Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

gambrinuska
20. kvě 2010

Peto já už taky toho vim jen půlku, taktéž nám doporučil ICSI, nám řekl, že si máme připravit cca 16tis, ale s tim jsem počítala, já začínam stimulovat 2DC 😉 prý mam ten protokol s antagonisty a taky jsem si řekla o pero 😅

gambrinuska
20. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................12.5. OPU, 15.5. transfer
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 6.7. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 20. 5. - 2.IUI neprovedeno (kolísavý spermiogram),domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol, 27.5. UTZ

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 34tt, poradna 19. 5.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 30tt, dle utz jsme stále o týden starší, odhad váhy 1300g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 19tt, 24.5. poradna + velký UTZ
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 15tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 15tt, poradna 27. 5.
pantomima.........IUI 16.2. - 15tt, , 24.5. náběry
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 12tt, genetika 26.5

vendulak
20. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................12.5. OPU, 15.5. transfer
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 6.7. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab., 7.6. kontrola v Natalartu po šestinedělí
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 20. 5. - 2.IUI neprovedeno (kolísavý spermiogram),domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol, 27.5. UTZ

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 34tt, poradna 19. 5.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 30tt, dle utz jsme stále o týden starší, odhad váhy 1300g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 19tt, 24.5. poradna + velký UTZ
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 15tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 15tt, poradna 27. 5.
pantomima.........IUI 16.2. - 15tt, , 24.5. náběry
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 12tt, genetika 26.5

adenka84
20. kvě 2010

Ahoj holky, tak koukám, že se nám to tu pěkně rozjíždí...
Petruš, Gambrinusko paraáda, je super, že se tu opět začne něco dít...Gambrinusko také budu mít protokol s natagonisty....
Snad se nám holky už konečně zadaří a těhu bacil se tu opět pořádně rozmnoží....
Vy začínáte spolu už začátkem června a a já sjednou koncem června.....Bude tu pěkně napjatá atmosféra, snad nám to všem dobpře dopadne, protože pokud ne, tak už to nezvládnu a asi dokonce i vzdám.....
Jinak ištítňáka docela dobrý, říkal, že se mi to normalizovalo, a že pokud na tom budu tak jak jsem teď tak by to mělo být dobré....Jen mi doporučil držet protisklerotickou dietu a schodit 3 - 5 kg, to nebude problém...jen nevím jsetli to zvládnu do stimulace, protože potom se na nějakou dietu vyprdnu a budu radši když budu přibírat a ne hubnout... 😀

l.u.c.i.e
20. kvě 2010

Gambrinusko, další čekatelka na IVF, super. Tak to by červen mohl být opravdu plodný. Už tu dlouho nebyl hcg bacil 🙂

Vendul, s chlapama je to složitý. Potřebují čas, aby se se vším srovnali. Uvidíš, že i tentokrát to ustojíte.

Adenko, zajímavá dieta ta protisklerotická 🙂 Má to cenu? Když zaměsíc budeš pomalu stimulovat? Já jsem tedy při stimulce nějaké to kilčo přibrala, ale v těhu nic... Každá to má jinak.

jana8
20. kvě 2010

Hezký večer 🙂
Lucko,tá pani šla na to po prvý-krát jak já,ale myslím,že to říkala,tak normálne,že jsou různě pověy ,ale já to beru jen tak s úsměvem, nedávám tomu nějakou velkou váhu 🙂...ty křeče to je děs 😠,taky mě chytali velké křeče v noci a řekli mi že bych neměla běhat po dlaždicích nebo linu na boso a měli pravdu,když jsem si za každým dala pantofle,tak to bylo o hodně lepší a nakonec křeče zmizly a objevili se když jsem si zas na boso vyšla po dlaždičkách,tak teď už to nedělám a křeče mám jen výnimečne,více-méně vůbec 🙂,ale křeče v těhu jsou asi fakt jiné,ale i tyhle byly hrozné 😒......to je super,že mateřskou nakonec zvýšili,stále jsem to sledovala a teď když se to stalo,tak jsem to ani nepostrehla 😕...blahopřeji,že jste s malým v pořádku,už se ti to fakt kráti,zachvíli ho budeš mít u sebe 😵

Adenko,to víš jsem kopyto 😀 a jak naschvál tak na druhý den po tom co jsem kopla do stolu,tak jsem bouchla hlavou o skřínku,když jsem ji zvedala-myslím tú hlavu.....no jo kopyto je kopyto 😀.....tebe fakt sestra vystrašila,normálně jsem se zarazila když jsem to četla a říkala jsi že to snad ne,no a pak jsem si vydýchla......ty nás ale napínaš 😉....to je super,že už začnete,těším se s tebou 😉blahopřeji,že štítka dopadla dobře 😉

