Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

pantomima
14. dub 2010

Ilco- krásná fotečka, už se taky těšim 😵

mám nakjoupeno, salámy, sýry, vajíčkovou pomazánku, jogurty, párky.....no, mám z čeho vybírat 😀

jedna11
14. dub 2010

Ahoj holky,
nějak poslední dobou nestíhám. Ale dneska se mi zase přihodila taková věc, tak se vás musím zeptat.
Už asi 2dny mám takové divné pálení, tak jsem raději dneska začla ke svému gyn. a ten mi nabral kultivaci a cytošku . Což je supr, že to budu mít hotové ted před IVF, ale když jsem dorazila do práce, tak jsem trošku začala špinit.
HOlky, já se z toho pic¨nu. po obou IUI jsem normálně krvácela. Rokyta mi řekl, že je to normální, že prostě tou hadiškou se někde škrábne sliznice a že prostě někdo má dělohu víc zakloněnou a prostě to nejde abÿ se někde něco "neodřelo" tak jsem to brala. Ale ted to špinění, orpavdu malinko . ted už nic, ale uplně mi to vykolejilo. Nikdy až do tě IUI se mi to nestalo a to jsem mohla jit na vysetření týden před MS a nic. ted jsem v pulce a tohle... ☹ ☹ ☹
Holky, stává se vám to někomu? napadají mi uplně hororové scénáře o ruzných nemocíh, jsem hrozná

avant
14. dub 2010

Ahoj holky,
tak vás jdu za po chvíli pozdravit a podívat, jak se máte.
To počasí už by se teda mohlo umoudřit. Dneska ráno jsem si tu brouzdala po albech - ty dvě čárky na testech vypadají tak jednoduše a přesto se k nim dopracovat je tak strašně těžké ☹
Koukala jsem i na Ilči fotečky, prďolka už je krásné miminko🙂. Pant za chvilku taky přidá další fotečku 🙂
No a všem těhulkám ty týdny naskakují tak strašně rychle, že za chvilku tu budeme mít hitparádu narozených mrňousků.
Dneska jsem se rozhodla to tu trošku zkulturnit, poslední dny jsem pořád někde lítala a přijela vždycky až večer. O koši plném prádla ani nemluvím. Včera jsme v Marku nakoupili masíčko, naložila jsem ho na čínu a až přijede manža, tak si dáme do nosu.

avant
14. dub 2010

Jedna11, klídek, to je úplně normální. Žádná nemoc to není, neboj! Hele, já už těch všemožných různých vyšetření mám za ty roky za sebou 😀 Někdy je to úplně v pohodě a někdy se mi krev objeví i několik dní po vyšetření. Navíc pokud si byla právě na kultivaci a cytologii a všechno bude v pořádku, opravdu žádný hororový scénář nehrozí. Já se špiněním v cyklu (a bez žádných) prohlídek bojuju už 3 roky - bohužel nepomáhá vůbec nic. Hormony v pořádku a přesto mě to pořád trápí. Tak se opravdu nestrachuj 🙂

ilca1
14. dub 2010

jenda11 ahoj neplaš(i když odemě to tedy sedí 😅 ), ale já jsem jednou za čas taky někdy v pulse cyklu zašpinila a u tebe to určitě bylo po té cytošce 😉 to bývá, po cytologii já špinim pokaždý jak se dotknou toho čípku ten je na to citlivý
avant však taky budeš za chvilku posílat fotečky uvidíš 🙂 , o těch čárkách je to pravda já když jsem si vždycky dělala ovulační test tak jsem si říkala ...kéž by to byl těhotenský ☹ a vidíš 🙂 přijde to 😉

terka82
14. dub 2010

Pant co sis vybrala?

Jedna11 myslim si, že i po cytolce je možné, že trochu zašpiníš. Taky tam můžou něco škrábnout. Navíc zrovna při cytolce tim kartáčkem odebírají buňky děložního čípku(ne?), takže to pro mě jako laika znamená drobné poranění, díky kterému můžeš zašpinit. Nestresuj se tím, to bude v pořádku. Kdybys byla nějak nemocná, tak by se to určitě už dávno odhalilo. Vždyť se v nás šťourají v jednom kuse. 😅

Avant máš pravdu, v těch albech to vypadá jako sranda - navíc některé dámy to tam tak i líčí 😖 , ale pro nás to až tak veselé není. ☹
Taky bych to tady měla dát do pucu, ale necham si to na víkend, až budu po kontrole, abych měla klid.
Mňam, čína... Přeju předem dobrou chuť.

