Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

m.evzenie
5. lis 2009

Kééééž bys měla pravdu, ale ten testík mě nějak rozhodil. A stále drobet krvácím, i mě pobolívá břicho, tak uvidíme.To víš, že souhlasím.
No já mám za to, že já taky čekala asi ty tři týdny, ale já byla v cyklu asi 14 den, tak nevím.Tak uvidíš, jak se
budeš cítit a pak to zkusíš testnout...........ne.
Nech si chutnat Lucindo. Taky jdu obědvat, akorát dorazil přítel.Zatím.

lucinda3
5. lis 2009

Dobrou chuť všem 😉 Evženko drž se, vím jak se cítíš po testu já to tak měla minulé IUI i když jsem moc nevěřila tomu že by to poprvé dopadlo ale zklamaná jsem byla stejně...Zítra na Tebe budu stráááášně myslet 🙂
Jani dík, taky si říkám že se s malým zabavím, taky se snažím pořád vymýšlet nějaké aktivity, tak doufám, že nás nezavařím 😅 Ty stimuluješ? A kdy budou výsledky krve, to bylo na profil? 12. je taky za chvilku tak budeš zase o kousek blíž 🙂
Micho neboj, bříško bolí i když tam roste jen 1, já to tak měla 😉 Kolik si jich měla při 1.IUI, a Ty máš clostík?

jana8
5. lis 2009

Ahoj Micha,držím palce...neboj zítra bude vše ok...kolik vlastně musí být foliku,aby udělali IUI?....
Já byla dnes na krvi na HP a řekli že ať přijedu 12.11. a uvidí, i asi podle výsledku krve i podle UTZ jestli mi budou dělat IUI nebo až na druhý den nebo bůhví kdy 😒 ....tak snad to klapne v ten pátek....vždyť je predsa pátek 13. 😀

lucinda3
5. lis 2009

Jani min 1 folík max 3 myslím. A toho 12. budeš kolikátý den cyklu? Já teď při druhé IUI byla na UTZ 14DC, 17DC, a IUI dělali nakonec až 20DC. Mají to pod kontrolou neboj se 😉 A je taky super že jsem nic neplatila, při druhé IUI ani za Pregnyl! Na jiné diskusi holky píšou docela sumy, je to různé v každém CARu, ale třeba 500-1000-a ne jen za léky, ale i přímo za výkon IUI, a na Slovensku za IUI myslím okolo 100eur!

m.evzenie
5. lis 2009

Dík holky za podporu.
Micha, neboj to bude určitě v pohodě, držím moooc palce.
Jana tak uvidíš, myslím, že jsou to vynikající doktoři a příjemní......

lucinda3
5. lis 2009

Souhlasím s Evženií! Micha bude to ok, jsou to nervy já vím, teď v přirozeném cyklu jsem se zase nervila aby tam vůbec nějaký byl! To je furt něco...Ale za ten výsledek to stojí 😉
Jani MUDři jsou bezvadný, já se jich pokaždé ještě na všechno možné ptám tak se i zasmějeme 😀

jana8
5. lis 2009

Lucindo,já jsem trdlo 😀 ....už teď to pletu .....vždyť jsem psala že pátek je 13.,tak to snad klapne....takže oprava jedu tam v pátek 13.11. a budu 12DC...... 😅 .....proto jsem to spletla s tým 12. 😎 .............když jsem byla na první návštěve,tak mi řekli ať se objednám na 13DC tak jsem to říkala sestřičke,ale asi když to vychází na sobotu,tak na mně mrknou už v pátek....tak uvidíme 😎 .......

lucinda3
5. lis 2009

Jasan Jani, já v tom mívám taky občas hokej 😉 Jen si to pak hlavně zkontroluj, ať tam nepřijedeš o den dříve nebo nedej bože o den dýl 😀 Dej pak vědět jak to s tebou vypadá. Jani a užíváš nějaké hormony?

michamicha
5. lis 2009

lucindo, já clostík už neberu, teď mám stimulaci s Puregonem, píchám si injekce 😉

lucinda3
5. lis 2009

A zvládáš to? Si asi zvykneme časem na všechno jen když to k něčemu bude co? 🙂 Mějte se fajn, jedu pro prďolu do školky, zítra se ozvěte co nového, papa!

jana8
5. lis 2009

Lucindo,teď už jsem si jistá je to ten pátek 😀 ....hormony žádný od dokt. nemám...takže necháme se překvapit....sama jsem si jenom naordinovala Calibrum baby plan...ale to už delší dobu a teď asi měsíc jsem si k tomu přidala vitamín E....tak si uži hezký den ..zatím pa pa

m.evzenie
5. lis 2009

To já jsem než jsem zavítala do Natalartu užívala také Calibrum a vitamín E, pak jsem zkoušela i gynex a pila
různé bylinné čaje na vyčištění a ženské potíže.

