Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
18. čer 2010

Určitě jsem dej nějaké fotečky. Jsme zvědavé 🙂
Některé staré domečky jsou hezké, tak proto jsem se ptala, ale pokud je to dvojdomek, tak se nedivím. To není žádný soukromí. Bordel zvládneš. Zvládáme i horší věci, ne? 🙂
No, asi bych už taky měla přichystat postýlku. Máme jí sice složenou, ale ještě nepřichystanou 🙂

sabcav
18. čer 2010

Tak první rok hotovej, popisky buď večer nebo zítra po o 😉 , a navíc - bobísek vzhůru 🙂 .
Jj, zvládáme i horší věci, nejsme z cukru 😉 . No i když jestli bydlet v komplet předěláváném domečku a mít doma bordel a nebo se stěhovat, nevím, co je horší 😀 .
Manžel montoval postýlku tuším někdy tak 2 měsíce před porodem a povlíkl jí, zatímco jsme byli v porodce 😵 .

U nás pro změnu leje, ale snad nám přijde návštěva, tak se zabavíme 😎 . Krásný víkend všem 🙂 .

m.evzenie
18. čer 2010

Holky vy jste se pěkně rozepsali.
Lucko to se možná z Gab. potkáváte.......
Do Nat. nevím, kdy půjdu, poněvadž mám koncem října navštivit dr.Kestřánka opět s přítelovo spermoigramem a pak
se uvidí, ale kdo ví co do té doby bude, mohlo by se zadařit přirozeně, moc bychom si to přáli. 🙂
Užijte si víkend.

douda
18. čer 2010

Ahojky

Tak jsem konečně doma, hematoogii jsme krásně našli , Maty jim vytřel ordinaci s autíčky když my brali krev ale vůbec jsem o něm jinak nevěděla 🙂 .
Gambrinusko , Adenko , Petro držím palce ať vajíčka pěkně rostou a těším se že brzy budete hlásit //.
Luci že by už chtěl Matýsek ven 🙂 jen si to do poslední chvilky užij mě pak bříško chybělo 🙂 .
Sabcav zdravím a doufám že se brzo Andrejka dočká sourozence 🙂
Ilčo to bude určitě Filda rád až uvidí sourozence , mě na genetiku už nechtí ale jdu 9.7 k mýmu dr. na UTZ tak mám sebou taky vzít Matyho aby viděl mimčo , jsem na něj zvědavá 🙂
Evženie neboj říjen bude za chvilku , znám hodně holek kterým se to povedlo na dovče a léto je snad před námi.
Ostatní zdravím

douda
18. čer 2010

SNAŽILKY :
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 19.červena začátek stimulace na 2.IVF. kontrolní UTZ 22.6.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu
haaninaa........... výsledky za týden, pak IUI bez stimulace

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 38tt, poradna 23. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 34tt, poradna 22.6. , nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 17tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 18tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 17tt, poradna a UTZ 9.7

l.u.c.i.e
18. čer 2010

Jdu se pochlubit. Před hodinou a půl se mojí kamarádce narodila holčička. Jsem z nich celá dojatá. 🙂 Tak už to má holka za sebou. Porod měla docela rychlý.

Sabcav, mrkla jsem se na fotečky malé a je překrásná. Roste jenom do krásy. Ten celý rok máš moc hezky zdokumentován.

Douda, tak vidíš, hematologii jsi našla. To jsi byla rovnou i v ordinaci nebo jdeš na k doktorce až po výsledcích z krve, které by měli být do měsíce?