Terko,to je skvelé,šestinedělí už máš za sebou,drž se holka 😉,mrcha ti už klepe na dveře.....to je hrozné,čekat tolik dní na ni....ty máš jednu a já za to období dvě 😒...to je fakt děs......jak dopadlo dnešní sexuální spojení Vašich miláčků? 😝

Vendulák,ahoj 🙂,to tě fakt hrozne pejsek vylekal,asi bych byla taky na tvém místě v šoku,ale je super,že už je v pořádku,ten strach bude pořád,ale neboj on to zvládne 😉 ....je super,že si si do Nat. zavolala,nikdy nevíš co ti dokt. ještě dají,nějaké tabletky a tak,je lepší se s nimi poradit 😉...držím palce,ať ti utíká rychle čas a chatička Vám dělá jen radost 🙂 ...co se týče vašeho vztahu,tak mě to mrzí,ale to jsou asi jen nervy z toho všeho,neboj ono to bude zas dobrý,držím moooc palečky 😉

Roby,super,že výsledky jsou vynikajíce ....jen tak dál.... 😉

Petro,mrzí mě to že IUI nemohla být provedena,ale máš pravdu,že pozitívna zpráva je i v tom,že dlouhý cyklus před IVF stihnete už teď....držím palečky...... 😉,taky jsem měla ze všeho guláš,ale on to dokt. i tak pak všechno říká co tě čeká tak je to v poho, 😉

Gambrinusko,to je super,že to jde tak rychle.....červen bude fakt plodný 😉 ani se nenazdáš a už budeš píchat pvní injekci....držím moooc palečky 🙂

Všechny ostatní holky zdravím a přeji hezký večer...pa pa 🙂

adenka84
20. kvě 2010

něco schodit musím, protože jsem měla zvýšený cholesterol a dá to rozum, že to nebudu přehánět...Ale jíst zdarvěji mi neuškodí a trochu omezit ty cukrovinky už vůbec ne..Mám to vyzkoušené, že když je omezím tak za měsíc mám ty 3 kila dole...

adenka84
20. kvě 2010

Jani, děkuji...
tobě už to pomalu také utíká,viď? Už budeš mít týden čekání za sebou..Držím ti moc palce, třeba to budeš právě ty kdo tu začne těhu bacil rozhazovat....

Mějte se krásně holky, všechny zdravím jdu zalehnou k Tv zachvilku začíná má oblíbená Růžovka 😀

jana8
20. kvě 2010

Adenko,děkuji,máš pravdu ještě chvilku a týden mám za sebou, i když jsem chtěla být stále veselá a nemyslet moc na to,tak to někdy nejde a začínám mít strach jak to dopadne,ale snažím se zaměstnat telkou 😅 .....romantikou 😝 ,hlavně ne moc nějaké drama,teď přítel kouká na hokej,ale už jen necelou hodinku a jede na noční,tak já zas budu koukat pak na Hledá se táta a máma a pak hajdy do postýlky 🙂 ......

jedna11
20. kvě 2010

Ahoj holky,
tak chlamydie jsou negativní....................... super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Takže 8.6. jdu na utz a začínáme dlouhej protokol.
Adenko, tak to opravdu asi zacneme tak nejak nastejno, co?

Jani8, tak jak se cítíš? odpočíváš nebo už děláš vše normálně?

Lucie, už to máš opravdu za pár. Za chvilku už nám snad malýho ukážeš 🙂

Gambrinusko, proč vám doporučili ISCI? mně Rokyta řekl o všech možnostech, ale že se máme rozodnout až to bude aktuální, že je to na nás. takže nedoporučil nic. řekl, že jsou u této metody větší šance, ale nic víc nevim.....

jedna11
20. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................12.5. OPU, 15.5. transfer
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 6.7. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab., 7.6. kontrola v Natalartu po šestinedělí
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 20. 5. - 2.IUI neprovedeno (kolísavý spermiogram),domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol, 27.5. UTZ

