Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

kyzi
21. říj 2009

Jo ta mi to pomáhá tak nák to zvládat.V jakém pasu?Myslíš u jména?

terka82
21. říj 2009

JJ u jména 🙂

l.u.c.i.e
21. říj 2009

Vendulko, nebreč. Uvidíš, že se všechno srovná. Zkus zítra nebo v pátek zavolat do Natalu, třeba tam opravdu bude ta hodná sestra... Já vím, že je to na psychiku náročný... Ale musíme to zvládnout.

Terko, už je lépe. Ráno bylo hůř. Hrozně jsem se vylekala... To víš, strašně moc se sleduju... Ale když už mám koupený poslední test, tak ho vypotřebuju. Akorát mě to vyjde do pátku na krev. Snad zítra bude silnější. Musí 🙂 To čekání je to děs... Zvlášť pro tebe...

Kyzi, tak to se máš, že ti to utíká. To mě vůbec... Ale je to tím, že ty se zabavíš, když máš dcerku a manžela doma... Vždycky se těším na večer, když mi zavolá po skypu. Jsem velmi vděčná za dnešní vymoženosti. Nedokážu si představit jak to dělali naše babičky, když ty svý muže měli pryč...

kyzi
21. říj 2009

Terko já se prve na rychlo jen zaregistrovala a nic jiného jsem nevyplnila,tak to pak napravím 😉
Vendul to je pravda,zkus to tam zavolat,je fakt že tam zrovna může být ta hodná sestra a řekne ti něco jiného než tahle.Já tuhle sestru taky nemusím,ale ted mě překvapila měla jsem jí u ET byla docela hovorná a příjemná.Tak možná nebude až zas taková jak se zdá.I když se většinou nezdá 🙂 .
Lucie věřim ti že to není lehké když máš manžela tak daleko,že ty dny jsou pak ještě delší než normálně.Drž se,máš přeci alespon nás 😉 .Tak to je dobře ,že si takhle voláte každý večer po skype.

l.u.c.i.e
21. říj 2009

Jsem taky za to ráda, že se můžu se svýma starostma svěřit tady... Vždy mě to pomůže. 😉

vendulak
21. říj 2009

Teri je mi líto, že máš takové trápení! Ale máš pravdu, musíme to nějak přkonat, vytěsnit a určitě se tich našich zázraků jednou dočkáme 🙂 .
Holky moc vám děkuju! Já tam zatím volat nebudu, sem 32.DC a to mam teoreticky na ms ještě dva dny čas. A to že měřím teplotu a vím že je dole a že mě nejdřív musí stoupnout a za 14 dní od toho chodí ms a tedy že ms nedojde už se mi nechce znovu vysvětlovat někomu kdo to ani vědět nechtěl. Tak nevím, říkala sem si že počkám do pondělí, ale i tak se budu bát, že to stejně podle nich bude brzo. Nebo sem uvažovala, že když budu v pátek v Plzni (normálně teď bydlíme až za Klatovama mezi Klatovama a Horažďovicema), že bych tam zašla, ale zase mi pak dojde že podle nich bude ještě brzo. Tak fakt nevím...no ono to nějak dopadne...i když sem z toho už nervní... ☹

terka82
21. říj 2009

Lucko zítra bude ten test určitě hezčí, uvidíš. 🙂 Čekání je děs pro nás všechny, jen u mě už je to fakt "trochu" moc dlouhý. No snad už se konečně pohnem.
To je dobře, že si aspoň po večerech můžete s manžou nerušeně pokecat, jo tyhle vymoženosti jsou super. 😀

Kyzi tak já budu číhat, až se ti tam malá objeví. 😀
Jinak to podrbání tady pomáhá i mě. 😵

