Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

avant
21. dub 2010

Co to je?
Já jsem trubka, jsem nejdřív něco napsala, na co jsem se vás chtěla zeptat, a pak jsem si to takhle posunula, pardon 😠

l.u.c.i.e
21. dub 2010

Avant, takže z toho vyplývá, že žena vlastně nikdy do práce nastoupit nemůže 🙂 To se možná opravdu dočkáš dříve 2. IVF. Ale ne, třeba se na tebe usměje štěstí... Zkoušej dál.
Osobně si myslím, že se ty 3 měsíce myslí jako 3 cykly. A co pít nějaký čaj, aby se ti cyklus upravil?

avant
21. dub 2010

A ty Luci máš s něčím zkušenost, já se v těch bylinkách moc nevyznám. Jednu dobu jsem užívala Femigard, ale vůbec žádné zlepšení.

l.u.c.i.e
21. dub 2010

Pila jsem ženský čaj a pak jeřáb ptačí. Cyklus jsem aspoň pak měla po 35dnech. Terka tu taky něco pila, ale už nevím co a menzes se jí myslím upravil...

avant
21. dub 2010

Až budu v Plzni, tak se podívám do Šipky, tam je krámek s bylinkami a snad něco vyberu. Nejhorší je, že mě ty bylinky moc nechutnají ☹

m.evzenie
21. dub 2010

Jedna, to je škoda, to mě mrzí. Nesmutni teď to zaléčíte a pak se pustíte do úspěšného Ivf, moc, moc držím palce, aby to
bylo co nejdříve. 😉
Lucko, moc to nepřeháněj a večer si užij návštěvu. 🙂
Avant, koupili jsme starší baráčíček a předělávali jsme ho a přistavovali na větší. Už jsem ráda, že už je to k bydlení, ale práce
máme stále dost. Kolna stojí, ale ta podlaha ze zámkovky a dveře stále chybí, poněvadž přítel vozí každý den mojí maminu
na ozařování do Plzně a po odpoledních to dohání. Musíme to dnes k večeru a zítra odpoledne rychle dodělat, alespoň ty
dveře, prozože potřebujeme přestěhovat věci z té staré kolny, aby se nám tam v pátek vešel bagr s tatrou a měli kam dát ornici.
Budeme totiž připravovat základy pod bazén, to už se těším, hlavně aby bylo pěkné léto. 😀

m.evzenie
21. dub 2010

Avant, na tu Ms jsem užívala Gynex.

avant
21. dub 2010

Evžen, tak to máte pěkně na pilno. Nevěděla jsem, že máš maminku takhle nemocnou ☹ A je to na lepší cestě?
Jsem se chtěla zeptat, kam že se letos budeme všechny jezdit koupat, ale teď jsem si vzpomněla, že vlastně vím.
Budete mít pořádnou velikýt? Aby jsme se tam všechny s těma břichama vešly 🙂

avant
21. dub 2010

"pořádně veliký"

gambrinuska
21. dub 2010

avant s tou prací to znam 😒 hledala jsem jinou práci a dokonce mi v jedné řekli, že dobrý, ale že hledaj 35letýho chlapa 😠 😠 😠 mam pocit, že občas nejsem svéprávná ješlokož nemam děti
a jak píše evžen, taky nedam dopustit na Gynex, vyvolal mi i náhodnou ovulaci 😉 koipila jsem ho přes net
jooo bazen tak máme vyřešenej srazík
😀 😀 😀 😀
holky já jak dělam ty směny, tak bych mohla 15.5, nebo pak až 5 a 6.6???

jedna11
21. dub 2010

Pantonimo, jj, prelecujeme se oba. Vlastne pokazde co jsme meli problem s ureoplasmou a ted i teme chlamydiema. No, manza ma mazat na urologii, aby mu udelali taky nejaky rozbor, ze je pry moc druhu a ze se to spatne leci. kde jsme to vzali to fakt nevim.
Jinak ja to beru. vlastne jsem rada, ze jsme se to dovedeli takhle pred. nevim jestli by mi v Natu predtim delali kultivaci, kdyz jsme ji meli delanou v listopadu a byla ok. no, hold to tak ma byt. a to jsem to s tech stresu jeste dneska dostala skoro o 5dni driv. no, nic. to je fakt den.
Evzeniem, je mi lito, ze je mamka nemocna. CHapu, ze to musi byt tezky. Tak preju at se brzy vse da doporadku a ty i maminka radostne vozite kocarek.
Avant, a co ty? na jakou praci policeno? cetla jsem, ze cekas jestli vyjde prace nebo pujdete do 2. IVF. a co bych radeji?
Jinak holky s tema bylinkama. ja teda nevim, ale myslim, ze kdyz je nejaky problem, tak bylinky nepomuzou. Ja jich zkusila spusty od Gynexu po caj baby Radnicky, po ruzny kapky na imunitu atd. a nic........ ale clovek ma tedy pak takovej pocit, ze pro sebe neco dela.

adenka84
21. dub 2010

Ahoj holky,
všechny vás zdravím, to máme dnes opěch churavé počasí. Měli jsme se švagrovou naplánovaný vylet na kole, ale v tomhle vychru se nám vůbec nechtělo...Takže se válím doma....

