Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

adenka84
23. kvě 2010

ahoj holky,
dnes to vypadá, že bude venku hezky, včera bylo také krásně, ale odpolední liják to zkazil....
Jani, to bě už to pomalu utíká, za pár dní budeš znát výsledek....Kdy se chystáš testit? nebo raději počkáš na výsledky krve a necháš se překvapit? Já se vždy strsšně bála testovat a vím, že se budu bát i tentokrát....Držím ti palce, musíš to tu s tím HCG virem pořádně rozjet ať se od tebe všechny nakazíme... 😀

adenka84
23. kvě 2010

Ahoj holky, dnes byl krásný den...Po dlouhé době se počasí vydařilo, krásně svítilo sluníčko..Jsme byli s manželem na kole..najeli jsem Přes 30 km....Jsem sice stahaná jako pes, tak jsem si pěkně spálila čuminu, ale byla to paráda.Dnešní den byl opravdu prima...

Koukám, že si tu píši sam se sebou, asi také čerpáte luníčkovskou energii...
mějte se krásně papa...

pantomima
23. kvě 2010
michamicha
23. kvě 2010

ahojky,
pant, my byli včera v dinoparku se známýma a bylo tam strašně lidí, ale počasí se povedlo 🙂
vladi, 30 km? bych asi umřela 😅

pantomima
23. kvě 2010

taky bylo hodně lidí 🙂

sorry- jdu fandit!!!!

jedna11
23. kvě 2010

Ahoj holky,
diky ja jsem stastna , ze jsem se tech potvor zbavila, takze doufam, ze ted uz IVF nic nebude stat v ceste.

Jani8, to je dobre ze odpocivas a ze se setris. Koukej na sebe davat pozor at jsou ty tvoje dva mimiskove pekne v teplicku a muzou pekne rust. Jani, ja tak nejak tipuju, ze budes cekat dvojcatka.

Pant, krasne fotky, mala je roztomila. Jak se vubec tesi na sourozence? a co by chtela? sestricku nebo brasku?

Adenko, tedy 30km to bych asi umrela. ja ted nejak nema vubec kondicku, nejak jsem v te kancelari zakrnela, tak bych s tim mela neco delat.

m.evzenie
24. kvě 2010

Ahoj holky.
Tak a máme po víkendu, tt. vždy tak uteče, ale tentokrát se počasí vydařilo, tak jsem si spálila ramena.
Pant.,to je mi líto, že máte takové starosti s malou. Dnes už jste se vyspali? Jé, krásné fotečky. 😅
Adenko, to byla dlouhá projížďka a co nohy, nebolely?
Jani, odpočíváš, jak se cítíš, pěkně ti to utíká, viď? 😉
Micha si taky víkend užila.
Lucko, jak sis užila víkend ty? My pracovně, brambory konečně zasázené, posekáno a kolnička už taky ze vnitř vypadá líp.
Terko, že by se vaší hafině ženich nelíbil? 🙂
Ostatní zdravím, užijte si sluníčkový den. 😀

pantomima
24. kvě 2010

pěkné ráno

tak už mám za sebou návštěvu natu, byla jsem na náběrech, snad budou OK, do poradny frčím 2.6.. na ultrazvuku se teprve domluvíme

malá zase v noci kašlala, až to vypadalo, že se pobleje, ráno je jako andílek a nic se neděje, řádí tu jako čert, normálně půjdem ven, dávám jí syrup protsuchýmu kašli, je pravda, že už je to lepší, už trochu odkašlává, tak jen vydržet 😖

pantomima
24. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................12.5. OPU, 15.5. transfer
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 6.7. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab., 7.6. kontrola v Natalartu po šestinedělí
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 20. 5. - 2.IUI neprovedeno (kolísavý spermiogram),domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol, 27.5. UTZ

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 35tt, poradna 2. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 30tt, dle utz jsme stále o týden starší, odhad váhy 1300g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 19tt, 24.5. poradna + velký UTZ
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 15tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 15tt, poradna 27. 5.
pantomima.........IUI 16.2. - 17tt, , 2.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 12tt, genetika 26.5

adenka84
24. kvě 2010

Ahoj holky,

Evženie, nožky mi z projížďky vůbec nebolí zado prdolízna strašně, než se zase otlačí tak to bude nějakou dobu trvat...
Pant, včera vám taktéž vyšlo počasí to je dobře, malá je pěkná to vej šibálek malej...
Micha,jak tobě se daří, už jsi tu dlouho nebyla! Co malej Vojtíšek nezlobí tě?