jana8
5. lis 2009

Já Calibrum užívám od zač. roku a v Natalartu jsem to řekla takže v pohodě, čaj jsem zkoušela pít,ale vydrželo mi to asi měsíc....asi si ho zas koupím...uvidíme...

l.u.c.i.e
5. lis 2009

Ahojky holky,
vítám novou tvář. Zítra taky držím palečky, aby krev byla pozitivní. Pokud nekrvácíš hodně, tak bych to ještě nevzdávala...
Jani, tak si představ, že jsem tam opravdu měla všechno, ale chtěli ode mne ještě jednou potvrdit lístek na peníze k 23. 10. Prý je to těch prvních 14 dní, co proplácí zaměstnavatel... Jinak vše by snad už mělo být ok. Projistotu si účetní na mě vzala telefon, kdyby náhodou něco. Takže jsem dnes opět byla v Natalartu. Byla tam ta protivná sestra, ale dneska byla milá a dokonce se smála, jak to má každá práce úplně jinak. Prý nejsem jediný případ kdo tam takhle pořád chodí... Bezproblému to vystavila. Snad už se z práce neozvou a peníze přijdou relativně včas...
Tak to je super, konečně se něco začne dít... Uvidíš, že UTZ bude v pořádku a ještě ten den bude IUI 🙂 Mám radost.

terka82
5. lis 2009

Ahoj holky.

Áááá máme novou dušičku. 😀 Vítej. 😉
Ten test mě mrzí, ale dokud nedorazila opravdová MS, tak to ještě nemusí nic znamenat.
A koukam, že zítra razíš taky do Natalu. Holky mi se tam fakt sejdem všechny. 😀
Odkud jsi? Já jsem přímo z KT.

Micha snad to nebude tak zlý a budou tam jen 2. 😉

Lucko kdy jdeš na UTZ?

m.evzenie
5. lis 2009

Lucie a Terko dík za uvítání.
Já jsem z Klatov, ale teď jsem náplava v M.Vísce.
Terko kolik Ti je let? A v kolik máš být v Natalartu? Já tam mám být na osmou.
To bude doba, čekat na výsledky krve..... jsem zvědavá a nervozní.

terka82
5. lis 2009

Je mi cerstvě 27. 🙂 Do Nat. jedem na 9 hod. Zvědavá a nervozní jsem taky. 😀 MS zatim nedorazila, tak nevim nevim, co s náma udělají... 😠
Ať ti to zítra rychle uteče a hlavně aby bylo překvápko. 😉

m.evzenie
5. lis 2009

Tak to Ti dodatečně gratuluji.
Neboj, oni si dr. poradí...... uvidíš...... 🙂
Dík, budu zítra informovat, jen co se vrátím.... 😒

terka82
5. lis 2009

Dík. 😉
Já vim, že si poradí, jen mi mrzí, že to letos asi už nebude. No přinjehorším do toho půjdu s Terkou a Gambrinuskou po novém roce. 😉 Aspoň v tom nebudou samy. 😀
Určitě nakouknu, až dorazim z práce. Tak tfuj, tfuj, tfuj. 😉

terka82
5. lis 2009

Kdepak se nám toulá Terka? Jak bylo v práci?

jana8
5. lis 2009

Ahojky 🙂
Lucko, tak to je zvláštní,že si musela ještě potvrdit papír na peníze.....vypadá to,že fakt každá práce to má jinak....tak držím palce ať penízky přijdou v pravý čas 😉
Já byla taky v Natalartu....to myslíte tú sestru na recepci...na krátko ostřihanou a myslím,že měla brýle....???....jak jo,tak já ji měla i u prvního pohovoru...vypisovala mi kartu a zdála se mi v pohodě....dneska taky,když jsem se objednávala na UTZ vše vysvětlila a dokonce víc-krát... 🙂 ....já byla nějako mimo po odběre a tak jsem ji hned asi moc nevnímala ...přítel na chodbě se divil,že co jsem ji neslyšela,když to všechno slyšel on...asi jsem byla fakt mimo 😀 ....taky doufám,že v pátek mi udělají IUI,ale uvidíme,co řeknou 🙂
Terko,taky všechno nej nej nej a hlavně zdravíčko,lásku od manžela a splnění vytouženého snu 😉 .....tak proto to kino a restaurace? 😎 .....byli jste nakonec spokojený s jídlem?....a co dávali v Plaze?

