Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

gambrinuska
19. čer 2010

jo já mívám delší cykly( i extradlouhé 🙄) i na ten fostimon jsem reagovala pomalejš tak asi pro to, i Rokyta myslim že říkal, že budu stimulovat 10-14dní 😅

adenka84
19. čer 2010

můj cyklus se po té laparaskopie dost zlepšil..poslední 3 měsíce ho mám pravidelný skoro na den...Jinak já stimulovat budu maximálně 11 dní..poprvé jsem stimulovala 9 dní, 11 den jsem šla na odběr...záleží na velikosti folikulů...
Gambrinusko, v pondělí my musíš napsta co ti řeknou na ten AH..Jsem zvědavá jestli ti ho doporučí nebo spíč vymluví.....

sabcav
19. čer 2010

@gambrinuska ah je myslím za 3500 😕 (cena před 2 lety)
jj, souhlas s kamarádky švagrovou, pokud jsou peníze, připlatit vše, co jde, ty šance jsou pak větší 😉

adenka84
19. čer 2010

Teď koukám, že jsem napsla pěknou pitomost...Napasla jsem, že na OPU půjdu 6.7. což je pěkná kravina...Měla jsem přetočený kalendář na jiný měsíc....OPU bych měla mít podle mích propočtů 28. - 29. 6. se omlouvám, jsem kopýtko...

Už jste to holky asi zabalili, tak já to zabalím taky a jdu od hajan...Krásnou dobrou noc...

sabcav
19. čer 2010

@adenka84 já si dala na véču kafe a teď se mi vůbec nechce spát, to budu ráno jako chodící mrtvola 😀 😝

Dobrou noc 🙂 a hezkou neděli...

adenka84
19. čer 2010

Dobrou atéž pěknou a pohodovou neděli...

Také se mi nějak nechce spát, manžel čučí na film a já do PC, nějak se nemohu od něj odtrhnout....ale až lehnu tak určitě zaberu...

sabcav
19. čer 2010

@adenka84 manžel právě taky, v tv někde dávají za nepřátelskou linií, oba díly za sebou, to zrovna není můj šálek kafe 😖

Já doufám taky zaberu brzy😉 a už se těším na zítřejší (vlastně už dnešní 😀 ) grilování 😎 .

Tak dobrou...

gambrinuska
19. čer 2010

holky dobrou a sůadké sny já zas trčím na noční 😠 😝 snad už to mam v práci za pár 😉

adenka84
19. čer 2010

Ten můj na to čučí právě taky, přemlouval mi a´t koukám s ním, ale nebere mi to...Máme jednu TV, takže to máme složité...

Jdu si teď už vážně lehnout, tak dobrou noc...

adenka84
19. čer 2010

Gambrinusko tak ti přeji ať ti to rychle uteče...papa

l.u.c.i.e
20. čer 2010

SNAŽILKY :
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5. žádost na IVF, protokol s antagonisty-červen
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 19.červena začátek stimulace na 2.IVF. kontrolní UTZ 22.6.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 39tt, poradna 23. 6.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 34tt, poradna 22.6. , nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 21tt, 28.6. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 20tt, poradna 24. 6., velký UTZ 25.6.
pantomima.........IUI 16.2. - 18tt, ,16.6. velký ultrazvuk, 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 17tt, poradna a UTZ 9.7

l.u.c.i.e
20. čer 2010

Ahojky holky,

pěkně jste se včera rozepsaly 🙂

Jedna, záleží na doktorovi, jestli ti napíše dovolenou. Pokud ale sedíš, tak si myslím, že když to vyřešíš s týdenní dovolenou, tak by to neměl být poblém. Den, dva být doma bude ale málo. Bude ti bolet břicho po OPU a budeš ráda ležet. Zvaž to, abys nelitovala.

Gambrinusko, stimulku jsem měla úplně stejnou jako ty. Ničeho se neboj. Ani OPU. Za chvíli to budeš mít za sebou a pak budeš jen odpočívat. Prodlouženou kultivaci jsem neměla. Měla jsem jen 3 embrýsky a to je na PK málo.
AH to jsme taky neměli. Podle mě je to zbytečné, když se vám podařilo otěhotnět přirozeně a navíc ICSI bohatě stačí... Ale pokud máte na to penízky a doktor vám to doporučí, tak bych toho využila. Nám to ani nedoporučoval, jelikož jsme měli málo embryí.