avant
14. dub 2010

No vidíš to Janinam, tak to máš 3x potvrzené, že je vše v pořádku, tak se tím netrap. Navíc...........že ti doktor vždycky řekne, že se krvácení a špinění může objevit ?🙂 🙂 🙂
Ilčo, kéž by jsi měla pravdu.
Terko,na kontrolu jdeš v pátek, viď? Tak ty máš teď vlastně takovou dovolenou, tak na úklid je čas 🙂
Dneska je taky Gambrinuska na kontrole, že jo? Tak snad přijde v dobré náladě 🙂

avant
14. dub 2010

Jé, já jsem tydýt, jsem tě Jedna11 přejmenovala 🙂 Janinam mi to snad odpustí!

pantomima
14. dub 2010

Terko- zvítězila vajíčková pomazánka a rohlíky 😀

gambrinuska
14. dub 2010

pant asi jsem za chvilku u tebe vajíčkovvku miluju 😀 kdyby bylo na mě tak jí dělam denně 😅
Jinak jsem doma a hlásim dobré zprávy 😉 dneska folík 19mm 😀 😀 😀 😀 a sliznice 9mm, dostala jsem domů pregnyl cv 22.00 pícháme a vpátek v 11 inseminace 😅 😕 jsem vykulená, ale zas se něco děje 😀

l.u.c.i.e
14. dub 2010

Ilčo, krásná fotečka miminka 🙂 To bolení je od toho jak se ti roztahuje děloha.
Tak vy máte chuť na rizoto, jo? Já zase na čínu. Dneska si na ní s manžou zajdeme 🙂

Jedna, to špinění máš od té cytologie. Někdy to mám taky. Nic vážného to není. Neboj.

Gambrinusko, obrovská gratulace k folíku. Vidíš, že narostl... Tak v pátek pfuj, pfuj, pfuj při IUI. Držím moc palečky, abys pak hned hlásila //.

Terko, tak co, jak se vede tobě? Špinění úplně ustalo?

Jinak už jsem z poradny zpět. Opět mám to pracně nabrané kilo z minule dole. Vážně zato nemůžu. Musím prý více jíst. Přitom jím a hodně. Ach jo ☹ Těhotenskou cukrovku nemám. Hurááá! 😵 Sestřička mi nabrala 3 ampule krve ani pořádně nevím na co. Něco říkala, že se ponovu dělá zkouška na srážlivost krve a na nějaké protilátky... No a u doktora jsem byla ani ne 2 minuty. Prohmatal břicho, zeptal se na pohyby a řekl, že za 14 dní uděláme velký UTZ se vším...

m.evzenie
14. dub 2010

Ahoj holky,
jdu Vás pozdravit.
Avant, s tím počasím máš pravdu, tak snad o víkendu jim to vyjde a bude hezky, ještě se musím odpoledne vypotit.
Ilčo, fotečka je krásná. 🙂
Gambrinusko, vidíš jak folík povyrostl 😅 .......na pátek moc moc držím palce a za nedlouho budeš hlásit //, nachytala jsi dost
toho těhu bacila od holek? 😀
Pantomima, vajíčkovou pomazánku bych si taky dala, i když jsme ji měli o víkendu a včera mi tu Adenka dělala chutě s
palačinkama, ty já miluju. 😉
Jedna, to bude určitě tou cytologií, holky mají pravdu.
Terko, tt utíká a v pátek kontrola.........
Lucinda se nám někde toulá....
Ostatní zdravím. 🙂

l.u.c.i.e
14. dub 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimulace injekcema -fostimonem-na IUI
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........18.3. laparaskopie, čeká na mršku, po té konzulatace v Natalartu, domluva 2.IVF
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3., od 2.4. //
terka82 .............. snž. od 06/2006,1. IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1. KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), 2. KET léto 2010

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 29tt, poradna 5. 5., velký UTZ
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 24tt, 12.4. test na cukrovku, 15.4. 3D/4D UTZ, 4.5. poradna
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - 10tt, 29.4. UTZ, 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, těhotenství potvrzeno z krve ,UTZ 21.4

l.u.c.i.e
14. dub 2010

Holky, přišla vám už nemocenská na účet? Já jen doufám, že jí vedoucí v práci odeslala na OSSZ.

gambrinuska
14. dub 2010

jo přišla mi na účet a docela i včas, kolem 15tého

gambrinuska
14. dub 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........18.3. laparaskopie, čeká na mršku, po té konzulatace v Natalartu, domluva 2.IVF
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3., od 2.4. //
terka82 .............. snž. od 06/2006,1. IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1. KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), 2. KET léto 2010

