Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

jana8
3. čer 2010

Lucko,máš pravdu,to počasí je hrůza a já si myslela naivně,že přijdu na jiné myšlenky na zahradce,ale asi víc tam zas bude plevelu,ach jo 😒 ......tak si počkám.....tak to je skvělé 2roky,vidíš v pondělí oslavíte výročí a za pár dní Vám dáš ten nejkrásnější dárek 😵 a pokec je taky super,aspoň člověk přijde na jiné myšlenky v tomhle počasí 😒 ....na ten strom jsem hodně zvědavá,protože nevím co jím tam budu říkat...o ničem u nás v rodině nevím.....tak to bude fakt zaujímavé asi budeme za 10min venku 🙂 ....

jana8
3. čer 2010

Jo,jinak teď jdu polemizovat jak napíšu správně životopis u Vás v ČR 😅 .....už jsem ho psala ani nepamatuji......to bude fuška....nevíte radu?....jdu kouknut i na nett,jak to asi má vypadat 🙂

ilca1
3. čer 2010

Lucko tak to máš jako já, já už taky antikoncepci nikdy brát nesmim a taky mě říkali , že to že jsem donosila vpořádku Filípka byl zázrak , taky se o om nevědělo že to mam, ale po druhý jsem potratila a zřejmě kvuli tomu, budu si píchat injekce až do konce šestinedelí a uvidíš , že pak otěhotnim sama od sebe , zrovna když nebudu vůbec chtít 😀 Tak držím palečky ale divim se , že ti nenasadili ty injekce hned, když máš před porodem ☹

pantomima
3. čer 2010

hurá, neprší 😵

ilca1
3. čer 2010

Pant ty jsi hotová FBI 😀

haaninaa
3. čer 2010

Ahojky kočky, dneska jsem byla v Natalu na první návštěvě a rovnou si domluvit co a jak dál. Jak už asi víte, mám za sebou dvě nepovedné IUI a jedno IVF, ale ne v tomhle centru. A musím teda říct, že mít při ruce čepici, tak před nimi smekám. Tohle jsem nikde neviděla. Na recepci příjemná sestřička, v čekárně pití, mimochodem, to kafe si tam můžu udělat?, pak doktor Švábek sympaťák, všechno mám znova vysvětlil a dokonce jsem se dozvěděla i další jiný věci, co mi předtím nikdo neřekl, jako např. že mám brát kyselinu listovou.Opravdu nádhera... spokojená na 100%... 🙂 🙂 🙂 . Holky, mohly byste si mě přidat do té Vaší tabulky? Po výsledkách, které budou za týden, podstoupím další IUI, ale bez stimulace....
Pant, tak to je dobře, že už je ti líp. Jitrocelový sirup dělá divy... 🙂
Lucie, neboj, bude to dobrý...
Jani8, zkus na to nemyslet, já vím, je to těžký, ale třeba už to příštš vyjde....

jana8
3. čer 2010

Haanina,jsem ráda,že si byla v Natu spokojená,jsou tam fakt úžasní doktoři i sestřičky 🙂 , mohu vědět kde je u Vás problém? a taky mě udivuje,že když už jste měli IUI i IVF,tak chtějí zas zkusit IUI,myslela jsem že zkusíte IVF,ale tak je to jednoduchší a taky doufám,že budete mít v Natu úspěch.....a jasné,že můžeš k nám do tabulky 🙂

gambrinuska
3. čer 2010

Ahojky holky 😉 , to počasí je fakt hnus 😝 dneska jsem běhala po městě a přišla jsem celá promoklá a zmrzlá, že jsem zas zapla topení 🙄
Jinak už jsem se předčasně radovala z mrchy a zas odešla 😠 , jen jsem zasšpinila, tak se asi budu muset přeobjednat 😕 měla jsem zítra už začít píchat a v úterý na UTZ a zas se to šoupne 🙄
Jinak holky šup do postele a potit at jste na ty mimísky zdravé 😉
Terko to aby jsme vyvěsíli prápor že se ukázala 😀 😉
Hani jsem taky ráda že máš dobrý pocit z Natalu když máš srovnání 😅 já jsem strašně spokojená 😔 😉

pantomima
4. čer 2010

Pěkné slunečné ráno!!!!! 😵

Hani tabulku si zkopíruj a připiš se do snažilek 😉 ,,jj, Švábek je zlatej, je to můj dvorní dr a jsem maximálně spokojená, zůstala jsem nu něj i jako u normálního gyndaře, prvně po potratu před pár lety, pomohl mi k prvnímu mimi a teď ke druhému, nedám na něj dopustit 😵

konečně krásnej den!!!