Adenko, takže OPu u tebe bude 29. 6., což už je za chvilku. Super 🙂

Moc vám všem přeju, aby jste otěhotněly hned, aby tu zase byly hcg bacily pro ostatní čekatelky...

Sabcav, tak jak jste si užili dnešní grilování? Možná zrovna ještě grilujete nebo teprve budete.

jana8
20. čer 2010

Ahoj holky,
Lucko,jak je?Všechno už asi připravené,věci pro malého a taška do porodky?
Jéééj holky,tolik vás tu stimuluje,tak to se těším jak se to tu bude postupně psát // 🙂 ....držím moooc palečky ať Vám to vše vyjde,pak budeme my ostatní doufat,že se taky brzo usměje na nás štěstí 😵
Gambrinusko,neboj ničeho se neboj....já jsem velký strašpitel,ale kdybych věděla co mě čeká tak nemám tak nahnáno 😀 , OPU je fakt docela rychle jenom pak ty křeče po něm,ale i to se dá vydržet,každá to zvládáme jinak,ale vydržet se to dá....a transfer je úžasný.....pro mě nejhorší bylo vydržet po transferu a nejít na záchod,po hodinke a půl jsem to vzdala a šla 😉 takže jsem to vydržela docela dlouho 🙂 a co se týče toho AH,tak taky jsem si říkala,že příště chci už všechno,takže budeme šetřit....drž se budu na tebe myslet 🙂
Adenko,tak to už máš taky za pár....ty už víš co tě čeká,tak hlavně ať tě břiško moc nebolí a si připravená na embryjka 😉 ....taky mooooc držím palce ať se pustí až za 9měs. 😉
Jedna,držím palce ať se správně rozhodneš s tou dovčou 🙂 a pak aby si připravila hezky prostředí pro nové životy 😵
Všechny ostatní zdravím a přeji hezkou neděli
Holky,kdepak je Terka??????? zas na nás němá čas ☹

adenka84
20. čer 2010

Ahoj holky,
jak pak jste strávili víkend? Byl poněkud chladný, ale pro mě příjemný, včera jsme měli grilovačku, moc dlouho jsme sice nevydrželi sedět, ale i tak to bylo fajn..Dnes jsme byli na procházce s našim psím miláčkem....

Terka na nás hází bobek, asi je zase zaneprázdněná prací....

Lucie, koukám, že sji ještě celá, myslím na tebe a držím palce...Už máš jistě vše do porodnice nachystané...Pěkně si užívej poslední dny svého těhotenství...Bude se ti po těhu bříšku asi stýskat a nebo jsi ráda, že se ho už brzy zbavíš?

Jani, už to mám za pár, to ano..letí to rychle, kdy přesně půjdu na transfer se dozvím ve středu....Vím sice do čeho jdu, ale obavy z toho, že se opět nezadaří mám...Mám strach, že se embríscí neuchytí...Mudr. Švábek říkal, že příště mi napíše ty injekce na udržení mimísků, které mi doporučila Ulčová gallová....Jsou to sice kortikoidy, už jsme to tady z holkama řešili, ale podle Švábka nejsou pro mě závadou, ale pomocí...Tak jsem zvědavá....

Gambrinusko, jak jsi na tom ty? Co včeličky dobrý?

adenka84
20. čer 2010

Pant, pěkné fotečky, viditelně jste si užili...Pěkná fotečka je jak Terinka drží ty špekáčky a pěkně se u toho culí...Nebyla vám, ale zima? Víkend byl docela studedený au té vody to muselo být ještě horší....

jedna11
20. čer 2010

Holky, diky za vysvetleni, trosku jste mi uklidlili, ze doktori vi co delaji. Nejak mi zackocilo, ze ted tady stimulujeme 4 a ani jedna nema to same co ja. Ale asi je to hloupe. No, ve utery se dovim vic a hlavne co bude dal.
Lucko, diky za nazor, ze si myslis, ze par dni dovci to nezpravi. Ja to mam trosku delane tak, ze delam 4dny v tydnu a 3jsem doma , tak uvidim jak to vyjde, doufam, ze se do toho jeste napocitaji ty svatky a ze to vyjde tak abych nebyla v praci napadna a hlavne nemohu si vzit tyden v kuse dovcu, protoye budeme mit v praci uzaverku. takze trosku komplikace,ale snad to zvladneme. Holky, Adenko, Gam, Petro vy si vsichni berete neschopenku?
Pant, hezke fotky. Mala je kouzelna u toho ohne, je fakt videt, ze se ji tam libilo a ze si to uzivala. fakt krasne.

