Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

douda
12. dub 2010

Ahoj holky
Konečně jsme zdraví a bez rýmy , tak jsme došli na to ORL a 9.9 jde Matynka na zmenšení krčních mandlí , věřím že on to zvládne v pohodě , hůř to zae ponesu já , jinak je něco novýho

adenka84
12. dub 2010

Ahoj Doudo, neboj malej to zvládne, děti to berou jinak než mi dospělí a hlavně rychle zapomínaj....
Novinka tu jedna je Vendulka nám nahlásila po 2.IUI, že se zadařilo...

ilca1
12. dub 2010

douda malej to zvládne, Filda byl taky na mandlích když mu bylí 4 roky a nejhorší je to to narkoze když chtějí pít a nemůžou a jsou ještě oblblí ale z toho se vyspí a je to v pohodě 🙂 hlavně že mu to pomůže, já to taky nesla hůř než on hlavně tu dobu co jsem stepovala na pokoji než ho přivezou ze sálu to bylo nekonečný a přitom to byla chvilka 🙂

ilca1
12. dub 2010

Lucko teď jsem vás dočetla a koukam že si taky pořizuješ monitor dechu , já ho u malého taky měla a nedam na něj dopustit. Ale taky jsi psala že si pro něj jdeš teď ke kamarádce , že už je malému 7 měsíců. A ona už ho používat nebude? Já jen že mojí segry sousedce umřel chlapeček v noci na zástavu dechu(syndrom náhlého umrtí) v 9 měsíci ☹ bylo to dost hrozný , myslim že tenhle syndrom hrozí až do prvního roku , tak bych asi neriskovala ☹ a nevím jak je to teď ale před těmi 9 lety na něj dávali záruku jen jeden rok aby se výrobce chránil kdyby něco, asi je lepší investovat do nového a mít jistotu než si pak vyčítat že kvuli par korunam na víc se stalo co se stalo ☹ .....To ale Lucinko mluvim jen ze své zkušenosti samozřejmě je to každýho věc 🙂 na víc víš jakej já jsem plašan 😅

terka82
12. dub 2010

Douda, malej to určitě zvládne, hlavně, že to pomůže. 😉 A proč jdete až v září? 😕

Ilčo to je hrozný... 😢

ilca1
12. dub 2010

Terez musí to být strašný já bach se asi zbláznila, ale teď už čekají asi za dva měsíce další miminko

terka82
12. dub 2010

Ilčo běhá mi z toho mráz po zádech, je to strašný... Snad už je nic špatného nečeká.

jana8
12. dub 2010

Ahoj holky,
Gambrinusko,neboj,uvidíš,že ve středu budeš mít IUI za sebou,vždyť pokud dobře počítám tak ve středu budeš 14DC nebo ne?
Tak to ještě dáš,nic se neboj. 😉 Držím mooooc palečky.A s tím pláčem,to přijde na každou z nás.....já jsem zas teď taky nějaká divná, když volám se sestrou přes nett a vidíme se i malého Jakoubka,tak se mi hrnou slzy do očí a ani nevím,proč,ale myslím,že jsem s ní 100% šťastná a zároveň je mi smutno,že malého nevidí už mamina 😢 .....takže to jsou ty hormony 😖
Evžen,děkuji,jasné,že pak napíšu pocity.... 😉
Adenko,jo jo jo,fabrika,strach a děs,ale penízky potřebujeme,noční mi nějak zvlášť nevadí,jen to neni dobré na organizmus a docela mi to v práci uteklo až ráno v 5hod se mi začalo chtít spát,ale pak to přešlo......
Lucko,děkuji,jen myslete a držte palečky,pak se Vám ozvu,jak dopadnu.....
Janinam,děkuji,doufám,že to nebude trvat dlouho 😵
Terko,jen odpočívej,zasloužíš si to.....jak jsem už psala,tak noční utekla a objednávat přes nett je výhodné,tak proč ne? 😉 ale některé věci bych se bála objednávat......přítelovi nic jiného nezůstává taky chce děťátko,tak ať taky něčím přispěje 😅
Roby,jen buď na neschopence,je to lepší než se stresovat a když malé má hlad,tak si jen dopřávej 😉 na čtvrtek držím palečky 🙂
Lucko,tak to si už hezky zásobovaná 😵 ,to je super mít také kamarádky, album je hezký,už to máš fakt za pár,to ale uteklo,co?a když budeš váš pokládek držet v náručí,tak to bude utíkat........když mluvím se sestrou a vidím i přes nett jak malý během měsíce vyrostl,tak se mi tomu nechce ani věřit a ona to sama říká že to utíká....tak si jěšte odpočiň a pak začne ten roztomilý kolotoč 😅
Ilčo,to je strašný co si napsala o sousedce tvé sestry 😢 a to jsem si myslela,že ho nechci,když budeme mít mimi ale už vím,že ho chci.......a co ty a nevolnosti?