michamicha
24. kvě 2010

ahoj,
Vlaďko, já už do veřejných diskuzí moc nepíšu (teda o sobě a o malém), pže slídilů se najde dost 😝 takže si čas od času zaktualizuju údaje v tabulce, ale čtu vás pravidelně 😉

adenka84
24. kvě 2010

Chápu tě, některý lidi jsou pitomý...

Přeji vše nejlepší oběma Janinám, k jejich dnešnímu svátku..Hodně štěstí, pohody, lásky, nervíků a hlavně hodně zdravíčka....
Ať se vám už brzy splní to co počem tolik toužíte....

Za chvilinku jedeme na odpoeldní, vůbec se mi nechce takové krásné počasí a my budeme tvrdnout v práci...neraději bych si vazala dovolenou a jela opět na projížďku nakole nikam hooodně moc daleko...Bohužel...

Mějte se krásně užíte si dnešní sluneční den i za mě...

l.u.c.i.e
24. kvě 2010

Ahojky holky,

v první řadě přeju všechno nejlepší všem Janičkám. Hodně zdravíčka a ať v náručí brzo držíte své děťátko...

Ilčo, ještě, že se miminku nic nestalo... Příště buď opatrnější.

Douda, koukám, že i ty máš namocného Matýska. Snad už je mu touto dobou dobře a tobě taky.

Terko, snad se ta vaše fenečka umoudří a stane se mámou... Jaký byl výlet?

Adenko, vy jste ujeli 30km na kole? Mě by to zabilo 😀 Hlavně, že jste si to užili. Ať vám odpolední rychle uteče.

Pant, fotečky ze Zoo jsou moc hezké. Náběry určitě dopadnou dobře. Neboj se. Snad se malý brzo uleví.

Evženko, ani jsem nepředpokládala, že o víkendu budeš odpočívat. Hlavní je, že všechno máte zasázeno a uděláno. My jsme si nakonec v sobotu přece jenom udělali výlet a jeli jsme do Bezdružic a Konstantinových lázní. Včera jsme měli taky pracovní den. Manžel přidělával do dětského pokoje nástěnné světlo, přidal mi ještě jeden regál do skříně pro malého a když už byl v tom montování, tak rovnou sestavil postýlku 🙂

Micha, zdravím. Tak to mě mrzí, že máš tak špatné zkušenosti. Ale je pravda, že někteří lidé jsou dost otravní.

m.evzenie
24. kvě 2010

Janiny, také se připojuji ke gratulaci, hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka a splnění všech přání. 🙂
Lucko, to je dobře, že jste si udělali výlet a užili jste si ho, počasí vám jen přálo.Je tak to Matýsek už může přijít na svět, když
už má kde spinkat. 😉

jana8
24. kvě 2010

Hezký večer všem 🙂
Ilčo,testit bych už pomalu mohla,ale mám strach tak to zatím odkládám....uvidíme jestli ve středu nebo až ve čtvrtek se odhodlám 😵 ....blahopřeji k poradně.....to musí být úžasný zážitek,když cítiš pohyby 😵
Adenko,taky se bojím testit,tak uvidíme,kdy se odhodlám,ale jistě to bude před krví 😉 ....děkuji za blahopřání 😵,ať ti to v práci uteče 🙂
Jedna,tak to ti pěkně děkuji....já jím říkám miminká,ale jestli tam budou dvě tak to nevím.....vím,že budu nesmírně šťastná za jedno 😵
Evženie, utíká to i neutíká jak se to vezme....už bych chtěla testovat,ale nechci to uspěchat,už se to blíží tak je to lepší....jen mám strach 😖 ,já jsem si taky trochu spálila hrudník a trošku nohy,včera jsem usnula na lehátku na sluníčku 😅 a vám vyšlo počasíčko na brambory i na kulničku,super 🙂
Pant, přeji Vám ať jste brzo fit a užívate si sluníčka 😉
Lucko,děkuji za přání k svátku 😵,koukám,že se pokojíček stále dodělává....to je super 🙂a tašku už máš zbalenou?nebo ještě stále chybí nějaké věcičky?
Terko,držela jsi palce hokejistům výborně .....taky jsem koukala a tipla jsem si i výsledek správný 🙂....zlatá je doma,super 😅..tak jak dopadlo dnešní spojení? Už jsi dali pejsky říct?
Janinam,přeji ti k svátku hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky a brzo v náručí ten nejkrásnější dárek co si žena může přát 😵