jana8
18. čer 2010

Ahojky holky
Vítám Sabcav mezi námi, tak to tě obdivuji,už máš za sebou toho hromadu,vidím,že výrok "nikdy se nevzdávej" na tebe platí a pak to potěšení v podobě malého uzlíčku je nádherné 🙂 držím palce ať se Vám zadaří doma 😉
Gamb,koukám,že už si si začala píchat injekce,to je bezva,tak teď hlavně ať folíci rostou držím palečky 😉
Adenko,tak to je skvělé,že se mrška ukázala a ty už máš injekce pripravené,taky držím palce ať utz ukáže jak vše hezky roste 😉
Petro,tak sestrička,to zvládne 😉 ,držím vám moc palce ať jsem prsknete ten těhu bacil všechny 😉
Lucko,tak to je nádherné 😵,možná se ani nenazdáš a můžeš jí následovat ještě tenhle víkend..... 🙂....přeji co nejméně bolestný porod a rýchly a hlavně ať jste zdraví a má z vás tatínek radost 🙂
Ostatní holky zdravím,já už si zas jdu lehnout a asi zachvíli spát......je mi nějak špatně tak pa pa

roby
19. čer 2010

SNAŽILKY :
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 19.červena začátek stimulace na 2.IVF. kontrolní UTZ 22.6.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu
haaninaa........... výsledky za týden, pak IUI bez stimulace

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 38tt, poradna 23. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 34tt, poradna 22.6. , nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 20tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 18tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 17tt, poradna a UTZ 9.7

kyzi
19. čer 2010

Ahoj holky.Jdu vás konečně zase pozdravit,aby jste na mě nezapoměli 🙂 .Už jsem tu nebyla ani nepamutuju já vim.Občas sem nakouknu,ale nevydržím sedět už moc u pc.Ted jsem si říkala,že musím nakouknout jestli už jsi náhodou Lucie neporodila,ale ještě se držíš to je dobře 😉 .Hrozně nám to těhotenství uteklo co?!Kdypak jsme si tu psali zážitky z odběru a už se za chviličku těch našich kluků dočkáme.Já budu mít jako při malý císařský řez,a ten když je plánovaný tak se dělá dřív,takže už v pondělí nastupuju do nemocnice a v ůterý ráno mi ho budou dělat.Už mi dost často tvrdne břicho,tak to bude akorád.Mám z toho strach když už vim co mě čeká a hlavně aby všechno šlo jak má a malej byl v pořádku,to je to nejdůležitější,ostatní už se nějak zvládne.Tak se Lucie měj hezky,držim ti palce at ti jde všechno taky hladce,zdravím i ostatní holky,těhulky opatrujte se a všem ostatním přeju at se co nejdřív taky dočkají těch vytoužených drobečků.Papa

l.u.c.i.e
19. čer 2010

Ahojky holky,

jak jste nakonec prožily sobotu? Venku bylo hezky, tak jsme si zašli na prochajdu a pak na nákup 🙂 Naštěstí mi dnes nic nebolí...

Kyzi, tak ty se už v úterý staneš maminkou. To snad není možné. Přeju ti, aby všechno dobře dopadlo a ty i malej jste byli v pořádku a hlavně hodně zdravíčka všem... Pak dej vědět, jak jste to zvládli a určitě sem dej fotečku malého.
Je neuvěřitelné, jak to rychle uteklo... Držím palečky 😉

haaninaa
19. čer 2010

Ahojky holky, jak se máte takhle při víkendu? Ani se mi nechce věřit, že před týdnem v pátek bylo 35 stupnů, když dneska máme celý den jen 12 stupnů, hrůza, v červnu...
L.u.c.i.e. - třeba už se chlapeček těší ven, tak tak pospíchá. Jinak na kontrolu do Natalu mám jít 12 den MS, ale vzhledem k tomu, že se ještě mrška neobtěžovala dorazit, a já nevím, kdy dorazí, tak jsem ještě nezačala brát ty antibiotika ani nezavádím ty léky, když se nesmí zavádět při MS. Přítel taky čeká, aby jsme začali spolu. A tak se to o měsíc posune, tak až v červenci. Ty už se určitě budeš těšit z miminka, tak pak mi musíš předat nějaký těhu bacílky, abych už se taky dočkala... 🙂 🙂 🙂
Teď mám takový pocit, že jsem v Natalu řekla nějakou pitomost. Ptali se mě, kdy dostávám MS a já jim řekla, že po 20 - 24 dnech, ale počítám to od konce MS, do začátku nové MS, a teď nevím, jestli se to nemá počítat hned od začátku, jako že by to vyšlo na 28 - 30 dní. No, uvidím, kdyžtak to tam pak opravím....
Pant. - gratuluju k chlapečkovi
Jinak ostatní zdravím....
Užíte si zbytek víkendu, zatím ahojky.... 🙂 🙂 🙂