jana8
12. dub 2010

Och to je ale román zas,co jsem napsala 🙂 A teď něco o mě....holky držte mi prosím palce ať je zítra co kontrolovat 😒 včera večer jsem na papíry objevila světlou krev,ale bylo to jen takové jednorázové,tak jsem se celou noc kontrolovala,to bylo ok,ráno po práci jsem ještě měla zas jednorázově světlou krev,pak kolem 9.30hod,když jsem šla na záchod tak jsem trošku špinila,a teď zatím ok,tak mám strach,aby mě mohl dokt. taky prohlídnout,jinak se to zas o měsíc posune a to už se to posouvalo kvůli hematologie,tak doufám,že už ne a budeme moct začít......vlastně nejdřív dokt. aby mi mohla sestrička dát první injekci a pak už my dál......velmi se bojím,ale snažím se moc nestresovat,i když to jde blbě ☹

adenka84
12. dub 2010

Jani, neboj to bude dobrý..nemysli na to nebo si to přivoláš...myslím si, že kdyby jsi trochu krvácela tak se také nic nestane..Mě už také prohlíželi kydž jsem krvácela...Určitě se ti to nerozjede neboj..

jana8
12. dub 2010

Adenko,děkuji ti,zatím stále slabě krvácím,tak snad to ještě vydrží......v práci když se bude dát,tak se nebudu moc namáhat.....dobrou noc všem,za 10min mažu do práce

m.evzenie
13. dub 2010

Dobré ráno holky,
sice máme uplakané počasí.
Jani, tak už máš po noční, snad ti to opět rychle uteklo. 😉 Neboj, držím moc moc palce na dnešní kontrolu, dej vědět jak jsi
dopadla, tfuj, tfuj. 🙂
Douda, malej to jistě zvládne v pohodě, hlavně, že to pomůže.Děti to snáší líp, určitě to bude v pořádku.
Ilčo, tak to je hrozný.....mám z toho husinu, hlavně, že čekají mimčo a tentokrát to musí být v pořádku, moc jim to přeju. 🙂
Jak je Tobě?
Lucko, album je krásný, tt utíká. 😅
Lucindo, kde se nám touláš?
Terko, odpočíváš?
Janinam, Roby, Micha, Aduš a ostatní holky zdravím.

douda
13. dub 2010

Dobré ráno holky
Dneska zbožňuji malýho , rozhodl se že se chce dívat na pohádky v půl pátý ráno , jsem jak kleplá do hlavy , jinak Vendulko moc gratuluji , na tu operaci jdeme až v září proto , protože volný termím původní my konec července a to jsem zavrhla , aby o prázdninách musel pak ležet ani by se nevykoupal 🙂

l.u.c.i.e
13. dub 2010

Dobré ránko,

Douda, neboj se, malej to zvládne a ty taky 🙂 Hlavní je, že pak bude mít po problémech.