l.u.c.i.e
4. čer 2010

Dobré ránko, konečně svítí sluníčko. Huráááááá! Hned je mi lépe.

Jani, na genetice určitě nebudete za 10 minut venku. My jsme tam s doktorem Lošanem proseděli skoro 90 minut 🙂
Životopis určitě najdeš na netu. Takhle jsem to dělala i já. Našla jsi?

Ilčo, oni čekají na další výsledky a více budu vědět až v to úterý kdy jdu znova na tu hematologii. Tak uvidíme pak.

Haaninaa, jojo, doktor Švábek ne nejlepší. Měla jsem ho nejraději. Jsem moc ráda, že se ti v Natalartu líbilo a doufám, že vám pomůžou k vytouženému miminku. Kyselinu listovou jsem brala taky. 🙂 Kafčo si tam udělat můžete. Od toho to tam je 🙂
Do tabulky tě přidám, ale doplň si tam pak informace... Vždy si dej jen zkopírovat tabulku, doplň a vlož.

Gambrinusko, to je mi líto, že ti mrcha nedorazila jak měla. Pěkně ti to taky zlobí... Přeobjednali tě? Nebylo by lepší kdyby jsis došla na injekci, abys menzes dostala?

l.u.c.i.e
4. čer 2010

SNAŽILKY:
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 6.7. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab., 7.6. kontrola v Natalartu po šestinedělí
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu
haaninaa........... výsledky za týden, pak IUI bez stimulace

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 37tt, hematologie 8. 6., poradna 9. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 31tt, odhad váhy 1780g, 22.6. poradna, nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holičku
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 17tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 18tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 15tt, poradna 11.6

ilca1
4. čer 2010

SNAŽILKY:
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF. 6.7. UTZ
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab., 7.6. kontrola v Natalartu po šestinedělí
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu
haaninaa........... výsledky za týden, pak IUI bez stimulace

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 37tt, hematologie 8. 6., poradna 9. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 31tt, odhad váhy 1780g, 22.6. poradna, nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 17tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 18tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 15tt, poradna 11.6

Ahoj holky musela jsem taky v tabulce tu mojí holičku opravit
😀 Dneska už to vypadá venku nadějně, tak snad to nějaký čas vydrží i když..... 😖

jana8
4. čer 2010

Hezký slunečný den holky,
já jsem trubka,úplně jsem zapomněla že jsem měla donést do práce donést papír na peníze... 😒 ....doufám,že se to moc nešoupne....dnes jedu do Natu kolem oběda,aby mi ukončili neschop. .....když jsem tam byla totiž minulý pátek tak se mě ptal dokt. jestli ji chci ukončit hned nebo až po ms,tak jsem řekla že po ms....ale ms je nějako teď rozházená.....3 dni byla silná a pak když už byla jen slabá,nebo jsem špinila,tak jsem myslela,že už končí a nakonec se zas spustila červená 😠 ,pak zas špin. a zas červená,teď taky ráno se spustila 😠 .....tak ani nevím co mám dělat,aby se to v práci nějak nerozjelo....sestrička se mě ptala jestli chci ukončit neschop.,ale já ji řekla,že i ten papír potřebuji,ona hned že jsem si měla přijít pro něj ke konci měsíce,já jsem řekla,že jsem na to zapomněla a ona to jsou Vaše peníze,mě je to jedno.... 😠 .....já to vím,že jsem udělala chybu,ale když člověk takhle nemarodí,tak pak si na to nespomene ☹ ......a ne,že by se mi chtělo do práce a čekat ty otázky,co ti bylo?a tak.....v práci je to fakt na nervy a stres.....chci odejít,jen kdyby bylo kam....tak proto scháním a chtěla jsem napsat ten životopis,který jsem nakonec nenapsala protože se mi rozjela migrena....tak jsem se nadopovala zas práškami.... 😒 ...och holky prominte,že jsem se rozepsala,ale nějak to na mě padlo 😢

