Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

michamicha
21. čer 2010

ahoj 🙂
@pantomima já měla taky stimulační protokol na IUI, přesně jak píšeš 😉 leda ho Gambrinusce jen zapomněl dát 😅 ale zase je divný, že když už dostala ty druhý injekce, že by jí to tam nedopsal a nedal jí ho dodatečně...

@gambrinuska se kdyžtak na ten protokol zeptej na dalším UTZ 😉

lucinda3
21. čer 2010

Ahojky holky!
Jdu vás rychle pozdravit 😉

Koukám, že se tu stimuluje o 106, to je paráda!!! Moooc držím palečky!!

Lucinko vy už to máte za pár, to je nádhera, všechno připraveno, za týden 1. termín, budu na Tebe myslet může už to být každou chvíli 😎

Michalko Tobě se to už taky blíží, a koukám, že chdíš na návštěvy na Lochotín, my si zabookovali tu maxilekci, ozvou se nám koncem srpna a bude začátkem září, tak jsem na to zvědavá.

Pant krásný fotečky, gratulace k chlapečkovi, a Ilče k holčičce 😵

Roby Ty si za pár dní užiješ velký utz, tak krásný pokoukáníčko!

Douda my jsme s malým taky nevěděli co čekáme, a spravedlivě jsme se domluvili s manželem, že u druhého si to říct necháme, moje mami stále nechce věřit že bude druhej mužskej, tak jí za týden v poradně nechám udělat extra fotku pindíka 😀

Evženko Tobě to za chvíli s hormonama skončí, to to uteklo, to je paráda budu držet palce na domácí snažení!!

Janinam po laparce, za pár měsíců/týdnů se to ru bude těhulkovat jedna báseň!!

No a my rosteme, kopeme, dloubeme pěkně do močáku, je to nádhera, malej si s malym povídá přes pupík, je to kouzelný 😵
Už nešpiním, klepu, stále často odpočívám, ale chodím na zahrádku, autem vozím malýho do školky a pomalu se snažím zapojovat do normálu, poradna za týden tak se těšíme!! Jinak jsem absolvovala test na cukrovku, bylo to v pořádku, tak jsem ráda že to máme za sebou.

Ostatní moc a moc zdravím a určitě se ozvu po poradně, zatím papa!!

SNAŽILKY :
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 19.červena začátek stimulace na 2.IVF. kontrolní UTZ 22.6.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 39tt, poradna 23. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 34tt, poradna 22.6. , nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 25tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 20tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 18tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 17tt, poradna a UTZ 9.7

gambrinuska
21. čer 2010

Holky stimulační protokol mam, ale jen se tam píše PM a datumy kdy, kolik a co píchat, ale jinak tam neni vůbec nic a ani na tom IUI nebylo nic jiného, takže to vypadá podle Peti, že Rokyta to dělá jinak 😅 😕
No asi rostou, ale nevim počet, tak snad jich bude dost 😔
Dneska jsem začla i ten ogla.... a to mě docela bolí, no snad už jen 3krát 😕
Holky teda ty týdny vám úžasně přibývaj 😉 nezbývá že v dobrém závidět 😉

ilca1
21. čer 2010

Ahojky tak ultrazvuk dopadnul perfektně 😵 Jůlinka nespinkala tak byla krásně vidět kopala nožičkama a plácala ručičkama 😵 bylo to krásný v tom 3D je to úžasně vidět. máme i krásný fotky tak je zítra přidam 😵

jitikyti
21. čer 2010

Ahoj holky.Jani8,tak to je fajn,že už je to dobré 😉 .Alergii můžeš dostat kdykoliv a na cokoliv.Já jsem měla doporučení od mého gastroenterologa.Ale můžeš tam jít asi i bez doporučení.Jdu tam příští týden,tak se Ti zeptám.Jsem ráda,že se to některým holkám podařilo na první pokus.Tajně doufám,že mezi ně budu patřit i já 🙂 A samozřejmě držím palečky všem snažilkám,ať se zadaří a mají co najdříve v náručí ty voňavé uzlíčky 🙂 Přeji všem dobrou noc a ať máte zítra hezký a úspěšný den.

pantomima
22. čer 2010

Pěkné ráno!!