Vendul no konečně usměvavej smajlík. 🙂
Tak to v pátek zkus, prostě se tam zastav a zeptej se, za to nic nedáš a když už tam budeš mít cestu...
Jsem si myslela, že jsem tady od Plzně nejdál a ty jsi koukam ještě kus za mnou. Tak to bych se tam stavila určitě.😖

michamicha
21. říj 2009

kyzi, já jak tam byla včera na tom utz, tak na recepci byla taky tahle sestra a kupodivu byla v pohodě i se usmála, byla jsem z toho v šoku 😀

vendulak
21. říj 2009

Holky já se té sestry začnu ještě bát 😀
Teri u nás je to s tím odkud vlastně jsme hodně složitý 😀 , já jsem původně z Blovic (kus za Plzní směr Nepomuk), ale s příťou jsme si koupili byt v Horní Bříze, úplně naopačnou stranu Plzně cca 13km od Plzně a i z té strany od Lochotína takže tamodsud jsme v Natalu za chvíli. Ale přítel si našel novou líp placenou práci se služebním autem a placeným benzínem mimo Plzeň, u Domažlic a já pak chtěla začít podnikat a našla k tomu ideální prostory v rodných Blovicích, a jelikož u příti je to s dojížděním jedno tak jsme se rozhodli vrátit tam, ale musíme počkat než se prodá náš byt aby jsme mohli investovat peníze do jiného bydlení tam, tak zatím budeme na chvilku tam u mého táty, kde jsou ale teď místnosti zaplněny nábytkem, bo se rozvádí s mamkou, takže než to půjde tam jsme tady za Klatovama na chatě, odtud to máme blíž já k podnikání i přítel do práce, než z Břízy. Prostě zamotanec 😀 .
Ale je fakt že tedy teď když do Plzně nemusíme tak tam nejezdíme, je to odsud docela dálka 😒 , tak možná máš pravdu, že když už tam budu...no ještě fakt uvidím... 🙂

michamicha
21. říj 2009

vendul a v čem podnikáš jestli se můžu zeptat? 🙂

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Ahojky holky, už aby byl zítřek a já měla jistotu. Dnešní test je úplně stejný jako předchozí. Zkrátka čárka nesílí tudíž hcg neroste ☹ Ach jo.

michamicha
22. říj 2009

lucko, nevzdávej to, u někoho neroste hcg obden, ale třeba obdva dny 😉

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Micha, já to nevzdávám, jen se těším na zítřek, abych měla jistotu. Takhle je to jen naděje... Stejně je mi to líto... Moc si přeju, aby to vyšlo. Ale to každá z nás. 🙂

kyzi
22. říj 2009

Ahojky.Lucie strašně na tebe myslím a zítra budu držet moc moc moc palečky.Ty testy určitě nejsou až tak dobré aby zaznamenali každé zvednutí hcg po dni.Hlavně že tam pořád je.Ale věřím ti že máš strach a už chceš mít jistotu.V kolik hodin tam jdeš?
Micha třeba ta sestra na konec začne být i příjemná 😀 .

gambrinuska
22. říj 2009

Lucie nekdy to hcg roste pomaleji, ale furt tam máš //, to je strašně pozitivní. 🙂
Copa to ale mně ta MS stále nejde, ani po té injekci tak jsem si zkusila udělat test a mam tam//, sice je jedna o něco slabší, přibližně jako u Lucie, ale jsem docela vykulená. 😲 Musim jít koupi další test, jestli to jen nebyl duch ☹ .

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Zítra tam mám být v 8 hod ráno. Doufám, že si budu moct odnést krev do labaratoře, abych měla jistotu hned. Kam se vůbec chodí? To je přímo v Natalartu nebo mimo?
Díky, zítra na mě myslete. Pak vám písnu jak jsem dopadla...
Jak se máš ty?

kyzi
22. říj 2009

Lucie ted koukam na to tvé foto jak tam máš ty 4 testíky.No já bych teda řekla že od prvního testu je na tom 4 vidět líp a silnější.Nevim jak to přijde tobě když to máš přímo před sebou ale na fotce je hezky vidět 🙂 .Tak se neboj určitě sílí.To víš že asi pomalu že tam nebude vidět hned tmavá.
Gambrinusko tak to je teda dobrý.To by mě taky lezli oči z důlků kdybych byla na tvém místě 🙂 .To je super zpráva né?!