jana8
24. kvě 2010

Evženie,děkuji 🙂
My tam skončil nějaký divoký čas....na pc mám 21.19hod a tam mi skočilo že jsem to napsala 23.18hod,to jsem ale dvě hoďky předběhla 😒

pantomima
25. kvě 2010

Pěkné ráno!

tak malá už je snad lepší, kašlala už míň a hlavně odkašlává...za to já mám asi hlasivky někde v ......uvidím, třeba pomůže teplej čaj, snad se to zlepší, jinak bych si musela Terku přivázat za nohu, aby neutíkala a nedělala si, co chce 😀

pantomima
25. kvě 2010

ten čas je pořád posunutej, píšu v půl osmý 🙄

l.u.c.i.e
25. kvě 2010

Dobré slunečné dopoledne,

Jani, je to rozumné, že chceš testit až před krví. Aspoň se nebudeš tolik nervovat. Jestli dobře počítám, tak jsi 10 den po ET, že? To už jsem měla slabou čárku a šílela jsem, že nesílí 🙂
Tašku ještě zbalenou nemám, i když věci už mám nakoupené... Říkám si, že je stále času dost... Uvidíme podle prvního monitoru.

Pant, hlavně, že už malá odkašlává, to už ze sebe dostane 🙂 Tvoje hlasivky se snad brzo zase vrátí k normálu.

jana8
25. kvě 2010

Hezké odpoledne holky 🙂
Lucko,jo,jo dnes už mám 10den od ET,už mě to pokouší abych šla testit,ale stále váhám.....tak uvidíme jestli to neskusím navečer nebo zítra ráno 😒 ....stále si říkám,že kdyby jsem těhu tak už bych na tt už měla čárečky,ale bojím,bojím.....ale uvidíme 🙂 .....jasné,na tašku máš ještě čas 😉 stačí že veci už máš nakoupené 🙂
Pant,doufám,že se ti hlásek brzo vrátí a Terezka tě nebude moc zlobit 🙂 a bude taky fit

gambrinuska
25. kvě 2010

Ahojky holky 🙂
zrovna načuhuju a myslim na jani jestli si nedělal test k svátku 😉 máš můj obdiv, za trpělivost, no jsem zvědavá na sebe 😅
Pant to je otrava když děti marodí, co, ale snad už ted na léto bude líp, koukam jak vám tu krásně přibývaj týdny 😉 ´já chci taky 😔
Aden ty už máš vyzvedlý léky a už stimuluješ? Já jdu pro ně ve čtvrtek a pak čekam na mrchu 😝 😅 budu sondovat, když máme tu stejnou stimulku
A jak je u ostatních 😉 😕
Luci pomalu bych se už balila, aspon sebe, ale jsem strašpytel 😅
ostaní zdravim 😉

petra177
25. kvě 2010

Ahoj holky🙂

Jani, obdivuju Tě, že vydržíš netestit, ale zároveň Tě chápu, že se bojíš. Taky bych se bála.Držím pěsti ať tam máš pořádné //. A pak bys mohla těhu bacil poslat dál 😉 🙂
Luci, já bych tašku sbalila. Moje kamarádka taky, že je stále čas a pak nečekaně vyrazili. Sice to byl planý poplach, ona zůstala na pozorování v porodnici a přítel jí jel domů sbalit věci. Balil, balil i žehličku na vlasy, ale jaksi zapoměl na kartáček a ručník 😀
Pant, krásné fotky ze ZOO. Malá je kouzelná.
Gambrinusko, ve čtvrtek taky razím do Natalartu, na ultrazvuk a injekci. A pak to po ms vypukne 😀