gambrinuska
20. čer 2010

Ahohky holky, tak zas na noční, doufam, že to je jedna z posledních 😅
Aden včeličky zvládam docela dobře, jen začínam být nafouklá, tak snad je to dobré znamení 😔
Myslim, že to budu mít s tebou přibližně nastejno, zítra se dozvím víc, tak hned napíšu jdu tam na 8
Holky ted nezbývá než mít štěstí 😅

adenka84
20. čer 2010

Jedna, já si neschopenku vezmu v každém případě...Chi mít pěkně klídek, žádný stres, užívat si, procházky, kamarádky atd..Prostě pohoda žádné starosti...

jitikyti
20. čer 2010

Ahojky.Díky Jani8 za odkaz 😉 Takže na sliznici kontryhel..Dá se normálně koupit?

adenka84
20. čer 2010

Ahoj Gambrinusko, nafouklé bříško je úplně normální, můžeč si být jistá, že reakce tam je....Zítar písni jak jsi dopadla....Podle mého názoru půjdeš na OPU o něco dříve než já....
Přeji ti ať ti to v práci rychle utíká...papa..

gambrinuska
20. čer 2010

No Aden nevim minule jsem stimulovala 14dní na IUI 😅 ale uvidíme, holky když ted jdu na UTZ zítra kdy pak půjdu příště?? o víkendu máme na chlupě pot a nechtěla bych o to přijít 🙄

jitikyti
20. čer 2010

Teď musím počkat na to,až dostanu menstruaci a objednám se na krev.Když mi výsledky dopadnou dobře,tak příští cyklus by udělali inseminaci.I z toho mála dobrých spermií by vybrali ty nej nej a pustily by do mě potencionální životy 🙂 🙂

gambrinuska
20. čer 2010

Jitikyti tak at máte IUI úspěšné 😉 kontryhle kupuju v Šipce je tam bylinná lékárna 😉

jitikyti
20. čer 2010

A k té alergii....to můžeš mít na jakoukoliv potravinu.Nebo složku v té potrvině.Zrovna jsem mimo jiné objednaná na alergologii.Budou mi dělat testy,protože mi je teď zle i ze sýrů 😖 😝 a to jsem je měla tak ráda.Jdu do fakultky na Loch.pavilon F,osmé patro.

jitikyti
20. čer 2010

Díky za přání Gambrinusko 🙂 .Budu doufat,aby to vyšlo napoprvé.To si přeje každá,já vím.Je tu mezi námi někdo,komu se inseminace podařila hned první návštěvu?

adenka84
20. čer 2010

gambrinusko, myslím, že před OPU půjdeš ještě na UTZ ve středu nebo ve čtvrtek...Nejsem doktor, beru to podle sebe...OPU bych u tebe viděla o víkendu, samozhřejmě záleží na tom jak reaguješ...Však zítra sama uvidíš....

adenka84
20. čer 2010

JItikyti, jsou tu holky, kterým se povedla IUI hned na poprvé...Třeba Lucinda, pantonima a Micha...U Mišky to byl první a zároveň úspěšný pokus...držím palce a%t se zařadíš brzy mezi ně...

jana8
20. čer 2010

Ahojky,
Adenko,všechno špatné máš už za sebou a teď tě čeká jen to hezké a s tím spojené // držím mooooc palečky 😵
Jitikyti,ahoj,jsem ráda,že si nás našla,kontryhel koupíš normálně v lékárně, tak držím palce ať krev dopadne na výbornou a můžete se pustit do IUI 😉
Gambrinusko,to si piš,že už si užíváš jednu z posledních nočních 😉 a nafouklé břiško je výborné znamení 🙂 ...pamatuji si jak jsem ho měla taky nafouklé, to jsem si myslela někdy že už jsem v 5.měs. 😅 ......zítra budu koukat na info od dokt.,a taky kdy ti řeknou kdy budeš mít předběžne OPU 😉 ať ti noční uteče 😉 já byla pak na utz za 4dni a pak až na OPU,ale taky to závisí od velikosti folikulu tak uvidíš co ti řekne dokt. 🙂

gambrinuska
20. čer 2010

Aden dík za odpovědi, nemam koho jinýhy vyzpovídat 😅 sice by nám to udělalo čáru přes plány, ale tohle je nejdůležitější 😉