Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

jana8
5. led 2010

Janinam,tak vidíš už v tom mám chaoz.......tak uvidíš zítra,ale jestli nemají ty stěry od tebe,tak asi by to měli dělat...nebo už to máš od svého gyn......každopádně dej zítra vědět ....díky za palečky 😉

ilca1
5. led 2010

Ahoj holoky ,sem člověkjeden den nenakoukne a už je o 3 stránky dál 😀 Teď se vás musim zeptat.....já jsem v těch zkratkách uplnej blb ,tak mi teď napište prosím co znamená to IUI, IVF ☹ já napřed myslela , že o u každýho pobíhá tak nějak stejně protože mě doktor ani nějak na vybranou nedal a teď když píšete že napřed zkoušít IUI a pak až IVF tak nevim co je co ☹

jana8
5. led 2010

Ahoj Ilčo,nejdříve dokt. když to jde tak nabídnou IUI - ty musíš mít folikul aspon tak 19-20mm,to ti zkontroluje dokt. Utz. a pak manžel dá spermie a většinou kolem obeda ti udělají IUI-inseminaci,co je že ti zavedou manželove nejlepší spermie ....je to rýchle bezbolestné...jen si lehneš na kozu a dokt. ti to spodkem zavede a ty pak ležíš ještě 20min a pak normálne odídeš domů...potom není žádné obmezení......a co se týče IVF - tak je to umělé oplodnení.....a pokud vím je to,že mimo tela oplodní vajíčko se spermiemi a pak ti ho dají do těla,tak to je laicky řečeno.....je to o něco komplikovanějšie a zdlhavejší proces....ještě vím,že o to žádáš pojištovnu na proplacení....a je to taky více finančne náročne.....proto taky doufám,že to nebudeme muset postupovat....asi tak v zkratke...

terka82
5. led 2010

Ahoj holky.

Vy jste to včera rozjely... Mimořádně je co dočítat. 😀

Micha klidně spi, když si to tělo žádá. Taky jsem spoustu času prochrněla. 😅

Snow.angell s obezitou problém nemam, naštěstí. I když ještě chvíli timhle životním stylem... 🤐
A průbeh už ti holky popsaly. 🙂
Jak dlouho se snažíte? Koukam, že jednoho potomka už máš, tak snad mu co nejdříve přibude sourozenec.

Venyska s antikoncepcí určitě stimulovat nebudeš. Nejdříve dobereš antiko a pak teprve začneš se stimulkou. 😉

Janinam my jdeme až na 8:30, na kolikátou jdeš ty? Ale asi už budeš pryč, když jdeš jen na krev.

Jana8 to je super, takže čtvrtek to jistí. Takže do třetice všeho dobrého, jo?
Případné laparky se bát nemusíš. Ty děláš, jako kdybys byla důchodkyně. 😀 Ale stejně držim palce, abys na ni vůbec nemusela.
Dík. 🙂
Před IVF se musí poslat žádost na pojišťovnu a ta to musí schválit. Myslim, že to trvá tak týden?? Asi taky podle pojišťovny.
Půjčovat si v bance na IVF, no nevim, ale do toho bych se asi nehrnula. Jsem docela posera, co se týče půjček. I když je to asi ta nejkrásnější investice. Spíš bych počkala, udělala pár IUI a mezi tím našetřila.

Aduš děkuju. Včera večer před usnutím mě pobolívalo napravo v podbřišku. Kéž by to tak byla ovulka a ne třeba zaražené prdy.. 😀

Lucinda teda to byly Vánoce... 😒 A už jste fit? Příští budou určitě o 100% lepší. 😉
Dík za palce. Taky držim palce, aby se tentokrát poštěstilo a byla to ta poslední IUI. 😉 A bylinky doporučuju. Mě fakt pomáhají (i když doktoři si o tom asi myslí své 😀 ).

Lucko i tobě děkuju. Určitě vám večer napíšu a snad to budou pozitivní zprávy. Ještě bych se ráda stavila ve FN na nové náběry kvůli těm oparům, tak snad tam nic neobjeví. 😕 To zase budou nervy.

