Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

adenka84
4. dub 2010

Terzko, ty ještě pořádně odpočívej, práce počká...

terka82
4. dub 2010

Aduš tys je vystihla. 😠
Jůů, tak to se bavíte, teda aspoň synovec. 😀 Jako malí jsme hráli sázky a dostihy často.
Já vim, že počká, ale já už se na to nemůžu dívat. 🙄

jedna11
4. dub 2010

ahoj holky,
tak jsem se dneska docela slusne unavila. Byli jsme na baracku a pekne si makli. snad ho stihneme dodelat nez pujde malej v skolky.

Terko, teda ty mas nasazeni, jak rika Adenka mela by si jeste odpocivat. Jak vubec ted bude u vas vypadat postup? date si nejaky cas nebo pujdete do dalsiho pokusu jak to bude mozne?

Adenko, sazky a dostihy jsme jako deti mastili taky a desne nas to bavilo. Tak si uzij vecer se synovcem, za chvilku budes mit doma svyho rostaka nebo rastandu a ani se nenadejes a bude hrat hry spolu..

terka82
4. dub 2010

Jedna doufam, že už máš nohy na stole a užíváš zaslouženýho odpočinku. 😉
Až takový nasazení nemam, neboj. Jen už mě nebaví pořád jen ležet, když už k tomu nemam důvod. 😒
Náš postup by měl být 3-5 měsíců povinná pauza a pak bych chtěla jít hned znovu, pokud zase nebudou jiné problémy jako vloni. Ale kdyby to šlo, tak jdu nejradši hned zítra. 😀 Na přesnou délku pauzy se musim zeptat 16.3. na kontrole, ale myslim, že to bude těch 3-5m.

jedna11
4. dub 2010

tak Terko, drzim palce at na kontrole vse ok a muzete zacit co nejdrive znovu. tentokrat naposledy.

jj, nohy na stole mam. vsechno mi boli. nejak nejsem zvykla na takovou praci, prece jen ted sedim celej den v kanclu a odpolko beham kolem malyho. takze mi to dneska fakt slozilo.. no, jdu si lehnout a doufat, ze zitra rano vstanu 🙂 🙂

adenka84
4. dub 2010

Jedna, kéž by jsi tak s těmi rošťákami měla pravdu...Potřebuji se o nikoho starat, dnes si to užívám....mylsela jsem, že bryz padne za vlas a on ne...nejdříve koukal na šreka, pak na fotbal a na Pana rosničku...spát se mu viditelně nechce...

Holky mějte se krásně ppa a dobrou noc

a ty terezko koukej pořádně odpočívat, práce tě neuteče, toho se neboj..

douda
5. dub 2010

Ahoj holky všechny zdravím, přejeme s Matýskem hezké Velikonocea bohatou pomlázku,Terko je my to líto neboj čas rychle uteče , jdu na kontrolu ve středu na ultrazvuk tak jsem zvědavá kolik jich tam je , jinak naštěstí ATB malýmu už zabrali tak už zlobí jako čertík , včera měl svůj super den že se snad začnu modlit ať je tam jen 1 🙂

jana8
5. dub 2010

Hezké Velikonoce všem 🙂 ,konečně se na nás už začalo usmívat sluníčko 😵 ,tak ať vydrží....................
Už se tady dlouho nebyla,ale vždy jsem si Vás poctivě přečetla,ale už nebyla síla psát 😖
Terko,nenacházím slov 😢 ,já jsem ti tak držela palce a věřila že to vyjde....si statečná holka, doufám,že na kontrole se dozvíš že budete moct se brzo začít znova snažit a hlavně teď už úspěšně .....myslela jsi tú kontrolu 16.4.,co ? a ne 16.3. 😉 ....ale ono to tak utíká,že ja taky kolikrát přemýšlím jaký je datum 🙂
Adenko,tak ať mrcha dorazí bez zpoždění a vy se můžete pustit do dalšího a hlavně posledního boje o miminko 😉 ....taky jsme hrávali jako děti sazky a dostihy a měla jsem to docela ráda.....zábava a ten čas u toho tak letí 😀
Jedna,tak to si mě překvapila,taky jsem vůbec neslyšela nic o takové metode......doufám,že už tě nohy nebolí a užívaš si hezký den.... 🙂
Vendulák,už si testila? Myslím na tebe a držím palce 😉
Pant,taky jsme byli včera kouknout na chvilku na trzích a pak do Baumaxu na kytičky a hned jsem si je zasadila 🙂 .....hezké fotky a malá Terezka je úžasná i jako zpěváčka 😅
Všechny ostatní zdravím a přeji nádherný slunečný a pohodový zbytek svátku 😵 😵

