Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

avant
3. bře 2010

Holky vůbec nevím, u mě je na test ještě hodně brzy. Jsem teprve 5 dní od ET.
Tak nějak jsem si říkala, že bych to mohla zkusit kolem toho devátého dne, jestli to vydržím. 😀 😀 😀

avant
3. bře 2010

.....jo a teď jsem si vzpomněla, že mi vlastně dneska musí Terka napsat, kam pro ty testy s // 😀 😀 😀 😀
Možná by mi mohla poradit i lucinda, ilča, spark nebo roby.

l.u.c.i.e
3. bře 2010

Ilčo, v I. trimestru jsem brala babyplán a kyselinu listovou. Teď už žádné vitamíny neberu. Jen ty přírodní v ovoci a zelenině + mléko 🙂

Avant, určitě ti holky poradí kam pro testy s // chodí 🙂

Gambrinusko, tak zítra už první clostík. Super. Kdypak jdeš na UTZ?

gambrinuska
3. bře 2010

jdu ve čtvrtek 11 😅 tak uvidíme, mamina má koncem března narozky, tak by to byl pěknej dárek
Avant taky bych chtěla ty // testy, i do klatov bych pro ně jela 😔
já beru Calibrum babyplan a ještě navíc listovku, manža vitE a Energyman, ted to do něj láduju aby sperm,íci byli připravený, když doufam, že vypotim vajucho 😅 😔

pantomima
3. bře 2010

Pěkné odpoledne, jsem doma z práce.

Dneska mi trochu píchal podbřišek, ale jen dopoledne, tak snad to nic nebude, už jen odpočívám.

Testit se hcystám asi v sobotu, tak vydržte, já taky držím 😀

ilca1
3. bře 2010

Terezko kde tě máme s tvojí krásnou vysokou hodnotou HCG ? 😉 Je krásně tak jsi si udělala rovnou výlet s nákupama viď 😉

michamicha
3. bře 2010

já jsem taky děsně zvědavá jak terka dopadla 😅

terka82
3. bře 2010

Hooolky moje, už jsem tady.

HCG 178 jednotek. 😵

avant
3. bře 2010

jupíííííí, je to tady ............moc Terko gratuluju 😀 😀 😀

michamicha
3. bře 2010

Terko, super, moc gratulujuuuuu 😵 😵 😵

terka82
3. bře 2010

Avant moc děkuju. Zatim ale stejně strach vítězí nad radostí. Furt si řikam, že to snad ani neni možný, aby to takhle krásně vyšlo. 😵
Na UTZ jdeme 15.3., ale příští týden si chci dojít ještě jednou na krev tady v KT, abych měla klid na duši. No jo, jsem pako, já vim... Ale tohle udělat musim. Jinak bych nevydržela sama se sebou. 😀

Jo Renap, dneska jsme se tam potkali s tou paní, co byla se mnou na odběru a s tebou na pokoji při jejím transferu a tvém odběru. První pokus jim stejně jako nám vyšel, ale abohužel měl i stejný konec - musela na přerušení. Druhý pokus nic a teď se připravují na třetí, tak snad jim to konečně vyjde. 🙂

avant
3. bře 2010

Tak to se ti vůbec nedivím, že se bojíš naplno radovat, vždyť už jsi si taky za tu dobu něčím prošla.
Hlavní je, že je do druhé šance výborně našlápnuto a nezbývá věřit, že všechno bude tak jak má být.
A nejsi pako 🙂

terka82
3. bře 2010

Míšo děkuju. 🙂

Avant no právě mam děsnej strach, že se zase něco pos..., ale klepu na zuby, aby už to bylo OK. 🙂

Jinak jsem se s Dr. domluvila, že budu zatim chodit do práce. Aspoň mi to lépe uteče, stejně jsem to ještě nestihla všechno předat a dovysvětlit. Ale samo, pokud by se vyskytlo silnější špinění než to moje světloulince růžouvé, tak okamžitě zalehnu.