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 34tt, poradna 19. 5.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 30tt, dle utz jsme stále o týden starší, odhad váhy 1300g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 19tt, 24.5. poradna + velký UTZ
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 15tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 15tt, poradna 27. 5.
pantomima.........IUI 16.2. - 15tt, , 24.5. náběry
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 12tt, genetika 26.5

jana8
20. kvě 2010

Jedna,mám velikou radost s tebou 🙂 .....tak už ti to taky zachvíli vypukne,držím moooc palečky,taky jsme měli ICSI- je u toho i větší šance a dokt. to nabízí páru který mají buď špatný nebo kolísavý spermiogram.....my ho máme kolísavý,tak jsme do toho šli,dokt. tě do ničeho nenutí,jen ti řekne svůj názor a za ten já jsem byla vždy vděčná......úpřimně ještě stále více odpočívam než něco dělám,dnes jsem trochu uklízela,uvařila a pak jsme byli na nakupe,ale jinak nic....fakt mám strach a taky mě píchá občas a teď večer nějak víc v podbřišku na levý straně a pak jsem měla dole uprostřed takové křeče.....dle všechno i ty křeče i to píchaní bylo takové jiné,tak mě přítel vyhnal do postele,tak dokoukám telku a za půl hodinky jsem v pelechu.....fakt nevím,co si můžu dovolit a nechci si pak nadávat,že jsem měla být raději víc opatrná.....já vím,co se má stát se stane,ale co když tomu můžu nějak zabranit 😒 ....tak se raději budu šetřit.....

pantomima
21. kvě 2010

Pěkné ráno!

Dostala jsem děsnou rýmu, hnus fuj, ble!!! Bolí mi v krku a malá zase začíná kašlat a smrkat, předáváme si to navzájem. a to jsme se v neděli měli jet podívat do Prahy na Matyáška, to pojedem do pr..., aby jsme ho nenakazili 😖

m.evzenie
21. kvě 2010

Ahoj holky,
Pant, tak výlet budete muset odložit asi na jindy, to je z toho počasí, už aby bylo hezky. 😉 Ať jste brzy obě zdraví a netrápí vás
rýma.Zkus si udělat čaj ze zázvoru, jestli ti nevadí.
Jani, jen odpočívej a hýčkej mimísky, moc ti držím palce, aby se zadařilo.
🙂
Jedna a Adenko, to je dobře, že vám to tak holky vyšlo nastejno a Gambrinuska hned v zápětí bude za vámi asi ještě s Petou,
pokud se nemýlím, tak vám všem moc, moc držím pěsti a šup sem s těhu bacilama. 😅
Ostatní zdravím. 😀

l.u.c.i.e
21. kvě 2010

Dobré ránko,

Jani, ty nám tu krásně teď v psaní dlouhých zpráv krásně zastupuješ Terku 🙂 To je dobře, i když je pravda, že na Terku snad nikdo nemá 🙂
Dlaždice způsobují křeče? To nevím... My máme v kuchyni, předsíni, koupelně dlažbu a občas po nich jdu naboso. Většinou mám ponožky, jelikož mi je zima od nohou, ale ne vždy 🙂
Však ono ti to čekání nakonec uteče. To je dobře, že odpočíváš. Taky jsem se takhle hlídala. Podle mě je to důsledek toho, jak se vaječníky vracejí k normálu. Může to přetrvávat až 3 měsíce.

Adenko, já bych asi s omezením cukrovinek nevydržela. Jak nemám něco sladkého za den, tak jsem nevrlá 🙂 Jsem na nich závislá 🙂 Pokud už to máš vyzkoušné, tak to chápu... Mě vždy pomohlo něco schodit, když jsem naposled jedla kolem té 17hod.

Jedna, super zpráva. Mám radost s tebou. Červen zkrátka musí být plodný... Jana tu teď rozprská další hcg bacil a vy si ho chytnete a už nepustíte 🙂
Ještě něco přes 5 týdnů a uvidíme Matýska. I když to už může být kdykoliv. Jak mi řekl doktor v poradně, kdyby něco už mám jet rovnou do porodky. Zatím se tam ale nechystám. Nemám ještě ani zabalenou tašku. Stále mi chybí nakoupit pár věcí nejen do porodnice.

l.u.c.i.e
21. kvě 2010

Pant, co se dá dělat. Výlet odložíte a Matyáška si o to pak více užijete... Pak budete mít i hezké počasí... Snad vám ta rýma brzo odejde...