adenka84
5. dub 2010

Ahoj holky,

douda ať tam bude jedno nebo 2 určitě budeš za ně ráda...Co my snažilky by jsem za to dali...Já třeba po dvojčátkách strašně moc toužím...yHlavně ať je to zadrvý a dělá to radost.... 😉

Vendulák, nedočkavě čekám na tvůj výsledek testu....Doufám, že bude pozitivní... 😀
Jana8 zdaravím jak jsi na tom ty?
Terezko, jaks e dnes citíš, odpočíváš tak jak máš? nebo zlobíš...

Všechny ostatní zdarvím papa

jana8
5. dub 2010

Adenko,zítra konečně jedu na hematologii.....tak jsem pak zvědavá jak rychle budou výsledky....a pak nás čeká IVF.....ale vše závisí od krvi....tak uvidíme.....sluníčko se nějak drží....to je supr,tak dokoukám film a půjdu na chvilku ven 😵

adenka84
5. dub 2010

jani tak ti budu držet palce, aby jsi měla vše v pořádku a hlavně, aby jsi nemusela dlouho čekat na výsledky...

pantomima
5. dub 2010

Tedy nějak mě to těhulení zmáhá, poslední dny jsem děsně unavená, mám pocit, že nic nezvládám, chvíli něco dělám a odpadnu 😖

začínám uvažovat o neschopence, alespoň na pár dnů..... 😉 nebo do konce????, začne jaro, léto... 😀

terka82
5. dub 2010

Ahoj holky. 🙂

Tak co, bolí vás zadky?? 😀 Já byla letos nějak šetřená. Od manžela jsem dostala normálně málo a pak přijeli nečekaně známí a od těch jsem čekala nářez a jen mě tak pošolíchali. 😀

Jedna11 jak se ti dneska vstávalo?
Díky

Aduš dneska jsem tě poslechla na slovo a kromě poskládání dresů celého fotbalového týmu 😖 , s čimž mi ale pomáhal manžel, jsem nic nedělala. 🙂 A i bez toho mě dopoledne chvíli to břicho bolelo, ale už je to v klidu. 🙂
Kdo je to pan rosnička? To neznam.

Douda tak to je jasný, když chceš, aby tam bylo jen jedno, tak tam budou dvě. 😀 Sousedi mají taky chlapečka a teď čekají dvojky, tak jsem na ně zvědavá. 🙂

Jani8 občas to tak taky mam, že jen čtu, ale neodpovídam.
No vidíš, jaký jsem střevo, myslela jsem samozřejmě 16.4. Je to hrozný, nedávno začal rok a už je leden. No snad mi to bude takhle utíkat i dál.
Zítra držim palce. Jsi mi připomněla, že jsem měla jít zítra taky na hemošku, ale to měla být kontrola v těhu. Tam zase budu muset zavolat a omluvit se, že nepřijdu... 😖

Pant odpočívej co to jde. PN bych si na pár dní nebrala, když už, tak už. Takže rovnou do konce. 😀

Vendul halooooo, jsme tu všechny jedno velké oko... 🙂

m.evzenie
5. dub 2010

Ahoj holky,
tak už máme po Velikonocích a zítra do práce, ten jeden den volna byl dobrý.
Vendulák, ty nás napínáš.......co testík? Držím palce na //. 😉
Jana, zítra Tě čeká hematologie, tak ať se z výsledkama neloudají a vy můžete brzy na IVF, držím pěsti.
Adenka, tak ty jsi ještě na neschopence čtrnáct dnů, tak se brzy uzdrav.Jak dlouho už jsi vůbec doma?
Pantomima, tak to chce odpočinek, tak si nech napsat neschopenku a uvidíš jak se budeš cítit.
Terko, nebydlíš náhodou v Klatovech na Domažlickým? Já také totiž znám jedny co už mají chlapečka a čekájí dvojčátka, páreček.
Holky všechny Vás zdravím, krásný večer.