haaninaa
19. čer 2010

SNAŽILKY :
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 19.červena začátek stimulace na 2.IVF. kontrolní UTZ 22.6.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 38tt, poradna 23. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 34tt, poradna 22.6. , nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 20tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 18tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 17tt, poradna a UTZ 9.7

adenka84
19. čer 2010

Ahoj holky,

Kyzi, tak ty už budeš také maminkou, letí to jako voda...za chvilinku tě bude následovat Lucinka apak Michalka...je to neuvěřitelné jak to letí, pomatuji si když nám to Lucie vzdělovala a ona už to má stejně jako ty za pár...
Držím ti palce, aby vše bylo v pořádku a ty jsi se z císařské řezu dal rychle do pořádku...Přeji ti hodně sil....

Hani, menstrulační cyklus se počítá od prvního dne menstrulace...Takže jsi to v Ntalartu řekla opravdu špatně, také jsem v tom mívala zmatek...Příště jin to vysvětli, nic hrozného se neděje....
Držím palce a´t se mrška brzy ukáže...

jedna11
19. čer 2010

Ahoj holky,
vubec nestiham, mam toho ted hodne. Dodelavame barak, abysme se mohli nastehovat do konce leta, protoze malej nastupuju v zari do skolky. Docela jsem rada, ze nemyslim na IVF, protoze jsem hroznej nervak a uz bych urcite silela. Jinak v utery jdu do Natu pry na odber krve a pokud bude v poledne dobrej vysledek, tak pry muzeme zacit s injekcema.
Koukam, ze Adenka, Petra i Gambrinuska uz stimulujete, tak to na vas budu mit asi tydeni spozdeni, ale dulezity je abysme vsechny meli //. Drzim palce.
Jinka s tou neschopenkou. Ja to v praci rict opravdu nechci. Ja se vratila po materske a opravdu ted nemuzu vybalit, ze jdeme po pul roce na IVF. Holky, vy jste vsechny meli neschopenku? nejde se vzit treba dovcu na par dni a pak chodit do prace, delam v kanclu, sedim selej den na zadku, tak to snad nevadi, ne?

adenka84
19. čer 2010

Ahoj jedna, já byla na neschopence po každé a vezmu si ji i tentokrát...Po OPU jsem měla křeče a nemohla jsem dlouho sedět, lepší bylo když jsem ležela nebo stála...křeče jsem měla až do dně trnasferu, pak už jsem cítila jen takové píchání...
Uvidíš sama jak ty se budeš po OPU cítit, třeba ti bude dobře...

gambrinuska
19. čer 2010

Ahojky holky 🙂
je to nedávno, co jste tu hlásili // a už se bude rodit 😅 😕 no jste alespon pro mě příkladem, a nadějí že se to povést musí 😅
Aden, jak to zvládáš? Já už jsem bravurní píchač 😀 😀 už bez váhání jako profík 😅 jinak nějak zatim bez příznaků, ale jsem na začátku 😔 tak doufam, že bude takhle hladce probíhat všechno 😔 . Jakej je rozdíl mezi gonalem a puregonem?? zajímalo by mě podle čeho to rozlišují, no je to jedno, hlavně aby bylo dost vajuch 😅 😔 a něco říkali, že k tomu budu píchat pak ještě něco 😕 no uvidíme v pondělí, už je to za pár
Hani a jedno šup at už jste nám v patách 😀 ¨
Holky za 14 dní to tu bude napínavé 😉
Jedno já taky nechci neschopenku, mam celý červenec dovču 😀 😀 😀 dyžtak až pak na ní půjdu když se to povede 😔 😅