Evženko, tak dnes poslední den v práci a hurá víkend, co? Copak budete stavět, uklízet, vyklízet tentokrát?

l.u.c.i.e
21. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................12.5. OPU, 15.5. transfer
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 6.7. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab., 7.6. kontrola v Natalartu po šestinedělí
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 20. 5. - 2.IUI neprovedeno (kolísavý spermiogram),domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol, 27.5. UTZ

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 35tt, poradna 2. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 30tt, dle utz jsme stále o týden starší, odhad váhy 1300g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 19tt, 24.5. poradna + velký UTZ
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 15tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 15tt, poradna 27. 5.
pantomima.........IUI 16.2. - 15tt, , 24.5. náběry
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 12tt, genetika 26.5

m.evzenie
21. kvě 2010

Lucko, tak si brzo pořiď celou výbavičku, utíká to a za chvilku už budeš mít Matýska v náručí.
Jinak my máme na zítra v plánu jet na chatu nedaleko Klatov posekat trávu a zasázet brambory, které by už měli být minimálně
čtrnáct dní v zemi, ale nebyl čas a počasí taky nebylo pěkné. Tak snad nebude zítra pršet, protože teď poprchává. V neděli
budem pracovat na naší kolničce a jestli stihnem i něco okolo bazénu. 🙂

jana8
21. kvě 2010

Hezké dopoledne holky 🙂
Lucka,ani náhodou nechci zastupovat Terku,na to nemám 😅 ,ale když já to někdy neumím zkrátit a úpřimně ani nechci 🙂 ....co se týče těch dlaždic,tak mi máme v obyváku a v ložnici koberec a tam chodím bez pantoflí,ale když jdu do kuchyně kde je lino nebo koupelny kde jsou dlaždice tak taky jsem chodila par-krát jen na boso nebo většinou v ponožkách a trpěla jsem velkými křečmi a to jsem si vždy řekla že vždyť si skočím jen pro něco,ale ono to stačí a pak jsem se dozvěděla že to způsobuje křeče a tak jsem si za každým obula pantofle a rozdíl byl znát.... 🙂 zkrátka je to studené od nohou tak to zkus vyzkoušet a uvidíš,ale já tomu nechtěla věřit a pomohlo mi to....pokud trpíš křeči často tak to zpozoruješ rychle.......držím palce 😉 a děkuji uklidnila jsi mě že to může trvat i 3měsíce aspoň nebudu mít strachy co se děje 😅

Pant,to je fakt to počasí je strach a děs a z toho je vždy člověk pak jen nemocní,tak Vám přeji ať Vám brzo zas je ok a můžete se jít kouknout na malýho 🙂

Evženie,díky.... 😵...ty si samá práce,tak ať Vám vyjde na zítra počasí,vypadá to že by mohlo,u nás je zatím docela hezky aspon neprší....a na zítra taky,už se jistě těšíš na léto když budeš moct jít do bazénu,co? máte i ohřívač vody? nebo ti nevadí když neni voda teplá tak akurát stačí co? 🙂...taky máme bazének,ale já abych tam vlezla to je hodně velké odhodlání a pak ale pokud se neklepu tak zas nevylezu 😀......je to příjemné,hlavně když člověk běhá po zahradce něco dělá v plavkách a pak se jde ovlažit a vhupne tam 😅

l.u.c.i.e
21. kvě 2010

Evženko, ty vůbec neznáš odpočinek 🙂 Snad vám pršet nebude. Tento víkend nikam nejedeme, tak budeme mít leháro 🙂

Jani, předtím jsem právě vůbec křečema netrpěla až teď. Mám to tak jednou do týdne, ale ta bolest je hrozná... 😖 Jen nic nezkracuj a piš všechno. My si to tu rády všechny přečteme.

jana8
21. kvě 2010

Lucko,díky a tobě fakt z vlastní zkušenosti radím chodit v pantoflích a vůbec ne na boso nebo v ponožkách a uvidíš ten efekt.....za zkoušku nic nedáš a po měsíci mi řekneš jestli ti to pomohlo,jasné? 😵 ....konečne vykouklo sluníčko,tak vykouknu taky ven....aspon mrknout....tak zatím holky pa pa

ilca1
21. kvě 2010

Ahoj holky hlasím se po pár dnech 😅
Jsem doma z poradny mimísek už má 16 cm a je v pořádku už cítim i pohyby ale jen když si lehnu a dam ruku na bříško 🙂 ale je to super aspoň vim že žije 🙂 dneska mě brali krev na druhé testy tak snad dopadnou dobře ale stejně jsou to nervy 😎
Lucko pantofle jsou pantofle já od dlaždiček vždycky nystydla na močák ☹ a mimo to se musim pochlubit jaký jsem tele 😅 v pondělí ráno jsem šla z ložnice po schodech jen v teplích ponožkách a pěkně jsem si dala , podjela mě noha a letěla jsem , byla jsem hned v nemocnici aby se podívali jestli se miminku ni nestalo , tak bylo OK ....naštěstí , ale já mam úplně modrej zadek a oba lokty jak jsem brzdila 😀 doktor se mě ještě dneska podíval jestli se mi po tom nárazu nezkracuje čípek nebo neodlučuje placenta , ale je to dobrý. ....jsem holt telátko , teď už po nich v ponožkach radši nechodim.
Jani8 kdy vlastně budeš testit? Už by jsi pomalu mohla ne? 😉 moc na tebe myslim
Ostatní děvčata zdravim 🙂

pantomima
22. kvě 2010

Ahojky!