terka82
5. dub 2010

Evženie 😀 jak je ten svět malej... 😀 Tak až půjdeš na návštěvu, tak zazvoň. 😀 A nepotkaly už jsme se tu už někdy?

m.evzenie
5. dub 2010

Terko, to jo ten svět je fakt malý.........ale myslím si, že jsme se asi nepotkaly. Já jsem dřív bydlela u rodičů pod Investelem
v domku, ale teď tam spíš jedu autem, jen když se mi nechce na autobus, tak tam jdu z práce.Kde mám teda zvonit? 😀

adenka84
5. dub 2010

Ahoj holky,
Tery Pan rosnička je film s Nicolasem Cagem, pořádně nevím o čem to je, ale malýmu se to líbylo...
Jen pěkně odpočívej, vše si uděláš a ž budeš moc..

Evženie, jsem ne neschopence od 17.3. na kontrolu jdu 16.4. takže to bude 1 měsíc....Pak už, ale do práce půjdu..Zatím se mi tedy po práci vůůůbec nestýská...Doufám, že mrška dorazí co nejdříve, chci aby e začala konečně už zase něco dít.od listopadu jsme zatím jen na něco čekali...Uteklo to sice jako voda, ale já už nechci dál čekat...

Pantonima, určitě jdi na neschopenku a už na ní zůstaň...Nemá cenu se nervovat v práci...Za chvilku bude teplíčko, budeš si v klidu užívat..... 😀

jedna11
5. dub 2010

ahoj holky,
Terko dneska se vstavalo opravdu tezce.boli mi celej clovek, to bude zitra v praci den......

Jani8, ahoj, dlouho jsem Te nevidela. Muze se zeptat proc jdete na hematologii? to se musi pred IVF?

Adenko, a ty mas jeste neschopenku? uzivas si volna doma? to ti zavidim, hned bych si taky dala rict ...... no, s prckem uz tohle krasne volno nebude tak uzivej.... mozna je to jedno z tvych poslednich , pak uz bude jen s briskem a pak uz....... 🙂 🙂 🙂 🙂

adenka84
5. dub 2010

jedna beru tě za slovo, ale jestli ne tak běda tě? 😀

terka82
5. dub 2010

Evženie zvonit máš přímo naproti. 😀
A ví, že se snažíte? Abych třeba něco neprokecla.

Aduš aha, tak to by mě nenapadlo, čekala jsem něco kreslenýho. 😅 Mam trochu mezery. 😀
Koukam, že na kontrolu jdeme ve stejný den. 😉

Jedna11 snad jsi to během dneška rozhýbala a zítra už to bude v pohodě.

m.evzenie
6. dub 2010

Krásné ráno holky,
Aduš, tak ještě pěkně odpočívej. To mě se taky nestýskalo, zvykneš si rychle. Držím palce, aby Ms dorazila co nejdřív a mohli
jste se vrhnout do dalšího pokusu a už úspěšného. 😅
Terko, opravdu naproti? Včera jsme tam byli kolem 19 hod s červenou felicií, ne neví, že se snažíme, poněvadž se vidíme spíš
jen když potřebují něco z nábytku.
Ostatní snažilky, těhulky a maminy zdravím.

pantomima
6. dub 2010

Pěkné ráno!!!!

Tak ještě dnešek a zítra frčím pro průkajdu a kouknout se na prďolu! 😀
Jsme zvědavá, jak mi dneska bude, podle toho se rozhodnu, jak s tou neschopenkou, protože, to, jak mi bylo teď dva dny zpátky, to bych v práci určutě nedala, těhu sice není nemoc, ale..... 😖 😀

l.u.c.i.e
6. dub 2010

Dobré ránko, holky. Jakpak jste si užily Velikonoce? Nebolí vás zadek? Mě naštěstí letos nějak šetřili... Prý nebudou mlátit chlapa v břiše 😀

Terko, uvidíš, že ty 3 nebo 5 měsíců uteče jako voda... Koukám, že jsi taky letos byla šetřena...

Douda, zítra tě čeká UTZ, co? Určitě se těšíš až uvidíš mimíska(y). Jsem zvědavá kolik jich tam máš.

Jani8, doufám, že na hematoligii dopadneš dobře, abys mohla jít do IVF.

