jéé Pant to jsem si ani nevšimla , nu vidíš já už dávám Jůlince rovnou i profesi 😀 😀 😀
Lucko já mam taky nějakou tuhle mutaci a musim si píchat celé těhu injekce na ředění krve , protože jak psala Terka hrozí potrat , tedy spíš umrtí miminka na trombozu pupečníku ve třetím trimestru ☹ ale nebuj, každá t mutace je jinak nebezpečná , má to dost lidí a někdo o tom ani neví, mě to zjistili právě po potratu na genetice,Ale moje mami to má taky a vůbec to nevěděla a měla dvě děti. Natukej si to na netu o oni tě vyběhnou informace
Jinak jsem pořád hotová a to poctivě ležim tak musim teď do lékárny pro nějaký kapky na ucpanej nos, třeští mě hlava ☹
Luci ještě k těm hormonům ,- ty se nesmí brát protože každá hormonální změna může právě srážet krev ,

m.evzenie
3. čer 2010

Ahoj holky,
Lucko, už jen kousek k porodu a takhle tě straší, 😒 neboj určitě bude vše v pořádku dle vyšetření. 😉 držím moc palečky,aby
bylo vše v pořádku.
Pant, že by cibule a vincentka konečně zabrala.
Adenko, to se pořádně vylež a vypoť, ať jsi řádně připravená na embrýsky. 🙂
Terko, Gambrinusko, Micha, Petra a ostatní holky zdravím.
Lucinda a Jana už se nám dlouho neukázaly, jak pak se jim asi daří?
Snad se to počasí už zlepší a bude krásně a teplo, navečer jsme přitápěli, to je hrůza takhle v červnu. ☹

l.u.c.i.e
3. čer 2010

Dobré ránko,

Gambrinusko, co bude dál nevím. Teď se čeká na další testy z hematologie, které trvají většinou měsíc, ale budou se snažit to popohnat. Přece jenom to už mám za pár. Příští úterý budu vědět více.

Adenko, naštvalo mě to, ale že jsem překousla, že na ten porodní kurz nebudu. Asi máš pravdu. Aspoň nebudu vystresovaná, když nebudu vědět do čeho půjdu 🙂
Ty se brzo uzdrav, abys byla fit při stimulce 🙂

Terko, na hematologii i můj gynekolog se divili, jak to, že na to nepřišli už na genetice když jsme tam byli na sreaningu. Brali mi 2x krev. Můj gynekolog před měsícem a půl poslal moji krev na rozbor srážlivosti až do Prahy a tam to zjistili...
Tak já mám tu druhou formu homozygotní...
HOMOZYGOTNI forma (pokud jste zdědil od obou rodičů zvýšenou pohotovost k tvorbě trombů)
HETEROZYGOTNI forma (pokud dědičnost přišla jen od rodiče jednoho)
Po šestinedělí jsem měla brát hned antikoncepci, aby se mi netvořili cysty. Víte, že na ně moc trpím a rostou do velkých rozměrů. Teď to prý vše souvisí na hematologii, co doporučí, ale antiko už prý nikdy brát nebudu.

Pant, super, že jsi měla neprokašlanou noc. Snad už tě ta blbá nemoc opouští.

l.u.c.i.e
3. čer 2010

Ilčo, už jsem si právě něco na netu našla a jsem klidnější. Včera to na mě tak vychrstli, že jsem byla vyděšená... Teď už aspoň chápu proč se u nás umíralo relativně v mladém věku na infarkt či mrvičku. Mamce jsem už doporučila, aby si nechala taky vyšetřit krev, jelikož ž prodělala dost závažný infark a to jí není ještě ani 50let. Moje babička mo prvně měla ve 40 letech...
Právě proto mi řekli, že jsem měla brát po celou dobu nějaké injekce. A prý je to zázrak, že se nic nestalo... Teď se to vše urychluje, aby věděli co dál u porodu a po něm. Stejně prý musí hned po narození vyšetřit malého. Věřím, že to bude ok. I můj gynekolog mě uklidnil, že když jsme došli až tak daleko a nevědělo se o tom, že to tak hrozné nebude jak to na první pohled vypadá.