Ilčo, nejsi blb. Každá jsme se s těma zkratkama musela seznámit. 🙂
Nejlepší je, když jedem z NAT a já pošlu mamině SMS, jak jsme pochodili. Nacpu jí tam pár těchto zkratek, protože už je používam naprosto automaticky a ona jen odpoví, že vůbec nechápe, co jí píšu. 😀

michamicha
5. led 2010

ahoj holky 🙂

terko, k těm zkratkám, to znám, když se máma ptala jak se zadařilo, tak jí manža musel vysvětlit, že miminko ze zkumavky nemáme 😀 😀 😀 protože ty zkratky jsou pro laika nepochopitelný 😀

jinak zítra budu všem co jdou do Nat. držet palce, ať máte dobré zprávy 😉

jana8
5. led 2010

Ahojky,
Terko,někdy se ale cítím jako důchodkyně 😀 ,všechno mě bolí....nemyslím teď, pak skleroza a jiné věci....tak to víš,život utíká rychle 😝 .....ale i tak díky.....já si raději vždy říkám,že jsem mladá,šikovná a inteligentní.... 😎 .....tak dost bylo srandy a teď vážne více - méně jsem obyčejný strašpitl,tak bych byla velice happy,kdyby do nemoc. jsi jdu lehnout až na porod 😵 a to přeji Vám všem holky,zasloužíme si to 😵 .....Terko,zítra držím palce a dej vědět jak jsi dopadla.....
Já mám stále chaoz ve zkratkách,ale v nějakých se už orientuji....ale co zkratky nezkratky.....stačí nám vědět jen Utz. a pak .....mimi 🙂 .....tak se holky vůbec neotravujte zkratkami 😀

l.u.c.i.e
6. led 2010

Ahojky děvčata,

Jana8, na IVF se čeká tak týden, dva... Záleží taky na pojišťovne. Jinak první 3 cykly jsou plně hrazeny. Jen nadstandart si platíš ty. Ale to ti vše vysvětlí při konzultaci na IVF. My jsme si zaplatili i lepší léky (cca 5000kč), příště si nechám léky plně hrazenou pojišťovnou. Pak jsme měli ISCI (to je, že nám vajíčka napíchli spermií). Za to jsme dali 7000kč... To jsme podstoupit museli, jelikož by se v mysce vajíčka neoplodnili. Manžel má špatné spermie. Pokud má tvůj manžel dobré spermie, tak to podstupovat nemusíte. No a poslední je 2500kč za zamražené embrya. Možná, že po novém roce jsou ty ceny jiné... Ale já věřím, že se IUI podaří a na IVF nepůjdete.

Terko, tak co, jak jsi dnes dopadla? Myslín na tebe a jsem napnutá k prasknutí 🙂

jana8
6. led 2010

Ahoj Lucko, děkuji ti za kompletní informace. Mám dotaz ty lepší léky,to jsou jako nejaké hormony,nebo?Přítel má spermiogram dobrý,tak to znamená,že by nám mohlo stačit jen to zamražení,pro jistotu?...Nevím holky poradte,kdyby sme museli podstoupit IVF,tak co by ste na mém místě udělali......myslím do čeho investovali.....já vím,že otázka,na mém místě je trochu divná...ale chápete mě už přemýšlím o všěm....doufám,že 3IUI se povede,ale stále je tu kdyby.... 😖 .....
Terko,taky jsem zvědavá jak si dopadla....tak čekám jen na samé dobré zprávy..... 😉 držím palce

adenka84
6. led 2010

Ahoj Jani8. Ty léky jsou hormony v injekcích.Říká se tomu stimulace, pícháš si je do bříška, ale není to nic hrozného.
Být na tvém místě,tak se IVF zatím nezabývám. Možná to nebudeš potřebovat. Nelámej si tím hlavu. A věř tomu, že se vám IUI podaří.