Terezko, tak ja se ti líbí v práci už jsi se rozkoukala? Mě to docela uteklo, ale už jse se těšila domů...

Vendulko, je mi líto toho co právě prožíváš...Přeji ti do dlašího snažilkování, mnoho štěstíčka ahlavně trpělivosti...Bude zase dobře, uvidíš....drž se...

Evženie, vy se smanželem doma opravdu nenudíte...Jak je baráček tak je stále co dělat, že? my to známe také, před Vánoci jsme vše dodělali..Jsem ráda, že už bydlíme ve svém doupěti....Chybí nám sice fasáda, nu ale co však taky jednou bude, plánujeme ji až na příští rok, tak uvidíme...

pantomima
21. dub 2010

Jsme doma, promrzlý na kost!!! 😖

m.evzenie
21. dub 2010

Avant, mamina už je po chemoterapiích a operaci, tak že ozařování by mělo být konečné, snad to bude vše v pořádku a pak
doufám jen kontroly.
Jedna, dík, to víš, že se těšíme. 😉
Adenko,to jste stavěli nový baráček? A máte u toho zahradu?Jen si to bydleníčko užívejte a moc moc vám přeju, aby jste se
brzy dočkali přírustku a měli pěkně veselo. 🙂
Pantomima, počasí dnes nepřeje být venku. Byla jsem s naším hafanem na procházce a hned jsem si dělala čaj na zahřátí.
Avant, to bychom se asi nevešly, jedině tak na střídačku. Gambrinusko to aby sis objednala počasí. 😉

adenka84
21. dub 2010

Evženie, baráček jsme nestavěli nový, pouze přistavovali, bydlíme společně s manželovo rodiči, oni dole a mi nahoře, ale bydlíme odděleně, každý máme svůj vchod.Není nad to mít své soukromý...zahrádku máme, spíš zahradu, také tam plánujeme bazínek, teď se chystáme postavit altánek, krb už manžel postavil, je krásný, nu je to zkrátka můj šikula.Práce bylo hafo a ještě bude. 😉

terka82
21. dub 2010

Ahoj holky.

Dneska vás jen pozdravím a jdu chrnět. Z práce jsem přišla úplně vymrzlá a vyfoukaná a tak jsem se rovnou svalila na gauč. Dnešek mi dal zase zabrat, se furt nemůžu dostat do tempa a jsem z té práce úplně KO. 😀

Zítra vás dočtu, mětje se. 🙂

gab123
21. dub 2010

vendulák drž se nám se to stalo 2x ☹ neprospívající těhu,taky jsme to zvládli a po 3 letém čekání máme Tomíka,nevzdávej se
a jdi do předu.Revize nic není za týden se oklepeš a budeš fit.Hlavu vzhůru!!!! 😉
koukni na terku, ta by nám mohla vyprávět....".vid koči!!!!"

mi se máme dobře malej se už obrací na jednu stranu,přidala jsem ještě 2fotečky asi minulý týden

adenka84
21. dub 2010

Ahoj Gab,
Tomášek je úžasnej, ta fotka s tou modrou čepičkou je nádherná, moc mu to tam sluší..

Tery snad brzy chytíš to správné tempo...

Dobrou noc holky..

douda
22. dub 2010

Dobré ráno holky . Za chvilku jdu udat malýho a jedu ke svýmu doktorovi a pak musím ve 12 na endokrinologii, nezi tím doufám že uvařím aspoň špagety , včera jsem koukala na ty husně špinavý okna pořád my nedají spát a přemýšlím jestli se mám do nich pustit nebo radši ještě počkat 🙂 . Vendulák , hodně síli , určitě se to jednou povede.

pantomima
22. dub 2010

Pěkný ráno!
Tedy včera jsme na tý pouti vymrzli, že jsem ani pak neměla sílu sedět u PC 😀 , zalezla jsem pod peřinu a spala jak medvěd 🙂

Za oknem to zatím vypadá líp než včera, ale nevim, až půjdem ven, jak bude. Dopoledne máme s malou cvičení, odpoledne jdeme do druhý školky, už vím, že nás nevzali, tak jim tam rovnou strčím odvolání. je to děs, včera jsem byla v tý první a jednání paní ředitelky mě dost naštvalo, jak s debilem...No, nebudud si kazit náladu, nemá to cenu 😠

ilca1
22. dub 2010

ahoj holky přeji hezké ráno 🙂
Evženko tobě přeji vše nej nej nej k svátku 🙂
jinak je mě pořád zle tak se zase v rychlosti loučim ☹

l.u.c.i.e
22. dub 2010

Dobré slunečné ránko všem.