l.u.c.i.e
4. čer 2010

Jsem zpět. Byla jsem se projít a venku je nádherně... Jen kdyby mě nebolelo v kříži jako před MS.
Jani, když jsi zapomněla na lístek na peníze, tak ho tam hned odnes. Penízky ti přijdou o trošičku déle, ale nepřijdeš o ně. Popřípadě si to můžeš urychlit tím, že si to sama odneseš na OSSZ.
Nebylo by asi moudré odejít, když se snažíte o mimi, ne? Pokud jsi v práci déle než rok, tak pak máš nárok na mateřskou. Takhle bys brala jen rodičovský příspěvek. Kdepak vlastně pracuješ?

jana8
4. čer 2010

Lucko,právě jsem přišla z Natu a lístek na peníze jsem hned odevzdala v práci,tak je to zařízené.....nakonec jedu do Natu ještě v pondělí,říkali že ještě raději přes víkend počkáme,ať to neuspěcháme.......
Tak to jsem vůbec netušila,že bych přišla o mateřskou......to musím mít vždy odpracované v tý práci rok?.....já už jsem tam 5let,ale mám se zas spoléhat,že se mi podaří otěhotnět 😒 ......a kdyby jsem přestoupila,tak to bych o tú matěřskou nepřišla,že?.....pracuji totiž jako dělnice v jednej firmě na 3směnný provoz,kde je prostředí dost humus 😖 a taky jsem slyšela že noční nedělá dobře,když chce žena otěhotnět ......ale snažím se přestoupit na 1směnný provoz je to tá jistá firma jen pracoviště bych měla blíž od domova o hodně a taky čisté prostředí, lehčí práce....ale zatím tam mají plno,tak čekám.....
Venku je fakt nádherně 😵

l.u.c.i.e
4. čer 2010

Jani, mateřská se právě počítá z odpracovaného roku. Aspoň tak mě to říkali v práci. Nemocenská se do toho nepočítá. Byla jsem na ní hned po OPU až do mateřské... Taky máš nárok na celou dovolenou, kterou ti po mateřské proplatí. Kdybys přestoupila do jiné práci, tak budeš ve zkušební době a to by jsi o mateřskou přišla. Aspoň jsem to tak pochopila. Třeba se mýlím....
Pokud bys otěhotněla a v práci by ti neumožnili chodit jen na jednu směnu, tak jdi na nemocenskou a neřeš to. Aspoň doma budeš v klidu a nebudeš se nervovat 🙂

jana8
4. čer 2010

Lucko,velice ti děkuji o tom jsem neměla ani páru.....a co se týče toho kdyby jsem otěhotněla tak jdu automaticky na neschopenku,protože u nás v práci bych ani nemohla dělat - škodlivé prostředí pro mimi.....vlastně i pro nás.... 😖 ,takže tam jsou hned ženy na neschopenke ...jen bych ráda aby se mi podařilo přestoupit na tu jednu směnu....bylo by to pro mně o mnoho lepší....a ještě jedna otázka....jak počítají mateřskou?to je nějaký průměr nebo jak......a když je mezi tím nemocenská,tak se to vůbec nepočítá...např. já mám už teď měsíc nemocenský,tak ten měsíc se vůbec nepočítá?chápu to správně?....a aspoň teď vím,že jinou práci nechci,jen ten přestup....abych neztratila nárok na mateř. ...jo,a ty už víš jak dlouho budeš doma s Matýskem? ty to už musíš vlastně taky nahlásit nebo ne?
Přeji Všem hezké sníčky pa pa

pantomima
5. čer 2010

Pěkné ráno a všem krásný den!!!