gambrinuska
19. čer 2010

Aden nestraš, už takhle mě to malinko děsí, ale asi nejvíc OPU 😕

jedna11
19. čer 2010

Gam, a jake mas ty injekce, ze si to pichas sama? ja bych mela mit ty nejlepsi, tedy za ty co se plati nejvic, nevim nazev, tak to bych mohla zvladat pichat sama, ne? nevim , kam bych s tim kazdej den chodila.
Adenko, ja to tak nejak planuju, ze si vemu dovcu, den , dva po opu, pak den , dva po transferu, ale jinak jsem myslela, ze budu chodit. ale uvidime, samozrejmne, ze nechci riskovat, ale rozhodne, nechci v praci nich rikat, pro pripad, ze by se nepovedlo, by na uz na mne koukali, ze chci zase odejit a to nechci. A kdy tedy holky mate planovanej opu? mne rikal Rokyta, ze pokud to pujde tak jak ma, ze by to videl tak na ty svatky v cervenci.

adenka84
19. čer 2010

Gambrinusko vůbec vás nechci staršit, to me? Já jen píši jak jsem se cítila já...Káždá jsme jiná a každá to jinak prožíváme...mě, ale opravdu po OPU do skoku nebyl, nejhorší bylo jít na velkou, pevně věřím, že tohle OPU bude mnohem lepší....

Rozdíl mezi Puregonem a Gonalem vím, že je v ceně..Gonal by měl být dražší...Měla jsem ho poprvé a tak jsem ho chtěla i tentokrát...Také si busu od středy píchat další injekce jmenují se Cetrotide, nemáš je náhodou také? Jsou to injekce, které se musí ředit s takovým práškem....

Gambrinusko OPU se neboj....Není to nic hrozného, je to rychlovka než se nadějěš máš to za sebou....

adenka84
19. čer 2010

Jedna, tak to máš stejné injekce jako já jmenují se Gonal, že?
Jinak opu bych měla mít také během svátku...Poprvé jsem ho měla jedenáctý den pokud to tak bude i tentokrát..tak bych měla jít na OPU v útrý 6.7. to se dozvím asi až ve středu....

gambrinuska
19. čer 2010

Aden já vim 😉
Jsem trochu bebíčko, tak snad to přežiju 😅
Mně ten gonal ani nenabíd 😔 já jsem jenřekla že chci pero, že už nechci ten fostimon-nic se nedoplácelo, ale bylo mi po něm hůř 😝 a sama jsem si to nepíchla ☹ . Oni jsou odborníci tak jim věřim
Holky budete si připlácet ICSI-mi určitě, PK-nějak nevim asi podle počtu embrýsků(prosím o názor) a AH-ten heatching nebo jak se to píše-to taky fakt nevim 😕
Myslim že mi to bude vycházet asi tak jako Adence-doufam, že se pro štěstí aspon potkáme 😉

gambrinuska
19. čer 2010

ale taky se to dozvim až v pondělí 😕

adenka84
19. čer 2010

To by bylo fajn kydby nám vyšlo OPu na stejno, by chom se konečně poznali...
Mě se poprvé ptali jaké bych chtěla injekce, řekla jsem že ty nejlepší, že si je zaplatím...vyhovoval mi a tak jsem si ho nechal napsta i tentokrát...
Jinak ICSI i prodlouženou kultivaci máme...ICSI jsme měli i na poprvé a teď chceme skusit tu kultivaci, souhlas jsme už dali teď záleží kolik bude vajochů...na kultivaci je potřeba minimálně 6 dobrých vajíček..

gambrinuska
19. čer 2010

Aden taky bych tě ráda viděla, když zatim nějak nevychází ten srazík, a nepřemýšlela jsi o tom asist.heatching? nebo jak se to píše 😅

adenka84
19. čer 2010

Gambrinusko o AH jsem s manželem ještě neuvažovali, ale pokud mi nám nevyšel ani tenhle pokus...Tak při dalším bychom si ho vyžádlai také....Doufejme, že se nám to vyhne a nebude už zapotřebí...

