Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

gambrinuska
5. únor 2010

Dík za podporu Lucindo, občas jí potřebuje každá, mam pocit že neštovice jsou nejvíc infekční dokud nejsou vidět, pak už to je jedno asi po těch 14 dnech, ale radši si to najdi na netu, koleginky malej je ted měl a nakazil osatní jěště než se mu ukázali, tys je ještě neměla?

lucinda3
5. únor 2010

Měli jsme je oba, malej loni v prosinci já v dětství, jen nevím teď když jsem těhu aby to nemělo negativní vliv na mimi...Infekční jsou cca 1-2 dny před, a pak když se vysévají pupínky to si pamatuju, takže dalších cca 5-6 dní. Zjistím si jak je to tedy když jsme je oba prodělali - měli bysme tudíž být imunní - a já jsem těhu.
Gambrinusko zkus ten kontryhel, stojí pár kaček, není sice tak dobrej, ale uvidíš pomůže 😉

bubulienka
autor
5. únor 2010

lucindo mocinky moc ti gratuluji a drzim palecky at vše probiha jak má!

lucinda3
5. únor 2010

Bubu děkuji Ti moc!!! Jak Ty, jak se cítíš? Myslím na Tebe mooooc! 😵

gambrinuska
5. únor 2010

bubu jak jsi na tom? co picity? U nás v diskusi po revizi máme holčinu co 6den po ET už je //, tys ještě nic nezkoušela? Furt držim palce 😉

lucinda3
5. únor 2010

Holky papa dnes jedu dřív, krásný víkend a těhu bacily na všechny!! 😵 😀

l.u.c.i.e
5. únor 2010

Ahojky holky,

Lucindo, obrovská gratulace. Všechny jsme tu tušily, že to vyjde a zvýšíš statistiku těhulek 🙂 Je to krásný pocit, co? Ohledně neštovic bych to asi neriskovala... Raději bych návštěvu odložila o týden déle. Jistota je jistota.
Holky, tady vidíte, že to vyjde i vám.

Gambrinusko, moc hezká fotečka. Sluší ti to. Snad ti sliznice i folikulík do středy naroste. Jinak by nebyla IUI. Musím být folikul dostatečně zralej a sliznice připravená na oplodněné vajíčko. Což zatím nevypadá. To jsi bez stimulky, že?

Bubu, jak se daří?

gambrinuska
5. únor 2010

jo úplně bez stimulky, ale doufam že mi třeba další cyklus už něco daj 😅 , dyt to je šílený ty dlouhy cykly necykly a asi i bez ovulky 😔

l.u.c.i.e
5. únor 2010

Myslím, že pokud by to teď nevyšlo, tak tu stimulku mít budeš. O dlouhých cyklech mi povídej... Třeba jsem to neměla 2 měsíce a tak, hrůza...

vendulak
5. únor 2010

Ahojte holky, hodně dlouho jsem tu nebyla. Můžu se prosím zeptat jak v Natalartu probíhá IUI? Já jsem teď 3.DC a vzala jsem dneska první tabletku Clostilu a do NatalArtu mám jít 13.DC a mám s sebou už mít i příťu s 3-denní abstinencí. To už by jsme dělali IUI? Mě to přijde hrozně brzo ten 13.DC?! 😨

l.u.c.i.e
5. únor 2010

Vendul, pokud bude dostatečně velký folikul i sliznice, tak ještě ten den udělají IUI... Když ještě folikul velký nebude, tak přijdete o 2-3 dny déle.

pantomima
5. únor 2010

lucinda3- gratuluju 😵 😵 😵

ilca1
5. únor 2010

lucindo na co ten kontryhel pomáhá? 😉 Že bych zaběhla do lékárny 🙂

ilca1
5. únor 2010

A holky taky jste si některá píchala injekce na ředění krve?Taky vás tak pálila?Hormony mě nebolí vůbec ale ty hle jako čert ☹ a to jestli se nám to povede tak si je budu muset píchat celé těhotenství a to mam po nich i flíčky ny břiše ,to pak budu vypadat na konci 😎

bubulienka
autor
5. únor 2010

🙂 Ahoj holky zatím to ujde občas mam takovebolesti v podbříšku jako kdyby každym dnem měla přijitMS,TROCHU CITLIVE PRSA,ALE JINAK NIC 😒 ja zatím netestovala ani nemam čím rptože testík doma nemám tak mně to nějak nenutí asi počkám na krev ozaj nevím a jano8 nedělěj si strarosti,že si Slovenka ja jsem taky a holky jsou tady supr holt i Slovenky potřebuji pomoct k mimču.....tak se tady zatím mějte a hezké odpoledne všem 🙂

l.u.c.i.e
5. únor 2010

Ilču, tak to ti neporadím. Neměla jsem injekce na ředění krve... Třeba máš alergickou reakci... Fakt nevím. Snad ti někdo poradí.

Bubu, ještě je brzo na test. Ale myslíme na tebe a moooc držíme palečky.

michamicha
5. únor 2010

lucindo, moc ti gratuluju 😵 😵

michamicha
5. únor 2010

ilčo, mě svědilo když jsem si píchala do břicha ovitrelle (místo pregnylu) a měla jsem červený flek o velikosti cca pětikoruny, ale do půl hodiny to zmizelo 🙂

terka82
5. únor 2010

Ahoj holky.