Ilčo, úplně se mi zastavilo srdce 😢 To je hrozné.... Taky jsem jí říkala, že by měla monitor dechu mít aspoň do 1 roku dítěte. Což chci mít i já. Ale ona už mu ho vyndala z postýlky v 6 měsících, že stejně je většinou u rodičů v Mariánkách a tak má ještě jeden. Taky je tak týden v měsíci. Tak je to koneckonců její věc. Sama mi to nabídla, tak proč toho nevyužít, že? Jinak monitor bude ještě 13měsíců v záruce.

Jani8, neboj se. Uvidíš, že dnešní kontrola dopadne dobře. Myslím na tebe.

Posílám pozdravy všem

ilca1
13. dub 2010

Ahoj holky přeji pokud možno hezké ráno 🙂 já se chystám do poradny na ultrazvuk tak už jsem byla asi třikrák na záchodě ať mam zácpu nebo ne 😅 plašim od rána ...ale mam fakt zase strach ☹ mimule jsem si jela taky pro prukajdu ...a už jsem jí nedostala ☹ tak mě holky držte palečky ať si jí tentokrát přivezu 😵

l.u.c.i.e
13. dub 2010

Ilčo, pevně věřím, že jí tentokrát přivezeš. Nestresuj se, stresuješ tak i mimi 😉 Těšíme se i na fotečku miminka. Určitě už bude vypadat jako človíček.

terka82
13. dub 2010

Jani8 držim palce, ať přineseš jen dobré zprávy a doufám, že se mrcha nerozjela. 😉

Evženie odpočívam, na dnešek zatim nemam ani žádné plány. Vypadá to na leháro. Musim si ten poslední týden PN užít a tohle počasí je stejně tak akorát na ležing. 😖

Douda malej je fakt k sežrání... 😀
To jsou teda termíny... 😒 Ale udělala jsi dobře, by měl akorát zkažené léto.

Ilčo, držim palce a věřim, že průkajdu si přivezeš. Smůlu už máš vybranou. 😉

terka82
13. dub 2010

Taky se vám musim holky pochlubit, že už snad máme ženicha pro tu naší hafinu. Odpoledne musim paní zavolat, snad nebudou proti. Jsou jen kousek od KT, takže paráda. 🙂

janinam
13. dub 2010

Ahojky,
dnes to počasí nic moc, co? Je to takový spací, nejradši bych šla domů a zalezla do peřin 😉
Jani8, snad se MS nerozjela a ty nám nahlásíš jen samé dobré zprávy. Držím palečky 🙂
Douda, malého mi je líto, ale určitě všechno zvládne, neboj 🙂 Září je ještě daleko tak se nenervuj už teď 😉 S tím termínem jsi udělala dobře, lepší září než aby měl malý pokažené léto.
Ilčo, neboj, dneska tu průkazku určitě přineseš 😀
Terko, tak hafina bude mít ženicha, jo? Máme taky jezevčíka, zůstal u našich když jsem se odstěhovala aby tam našim nebylo tak smutno. Ale pro tu vaší nevěstu by to asi nebyla moc dobrá partie, je už hodně starej (15 let), špatně slyší a vidí, ale nešediví, vypadá pořád zachovale 😀 je to takovej náš mazel. Tak držím palce ať námluvy dopadnou🙂
Evženie, Lucie, Adenko a všechny ostatní zdravím.

gambrinuska
13. dub 2010

Ahojky holky přišla jsem vás pozdravit a okouknout co je tu nového, mam dneska hromadu práce, ale nějak se k ní nemůžu dokopat 😅 přepadla mě pěkná lenora, to je asi fakt tim počasím 😝
Ilčo držim pěšsti na kontrolu pak napiš, budu vyhlížet 😉 určo to dopadne dobřem, tu smůlu jsme si snad už vybrali 😔
Jani at kontrola dopadfne dobře, já jdu do Natalu zas zítra, tak doufam 😔 nafouklá jsem pěkně, ale bříško už nebolí, tak uvidíme 🙄