adenka84
19. čer 2010

Gambrinusko, vy si necháte udělat AH?

jedna11
19. čer 2010

Tak to by bylo fajn, ze bysme to mely vsechny tak nejak na stejno. Jen moc dobre nechapu, jak je mozne, ze vy uz stimuluje ted a ja snad od utery a presto bysme to mely na stejno. Porad nejak nemuzu pochopit proc to ma nekdo tak a nekdo jinak. Adenko, Gam vy mate nejaky problem treba s cyklem, ze ho mate delsi atd.? ja to vetsinou dostavam presne na den nekdy i drive. Rokyta mi hned rekl, ze by zvolil tenhle dlouhej s tim nosnim sprejem,ze je to takove setrne pro telo, ale vic nerekl. tak nevim. Zacina mi se mi to honit hlavou, proc to mam takhle a vy ostatni mate neco uplne jineho. je divne, ze byste se sesly tri se stejnym zpusobem , kdyby to delali podle toho jak ma kdo cyklus,ne? nemela jsem si treba o to rict, ze? ze jako chci to co mate vy?

sabcav
19. čer 2010

Ahoj 🙂 , koukám, že se tady sůvičkuje 😀. My měli docela dobrý den 🙂.Andí na prochajdě nechtěla jet v kočáře, tak šlapala přes 0,5km pěšo 😵. No večer usnula v postýlce, ještě než jsem se s ní rozloučila a odešla z pokoje 😀.

Z vlastní zkušenosti ad AH+PK: Andrej se povedla až na ten třetí pokus, kdy jsme si tohle obojí poprvé nechali udělat 😉, do té doby jsme vždy měli jen icsi a mrazili prvojádra (těch +-8 buněk). PK doporučuju určitě (pokud bude dost embrýsků), sice je doplatek, ale zase se lépe vytřídí ty nej nej embryjka a nebudou se zbytečně mrazit prvojádra, která vypadají třeba ok, ale pak nepřežijí rozmražení nebo se zastaví ve vývoji v děloze po (zbytečném) ketu, pak je velké zklamání, že se ket nevyvedl ☹ 😢 😔 (snad jsem to napsala aspoň trošku srozumitelně 😕 ). A AH, někdo doporučuje, někdo říká, že u mladých je to prý zbytečné 😲 . Za mě po předchozích zkušenostech (pokud jsou na to peníze 😉) rozhodně ano 😵.

Držím palce všem stimulantkám 🙂.

sabcav
19. čer 2010

@jedna11 ten protokol ti vybere dr., co je pro tebe nejvhodnější, podle hormonálního náběru (jak se dělá ten 2.-5. den cyklu) 😉 a pak podle toho, jak reaguješ na stimulaci (nevím, jestli jsi třeba měla nějakou iui před 😕, aha, koukám, že už nějaká byla, tak oni si do zpráv píšou, kdy bylo kolik folíků v jaký den cyklu po jakých dávkách) a pak podle toho ti to vyberou a vypočítají první dávky😉

A v artu jsou odborníci, ti ví, co dělají, jsou to jedničky 😵 . Jen ta jedna sestra je pěkně nepříjemná 😝 , ale ta bývá (bývala) naštěstí většinou v recepci 😉 .

gambrinuska
19. čer 2010

Holky dík za názory 😉
Já jsem se právě bavila o celém IVF s kamarádky švagrouvou která dělala před MD v Natalu a ta říkala podle svých zkušeností, že si mam připlatit všechno, že se to vyplatí 😕 a doporučila mi i to AH, tak se na to v pondělí musim zeptat 😕 😅 jen vim že na první IVF to moc nenabízí tak jsem zvědavá co mi řeknou a ani nevim kolik to stojí, ale náká tisicovka navíc nás už taky nezabije 😵