Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
1. únor 2010

Ahojky holky,

tada Terko, ta tvá MS tě taky pěkně zlobí. Snad už ti velmi brzo dorazí. A co si dojít pro vyvolávačku?

Pantomima, kdypak budete mít výsledky? Antïbiotika jsem brala taky a dokonce 2x 🙂 Neboj se, oni ví co dělají.

Jani8, tak jsem zvědavá i na váš výsledek. Aspoň budeš vědět více. Snad ta průchodnost bude v co nejkratší době, ať to již máš za sebou.

Lucindo, držím palečky, aby na testíku bylo //. Dej pak vědět. Jak se cítíš?

lucinda3
1. únor 2010

Luci, děkuji moc, pak dám vědět 😉 Cítím se parádně, nic na sobě nepozoruju, občas se ozve podbřišek spíš když ležím v klidu před spaním, a teď před chvílí se mi teda parádně zamotala hlava, ale to bude nejspíš z hladu, jdu si dát obídek 🙂
Jak Ty, utíká to, už 19tt! 😵

l.u.c.i.e
1. únor 2010

Lucindo, tak i nech chutnat. Copak to máte dobrého? Je dobře, že ti nic není. To je na dobré cestě. 😉
U mě dobrý. Malej zrovna kope. Aspoň vím, že je v pořádku. Je ale škoda, že ho ještě necítil manžel. Vždycky totiž kope, když je v práci, nebo spí. Je normální když ho necítím delší dobu? Respektivě cítím kopání třeba ráno a pak nic?

lucinda3
1. únor 2010

Luci dnes jsem si dala takový rychlý a studený obídek, 2 housky s lučinou a papriku 🙂
Určitě je to normální, je ještě malej, nemá tolik síly aby do Tebe čutal celý den 😉 Hodně toho potřebuje naspinkat, aby krásně rostl. Počkejt za pár týdnů, to budou kopance, to ucítí i manža, a pak se těš na "vlny" a "boule" to jsme měli když už to byl pořádný cvalda a měl tam málo místečka, tak jsem si lehla na záda a pozorovali jsme ho s mužíkem, to byla nádhera 😵 To víš že bych ho tenkrát nejraději cítíla pořád, ale musí odpočívat a připravovat se na den D. Pamatuju si, když jsem měla pocit že jsem ho dlouho necítila, začala jsem s ním mluvit, zkoušela různé polohy a vždy se ozval 😉 Tak to zkus. To víš, strach, obavy, ale hlavně mateřská láska Tě už chňapla a nepustí! 😀

jana8
1. únor 2010

Lucindo,tak právě jsem volala do Nat. .....krev je v pořádku a průchodnost mi budou dělat ve středu...to byl fofr....už mám strach..... 😖 ....ale je to dobře že to budu mít rýchle za sebou ...to motání hlavy má doufam jiný následek 😉
Lucie,tobě to utíká..už budeš mít půlku za sebou......jen tak dále 😉

lucinda3
1. únor 2010

Jani8 super, to jsou skvělé zprávičky!! To chápu že máš obavy, kdo by neměl, taky jsem z každého zákroku a kontroly ještě pořád vyjukaná, to je myslím normálka. Budu moc držet palečky, ať to moc nebolí a hezky se to tam připraví na budoucí těhu! 😵 Budeš jí mít tedy ambulantní nebo?

l.u.c.i.e
1. únor 2010

Luci, děkuju... To víš, pro mě je teď vše nové. Už se cítím na dlaší UTZ. Ten mě čeká příští úterý. 🙂

Jani8, to je fajn, že máš krev v pořádku. Zítřek tě rychle uteče a ve středu budeš mít průchodnost za sebou. Nedivím se, že máš strach. Nevíš co tě čeká. Ale věřím, že to tak hrozné nebude.

lucinda3
1. únor 2010

Luci tak to je za chvilku a zase se s mimísem uvidíte tváří v tvář 😵 To jsem zvědavá jak budete velký!!