terka82
13. dub 2010

Janinam ahoj.
Máš pravdu, dneska je to na spaní a zrovna dneska mi nebylo přáno spát. Manžel vstával už na šestou, pak mi po sedmé volali, že přivezou ty balíčky a pak začali kolem baráku čistit chodníky. 😠
To jsem nevěděla, že máte taky jezevčíka. My máme trpaslíka a příští sobotu jí budou 3, bude mejdan. 😀 No snad to klapne, chtěla bych, aby ty štěňátka aspoň jednou měla. Jen doufam, že se o ně bude starat, abych nemusela jít na mateřskou se psem. 😀 A hlavně už se na ty drobečky strašně těšim... 😵 Když si vzpomenu, jakej to byl mrňousek, když jsme si pro ni jeli... 😵 Asi je pak láskou umačkam. 😀
To je krásnej věk 15 let. 🙂

terka82
13. dub 2010

Gambrinuska tak se na to vyprdni, já jsem od rána stihla jen umýt WC a už se mi taky do ničeho nechce. 😅 😀 Za chvíli by už snad měli dorazit s nákupem z netu, tak jsem zvědavá, co že jsem si to objednala. 😀
Na zítra moc držim palce. 😉

gambrinuska
13. dub 2010

Terko takhle na to prdim už pár dní, dneska už fakt musim 😝 , za chvilku jdu zas do práce(čtvrtek), tak aby jsme tu neshnili 😅
¨ale lenora a internet jsou mocný 😅

terka82
13. dub 2010

Gambrinuska já na to takhle prdim už od 4.3. kdy jsem začala prvně krvácet(ještě jako čerstvá těhulka) a ještě jsme neshnili - teda díky manželovi, který tady aspoň občas zasáhl. 😅 😀 Ale už se těšim, až budu úplně fit a budu se tu do toho moct s čistým svědomím pustit.

gambrinuska
13. dub 2010

jo to znam,. mě když to pak chytne tak vysmejčim kde co, ale dneska asi na to fakt prdim 😅 😉 přemluvilas mě 😉 😵

terka82
13. dub 2010

😀
Klidně to hoď na mě, až se bude drahá polovička ptát, co jsi dneska udělala... 😀

gambrinuska
13. dub 2010

jo už to vydim 😀 😀 ,ale já mam tak hodnýho manžu že když řeknu že se mi nechtělo tak je schopnej mě ještě pochválit 😵

ilca1
13. dub 2010

ahoj holky hlásím že jsem doma i s prukajdou 😵 prdolka je uplně v pořádku krásně kopal a obracel se 😅 a už má 4,5 cm 😅 😅 😅 náš obřík 😵 pak dodam fotečku

terka82
13. dub 2010

Gambrinuska to je manža superzlatíčko. 😀

Ilčo tak vydíš,ty náš plašane. 🙂 Moc gratuluju k průkajdě i k obříkovi.

Nákup už dorazil, čočky jsou v pořádku, těch jsem se bála nejvíc a spoďárky taky OK, jen mi to sem tam trochu přetéká... 😅 Asi se sebou budu muset něco začít dělat. Furt si říkam, proč budu hubnout, když chci tloustnout... Ale zatim tloustnu jen ze špeků a už to přestává být hezké. 🙄

m.evzenie
13. dub 2010

Ilčo, gratuluji k průkajdě a obřímu mimi, to je fajn, že je tak živý. 😀
Gambrinusko, to máš taky hodného manžu. 😉
Terko, to byl rychlý nákup, když už dorazil. 😉 Co ty chceš hubnout, to teda nevím? Co mám říkat pak já. 😉 ...........Dej vědět
jak dopadly námluvy. 😅
Janinam, to počasí je teda hnus.
Jani, co Ty?
Dnes zkusím vzít jen jednu tabletu, jak mi dovolil dr., zítra dvě a tak na střídačku začnu trošku švindlovat, tak doufám, že
nebudu špinit a budu moct to takhle brát až do konce. Jinak odpoledne zas zalezu do postele a šup se vypotit, stále mi
není moc dobře.Na víkend už hlásí hezky, tak abych byla fit. 😀