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 29tt, poradna 5. 5., velký UTZ
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 24tt, 12.4. test na cukrovku, 15.4. 3D/4D UTZ, 4.5. poradna
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - 10tt, 29.4. UTZ, 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, těhotenství potvrzeno z krve ,UTZ 21.4

l.u.c.i.e
14. dub 2010

Gambrinusko, a to ti přišla asi minulý měsíc kolem 15? No, počkám do příštího týdne a pak to budu řešit... Jde mi jen o to, aby mi z účtu odešla hypotéka...

gambrinuska
14. dub 2010

lUcie na v tom listopadu jak jsem marodila 😅

l.u.c.i.e
14. dub 2010

Tak to jo. Ne, jen jsem chtěla vědět od holek, co byly na nemocenský minulý měsíc, jestli už jim tento měsíc přišla nemocenská na účet...

terka82
14. dub 2010

Avant jj, kontrola v pátek a pokud bude všechno OK, tak konec "dovolené". 😀

Pant vajíčkovka je super, tu taky můžu.

Gambrinuska moc gratuluju, tak to folík přeci jen dotáhnul. 🙂 Třeba se tam v pátek potkáme. Ale já asi půjdu jen na recepci.

Lucko ještě sem tam zašpinim, ale už by to mohlo skončit, abych mohla chodit bez pleny. 😖
Ty ses rozhodla hubnout v těhu?? Koukej pořádně jíst. 😠 🙂
Kouknu na účet.

Evženie jojo, utíká to. Ale už aby to uteklo o několik týdnů a ne jen o dny.

terka82
14. dub 2010

Lucko tak mně už to přišlo, měla jsem to tam v pondělí. 😉

l.u.c.i.e
14. dub 2010

Terko, já jím a dost. Hlavně sladké. Na to jsem teď ulítlá... 🙂
Hmmm, tak uvidíme. Snad to přijde. Když ne, zavolám do práce, zda to poslali na OSSZ.

avant
14. dub 2010

Gambrinus, tak to je prima a v pátek šup tam s nima 😀 😀 😀
Evžen, tebe ta nemoc pořád nepustila? Mě taky vždycky docela pomáhá pocení, zázvorový čaj a horká vana.
Pant, taky vajíčkovou můžu. Už jsem jí strašně dlouho nedělala.
Terko a pokud bude všechno v pořádku, tak na kdy vidíš další KET?

terka82
14. dub 2010

Lucko na sladkém já ujíždim už od mala. 😀 Teď zrovna jsem se pustila do jednoho mega velikonočního vajíčka. 😅

Avant chtěla bych se na červenec objednat do Nat. To už bude 4. měsíc. Teď jen musim zjistit, jestli nebudou mít přes prázdniny pauzu.
Co ta tvoje práce, rýsuje se něco?

avant
14. dub 2010

V pátek vyrážím na další bojový konkurz 🙂 Ze dvou už mi volali, že vybrali někoho jiného.
No jo no, kdo by chtěl vdanou bez dětí ☹ A i když by zaměstnavatel tohle zjišťovat neměl, stejně se mě vždycky na to ptají ☹

pantomima
14. dub 2010

Ahoj,jsem doma a naštvaná 😖
nevzali nás do školky, to by mě zajímalo, jak bych to jako měla udělat, kdybych opravdu od toho října musela nastoupit do práce 😠

terka82
14. dub 2010

Avant a jakou práci vůbec sháníš? Jako pozici.
Moc konkurzů jsem neprošla, vlastně oficiálně konkurz byl jen jeden a tam se mě taky ptali, kdy plánuju rodinu. No a nevzali mě.
Oni by chtěli tak dvacítku, samozřejmě krásnou, s dvěma dospělýma dětma a dvacetiletou praxí. 😠 😀

Pant to je fakt peklo, teď s těma školkama. 😠

avant
14. dub 2010

Obchodní asist. - administrativa. Jo a úplně jsi to vystihla 🙂

michamicha
14. dub 2010

ahojky,

lucko, mě taky nic zatím nepřišlo 😠 ale nejpozději mi zatím nemocenská přišla 18.den v měsíci, tak ještě vyčkávám... ale ségra mi včera řikala, že prej i s výplatou rodičáku (vyplácí úřad práce) je tenhle měsíc problém, běžně prý jí chodí peníze na účet kolem 8.dne a zatím prý nic ☹

pantomima
14. dub 2010

Tak mě rodičák přišel 12.4.