l.u.c.i.e
1. únor 2010

I já, doufám, že už bude mít přes 20cm 🙂

jana8
1. únor 2010

Lucindo,budu to mít ambulatně,tak jsem zvědavá,sestřička říkala,že to trvá tak 15min a pak tam hoďku si poležím a pojedu domu.....tak jsem zvědavá....četla jsem holky na nettu a většinou tam bylo,že když měli průchodnost v pořádku tak to moc nebolelo,ale když to bylo špatné tak to hodně bolelo.....tak už asi podle bolesti zistím co a jak,tak uvidíme....
Luci,tomu veřím,že čekáš na každý pohyb....to je super....má sestra je už v 38tt,tak zachvíli už bude mít malého vedle sebe....mocinky ji to přeji...zaslouží si to....a bylo to supr,když jsem měla ruku na jej břišku a malý se tam hýbal.... 🙂 ...tak si to hezky užívej 😵

lucinda3
1. únor 2010

Luci to už tolik, jé já to úplně zapomněla, taky už je to nějaký pátek co se malej ohříval u mě v bříšku 😵 To už je pěkný mimčo 😵
Jani uvidíš, je dobře že to vyšlo takhle pěkně a budeš to mít za sebou! Na sestřině malém si péči o mimi začneš zkoušet a dokončíš ji pak už na svým pokládku 😵 😉 Budu na Tebe pozítří moc myslet!

lucinda3
1. únor 2010

Mějte se holky, za chvíli končím, takže zítra papa!

gambrinuska
1. únor 2010

Ahoj holky, byli jsme o víkendu lyžovat, tak jsem neměla ani čas vás dočíst, až ted 😉 v práci
Mně se nejvíc osvědčil ten obyč mamatest, ty 2proužky asi za 30kč, bylo to tam vidět nejlíp 😔 , obdivuju že jsi jetě netestovala, nevim jak bych vydržela 😵 no hlavně aby to bylo vše 😀
Jani držim palce s tou průchodností 😉 ak to bude šupec a budeš hlásit // nebo i ///
Terko ta tvoje mrcha je toulavá skoro jako ta moje, je to příšerný když naní čekáš ☹ ale když bude poslení tak by to bylo super 😀
Mně už se pátek taky blíží, skoro se už těšim snad poprvý k doktoru
Luci to čísílko je krásný, jen závidmi 😔

l.u.c.i.e
1. únor 2010

Gambrinuska, ani se ti nedivím, že se na pátek těšíš. Držím palečky, aby vše šlo jak má.

terka82
1. únor 2010

Ahoj holky.

Tak než vás projedu, tak hned hlásim, MS sice ještě nedorazila, ale už je to snad na dobré cestě. Ještě nekrvácim, ale když jakoby zatlačim, tak něco vypudim a břicho bolí... Tak snad už... 😅

Jana8 dík moc za podporu. 😉
Super, ve středu už budeš mít po průchodnosti a budeš vědět co a jak. To je skvělý, že to jde takhle rychle. Neboj se, to zvládneš.

Lucinda těšim se na pozit. testík. 🙂
Měla jsem RapiClear - kazetový. A šmouha tam byla už 10DPO. 🙂

Pantomina ATB mi napsali v prosinci, taky mě to moc nepotěšilo, ale lepší, než aby se něco zanedbalo. Jsem zvědavá, jak pochodíš na UTZ. 😉

Lucko teď už se to snad rozběhne, ale už jsem měla pro vyvolávačku nakročeno. 😀

Gambrinuska to jste měli parádní víkend a kde jste byli lyžovat?
Jj, jestli je tohle na dlouho poslední MS, tak to čekání za to stálo. 🙂
V pátek to budou určitě jen ty nejlepší zprávy. 🙂

m.evzenie
1. únor 2010

Ahojky holky,
dnes jsem byla skoro po třech týdnech v práci, tak jsem nestíhala ani nakouknout.
Terko, já taky chodím k dr. Kastlové....možná se tam někdy sejdem 😉 To je dobře, že už dlouho očekávaná
Ms brzičko dorazí a hurá do dalšího a posledního pokusu. 🙂
Jani, tak to je dobře, že nemusíš na průchodnost dlouho čekat, moc moc na Tebe budu myslet a držet pěsti,
aby bylo vše ok a moc to nebolelo. 😅
Lucindo, koukám, spíš čtu, že je to u Tebe na dobré cestě k // čárkám 😵 moc Ti to přeju.
Gambrinusko, to jsi se i opálila. Na pátek držím palce, aby bylo vše jak má být.

l.u.c.i.e
1. únor 2010

Terko, doufám, že zítra budeš hlásit - menstruace dorazila 🙂 A pak hurá do vydařeného KETu.