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Mě ty 3 poslední testy přijdou stejné... No, jak říkám, zítra budu mít 100% jistotu.
Gambrinusko, no to je skvělá zpráva!!! Moc ti to přeju. Držím palečky, aby sílili. Mám s tebou radost. To mě vždy pozitivně naladí. 🙂

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Zkus to vyfotit a dej si to do albíčka. Teda pokud to vyfotit půjde. 🙂

kyzi
22. říj 2009

Tak to já nevím kde je ta laborka to bude vědět určitě Terka.U mě to docela jde.Od včera už mi nebolí vaječníky.Právě ,že mam pocit tim jak nic necítim že se nic neděje.Připadam si jako blázen,když mě bolelo břicho tak jsem měla strach že se něco děje.Ted když mě už nějak nebolí tak mam zase strach že se nic neděje,no děs.Pořád si říkam že nemam ani žádnej příznaj nebo něco,že už je to 5 dní od ET.Jsou to opravdu pořád starosti.

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Kyzi, mě taky přestaly bolet vaječníky docela brzo. Tak 5 dní mě nic nebolelo a okolo menstruace mě začalo bolet v kříži, v podbříšku a prsa... A naštěstí se nic nerozjelo. Musím zaklepat na zuby 🙂 Už jsem si myslela, že to dostanu, ale zkusila jsem si testnout a byla tam strašně slaboulinká čárečka.

vendulak
22. říj 2009

Dobré ráno holky! 😉
Prosím vás můžu se zeptat, když se jde začátkem cyklu (ten 2.-5.DC) na tu krev na hormonální profil, tk se jde jen to jednou nebo ještě víckrát? Nevím třeba v půlce a ke konci cyklu, aby viděli pohyb hormonů...? Dík 😉

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Vendulko, já jsem šla vždycky jen jednou a to na začátku cyklu.

vendulak
22. říj 2009

luci dík! 😉

l.u.c.i.e
22. říj 2009

🙂 Není zač... Kdyžtak si tam zavolej, že se zítra stavíš... Budeš mít klid.

vendulak
22. říj 2009

Luci to když bych se rozhodla tam stavit tak tam musím předtím zavolat? 😕
Mě i napadlo že bych si došla ke svému gyndrovi v H.Bříze, který je tam zrovna jen úterý a pátek ten by mi agolutin klidně píchnul. Jen jestli by jim to tedy nevadilo, prostě sem chtěla vědět co by mi řekli přímo oni. No já fakt nevím, mám z toho nerva už 🙄 .

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Asi si tam zavolat nemusíš, ale já jsem si projistotu vždycky zavolala. Uvidíš, co ti řeknou. Já vím, ty nervy... Mě o tom povídej. Já už teď mám sevřenou prdýlku. 😀

kyzi
22. říj 2009

Vendul já byla taky jen jednou 4 den cyklu.Lucie tak to je nás víc s tou sevřenou prdýlkou.Mě to čeká za týden ale svírá se mi strachy už ted 😀

l.u.c.i.e
22. říj 2009

Mě o to víc, jelikož jsem přišla ze záchoda a na papíru byl nahnědlý výtok. Mám strach, že je to spouštějící se menstruace. 😢

vendulak
22. říj 2009

Luci já fakt nevím, nechci plašit, což podle nich dělám, ale prostě ani nechci dál čekat když vím že ms nedojde ☹ . No dilema 😀 .
Ale ty neboj, čárečky tmavší sou určitě oproti té první!!! Ono asi kdyby si testovala obden tak to bude vidět líp! 😉 Ty jdeš tedy zítra na krev na HCG? A potom půjdeš ještě jednou? Jinak já Natal ještě neznám byli jsme tam jen jednou, ale kdyby sis chtěla pak třeba zajít na krev v Plzni sama tak vím že kámoška chodila na Železniční polikliniku 😉 .