První řadě přeju Evžence všechno nejlepší k jejímu dnešnímu svátku. Hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a síly. Hlavně ať se brzo staneš těhulkou a následně maminkou. Aspoň doma budete mít veselo 🙂 Taky ať máte brzo dostaveno i s bazénem 🙂
S maminkou je mi to líto. Moc jí přeju, aby se jí ta ošklivá nemoc nevrátila a pravidelné kontroly dopadaly vždy dobře. Určitě pak přijde na jiné myšlenky, až bude vozit své vnouče/ku v kočárku 🙂

Douda, koukala jsem na bublinku. Pěkně roste. Pokud je ještě přes okna vidět, tak je to dobré 🙂

pantomima
22. dub 2010

Evžence se přidáváme k zástupu gratulantů!!!

pantomima
22. dub 2010
l.u.c.i.e
22. dub 2010

Pant, mrkla jsem na fotky. Super. Je vidět, že jste si to užili a hlavně tam nebylo moooc lidí. My tam ani letos nepůjdeme. Stejně v sobotu budeme u příbuzných v Klatovech.

pantomima
22. dub 2010

lucie- alespoň ušetříš 😉 docela to leze do peněz ☹ , nás ta hodina a půl stálA 500 KČ A TO JSME BYLI JEN NA TĚCH DĚTSKÝCH ATRAKCÍCH 😠

l.u.c.i.e
22. dub 2010

Pant, to máš pravdu, ale my to zase projíme v nějaké dobré hospůdce 😀

douda
22. dub 2010

Pantomimo , mě to čeká dneska jdeme na pouť , už se peněženka třese 🙂 , jinak jsem se moc dneska neschodla s doktorem, nechtěl mě poslat ve 12 týdnu na genetickej ultrazvuk jak chtěli v centru , ale rovnou na plodovku

jana8
22. dub 2010

Hezké odpoledne
Avant,jo,jo,dovča byla výborná,jen bohužel krátká.......tobě držím palce ať ti do cesty přijde dřív to co na 100% vyjde 😉 ....s těmi podmínkami na práci jsou fakt hrozný......nejlepší je pro ně dvacítka s hezkou postavou a odrostlými dětmi 😠
Jedna,to mě mrzí,že se Vám to takhle posouvá....nám se to taky předtím posunulo kvůli hematologii o měsíc a taky mě to mrzelo a teď zas čím víc se to blíží tím se snažím na to nemyslet protože začínám být nervózní 😒 ....a kdy máš teď dostat nejbližší ms?když píšeš že si si jistá,že to zas nestihnete......já teď jedu na ultrazvuk a náběry,ale vůbec nevím na co se tam zaměří a se stimulkou bych měla začít až ke konci toho dalšího týdne,pokud si dobře pamatuji.....Rokyta mi to všechno přibližně řekl,co mě čeká a kdy a já už byla ve stresu a začala být nervózní,jak se to blíží.....a kolem 10.5. by mohl být myslím odběr......tak uvidíme jestli nás něco nezastaví......protože mě se stále nerozjela tá ms,tak nevím 😖
Evženie,všechno nej,nej,nej a hlavně tak za 4-5měs. krásný dárek v tvém bříšku 😉 a s maminkou ať se těšíte každý den a kontroly jsou vždy v pořádku.......
Ostatní holky zdravím a přeji hezký den

m.evzenie
22. dub 2010

Ahoj holky,
dnes jen rychle Vás zdravím.
Moc moc Vám děkuji. 😅
Jani, kdepak se ta tvá Ms toulá....myslela jsem, že už jsi špinila.
Douda, užijte si pouť. Sice dnes to počasí vypadá nádherně, tak snad vám nebude zima jako včera Pant......ty atrakce jsou
dost drahé, kdy to bylo houpačka 2 kč a teď.
Pant. krásné fotečky.
Lucko, jak sis užila včerejší návštěvu?
Terko, to ti dávaj v práci tak zabrat......snad se po týdnu zas dostaneš do tempa.
Už musím zas pracovat, dnes potřebuju jít dřív a koupit na zítra nějaké uzeniny na sváču a pak s přítelovo rodičema přestěhovat věci z té staré kolny a zbourat jí, aby byl na zítra prostor. Až dorazí přítel tak musí přendat dveře, jak jezdí do té
Plzně, tak má fofr.
Užívejte sluníčka. To jsem se nějak rozepsala. 😀