Lucindo, snad zítra ráno testneš a rovnou dáš do albíčka //.

Evženie, jak jses měla po dlouhé době v práci?

m.evzenie
1. únor 2010

Luci, v práci jsem měla stále co dělat a hlavně mi to rychle uteklo, pár změn jsem zaznamenala hned po ránu
a ještě jsem kolegyni připravila práci na zítra, protože zítra jedu na genetiku, tak opět nebudu.
Koukám, že Tobě to taky utíká.....už polovina.........to je super, že si pěkně užíváš každičký pohyb. 😵 A co
výbavička...už kamarádky vyřazují?

gambrinuska
1. únor 2010

No právě jsem slunko skoro neviděla ☹ , byli jsme lyžovat v Německu-Hohen Bogen je to tam supe 😉 r, malé fronty a dobrá sjezdovka, dlouhá a hodně členitá kam se hrabe Ruda 😅 (i když nejsem žádnej extra lyžař), ale bylo bohuzel na kopci pod mrakem a docela fučel vítr se sněhem 😨 , ale jinak to bylooooo super 😀
Evži ted už to určo vyjde, musíí 😉 at ti genetika vyjde co nejlíp 😉 a hlavně abys měla brzo výsledky, copa asi Adenka 😕
tak už aby bylo po a stimulovala jsi Terko 😉 jak vlastně se připravuješ před Ketem?

terka82
1. únor 2010

Evzenie to je vopruz, pro třech týdnech, co? 😀
Tak třeba se potkáme a nebo pak někde s pupíkem v cukrárně. 😀 Hm, kéž by byl poslední... 😅
Držim palce, ať zítra dobře pochodíš. 😉

Lucko snad jo. Zatim se to ještě furt nerozjelo, tak doufam, že to neni jen planý poplach. 😠

Gambrinuska to je škoda, že sluníčko nebylo. 😠
Aduš na nás hází bobek, ještě jí dam pár dní a pak jí budu bombardovat SMSkama. 😀
Jsem na tu divinu zvědavá, snad to nebude ztracený čas. Před KETem musí být ovulace, takže budu zobat bobule a doufat, že jeden folík vypotim.

m.evzenie
1. únor 2010

Holky dík, doufám, že nás tam nebudou zítra dlouho zpovídat.
Gambrinusko, to je škoda, že slunko nebylo, ale hlavně, že jste si to užili.
Terko, v práci by to šlo, ale to brzké vstávání v 5 hod. to bylo horší.To víš, že těch folíků bude jistě víc 😉 jen
zobej. 😉
Adenka, to teď nějak fláká. Copak asi ty výsledky?

jana8
1. únor 2010

Lucindo,bohužel na sestrinem malém si to moc nevyzkouším....pojedeme za ní když porodí,ale jinak komunikujeme víc cez nett....delí nás přes 500km 😖 .....ale už jsem byla při malý brata,tak trochu jsem si to vyzkoušela....ale teď nás delí s ním taky ty km......zkrátka narovinu holky ....jsem Slovenka žijící v ČR...doufám,že proti Slovenkám nic nemáte.... 😖 ....jinak když budete chtít tak opustím Vaše stránky.....Budeš zítra testit?....kouknu na nett,když přijedu z práce,jestli si napsala....myslím na tebe a držím palce 😉
Gambrinusko,děkuji ti.....doufám,že budeš mít pravdu 🙂 ......tak to si si víkend užila,tak to je super...pátek je zachvíli za dveřmi ani se nenazdáš a pak uvidíš,že hned po IUI zahlásíš radostnou novinku.....držím pěsti 🙂
Terko,taky jsem ráda,že to jede tak rýchle...už ať to mám za sebou,protože jen na to myslím 😕 ....věřím tomu,že dokud já pojedu na průchodnost,tak tobě už mrcha zaklepe na dveře.....moc ti to přeji a ještě více vydařený KET 😵
Evženie,tomu věřím,že vstávaní v 5hod není nic moc....já taky zítra budu vstávat 4.45hod,ale pak je paráda,když člověk jde z práce a už to má za sebou 🙂 .....budu na tebe zítra myslet ať je genetika v pořádku.... 😉
Adenko,kdepak jsi? Doufám,že už máš výsledky doma a hlavně dopadli na výbornou .....držím palce 😉