To je pech, venku je tak krásně a já sedím zavřená doma a učím se na státnice ☹ Ani balkon nemáme. 😒
Mějte se a já se jdu opět vzdělávat 😠

douda
25. kvě 2010

Holky zítra jdu na genetiku a nějak to na mě padlo , mám hroznej strach , řvu jak malá holka ☹

jana8
25. kvě 2010

Gambrinusko,díky,možná už zítra zkusím test.....uvidíme 😔 .....už se ti to taky blíži....držím moooc palečky....kdy očekáváš ms?
Petro, taky velice děkuji....tobě taky samozřejmě držím moooc pěstičky aby IVF vyšlo 🙂 ......a ty taky kdy očekáváš ms,že by ti mohla začít pak stimulka?Na čtvrtek držím palce,ať je vše ok a vyfasuješ první injekci
Doudo,to jsou podle mě ty hormony.....neboj,jen se vyplač,uleví se ti ale zítra bude vše ok 🙂 .....nebo je nějaký důvod proč máš strach,myslím ve vaši rodině a tak?.......budu na tebe zítra myslet

douda
26. kvě 2010

Jani naštěstí o ničem nevím , ale stejně jsem v noci toho moc nenaspala tak si půjdu lehnout s malým až přijedeme , ten byl včera chvilku venku , tahal kropáč s vodou a večer se zase pozvracel mě už klepne ☹

pantomima
26. kvě 2010

Pěkné ráno!

Douda- vše bude ok, neboj 😉 , já byla v pndělí na tripple testech, tak teď čekám na výsledky, 2.6. jdu do poradny, to už by měly být a věřím, že bude vše OK!

jinak noc jsem strávila se zábalem na krku, ale tedy nic moc žádná změna, v krku bolí a mluvit nemůžu, asi se dojdu zeptat na něco do lékárny, co bych mohla vzít, aby to přešlo

dneska tedy počasí nic moc, co já budu s malou dělat?

janinam
26. kvě 2010

Dobré ráno,
děkuju moc za přání k svátku 🙂 Omlouvám se, ale nějak nestíhám, tak ani moc nepíšu. Snažím se alespoň číst 😉
Jani8, dodatečně ti přeju také všechno nejlepší k svátku, ať se ti splní to, co si teď přeješ momentálně ze všeho nejvíc 😉
Moc moc ti držím palce při dnešním nebo zítřejším testování 🙂
Douda, neboj, genetika dopadne určitě dobře.
Pant, tak co hlasivky? Snad už budete s Terezkou brzo fit a budete mít na dlouhou dobu vybráno 😉
Všem holkám (Gambrinuska, Petra, Jedna11, Adenka) které v nejbližší době čekají přípravy na IVF držím moc palečky a hlavně přeju ať se zadaří 😀
Evženii, Lucii, Michu, Terku a všechny ostatní zdravím 🙂

m.evzenie
26. kvě 2010

Ahojky holky,
počasí nám dlouho pěkné nevydrželo. 😒 a to se mi dnes nechtělo vůbec vstávat asi tím deštěm.
Janinam, kdy čekáš Ms?
Douda, to jsou jistě ty hormony, ale neboj určitě bude vše v pořádku, držím pěsti.
Pant, to je trápení s těma nemocema, možná že ti doporučí nějaké pastilky na cucání a bude ti líp, zkus se zeptat. Možná
nebude pršet, tak můžete vyrazit alespoň na procházku.
Jani, moc moc držím pěsti na testování, dej pak vědět.
😅
Ostatní zdravím

l.u.c.i.e
26. kvě 2010

Ahojky,

holky, slibuju, že o víkendu tašku zabalím. A připravím i druhou menší tašku pro Matýska na návrat domů. 🙂

Jani, tak co, testila jsi? Pevně doufám, že tam máš krásné //. Moc ti to přeju. Dej hned vědět.

Petro, kdypak děláš státnice? Určitě to zvládneš. Zítra už UTZ a injekce? Toto letí...

Douda, neboj, všechno dobře dopadne. Miminko bude 100% zdravé.

Pant, raději si dojdi do lékárny pro nějaké cucavé pastilky. Zaberou rychleji než zábaly.

Ostatní též zdravím

pantomima
26. kvě 2010

našla jsem tu Septisan, tak alespoň něco 😀 , možná se překonám a zkusím Vincentku, ale chce se mi zvracet, jenom ji vidím, vždycky mi vadila 😀