😵 😵 😵

co máte všichni v plánu???my půjdem do zoo na dětský den a pak pojedem ke tchánům na chatu, asi se budu opalovat, co jinýho v tomhle vedru 😀

l.u.c.i.e
5. čer 2010

Dobré ránko,

Jani, jen vím, že se to počítá z odpracovaného roku, takže by se do toho opravdu nemocenská počítat neměla. A je to teď zase 70% z hrubé mzdy. Já teď čekám na papír od sociálky kolik vlastně budu mateřskou brát. S Matýskem chci být doma 3 roky a do té doby bych chtěla znova otěhotnět a navázat znova na mateřskou.

Jinak mateřská trvá 28 týdnů, když čekáš jedno mimčo, a pak to přechází na rodičovský příspěvek a určo si o něj budeš muset požádat na sociálce, protože ty do 21 týdnů života mimča musíš na sociálce nahlásit, zda chceš být doma dva, tři nebo čtyři roky podle toho se určuje výše peněz. Dá se to všechno najít na netu

ze stránek MPSV:
* rychlejší čerpání rodičovského příspěvku – po peněžité pomoci v mateřství (dále jen PPM) ve zvýšené výměře (11 400 Kč) do 24 měsíců věku dítěte; o tuto formu čerpání však může požádat pouze rodič, který má nárok na PPM ve výši alespoň 380 Kč za kalendářní den;
* klasické čerpání - po PPM v základní výměře (7 600 Kč) do 36 měsíců věku dítěte; o tuto formu čerpání může požádat pouze rodič, který má nárok na PPM;
* pomalejší čerpání - po PPM nebo od narození dítěte (nevznikl-li nárok na PPM) v základní výměře (7 600 Kč) do 21 měsíců věku dítěte a dále ve snížené výměře (3 800 Kč) do 48 měsíců věku dítěte.

O vybranou dobu a výši čerpání rodičovského příspěvku musí rodič písemně požádat příslušný úřad státní sociální podpory na předepsaném formuláři. O rychlejší čerpání musí rodič požádat nejpozději ve druhém kalendářním měsíci následujícím po měsíci, ve kterém nejmladší dítě dosáhne 22 týdnů života, resp. ve kterém současně narozené nejmladší děti dosáhnou věku 31 týdnů života. O klasické čerpání musí rodič požádat nejpozději v kalendářním měsíci, ve kterém nejmladší dítě dosáhne 21. měsíce věku. Pokud rodič nepožádá o rychlejší či klasické čerpání rodičovského příspěvku, je mu po 21. měsíci věku dítěte vyplácen rodičovský příspěvek v režimu pomalejšího čerpání, tzn. ve snížené výměře. Dobu a výši čerpání rodičovského příspěvku je možné zvolit pouze v rozhodných obdobích. Po učiněném rozhodnutí je vybraná možnost čerpání již nezměnitelná a nelze ji uplatňovat zpětně, a to ani při střídání rodičů v pobírání rodičovského příspěvku.

Pant, dneska mám v práci jen uvaření oběda, pak procházka z kamarádkou. Nesmím to moc přehánět, jelikož jak je teplíčko, tak mě otékají končetiny 🙂 Užijte si to jak v zoo na dětském dnu, tak na chatičce při opalování. Moc se nespal....

Pěkný víkend všem
😉

petra177
5. čer 2010

Ahoj holky🙂

chtěla jsem poprosit o radu. Jak víte, mám teď v červnu podstoupit dlouhý protokol. 21DC jsem dostala injekci na zástavu svých hormonů a dr. říkal, že se mi možná opozdí ms, myslela jsem den dva.Už jí vyhlížím čtvrtý den a nic. O kolik dní se vám opozdila? Díky za odpověď. Já co jsem byla zvyklá, že mi chodí podle hodinek, jsem z toho docela nervozní. A hlavně tím pádem se asi oddálí i stimulace,ne?Prosím, prosím poraďte.