terka82
1. únor 2010

Evženie neboj, zjistí si jen co potřebují. 🙂
Fůůj, takhle brzo vstávat, to ti nezávidim. Ale zase jdeš z práce dřív - doufam. 😀 Kde vůbec pracuješ? Nevim, jestli už jsem se ale neptala. 😅

Jana8 co blbneš?? 😠 Nevim o tom, že by tu měl někdo něco proti Slovenkám. Takže se nikam nestehuj a zůstaň tu s námi, jo? 😀
Naprosto chápu, jak jsi ráda, že to máš rychle za sebou. Taky jsem za to byla doktorům moc vděčná, že mě propašovali na laparku asi běhěm 14 dnů.
Díky. 😵
Ty seš taky takový ranní ptáče... 😲

jana8
1. únor 2010

Terko,to víš vím,že některé nemají v lásce Slovenky,tak proto 😒 .....sestřička mi říkala,že se to musí dělat do nějakého DC a když to budou dělat ambulatne,tak to asi proto šlo tak rychle.....tak dnes jsem v práci nebyla,zítra jdu a pozítří už zas ne....to jsem ale pracant 😀 .....jo,jo jsem ranní ptáče,ale jenom týden,pak zas týden noční a pak odpolední,takže na střídačku.....ale člověk si nevybere....kdy vstáváš ty?

gab123
1. únor 2010

ahoj holky jak se máte já nějak nestíhám pc a nějak mi to nebaví jen vás rychle skouknu a ani nic nepísnu bud malej bečí nebo mě vyhání manža!
Já byla ted na 6ned.prohlídce v natal. a jdu až za půl roku na kontrolu zůstala jsem tam už na pořád...
Malej je přes den moc hodný ale za to večer je to na skok z okna!Vůbec nechce usínat v postýlce a každý den řve ted jako taky nespí.Když zabere tak pak je do rána s 1 přestávkou na kojení a zas spí až o něm nevím....
už zas jdu utěšovat holky papa

janinam
2. únor 2010

Ahoj holky, všechny vás zdravím 🙂
dlouho jsem mezi vás nezavítala, ale pečlivě vás čtu 😀

Lucindo, jsem zvědavá jestli vydržíš s testíkem až do pátku, já bych asi nevydržela. Moc držím palce ať na testu vykouknou dvě tlustice 🙂
Jani 8, mrží mě že IUI nevyšla ☹ S tou průchodností je to fofr, zítra na tebe budu myslet. Držím palce ať tě nic nebolí a vše proběhne dobře. Po průchodnosti pak půjde všechno jako po másle, uvidíš 🙂 Jo a žádný stěhování nebude, neblázni, hezky tu buď s náma 😀
Gambrinusko, v pátek tě určitě budou čekat samé dobré zprávy, tak držím palce 🙂 To sis lyžování užila, škoda, že to slunko nebylo, tak snad příště 🙂 Já lyžovat neumím, jsem hrozný nemehlo, určitě bych si něco zlomila, ale občas mě to láká se to naučit.
Terko82, teda ta mrcha tě ale napíná, tak snad už se konečně rozhoupe ať můžeš začít zobat pilule. Pak se už zase něco bude dít a tebe bude čekat KET a pak krásné dvě //. 🙂
Evženie, tak ty už zase v pracovním procesu? Vstávání znám, taky mi dělá problémy 😢 . Po laparce jsem taky brala půl roku HA, uvidíš, že to rychle uteče 😀. Dnes jdete asi na genetiku, co? Tak držím palce ať výsledky jsou na jedničku, tfuj tfuj tfuj 😀
Kdepak se toulá Adenka?