douda
3. čer 2010

Ahoj holky
Výsledky na genetice dopadli výborně jak krev tak i UTZ tak jsem ráda , jen ještě čekám jak dopadou trombofilní stavy ty my mají příd domů do týdne , dneska jsem volala doktorovi je po dovolený tak do poradny jdu příští pátek , tak doufám že Maty zase něco nechytne a že už pošupajdí v pondělí do školky , zlobí jak čert jsme pořád zalezlý doma a koukáme na pohádky.
Lucko moc držím pěsti aby výsledky byli ok .
Jani je my to moc líto že IVF nedopadlo , teťko to samí řeším z kamarádkou ale ta má mrazáčky , je to těžké ale určitě se příště povede.
Pant je dobře že je ti už lépe .
Ostatní zdravím a přeji hezký den .

douda
3. čer 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 6.7. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab., 7.6. kontrola v Natalartu po šestinedělí
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu



L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 36tt, hematologie 8. 6., poradna 9. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 31tt, odhad váhy 1780g, 22.6. poradna, nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, čekáme holičku
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 17tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 18tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 15tt, poradna 11.6













































































































































































































































































































































































































jana8
3. čer 2010

Ahoj holky,
ne že by jsem neměla čas Vám napsat i jsem Vás četla,ale co psát.....je mi z toho hrozně ale musím jít dál, včera jsem si řekla sice je mi líto a to hodně moc že to nevyšlo,ale taky je to lepší takhle než pak nějaký potrat ☹ ......musím se posunout dál....a hlavně bojovat dál....och,ten život je fakt někdy hrozně krutý ☹ .....včera jsem se právě dozvěděla,že můj bratranec,tak oni se taky hodně dlouho snažili o mimi a když byla v 5.měs. tak mu zistili nějakou vadu a musela ho dát.....je to strašný,protože ho musela klasicky porodit 😢 ..........
Nás teď čeká imunologie a genetika.......a pak když tak 2.IVF,ale nebudu předbíhat,nejdřív ty vyšetření .......holky jak je to na tý genetice tam se ptají na ten strom.....je to rodiče a sourozenci a starý rodiče.....???....nebo i bratranci,sesternice,tety....??? a jak rýchle jsou pak výsledky?.....
Lucko,to si fakt dali načas zistit takovou věc 😠 ,ale ty se ničeho neboj...máš to fakt za pár a bude vše ok......mooooc na tebe myslím a držím palečky,uvidíš,že v úterý ti to potvrdí..... 😉 .......a to je fakt děs,krev a jaké může mít následky...posílám spoustu zdravíčka celý rodince....
Doudo,blahopřeji k výsledkům a držím palce ať i domu ti přijdou skvělé zprávy....
Pant,super,že už ti je aspoň o trošičku lépe....jen tak dále 😉
Gamrinusko,už ti dorazila mrška? Vím,že chápeš,co prožívám a děkuji za podporu 😉
Holky,děkuji Vám všem 😉

l.u.c.i.e
3. čer 2010

Ach jo, venku furt prší. Už mě to doma nebaví. Půjdu do města koupit něco manželovi k výročí naší svatby. V pondělí to budou 2 roky co jsme svoji 🙂 Pak se stavím ještě u kamarádky a pokecáme 🙂

Douda, i já ti gratuluju k výsledkům a jsem ráda, že je mimi v pořádku. Samozřejmě, že i ty. Věřím, že výsledky, které ti přijdou poštou budou taky pozitivní 🙂

Jani8, je to normální jak se cítíš. Buď ráda, že to ještě dopadlo tak jak to dopadlo. Přesně jak píšeš, potrat nechá hlubší šrámy na srdíčko. Tvého bratrance a jeho ženě je mi moc líto. Musí to být hrozná zkušenost rodit dítě s vadou. Snad se přes to brzo přenesou a budou moci začít od začátku. Přeju vám všem hodně síly do dalšího boje...
Na strom si připrav vše od od prarodičů až po sourozence. Taky se nás ptali na tety, strejdy, sestřenice... Raději si připravte všechny příbuzný, ať pak nejste zaskočený jako my 🙂 Museli jsme přemýšlet. Ten strom nám Lošan zpracoval hned na místě.