Nevyspalá a vyčerpaná...já děsnou rýmu a spát s otevřenou pusou fakt neumím...malá v noci záchvat akutní laryngitis, naštěstí zvládnut doma, snad se to dneska v noci nebude opakovat, jinak jedem....má tyhle příhody pravidelně přesně po roce...taťka vyčerpán ještě spí, malá je od pěti na nohou..... ☹ 😖

máme na dnešek naplánovanou oslavu tchyně narozenin, já tam tedy s malou jen zajedu, popřejem a jedem, jsem absolutně KO...Terka je úplně v pohodě, ale děsím se večera ☹ , jakmile lehne a usne, tak po dvou hodinách začne kašlat...

douda
22. kvě 2010

Ahojky
Pant úplně tě chápu , jsem na tom podobně, ať je Terce brzo líp laringitida je pěkná potvora.
Maty od včera zvracel co přišel ze školky a teploty , takže noc byla plná hrůzy od půl pátý jsme vzhůru , jsem jako by mě přejel parní válec a ke všemu je my zle od žaludku a nějak divně mě pobolívá břicho ☹

pantomima
22. kvě 2010

no, s malou jsme si šly lehnout v půl desátý, o půlnoci to na ní přišlo, byla vzhůru do jedný, pak ve čtyři začala kašlat znova, tak jsem čekala, jestli se to zase rozjede a nepojedem k Jiřímu, taky se pozvracela, PAK na chvíli usnula a po pátý vstávala, celou noc jsme strávili s oknem dokořán, aby na ní šel ledovej vzduch, no s mojí rýmou fakt paráda, já ani teď nemůžu dejchat, kapek do sebe hnát moc nechci, tak jsem si stříkala Vincentku, no, tak ta mi vůbec nepomohla, takže smrkám a smrkám a doufám, že to přejde...malá chraptí, jak v noci úplně štěkala, teď se do ní snažím dostat teplej čaj, což ona normálně vůbec nepije, tak je to docela boj...

adenka84
22. kvě 2010

ahoj holky, je mi moc líto vašich drobečků, snad vás to obě brzy opustí...Jo děti jsou radost, ale i starost....

adenka84
22. kvě 2010

Tak a mám epo krásném slunečném dni...Jsme se s manželem domluvili, že až skončí hokej, pojedem ana projížďku na kole...A ono prd u nás lije jako z konve...atk půjdu žehlit mám tam plný koš prádla, alespoň nebudu muset žehlit zítra....Mějte se hezky holky večer ještě juknu..,.Dnes je tu poněkud mrtvo...

adenka84
22. kvě 2010

Mrtvo 😀 😀 😀

terka82
22. kvě 2010

Ahoj holky.

Jdu pozdravit.
Koukam, že vám děcka marodí, tak ať jsou bobečkové brzo v pořádku.

Dneska jsme byli po druhé se štěkem u ženicha a furt nic. Pes se může zbláznit, jak by chtěl a ta naše hraje Zagorku... 😠 Ještě to zkusíme v pondělí a pak to pravděpodobně odpískáme. Děti nam nejdou, štěňata taky ne, tak já už nevim... 😠 😀

Jani kdy se chystáš na testík? Držim palce.

Jinak koukam, že červen tu bude nabitej a snad bude pro vás všechny tim posledním snažilkovským. 🙂

Ilčo ty jsi jelítko, takhle se natáhnout. Hlavně, že je mrňousek v pořádku. Krásně roste. 🙂

Zbytek zdravím. Ještě doladim nehtíky a jdu na kutě. Ráno vstávám asi ve 4 hodiny. Nechala jsem se ukecat a jedu do Mostu na polygon. Teda ne jezdit, ale jen pomáhat. To byl zase nápad... A ještě se tam jede autobusem. všechny školní výlety jsem odjezdila na schůdkách u řidiče, ale říkam si, že když jsem zvládla 10 hodin v letadle, tak tohle už teď dam taky. 😀 Tak pa a myslete na mě. 😕 😀

adenka84
22. kvě 2010

Tery zítřejší výlet si pěkně užij..Hlavně, aby vám vyšlo počasí...Zítra už je neděle, ten víkend vždy tak rychle uteče..
dnes to tu vůbec nežilo, vždy když mám čas tak tu nikdo není, zákon schválnosti, nu nic....
dobrou noc holky...