Chápu, že je to dost finančně náročné,ale co by jsme pro mimi neudělali. My jsme poslendí dobou také vycucané. zařizovali jsemsi domeček. Na IVF jsme už, ale šetřili od listopadu. Hodně nám pomohli oboje rodiče k Vánocům nám darovali na IVf 16 000 Kč. Takže jsme to dostali od ježíška. První IVF - ICSI nám vyšla na 15 000Kč.
Teď chceme skusit prodloženou kultivaci a za tu se musí bohužel také doplácet, ale slýšela jsem, že se tím šance na úspěch hodně zvyšuje.

Držím ti palce, aby vám 3 IUI vyšla a ty se brzy těšila ze //.

Jak pak dopadla naše Terezka, má to hodně daleko, mo¨žná jsou ještě na cestě, ale ona se nám určitě ozve.

Holčiny mějte se krásně za chvilinku ráím na odpolední, fuj....

adenka84
6. led 2010

Opět se vám omlouvám za mé chyby. Jsem hrozný kopyto....

ilca1
6. led 2010

Ahoj holky díky za vysvětlení 🙂 Tak teď už mam celkem jasno, o my bohužel asi odneseme všechno o složitější ☹ už při prní návštěvě jsme museli podat tu žádost na pojišťovnu a asi pujdme rovnou na to IVF protoze mam jen jeden vejcovod a ten je asi bohužel taky neprůchodnej tak by mě IUI nemohli udělat protože by se do dělohy steně nic nedostalo tak mě budou muset to vajíčko oplodnit ve zkumavce a dát rovnou do dělohy. Taky už máme domluvený s dokorem ty lepší léky(hormony cca 5000 kč) tak doufám že to k něčemu bude 😎 když nám vysvětloval z čeho se dělají ty levný....brrrr, ale až budeme vycucnutý z penízků tak na ně možná taky dojde 😎
V pátek jedeme s manželem na romantický pobyt na Moravu a měla bych mít akorát ovulaci tak třeba se nějaký ten "Bůžek" smyluje a ještě otěhotním normálně , budu dělat hooodně dlouhou stojku 😀

janinam
6. led 2010

Ahoj holky,
copak asi Terka82, jaképak přinese zprávy z Natalartu? Doufám, že jen samé dobré 😀
Mě před chvilkou spadl velký balvan ze srdce. Dneska jsem byla na krvi kvůli HP a manžel šel rovnou na spermiogram. Bylo to docela vzrůšo. Ráno asi třikrát za sebou vypadl proud, takže v Natalartu byla totální tma. Manžel byl strašně nervózní, ještě k tomu v kabince vypadl proud, zrovna když... No byli jsme oba hotoví, že se to asi moc nepovedlo a že výsledky budou blbý.
Před chvilkou mi ale v laborce řekli, že je spermio dobrý - normální nález. Tak jsem si oddychla 😀 Aspoň něco 😀. Teď ještě aby moje výsledky krve byli v pohodě (ještě nebyly hotové) 😢 no a 18.1 mě čeká UTZ, tak se budu modlit, aby nějací folíci byli 😀 Mám jen strach, že budou na pravé straně a né na levé, kde bych je potřebovala. No uvidíme, teď mám hlavně momentálně radost, že spermio dopadlo dobře 😀
Tak snad i Terka přinese dobré zprávy 🙂

m.evzenie
6. led 2010

Ahojky holky,
Janinam, tak to je skvělé, že máte dobré zprávy,mooooc Ti držím palečky, aby folíci rostli tak jak mají a
povedlo se to k // čárkám.
Jana a tobě ať zítra 3IUI, také dopadne s velkým úspěchem, budu na tebe myslet. 😉
Ilčo, tak to bude krásný víkend, tak to se snažte, ať má brzy Filípek sourozence. 😀
Terko a jaké zprávy nám zdělíš?
Adenko, to jste měli bohatýho ježuru, tak teď hlavně, aby se povedlo.Držím mooooooc palce.Už máte výsledky
z genetiky.
Jinak já jsem dnes byla na předoperačním interním vyšetření, ekg a na krvi v Mulačovce.

terka82
6. led 2010

Holky jen vám povim, jak jsme dopadli a pak vás dočtu později.