Konečně tu máme pátek. Jsem zase po tom týdnu totálně vysosnutá. 😒

Lucinda moc gratuluju ke //. 😵 😵 😵

Jdu si najít něco k jídlu a pak vás dočtu. 😉

m.evzenie
5. únor 2010

Krásný večer holky,¨
už se nám Pc rozběhl.
Terko, ty teda makáš, až takhle do večera? Od kolika děláš?
Lucindo, s těma neštovicema bych to neriskovala, hlavně teď odpočívej a opatruj se. 😵 Ty hormony už beru
teď v sobotu to bude týden.
Gambrinusko, vidím pěknou novou fotečku, sluší Ti to. Držím pěsti, aby Ti folíky dorostli do dostatečně velkých
rozměrů, do středy mají ještě čas a pak úspěšné IUI. 😉
Bubu, myslím na tebe a držím palce. 🙂
Ilčo, to si ty injekce na ředění krve pícháš do břicha, tak to je asi něco jiného, mě je při té laparce píchali do
stehen a vždy mě chvilku štípali, možná holky ví víc.

jana8
5. únor 2010

Ahojky
Lucindo, přijmi obrovskou gratulaci a v úterý krásné HCG 😉 .....já taky piji kontryhel a čaj báby radnické tak doufám,že budu mít taky krásnou sliznici 😉 ....co se týče neštovic,tak bych se zeptala v úterý v Natu....ale já bych tam asi nejela,ale uvidíš......držím palce,ať mimi hezky roste a jste oba v pořádku 😉
Gambrinusko, nevzdávej to ještě ve středu můžeš mít hezké folikuli.....držím palce....a kdyby náhodou to nevyšlo,tak oni ti dají pak hormony,ale ještě neni nic ztraceno..... 😉
Bubu,ahoj rodačko,děkuji ti......teď hlavně odpočívej a zahřívej miminká.....věřím tomu že za pár dní nám taky zahlásiš // ....držím palečky 😉
Janinam,děkuji ti a tobě taky držím ať se brzy můžeš radovat z pozitívneho testu 😉
Ilčo,držím palce,ať zítra folikuly se na tebe usmívají a chřipajzna ať se ti vyhne velkým obloukem 🙂

m.evzenie
5. únor 2010

Holky, příští středu jedeme na imunologii. Chtěla jsem se zeptat, jak to tam probíhá, čeká se tam dlouho?
Na té genetice jsme čekali přes půl hodiny než nás vzali, rodokmen jsme sepisovali skoro půl hodiny a pak jsme
zase čekali než jsme šli k dr.Lošanovi, který nám pak bral krev. Výsledky řekli, že budou za 3 až 4 týdny, tak jsem
zvědavá. 😒
Chudák Adenka, kdoví jestli už výsledky dorazily.......

jana8
5. únor 2010

Ilčo,tak to máš pech,to by si je musela píchat celé tehotenství.... 😒 ....a ty to nestřídaš vím,že se to píchá do břicha,ruky a stehna....bohužel si tím prochází sestra....dnes je 39tt,tak velmi na ni myslím ať má klučinu u sebe....to jestli ji to pálilo tak to nevím...... 😒 .....ale hlavně ať máš úspěšné IVF a pro mimi člověk udělá vše....držím palce 😉

jana8
5. únor 2010

Evženie, s tým ti neporadím,ale držím palečky ať to čekání stojí za to a jen samé dobré výsledky 😉

jedna11
5. únor 2010

Ahoj holky,
tak jsme se dneska vratili z hor a koukam, ze Lucinda ma //. Moc , moc gratuluju. A držím palce, at je vse v pořádku a mimi krasně roste.

Jinak my na horach uplně užasný, bylo tam nádherně a malej si to strašně užil. A my vlastně taky. MS mi dorazila uplně přesně na den, tak jsem volala do Natu a máme jít na utz příští pátek což je 10dc. Ovu mívám dřív tak ten 12-13dc, tak jsem se chtěla zeptat, když tedy máme dorazit v pátek oba, tak to jako IUI dělají takhle brzy? Rokyta mi řekl, at přijdu raději dřív, ale moc to nechápu, to tam jako pak budu chodit každý den? A dělají to i o víkendu? Začínám z toho být pěkně nervozní.

gambrinuska
6. únor 2010

Jedno tak to nás je nervozních víc, já tam byla v pátek ale max 10min udělal utz, zkouknul vajuchy a byla jsem venku, jdu zas ve středu a nervozní jsem jak pes 🙄

ilca1
7. únor 2010

Ahoj holky, ty injekce na ředění krve si pícham do břiha, ale doktor říkal že můžu i do stehna. V sobotu jsem byla na ultrazvuku tak na pravo mam 3 folíky a na levo 5 ale ještě jsem si musela dokoupit hormony na dva dny aby ještě povyrostli. Ve středu ráno jdu na odběr tak jsem na to zvědavá už mě docela bolí vaječníky hlavně vpravo ☹ Za jak dlouho se pak dávají zpátky za 3 dny???A musím pak být nějak v klidu nebo můžu všechno dělat normálně?

l.u.c.i.e
8. únor 2010

Ahojky holky,

Jedna11, Rokyta chce asi vědět jak rychle roste folikulík. Jinak jsou tak i o víkendu. To ti věřím, že začínáš být nervozní. Ale všechno dobře dopadne...

Gambrinusko, ve středu už budou ve správné velikosti a třeba už bude i IUI. Jak byl folikul velký v pátek?

Ilčo, pokud jdeš na odběr ve středu, tak oplodněné vajíčka ti vrátí v sobotu. To, že tě bolí vaječníky je normální, aspoň víš, že rostou. Hlavně hodně pij tekutiny, aby se ti pak nerozněl hyperstimulák.

gambrinuska
8. únor 2010

jen 10 mm ☹ tak nevim

l.u.c.i.e
8. únor 2010

Hmm, to je málo. Měl by být aspoň minimálně kolem 18mm... Snad ještě naroste.