gambrinuska
5. čer 2010

Ahojky holky taky potřebuju radu ☹ už jsem 36DC čekam stále na MS a furt se toulá, jen malilinko tak cca 3dny špinim ☹ 😖 už jsem toufalá, naplánovala jsem si v práci dovču, že to dostanu cca 1, a podle toho co říkal doktor, tak od půlky června, že budu doma a ta mrcha toulavá furt nikde, vůbec nevim co dělat 😕 🙄 chjooo, člověk furt na něco čeká, už jsem zkoušela i horkou vanu a furt nic ☹
pera mam doma připravený a prrrrrrrrrrrrd 😠

petra177
6. čer 2010

Ahoj Gamb,

koukám,že jsme na to podobně. Čekáme a čekáme. Takhle ten ultrazvuk ve čtvrtek nestihnu a stimulka taky nebude.
Snad se konečně dočkáme a hlavně doufám, že brzo. Držím palce.

adenka84
6. čer 2010

Ahoj holky,

Gambrinusko zkoušej stále tu horkou vodu, sedni si do vany a pouštěj si na břicho takovou vodu kterou nejvíc sneseš, ale pozor ať se neopaříš už se mi to také stalo...Nebo zsi zkus dát jednu - dvě sklenky červeného vína...Hlavně na to nemysli, máš to v hlavě a tím že si jei přeješ ji můžeš naopak oddálit....Držím palce ať se mrška brzy ukáže....

Já jede do natalartu na UTZ zítra, měla bych dostat už léky na stimulku tak uvidíme..Mršku očekávám 21.6. od té laparaskopii chodí docela pravidelně, tak snad se mi také nebude loudat...

Mějte se hezky, všechn zdravím, přeji pěknou neděli a já šupajdím zpátky do pelechu....

l.u.c.i.e
6. čer 2010

Ahojky,

přišla jsem vás pozdravit.

Petruš, Gam, tak co, dorazila mrška? Snad jo. Jak píše Adenka, zkusila bych teplou lázeň a červené víno. Jinak nevím... 😒

Adenko, tak ať UTZ dopadne dobře a brzo můžeš začít se stimulkou 🙂

petra177
6. čer 2010

HURÁ, dorazila 😀 Nikdy jsem si nemyslela, že za ní budu tak ráda.Tak to čtvrtek stihnu, jsem móóóc ráda. Konečně se začne zase něco dít. 😉

m.evzenie
6. čer 2010

Ahoj holky,
jdu Vás jen krátce pozdravit, jsem v práci a mám podlouhé době celý týden odpolední, máme tady nějaké změny. 😒
Venku je tak nádherně a já jsem v práci, tak si to užijte i za mě. 😉
Peto, to je fajn, že si se dočkala.
Gambrinusko, jak ty jsi na tom, už mrcha dorazila?
Lucko, jen opatrně s těma vycházkama, teď hlasí celý týden teplo a na víkend až 30 stupnů, jestli jim to vyjde.
Adenko, držím palce na zítra.
Ostatní holky zdravím.

haaninaa
6. čer 2010

Ahojky všem, tak jak jste si užily slunný víkend? Bylo opravdu moc hezky, úplný hřích jít zítra do práce 🙂 🙂 🙂
Jana8 - Jani, kdybych Ti měla vykládat, co všechno mi v předešlém centru udělali, tak to vyjde jako román na pokračování, tak to vemu rychle.Nemám spermie. Místo toho, aby začali od jednodušího, začali do těžšího, tedy IVF, to se nepovedlo, takže po půl roce mě až teprve poslali na laparoskopii a až poté mi řekli že můžeme zkusit i IUI. Tohle nikdo necháme, ani obvodák, ani na gyndě, ani v Natalu, zkrátka postavený na hlavu. Stálo nás to spoustu peněz, a nic. A to ještě ke všemu tvrdili, že na IUI musí být dvě dávky darovaných spermií, takže v ČB jsme měli dva pokusy a v Natalu budeme mít za ty peníze co jsme dali v CB,sedm pokusů, fakt síla. Dr. Švábek říkal, že ceny si dělá každé centrum samo, takže v ČB si pěkně mastí kapsu. Už bych tam nikdy nešla.
gambrinuska - srovnání mám a veliké. Už jen v tom chování a v takové maličkosti, že ti doktor podá ruku když tam přijdeš a odcházíš. Opravdu, takovou péči jsem nikde nezažila. Moc se mi tam líbí. Už třeba jen tím, jak se chovají. Když jsme jezdili do ČB, tak jsem tam vždycky chodila nervozní a přítelem pohádaná, tady to na mě působí uklidňujícím dojmem 🙂 🙂
Podle toho co jsem četla, Natal vystavuje i neschopnosti?
Děkuji za přidání do tabulky.
Všem přeji štastné vykročení do nového týdne.... 🙂 🙂 🙂 🙂