Jinak u mě nic nového - musím čekat na tu endokrinologii a pak i s výsledkama na UTZ, takže až v březnu 😢 protože na tu endokrinologii jdu až koncem února 😢
Podle UTZ se pak uvidí co dál, snad nebudu muset jít kvůli těm cystám znova na laparku, už mi vyhrožovali, tak snad néééé. Příští týden mě čeká trhání moudráků, takže mám o zábavu postaráno, fuj ☹

l.u.c.i.e
2. únor 2010

Dobré dopoledne holky. Zrovna jsem před chvilkou vstávala. 🙂

Evženie, výbavička se postupně vyřazuje. Už jsem pár věciček viděla a jsou moc hezké. Dostupnu věci od dvou kamarádek, takže času dost. Domluvila jsem se s nimi, že si to vyzvedneme někdy zjara. Zatím jim to tam nepřekáží. Obě rodili v září a mají chlapečky 🙂
Na genetiku si tak připrav hodinu času. Samé otázky... Ale jsou tam moc milí. Jo, a mají tam super čokoládu. 😉 Hlavně, ať výsledky máte ok.

Jani8, nikdo nic proti Slovákům nemá. Mě rozhodně nevadí. Takže tu zůstaň.

Gab, koukám, že spánek má malej převrácenej. Snad se to urovná.

Janinam, neboj, únor je krátkej, takže rychle uteče. No a březnu už všechno budeš mít za sebou. Kolik máš cyst? Asi jsou velký, viď? Mě když se během měsíce udělala 3cm cysta, tak mě nasadili antikoncepci a pomohlo to.
Trhání moudráku ti vůbec nezávidím. Mě čeká zubař 1. 3.

janinam
2. únor 2010

Ahoj Lucie,
tak to je bezva, že podědíš výbavičku od kamarádek 😀. Babičky určitě taky něco pořídí, tak budeš vybavená 🙂
Cysty mám asi dvě, na každém vaječníku jednu okolo 3 cm. Já po laparce brala HA půl roku (kvůli ložiskám endometriózy), ale asi to moc nezabralo, když jsem pak na kontrole měla cysty zas ☹
Nejhorší je, že jak mám jen 1 vejcovod (levý), tak bych potřebovala folíky na té levé straně. Tam se mi ale asi kvůli té cystě moc netvoří a doktor říkal, že tam asi zůstaly ještě nejaký ložiska endometriózy, tak že by to možná před stimulkou chtělo ještě odstranit, tak uvidíme, jak dopadne v březnu UTZ 🙂
Užívej si těhotenství ať krásně oba prospíváte 😀

adenka84
2. únor 2010

Ahoj holky moje,
nebojte se bobek na vás nehážu, jen prostě není čas. bydlíme už v novém bytečku. a PC mám stále u mých rodičů a ještě nejméně ho budu u nic mít.
V sobotu si udělám čas a budu se vás snažit dočíst. snad to zvládnu.
Jinak u nás stále nic nového. výsledky nikde, volat budu pokud nedorazí v pátek. Víc času jim už dávat nebudu. Výsledky z imunologie budou 22.2. a v březnu chci volat už do Natalartu.

Mějte se krásně v sobotu určitě nakuknu.Tak zatím papa.

l.u.c.i.e
2. únor 2010

Janinam, tak to už se nedivím, že doktor chce projistotu laparku, pokud dopadne blbě UTZ. Ale zase bys měla klid a snáž by pak šlo otěhotnění. Budu držet palečky, aby vše dobře dopadlo.
Jojo, určitě něco dostaneme od babiček... Vždyť ty už jsou natěšený... Nejraději by koupily všechno samy, ale je to zbytečný. Pak jim řekneme co budeme potřebovat.

Adenka, konečně jses ukázala. Jak se vám bydlí v novém bytečku? Doufám, že báječně... Ty ještě nemáš výsledky z genetiky? Nezapomněli na vás? Určitě tam zavolej pokud nepřijdou do toho pátku. No, vidíš už se ti to krátí... Už jen únor a pak další IVF... Tentokrát snad úspěšné.