Pant, já být tebou, tak si tu neschopenku nechám napsat. Aspoň si odpočineš a nabereš nové síly... Za pár měsíců je budeš potřebovat 🙂

Vendul, tak coooo?

gambrinuska
6. dub 2010

Ahojky holky, zdravimm vás po Velokonocích 😉
jáá dostala přoměřeně, moc koledníků u nás na vsi nechodila, naštěstí byl klid. Jinak na včeličky jsem si už nějak zvykla a uvidíme ve čtvrtek a jak u doktora 😅 😕 .
Taky vyhlížim vendul jestli zahlásí // a taky myslim, že má dneska svátek, všechno nejlepší a brzké // 😉 😵
Jinak koukam Terko, že fuert makáš a moc se nešetříš 😠 koukej taky odpočívat, práce neuteče 😉
Luci, to jsou kujoni, ale hlavně že tě šetřili 😉
Pant, já bych to nehrotila s tou prací, odpočívat je potřeba 😉 😀

terka82
6. dub 2010

Dobré ránko. 🙂

Evženie jestli myslíme obě ten samý pár, tak bydlíme opravdu naproti nim. Je fakt, že včera k večeru jsem z chodby nějaký rachot slyšela, ale z okna jsem nekoukala.
OK, nic o tobě říkat nebudu, abych něco nenabonzovala. 😉 Se pak pochlubíte sami.
A vy máte nějaký nábytek?

Pant dneska to v práci nějak přežij a zítra šup na PN. 🙂

m.evzenie
6. dub 2010

Vendul, také přeju vše nej k svátku. Co už jsi testila, jsme zvědavé?
Pantomima, tak to už se těšíš na průkazku a my se těšíme na fotečky mimi.
Gambrinsko, to je dobře, že sis na včeličky zvykla, tak držím pěsti na folíky ve čtvrtek.
Terko, ne, přítel je truhlář. Ten rachot asi nebyl od nás.Ty co myslím já, tak se jmenují Křenovi, myslíme ty samé?

pantomima
6. dub 2010

Terko- dneska v práci nejsem, mám jen částečnej úvazek, tak chodím občas, ale měla bych mít od zítra do pátku odpolední, tak nevim 😉

terka82
6. dub 2010

Lucko to jsi z toho taky krásně vyklouzla.
Jakmile se vrátim do práce, tak to bude zase fofr. To je vždycky pondělí, pak hned pátek a týden v trapu. Navíc když mi skončí šestinedělí, tak už budu v půlce a po 3 měsících bych se už asi objednala do Natu. Ono než zase udělají všechna potřebná vyšetření... 😉

Gambrinuska na čtvrtek držim palce, ať jsou tam tak 3 nadějné folíky. 🙂
Odpočívam, fakt, čestný pionýrský... 😀

Vendu taky furt vyhlížim. 😕 A přidávam se ke gratulantkám a přeju všechno nej nej nej a hlavně už toho mrňouse do pupíku. 😉

Evženie myslela jsem rachot, jako hlasy a tak... Máme psa blba a vždycky když slyší něco z chodby, tak začne štěkat, takže mam docela přehled. 😅
Jo, to jsou oni. 😉

Pant, takže odpolední už nebude. 😀

avant
6. dub 2010

Ahoj holky,
všechny vás zdravím. Jsem ostuda, ani jsem vám nepopřála hezké velikonoce ☹ Ale nějak jsem se nedostala k počítači.
Určitě jste si je ale všechny užily, mě taky koledníci šetřili 🙂 Jen tak decentně, aby se neřeklo.
Vendulak, tobě k dnešnímu svátku přeji také všechno nej, a co testík?
Jinak budu se budu muset opravit v tabulce, protože když jsem byla na poslední prohlídce, tak mi pan doktor do papírů napsal, že se jednalo o biochemické těhotenství 😒
Jak jste tady řešily tu minimálku, tak o tom jsem slyšela, ale v Nat. jsem se s tím nesetkala.

avant
6. dub 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimulace injekcema -fostimonem-na IUI
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........18.3. laparaskopie
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1. IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1. KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), 2. KET léto 2010

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 28tt, poradna 14.4.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 22tt, poradna a velký UTZ 30.3.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ, těhu náběry+průkajda 7.4.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, těhotenství potvrzeno z krve HCG 658,7