Takže sliznice by měla být aspoň 8 mm - mam 7 a dál by měl být jeden dominantní folík, tak 16 mm, mam všechny plus mínus stejné a 8 mm. Takže asi opravdu neovuluju. Ale na tohle jsem byla připravená.
Předepsal mi Divinu - to je antikoncepce, ne? Musim tu krabičku prostudovat. Mam to brát od 1. do 14DC a pak zase na UTZ. Snad už to bude lepší. Takže pokračování v únoru. 😖

terka82
6. led 2010

Micha koukam, že v tom moje mamka neni sama. 😀

Jo a holky dík, že jste na mě myslely. Příště snad přitáhnu lepší zprávy. 😠 🙂

Jani8 teda to byl začátek, jako bych slyšela mluvit naší babi. 😀 Nejsi strašpytel, pod kudlu se bojí jít určitě každej, ale když to jinak nejde... 😉
Manžel měl spermio myslim taky celkem OK, ale stejně jsme si ISCI nechali dělat. Měla jsem hodně vajuch, takže jsme měli ISCI i normálně oplodněné a z 15 kousků oplodňovaných metodou ISCI se chytilo 12 a z 16 oplodňovaných přirozeně jen 6. Takže je to znát a jsem ráda, že jsme si připlatili.
Ale jak už jsem psala, moc ti přeju, abys tohle řešit nemusela. Těš se na zítřejší poslední IUI. 😉

Lucko tak snad jsi nepraskla, když jsem vás takhle napínala. 😀 To víš, v práci máme net zakázaný a navíc neni ani čas.

Aduš, takže rodiče si předplatili vnoučátko? To je milý. 🙂

Ilčo užijte si víkend a třeba se na vás opravdu usměje štěstí.

Janinam tak to jste si návštěvu v Natalu fakt užili. 😀 Ale hlavně že je vše OK, teď se to konečně rozjede. 😉 Držim palce, ať máš UTZ lepší než já. 😠 😀

Evzenie tak už předoperační. To je fakt fofr a příští týden už to budeš mít za sebou. 🙂

michamicha
6. led 2010

ahojky,

terko, divina neni antiko 😉 je to lék pro ženský v přechodu, zmírňuje obtíže v přechodu 😉 mě jí psal můj ex-gyndař, ale řekl mi, že musím brát celý platíčko, což bylo špatně jak mi pak řekl v natalu Rokyta 😠 ale v těch pilulích na začátku (nevim jestli jsou bílý, asi jo) tak v těch je estrogen a ten by ti na ovulku měl pomoct 😉 co jsem četla tady na koni, tak to spousta holek bere před IVF 😉

gratuluju ostatním ke kontrolám a předoperačnímu a držím palce 😵

mě dneska volala sestřička od dr. Mejchara a potvrdila mi NT screening toho 28.1. ve 13.hodin. Zároveň to bude moje první poradna vč. náběrů a dostanu průkazku 🙂

terka82
6. led 2010

Micha dík za info. Už jsem si to přečetla, nevim s čím jsem si to zpletla. 😀 Jj, mam brát jenom ty bílé bobule. Tak snad zaberou a bude sliznice i ovulka. Nebo už se fakt zbláznim. 😀

Tak super, nakonec ti to krásně vyšlo a k Mejcharovi ses dostala. 🙂 No jo, teď koukam, že už jsi 10tt. To je krásný jak vám ty týdnu naskakujou. 😵

Já už chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyy. 😅 😀

terka82
6. led 2010

Jo Janinam a v kolik jste tam byli? 🙂

adenka84
6. led 2010

Ahoj holky,

Terezko nezoufej, bude líp v únoru budeš mít určitě vše v pořádku a pak už jen krůček k mimi. Dočkáš se neboj...

Micha, tak to je super, že ti to u Mejchara vyšlo.