terka82 .............. KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 15.3. UTZ
avant ................. 1.IVF - OPU 22.2., ET 27.2. zavedeny 2 blastocysty, hcg 12.3.
lucinda3............... UTZ 25.2. 8 tt srdíčko; 10,2mm; 1. poradna 15.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - krvička 9.3.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní
gambrinuska..........stimulace clostíkem
janinam................čeká na MS, potom UTZ

ilca1
3. bře 2010

Terez tak paráda 😵 😵 😵 moc gratuluju 😵
K té paní co byla s tebou......to je to tak časté že se mimi po IVF špatně vyvíjí? ☹

gambrinuska
3. bře 2010

terko tichoulinká gratulace 😀 😉 , ten strach mě bude provázet taky, znam to 😔

terka82
3. bře 2010

Ilčo neboj, určitě to tak častý neni. Asi byly ten den nějaké skrvny na slunci. Neboj, tvůj mimís bude naprosto v pořádku. 🙂 A ď. 😅

Gambrinuska jo, jsou to nervy. Ale krásný. Už bych ale stejně chtěla být tak v pátém m. a mít za sebou plodovku, protože toho se fakt bojim. ☹

terka82
3. bře 2010

Jo gambrinuska promiň, zapomněla jsem potichnounku poděkovat. 😉

ilca1
3. bře 2010

terko plodovky se taky hodně bojim ☹ ale třeba se jí vyhneme jako Lucka 😉 ...i když já asi ne, protože mam ještě tu blbou krev 😠 ach jo.....někdo ani neví, že těhotnej je....

terka82
3. bře 2010

Ilčo já mam taky blbou krev, prohozené chromozomy, zavedena embrya po ISCI a za sebou jednu vývojovou vadu plodu, takže pochybuju... ☹
No jo, někdo to má tak strašně jednoduchý a pak si toho vůbec neváží. 😒

jana8
3. bře 2010

Hezký večer 🙂
Terko,já ti to říkala,že budeš předávat svou práci někomu jinému......parááááda 😅 ....blahopřeji a přeji ať se mimi hezky vyvíjí a nemusíš mít strachy....jen tomu věř,že malý poklad za 9mes. bude v tvém náručí....je to tak 😉
Roby, blahopřeji k // a to je supr,že je tu další co se ji to povedlo po IUI...můžu se zeptat jak dlouho si píchala injekce?
Gambrinusko,na zítra ti držím moooc palečky,ať máš zítra IUI úspěšně za sebou...... 🙂
Já už jsem taky netrpělivá,ať se to začne a můžu k Vám do tabulky 🙂

jedna11
3. bře 2010

Terko, taky se pridavam a potichounku gratuluju. Je to parada a doufam,z e to bude tentokrate vse v poradku.

Pantonimo, tobe taky moc drzim palce a verim,z e to vyslo. Je to opravdu krasny zacatek roku, tak doufam, ze ty se mezi tehulky brzy pridas.

Avant, diky za info a tobe samozrejmne to same. doufam, ze budes za chvilku hlasit dve carky jako Ilca a Terka.

u nas nic noveho. ted se musi cekat a porad premyslim, ale uz jsem tak nejak rozhodnuta, zkusim 2. IUI a hned pristi tyden se v Natu domluvim, ze pokud nevyjde, tak ze chci jit do IVF. tak mi holky drzte palce.

l.u.c.i.e
3. bře 2010

Gambrinusko, tak to ti budu ve čtvrtek držet palečky, aby vajuch rostl i sliznice.

Pantomima, snad to do soboty vydržím 🙂 Už teď jsem zvědavá jako stará bába 🙂

Terko, super, to vypadá na jedno miminko. Obrovská gratulace. 🙂
Plodovky se nebojte. Byli na nich mé známé a naprosto v pohodě. Nvíc budte mít 100% jistotu, že je všechno v pořádku.

renap
3. bře 2010

Terko,moc blahopřeju,já jsem to věděla,cítila jsem to v kostech 😀 ,už jsi počítala,kdy máš termín? A kterou paní myslíš? Já si pamatuju akorát takovou Rusku,nebo co to měla za přízvuk,jinak nevim.Akorát ještě jednu,ta byla se mnou na OPU i na transferu a s tou si doteď píšu,byla to taky sestřička,ale těm to nevyšlo,bylo to 3.IVF.