ilca1
6. čer 2010

Ahoj holky přeji krásný slunečný večer, celej den jsem proseděla venku na zahradě je to paráda musíme se toho sluníčka nasytit dokud to jde 😉 teď jsem si musela jít namastit břicho mam už pěknej pupek a to končím 5 měsíc vypadám tak na 7 a to nemam na váze ani 1 kg nahoře ☹ přitom jim normálně snídani oběd pak něco zobnu a večeři, nu nevim co na to doktor až tam pujdu ...je fakt že před tim než jsem otěhotněla jsem se docela cpala a teď jim tak akorát tak se to asi nějak vyrovnává, teď ma 62 kg tak uvidíme před porodem s Fildou jsem přibrala 17 a taky a6 ke konci
Hanino to je dobře že jsi v Natalu spokojená ona psychika taky dělá hodně a když jsi chodila nervozní ta to určitě udělalo taky své. Tady tě pomůžou jsou jako rodina a moc fajn až na jednu sestřičku ta se tam asi dostala omylem ta dokáže zkazit náladu ale každý už to o ní ví tak to jen přejdi 😉 Přeju ti moc a moc štěstíčka 😵 je hnusný jak jsi psala kolik vás to stálo v tom centru co jste chodili ,jak dokážou vydělávat neskutečný peníze na něštěstí druhých, je to hnus 🙄 ale když se to povede, tak to za to nakonec stojí
Přeju všem kásný zbytek nedělě 😵

l.u.c.i.e
6. čer 2010

Petruš sláva, mrška tu je 🙂 Na čtvrtek ti budeme držet palečky 🙂

Evžen, neboj se, procházky jsou jen mírné a stejně chodím spíše ve stínu. To horko mi nedělá moc dobře, ale doma se mi taky nechce sedět, když je venku tak hezky. Aspoň jsem si dnes dala pořádnou porci točené zmrzky 🙂 No a za chvíli se vrhnu na meloun. Mám na něj obrovskou chuť...

Haaninaa, je neuvěřitelné, jaké jsou v těch centrech rozdíly. To je vidět, že v ČB opravdu vydělávají na úkor neplodných. Neboj se v Natu vám 100% pomohou. Psychika dělá své, ale teď vše dobře dopadne. Věřím tomu. V Natu vystavují neschopenku. Měla jsem jí po celou dobu až do mateřské 🙂

Ilčo, koukej si vyfotit bříško, ať ho taky vidíme... S váhou jsme na tom podobně. Já mám 1 kilo nahoře teprve teď. 😉

jana8
6. čer 2010

Hezký slunečný večer holky,
tak konečně jsme se dočkali sluníčka 🙂
Lucko,děkuji za kompletní vysvětlení 😵 .....ještě nejsem ani tehotná a už se ptám na mateřskou....větší trubka než já asi neexistuje 😅 ...... s těmi otoky je to fakt hrůza,jen odpočívej.... 😉
Petro,to je super,že mrška dorazila,na čtvrtek ti držím palce ať už vyfásneš injekce a můžeš začít 😉
Gambrinusko,doufám,že vana a vínko pomohli....jak si na tom?
Adenko,už ti je lépe? Na zítra držím palečky ať UTZ dopadne na výbornou a mrška dorazí jak má 😉
Pant,nespálila se se? 🙂 a jak dopadl dětský den v zoo?
Evženie,to je pech,konečně sluníčko a ty si v práci,tak hlavně ať ti to tam rychle uteče a můžeš brzo za svou drahou polovičkou 😉
Haaninaa,tak to jsem fakt v šoku,to je hrozné centrum kde si chodila 😠 ,ještě že si se dostala do rukou Natu tam Vám jistě pomohou,jsou velice hodní 🙂 držím mooooc palečky,ať se brzo můžeš těšit z // 😉