Jani8 držím palce ať je IUi úspěšná...Třeba budeš následovat MIchalku, té se také zadařilo IUI tak nezoufej šance tu je...

Výsledky z genetiky ještě nemáme nějak se to loudá, snad dorazí do konce týdne.Jsem napnutá jak kšandy...

Jinak zdravím všechny snažilky a těhulky a přeji krásnou dobrou noc.

janinam
7. led 2010

Dobré ráno holky,
včera večer jsem už doma PC nezapínala, tak vás dočítám až dnes. Je mi dneska pěkně blbě, mrcha se rozjela na plné obrátky a mě bolí břicho a záda (v kříži) jako čert, tak to snad v práci nějak překlepu.

Terko, je mi líto, že UTZ moc nedopadl, uvidíš že tablety zaberou a v únoru bude sliznice i folík jako fík 😀. Držím palce.
Já se obávám, že taky nebudu ovulovat, tak uvidíme, co mi řeknou.
Jinak včera jsme tam byli v 7:30 a odcházeli jsme v 8:15, tak jsme se možná těsně minuly 😢

Jani8, držím dnes palce, aby dnes byla 3.IUI a aby byla s dobrým výsledkem a opravdu poslední 😅

Ilčo, užijte si krásný víkend, možná se fakt usměje štěstí a vy nakonec nebudete potřebovat žádnou stimulku ani IVF 🙂

Adenko, tak snad ti výsledky už konečně dorazí a tebe budou čekat jen samé dobré zprávy 🙂

Evženie, přeju, aby ti to příští týden v Mulačovce všechno dobře dopadlo a byla jsi v pořádku 🙂

Terko, ještě jsem se tě chtěla na něco zeptat. Jednou jsi psala, že piješ nějaké bylinky, tak se chci zeptat jaké?
Já piju kontryhel a střídám ho s jednou směsí z měsíčku, řebříčku a hluchavky. Trápí mě ty zatracené cysty ☹ .
Bohužel ale nevím, jestli mám ten kontryhel pít celý cyklus, nebo jenom nějaké dny, tak jsem se chtěla zeptat, jestli s tím nemáte některá zkušenost, abyste mi kdyžtak poradily 🙂 Nebo jestli víte, co pomáhá na ty cysty, tak budu moc ráda za info 🙂

ilca1
7. led 2010

Micha to je paráda že už budeš mí průkazku ,to už budeš oficialně maminka 🙂 tak ti moc přeji ať už ji máš plnou jen tich nejlepších záznamů. 😉
Janinam já taky piju nejaký čajík na cysty je od Mojžíšový a našla jsem ho na internetu tak mě ho v lékárně namýchala,myslím že je dobrý a obsahuje i ty bylinky co píšeš ty. Piju ho vždycky celý cyklus
Evženie to je paráda že ti to jde všechno tak rychle aspoň to budeš mít rychle za sebou a zase se brzy potkáme v Nat.teď už vím jak vypadáš tak tam můžeme pokecat aspoň nám to čekání uteče 🙂
Terko držím palečky aby po těch práškách narostli pořádný folíky i sliznice a ukázaly se // 🙂
Holky mě to otěhotnění na moravě asi neklapne 😎 včera jsme se s manželem večer mazlili a tak nějak jsme nevydrželi 😀 a on má pomalejší potvůrky ta musíme tak 2-3 dny vynechávat aby dozráli a to už nám teď nevyjde ☹ nu jo nu 😅

aji
7. led 2010

Ahoj,
omluvám se, že vám sem lezu, ale mám na vás dotazík - moje gyndařka mi dala papír pro přítele na spermiogram a řekla mi, ať se objedná, že je ta klinika někde na Borech. Nevíte prosím některá, kde to je, nebo případně kontakt??? Moc by mi to pomohlo, děkuju 🙂

ilca1
7. led 2010

Ahoj Aji ,na Borech to nevím, mojemu manželovi dělali spermiogram na genetice kousek od Olympie ☹ a to vám na ně nedala žádný kontakt ?Možná by jste se klidně mohli objednat jinde já ti napíšu číslo tam co jsme byli my a zavolejte si tam jsou tam moc fajn 377 243 383 😉