Konečně sluníčko, snad chvíli vydrží 😵

pantomima
22. čer 2010

SNAŽILKY :
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 19.červena začátek stimulace na 2.IVF. kontrolní UTZ 22.6.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 39tt, poradna 23. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 34tt, poradna 22.6. , nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 25tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 20tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 21tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 17tt, poradna a UTZ 9.7



pantomima
22. čer 2010

SNAŽILKY :
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 19.červena začátek stimulace na 2.IVF. kontrolní UTZ 22.6.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 39tt, poradna 23. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 34tt, poradna 22.6. , nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 25tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 20tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 21tt, , 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 17tt, poradna a UTZ 9.7

l.u.c.i.e
22. čer 2010

Dobré ránko holky,

Luci, to je dost, že jses taky ukázala 🙂 Jsem ráda, že už nekrvácíš a pomalu se vracíš do normálu. Tobě už se to taky krásně krátí. Ty máš poradnu akorát na můj 1. termín 🙂 Určitě pak přidej fotečky miminka... Užívej si těhulkování...

Gambrinusko a ty chodíš jen k Rokytovi? Já jsem právě absolvovala všechny doktory... Neboj folíkulů je určitě dost. Kdyby jich bylo málo a nerostli, tak by stimulaci ukončili.

Ilčo, to je dobře, že jste si UTZ užili. Co říkala malá na miminko? Plakala jsi? Už se těším na fotečky.

m.evzenie
22. čer 2010

Krásné ráno holky,
Janinam, to je fajn, že se cítíš dobře.Neboj uteče to. 😉
Lucindo, po dlouhé době ses ukázala, to mě těší, že už nekrvácíš a vracíš se do normálu, jen odpočívej a užívej si
těhu.
Pant, sluníčko už musí vydržet, vždyť už je léto a stále byla zima, tak snad se už ohřejem.
Ilčo, už se těším na fotečky. 🙂
Lucko, jak se cítíš? Ještě si užívej bříška, krátí se ti to. 😉

ilca1
22. čer 2010

Ahoj Luci malá nic ale malej jen koukal a pak řek že je hubená 😀 Já vim s tou malou....je nás tady moc já v tom mam taky někdy zmatek 😅 ,chvilkama jsem měla ma krajíčku ale vydržela jsem to 😵 už bych jí chtěla vidět na živo.Dneska jsem měla takovej blbej sen ☹ fuj, to jsou ty noční můry těhotných, protože jsem koukala v neděli na střepiny na ten syndrom náhlého úmrtí kojenců ...hrůza ☹ tak žě už na nic koukat nebudu radši budu úplně hloupá a spokojená 😀

ilca1
22. čer 2010

Přidala jsem fotečky ze 3D 😵

l.u.c.i.e
22. čer 2010

Ilčo, já jsem vás prohodila 🙂 Ještě, žes to pochopila... Promiň. Na fotečky se kouknu za chvilku.
Na syndrom náhlého úmrtí jsem se koukala taky a i dnes ráno jsem se zase o tom bavila s manžou než šel do práce... Moje řeč. Teď mě to akorát straší v hlavě.

Evženko, dneska se cítím báječně. Nic mě nebolí, ani v kříži. Malej spinká, tak mě nebolí ani pod žebrama 😀

l.u.c.i.e
22. čer 2010

Ilčo, už jsem se koukla na fotečky Jůlinky... Má roztomiloučký obličejíček... 😉

m.evzenie
22. čer 2010

Ilčo, krásné fotečky.
Lucko, to je fajn, že jsi v pohodě. 🙂

ilca1
22. čer 2010

lLuci já kvuli tomu koupila při Fildovi tu podložku na monitorování dechu a pak jsem byla klidná a teď mě řekne v televizi chytrá paní doktorka že ty podložky to stejně nezachrání...tak holt nebudeme rok spát no 😀 jdu se projí Juli mě asi v břiše tancuje tak jí jdu dodat kyslík ať je jí dobře 😅
Evžen děkuju 🙂

l.u.c.i.e
22. čer 2010

Ilčo, proč myslíš, že jsem si jí pořizovala i já. Raději na to nemyslet. Nic se nestane! Taky bych se měla dokopat a jít na chvilku ven. Aspoň nakoupit. Já tu ale zatím jen polehoučku uklízím 🙂

gambrinuska
22. čer 2010

Holky jhá radši na to nekoukala., manža zakázal-prej takový problémy než vůbec otěhotníš pak abhys to vůbec donodila apak tohle-radši o tom nevědět
Já chodim z 90% k Rokytovi, jen 1 u Boušeho a 1 uŠvábka