m.evzenie
3. bře 2010

Terko, super zpráva, moc moc gratuluji. 🙂 Jen se šetři a odpočívej, ať se mimi vyvíjí a utz v pořádku.
Gambrinusko, Tobě na zítra držím palce, dej pak vědět. 😉
Pantomima, už se těším na sobotu na testík, jistě budeš pokračovat v těhulích. 😅

terka82
3. bře 2010

Jani8 předávam práci co to jde, ale nejde to tak rychle, jak bych si představovala.
Děkuju, samozřejmě si nepřeju nic jinýho... 😵
Do tabulky se klidně přidej, jako čekatelka na něaké vyšetření, na IUI, IVF, vždy se dá něco napsat.

Roby, gratulace. 🙂

Jedna11 moc dík a palce určitě držet budu. A taky tady musim prskat, jak jsem slíbila. 😀 😝

Lucko jj, určitě je tam jen jedno. 🙂 Díky.
Já zase vim o páru, který díky plodovce o mimčo přišel. ☹ Je to fakt složitý rozhodnutí...

Renap ty jsi génius. 😀 Takže můžu nakupovat klučičí oblečky, jo? 😀 Ne dělam si srandu, timhle netrpim a dokud nebudu mít za sebou aspoň půlku, tak nákupy neplánuju.
JJ ta Ruska.

Evženie taky dík. Jj, odpočívam, teď mi zase v břiše trochu píchá, takže jdu zalehnout k TV.

adenka84
3. bře 2010

Terezko, mocinky ti gratuluji. Chápu, že máš obavy ale neboj teď už to bude určitě v pořádku. Je to krásný číst tady deno deně takhle krásné zprávy. Držím palečky, ať ti vše vychází.

janinam
4. bře 2010

Dobré ráno,
Terko i já ti moc gratuluju 🙂 Přeju ať vše probíhá tak jak má, odpočívej, opatruj se ať jste ty i mrňousek v pořádku. Mám z tebe radost a moc ti to přeju, už jsi si toho prožila dost, tak teď už jenom to dobré 😀
Pantomima, taky už jsem zvědavá😉 Chceš testit o víkendu, viď? Budu netrpělivě vyhlížet // ať se zařadíš mezi další těhule 😀
Gambrinusko, ty jdeš na UTZ už dnes? Já myslela až příští čtvrtek 😨 Každopádně budu držet palečky aby se IUI zdařila 🙂
Všechny ostatní zdravím 🙂

pantomima
4. bře 2010

Pěkné ráno!
Já chtěla testovat až v pondělí ráno, v úterý mám jít na krev, jenže z neděle na pondělí mám noční, moč nebude správně koncentrovaná, tak jsem se rozhodla, že v neděli ráno. Tak vydržte holky, taky držím...ještě nemám stále testíky koupený, už bych asi pomalu měla 😀 , snad mi to vyjde zítra 😀

Všem, který dneska něco čeká držím palečky a ostatním přeju klídek a pohodu!!!

gambrinuska
4. bře 2010

jééé, holky až příští čtvrtek 😉 11.3, já dneska zobla teprv první Clostík 😅 😕
Janinam ty máš tedy pamatováka 😉
Pant, tak to budu v neděli sedět na compu 😉

l.u.c.i.e
4. bře 2010

Dobré ránko,

jak se máme při dalším krásném slunečním dnu 🙂

Gambrinusko, mě to bylo divné, že tak brzo po clostíku bys měla jít na UTZ. Teď už to chápu, že je to až příští týden. Doufám, že teď vajuch bude růst... MUSÍ!

Pantomima, neotálej a kup si těhu test s //. My tu stejně víme, že to vyšlo, jen ty nás tu tak napínáš 🙂

Terko, tak to tě chápu, že se teď bojíš plodovky, když máš v okolí pár, který o mimčo díky tomu přišel. Musím u sebe zaklepat, že v mém okolí to nikdo nebyl. Hlavně se šetři, opatrujte se a uvidíš, že tentokrát to dobře dopadne. Smůli jste už měli dost.
Jojo, s tím nakupováním máme stejný názor. Já teprve teď už okukuji co bysme mohli koupit. Něco tedy podědím, ale nebude to všechno 🙂