bubulienka
autor
7. led 2010

Ahoj holky 😉 koukam jak se vám tady daří a doufam,že tenhle rok bude plodnejší než ten minuly 😵 Micha to je fajn,že už je konečně vše v pohode a budeš mít průkazku ja chci takyyyyyyyy ☹ Terko držím ti palečky až už je vše ok protože to čekaní je opravdu nekonečné vím o čem mluvím 😨 neboj príšti měsíc to už bude určite v pořádku a hupneš do toho všeho a budeme se tešit na to to ostatní co nás bude čekat a doufat,že to všetko bude mít štastný konec 🙂 Ja už jsem začala s dalším 3IVF a doufam že uspěšným 😒 opět budu mít dlouhy protokol 30.12 mam píchly DECAPEPTYL a 14.1 se uvidí co dál jaké léky atd.tak mi držte palečky at už to konečne vyjde mocinky moc bych si to přála ani nevíte jak ☹ Tak holky držte se a tehulky davejte si na sebe pozor at ta naše diskuse je už konečne plná jenom tehulek a doufam,že ja nebudu poslední...... 😕

ilca1
7. led 2010

Bubulienka moc držím palečky š IVF už musíš mít ocela nervy ☹ Snad to všecno dobře dopadne, já teď pujdu na 1 IVF.
Mimochodem holky co je pravdy na tom že se po těch hormonech hodně tloustne? 🙄

l.u.c.i.e
7. led 2010

Terko, leden uteče jako voda a v únoru bude vše ok a uvidíš, že se vše podaří. Tento rok bude zlomový.

Micha, tak to je fajn, že už budeš mít brzo první poradnu i s průkazkou. Jistě už se těšíš. Je to fajn. Zvlášť když uvidíš, jak se mimi hýbá a tak. Je to zázrak.

Ilco, já jsem při stimulce vůbec nepřibrala. Ale je pravda, že jsem měla ty lepší. Uvidíš, že to zvládneš. Pamatuju si, jak jsem se hrozně bála první injekce a pak jsem to dělala automaticky 🙂 Hlavně, aby rostly vajuchy.

Bubelinka, tak to ti mooooooc držím palečky, aby to 3. IVF už bylo podařené a čekala jsi třeba dvojčátka. Však už jsis taky užila své. Tak pfuj, pfuj, pfuj pro štěstí.

Aji, vůbec nevím, že by na Borech dělali vyšetření spermií. Leda jestli tvá gynekoložka nemyslela FN, třeba je tam něco jako genetika. My jsme byli na vyšetření na Genetice. Číslo ti již napsala Ilča. Jsou tam skvělí doktoři. Zkus tam zavolat a uvidíš.

marketa137
7. led 2010

Ahoj, jdu na Vás po dlouhý době mrknout 🙂 . Všem vám držim palce a´t je pro všechny rok 2010 ten nejlepší. Já byla dnes na UTZ a malej je větší víc jak o týden a už má 2200gr a je hlavičkou dolů ale i tak asi půjde císařem.

Terko už to bude jen a jen lepší, jinak to ani nejde, chodíš sem skoro od začátku tak už si taky zasloužíš ten zázrak a hlavně aby to vše zkončilo tak jak má.

Micha gratuluju k těhu a ty týdny naskakují sami vi´d 😀

jedna11
7. led 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že vám se lezu, ale byla bych moc ráda, kdybyste mi poradily s pár věcma. Snažíme se o druhé mimi už skoro 3roky. Chodím k dr. Mejcharovi a ted jsme domluveny, že zkusíme IUI. Ale .... v Natalartu jsem nebyla ještě ani jednou. Nevíte jestli dr. Mejchar v Natalartu dělá nebo pomáhá? a pokud tedy mám zavolat až dostanu MS , tak jestli se dá IUI stihnout hned ten cyklus nebo se musí projít nějakým pohovorem v Natalartu atd. Omlouvám se, ale opravdu o tom vůbec nic nevím. První dítě se nám povedlo přirozeně, ale taky asi po 2 letech. Jsem s dr. Mejcharem strašně spokojená, ale v tomhle mi nějak nechal plavat. I když už se o pomoci s Natalartem bavíme nějakou dobu, tak mi moc nevysvětllil a nevím jestli jako budu chodit k ním nebo jeslti on s nim pracuje a ja budu chodit dál k němu? nemáte někdo podobný zkušenost? Moc , moc děkuji za info.

terka82
7. led 2010

Ahoj holky.