ilca1
22. čer 2010

Tak jsem doma procházku jsem spojila s nákupama a koupila julince dvě krásný osušky se žirafama bílou a růžovou 🙂 a pěknou komodu tak si na ní necháme jen od truhláře udělat ten pult na přebalování 🙂 Filda už měl průpovídky že Juli už kupujeme dárky a ještě tu není 😀 chudáček , nějak nechce pochopit že to koupit musíme a jemu jen maličkosti myslí si , že pokaždý když koupíme něco jí tak jemu musíme taky 😎 ale musela jsem mu koupit dneska pižamo a ....sukni 😀 mají ve škole veselí týden a všichni od 1-9 třídy chodí každý den oblékaný jinak dneska košile a kravatu zítra v pižamech a ve středu kluci jako holky a naopak 😀 děsim se co bude ve čtvrtek 😀
musim jít uvařit, Filda chtěl těstovinový salát tak se jdu na něj vrhnout.
joo a Luci mam první necelé kg nahoře 😵 .....

pantomima
22. čer 2010

a já koupila Oskárkovi Next teplákovku v bazárku..to je neskutečný, jak je to mrňavý 😀

ilca1
22. čer 2010

🙂 to se nám o nakupuje co 🙂 v 6 měsíci a já za chvilku budu mít všechno a to jsem říkala že začnu nakupovat tak v 8 m. 😀 ale to se nedá, já se tak těšim 😵

michamicha
22. čer 2010

ahoj holky,
nezvládám dočítat, dneska to mám nějaký nabitýýýý 😅 zejtra už bude líp 😉
tak jen info z poradny (kopíruju, abych na něco nezapomněla 😀 )
v poradně dobrý, na bolavý prsa mi bylo řečeno, že musím vydržet, nic jinýho jsem teda nečekala 😀 zkouknul mi oteklý nohy, to prej taky musim vydržet a stejně tak noční fotbalovej zápas 😀 váha +1,5kg od posledně 😎 vyfasovala jsem železo, krevní obraz prej jakž takž...
no ale teď se podržte dneska jsem dle MS 33+4 a dle UTZ 35+2 (takže stále ty 2 týdny napřed) a odhad váhy 2600g 😕 když mu vyjely ty čísla na tom UTZ, tak úplně nadskočil a byl fakt překvapenej a já se zmohla jen na: "A SAKRA" 😅 takže u nás určitě nehrozí, že bysme potřebovali velikost 56 a opět mi potvrdil, že to vidí s porodem fakticky tak o těch 14 dní dřív.... jsem pak volala manžovi a ten z toho byl taky vyplesklej 😅 takže my od pondělka začínáme s masáží hráze, budu pít hektolitry maliníku a cpát se lněným semínkem, protože rodit "AŽ" v řádným termínu, tak se Vojta dostane na 4,5 kg a to bych asi nedala 😔 😅
jo a bavily jsme se s holkama na kurzu a jedna co má termín 4.8. řikala, že měla odhad váhy před cca 2 týdny 1700g (my jsme měli to samý před měsícem 😅 ), takže asi fakt máme obříka 😅 jinak další poradna za 14 dní a čeká mě i první monitor 😉

a chtěla jsem se zeptat vás, který chodíte k Mejcharovi a čekáte druhý mimčo, jestli se vám u toho prvního trefil s odhadem váhy 😅 já se totiž fakt začínám trochu báááát 😅

jedna11
22. čer 2010

Ahoj holky,
tak jsem dneska zacala s injekcema. Docela jsem se toho bala, ze to nebudu umet sestavit {to pero}, ale uplne v pohode a i jsem si to v klidu pichla, takze super. Na prvni utz jdu v sobotu a odber pravdepodobne nekdy o svatcich. tak se bojim, bojim.
Janinan, to je dobre, ze uz mas laparku za sebou, ten pulrok ubehne jako voda a ty uz budes stimulovat a pripravovat se na IVF.
Mich, ja chodim k Mejcharovi a musim rict, ze se hodne trefil ne jenom s vahou. Skoro od zacatku mi rikal, ze mam malej velkou hlavu a opravdu mel, s vahou se taky trefil, ale za mne se jeste chodilo pak mesic pred na Slovany, ale tam jeho vahu potvrdili a malej mel opravdu 4kg kdyz se narodil. Tak za me ja mu fakt verim.
Gambrinusko, jake mas ty injekce, vim ze Adenka ma taky to pero a ty?
Lucko, teda to to uteklo, uz to mas opravdu za par. Jsi nervozni? a mas poslicky? ja plasila asi 14dni dopredu a mela poslicky a uz jsme skoro jeli, ale kdyz to zacalo tak to bylo jine, to jsem fakt poznala,z e tentokrat to bude ono. Drzim palce, at to mas rychle za sebou a oba jste v poradku.