Dík za podporu. Neberu to nijak tragicky, tak nějak jsem s tim počítala. Ale spíš jsem čekala, že dostanu na stimulku Puregon a né nějaké tabletky. Takže mam trochu strach, aby to nebyl jen ztracený čas.
Určitě to uteče. Jsem v půlce cyklu, takže ještě tak 14 dní a budu očekávat mrchu. Zároveň čekam na výsledky z FN, takže budu stříhat metr. 😀

Aduš jsem na ty vaše výsledky taky zvědavá, určitě bude všechno OK.

Janinam, to jsi měla teda hnus den. Jak jsi to přežila?
To jsme se asi fakt minuly. Když jsme tam přišli, tak už tam myslim žádný pár nebyl. Zato po chvíli tam přišel jeden pár, ten chlapík se mi zdál nějaký povědomý a pak si s manžou řekli čau. Jsem mu pak řikala, že si lepší místo na potkávání známých vybrat nemohl. 😀
A čaj piju tenhle: http://www.drpopov.cz/produkty/caje/originalni-...
Píšou tam, že by se měl pít 2x denně po dobu asi 6ti týdnů a pak 10ti denní přestávka. Ale protože ho piju už hodně dlouho, tak ho piju 1x denně(občas si teda dam i večer, ale to jen zřídka, jinak jsem si udělala pravidelný ranní rituál v práci a popíjim ho tam) a celý cyklus. Vynechávam jen při MS, protože se mi pak zdálo, že strašně dlouho po MS špinim. A teď jsem ho vlastně vysadila min. cyklus, aby si tělo odpočinulo.
Akorát netušim, jestli ti pomůže na cysty... Ale za zkoušku nic nedáš. Rozhodně ti neublíží.

Ilčo, co ty víš, třeba se tam nějaká rychlejší potvůrka najde. Nech to na nich. 😀
Po hormonech jsem nijak tragicky neztloustla. Byla jsen nafouknutá jako balon, to jo 😀 a nabrala jsem asi 4 kg, ale to potom zase splasklo. A pak jsem začala trošku tloustnout, ale to už bylo něčim jiným. 😅
Takže ti vlastně přeju, abys po těch hormonech taky začala tloustnout a tloustla až do 9. měsíce. 😀

Aji nejsem plzeňská, takže v tomhle ti neporadim. 😒

Bubu myslim, že vim, jak moc by sis to přála a doufam, že tentorkát už to opravdu vyjde. To už nemůže dopadnout jinak než //. Opravdu ti to moc přeju. 🙂
A co ty všechny vyšetření? Nic zásadního nenašli?
Vždyť jsme tady s Renap začínaly a my dvě tu pořád trčíme jako "snž". Je třeba s tim už konečně něco udělat. 🙂
Určitě dej vědět, jak to u vás pokračuje. Budu mačkat palce. 😉

Markét to je dost, že se ukážeš. 😀 A jak se cítíš, už to máš za pár, viď? 🙂
Jj, jak už jsem psala Bubu. Jsme tu od začátku, Bubu jako zakladatelka, tak s tim musíme pohnout. Nás tady klíďo předbíhají nově příchozí a to by teda takhle nešlo... 😀 😀 😀

terka82
7. led 2010

Jedna11 jak to má Mejchar s Natalem to teda nevim. Možná Micha bude vědět.
Normálně před IUI dělají spermio, nabírají krev na HP a dělají stěry. Tahle vyšetření už máš za sebou?