michamicha
22. čer 2010

@jedna11 no tak to se fakt bojim, jestli to odhadl správně 😅 a gratuluju k injekcím, je to fakt jednoduchý, já se prvního píchance bála, ale zvládla jsem to na jedničku 😉 přeju, abys měla pořádnou snůšku vajuch 😉

l.u.c.i.e
23. čer 2010

Dobré ránko, jsem tu jen na skok a hned mastím do poradny.

Ilčo, Pant, jen nakupujte. Taky jsem tak někdy kolem 6 měsíce začala dostávat věcičky pro malýho... Užívejte si to. 🙂

Micha, páni, ty máš obříka. Aspoň Vojtíška uvidíš dříve. Snad mě dneska doktor řekne odhad váhy miminka. Minule ho neměřil. Jsem tedy zvědavá... Třeba taky budeme mít velké mimčo. I když co teď slyším kolem, tak se známým taky rodí děti 4kg. To už je asi v dnešní době normální. Je vidět, že Vojtíšek dobře prospívá.

Jedna, první injekci jsi zvládla na jedničku. Gratuluju. Teď jen aby správně rostly folíci. Držém palečky. 🙂
Jestli jsem nervozní? To se nedá říct. Mám obavy, ale zároveň se těším. Je to asi tím, že nevím, co mě čeká. Samozřejmě, že nakonci to bude Matýsek 😀 Poslíčky nemám. Jen občas mě bolí v kříži. Jako před MS, ale to se dá vydržet.

pantomima
23. čer 2010

@l.u.c.i.e ¨v tvém týdnu já už šla rodit 😀 , tak se drž, poradnu jsem ani nestihla 😉

nakupování zatím nepřeháním, teprve jsem vytřídila věci po malý, co by tak jako mohl nosit kluk a dala se do prodoje na mmb, mapuju, co kde mají, jen když narazím na něco fakt pěknýho, tak to koupím, ale jinak se na to vrhnu až tak za měsíc, nemám na to ale tolik klidu, jak jsem měla, když jsem čekala malou, to jsem se prpocházela po městě a nakupovala, teď se do města pořádně ani nedostanu 😖

m.evzenie
23. čer 2010

Ahojky holky,
Pant, jen si užívej nakupování, ty malinký věcičky jsou tak roztomilý... 🙂
Lucko, tak dnes do poradny. Co Ti řekli ? Jak to vypadá s termínem?
Jedna, to je dobře, žes první injekci zvládla, moc držím palce, aby rostli folíci. 😉
Micha, Vojtíšek bude pěkný obřík,hlavně aby tě moc netrápil a měla jsi ho brzy v náručí. 😵
Ilčo, tak už kilčo nahoře, jen ať Jůlince to pěkně prospívá.
Ostatní holky moc zdravím a užívejte slunečného dne. 😀

ilca1
23. čer 2010

Ahoj holky , já když jsem ležela v nemocnici s Fildou od 7 měsíce protože chtěl ven, tak mě pořád strašili že malej bude velikej , už v 8 měsíci odhadovali že má přes 3 kg a nakonec se narodil přesně na termín a měl3600g tak to nebylo tak hrozný 🙂

gambrinuska
23. čer 2010

@jedna11 gratulka ke zvládnutí injekcí, jsi šikulka, já už pícham skoro po slepu, holky z nás ještě budou odbornice 😀
Já mam taky pero, ale puregon, aden má gonal, taky nevim podle čeho to rozlišujou, ale dělá mi větší problémy ten oraga.... ten víc bolí a mam tam pak zarudlý pálivý fleky, tak ten nic moc 🙄
holky jak na kontrolách 😉

gambrinuska
23. čer 2010

jinak těhulky já už bych taky nakupovala, ale nemam pro koho 😉 ted zas jsou a budou v TESCU výprodeje a já se zas nezúčastnim, nechci to zakřiknout 😖