jana8
5. lis 2009

Holky,já Vám to musím napsat....čtu jeden šok za druhým.....nejdřív e-mail,kde je napsáno,jak v Ikei v Praze a taky v plzeňském Tescu kradou děti.....byli tam napsané dva příběhy kde v Praze se ztratila 3letá holka a nakonec ji našli na dám.záchode omámenou, ostřihanou a převlečenou na chlapečka......a to samé se stalo v Tescu,kde žena dávala syna do baby koutku a když si chlapec sundával boty,ona vypisovala papír a když se obrátila na něho tak už tam nebyl a taky ho nakonec našli na dam.záchode kompletně převlečeného a ostřihaného a byl vyděšený k smrti....vlastně v obou případech zavřeli automaticky celou Ikeu i Tesco...to znamená,že už se s podobnými případmi střetli ....to je fakt děsné...já vím,že člověk musí stále hlídat děti,ale co se děje v dnešní době je fakt příšerné.... 😠
A taky jsem právě četla,že v Pensylvánii se vzali mladý pár a předtím měli sex jen s kondomem,tak teď se těšili na svatební noc .....ale nakonec po jeho vyvrcholení měla ona alergickou reakci....a nakonec zistili,že je alergická na jeho spermie tak se můžu rozloučit s šancí na početí vlastního dítěte .....to je fakt děs.... 😎
Promiňte,že jsem to psala,ale musela jsem ...i kvůli varování...i pro info.....zkrátka chtěla jsem se s Vámi o to podělit ☹

lucinda3
6. lis 2009

Dobré ráno!
Evženie dnes na Tebe moc myslím...!!!
Jani tenhle mail jsem už taky dostala, a jedná se prý o hoax-podvodný vymyšlený email kolující již od roku 2004. Hned mi přišlo divné že by o tak otřesném případu neinformovala média?!! Koukni sem, je tady toho o hoaxech víc http://www.hoax.cz/hoax/databaze/
Jinak samozřejmě na děti si musíme dávat stále pozor to je jasné, já jsem po tom emailu byla taky vyřízená...A taky doufám že i ve školce ho na výletech střeží jako oko v hlavě... 😢

gambrinuska
6. lis 2009

Ahojky spolubojovnice, tak se hlásím do boje, už je líp, tak snad začnem zas brzy bojovat o naše // a aspon na to nebudu sama, když tu budu mít Terezky 😅 .
Vítam nové příchozí, je fajn, když tu takhle držíme pohromadě.
Tak koukam Terko, že jsi jen o necelý rok mladší. 😉 tak zas tak stará nejsem. Musim zavolat do Natalu co se dál bude dít a objednat se, tak jsem zvědavá.
tery ty máš za sebou vyšetření z imunologie?? Radši bych si ho taky zařídila před, ale nevim jak na to, porad prosím ☹

michamicha
6. lis 2009

ahoj holky,
dneska to bylo v natalu super rychlý 😀 přišla jsem za pět minut půl 9, sedla jsem si v čekárně asi na minutu a už přiklusal Rokyta, že jdeme na to 😀
takže mám několik drobnějších folikulů a jeden dominantní, ale ten má zatim jen 11mm (dneska jsem 8dc), takže pohoda 🙂 dr. mi ale zvednul dávku Puregonu z 50 na 75 jednotek, takže v úterý jdu na další utz a to už by mohl být ten jeden velký folík na prasknutí, tak uvidíme 😉 už jsem psala manžovi, ať si zjistí kde bude jezdit od středy, že možná bude IUI, tak aby byl v Plzni nebo jel do práce později 🙂

holky čekám na vaše novinky z natalu, jsem tam odsud vystřelila rychlostí blesku, ani jsem se moc nerozhlížela po čekárně, ale myslim, že tam asi seděla terka hned u stolku s kafem, tak nevim 😅

janinam
6. lis 2009

Ahoj holky,

můj gynekolog mi doporučil navštěvu Natalartu v Plzni. Mám se nejdříve telefonicky objednat na první návštěvu. Chtěla jsem se zeptat, jaké jsou objednací lhůty a jaké máte zkušenosti s tímto centrem. Pokud by mi některá z vás napsala, jak u vás probíhala první návštěva, byla bych moc ráda. Zatím nevím co mě čeká, tak mám trochu obavy. Díky.

michamicha
6. lis 2009

ahoj janinam, vítám tě mezi námi 🙂
v natalu jsou čekací doby různě... když jsem se objednávala koncem února, tak mi dali termín na 1.4. Být tebou tak bych neváhala a zavolala tam co nejdřív, přece jen budou vánoce, tak aby pak nemusela čekat třeba až po novém roce 😉
první návštěva probíhá tak, že s vámi dr. probere tvůj i partnerův zdravotní stav, udělají ti stěry na bakteriální infekce, partnerovi naberou krev (i sperma na spermiogram) a tebe si pozvou na začátek cyklu (2.-5.den cyklu) na náběr krve kvůli hormonálnímu profilu 😉 až budou výsledky všech vyšetření, tak půjdete na konzultaci ohledně další léčby 😉

janinam
6. lis 2009

Ahoj michamicha,

díky moc za odpověď, tak koukám, že si musím pospíšit a ještě dneska se objednat. Bude to asi hodně dlouhá cesta, tak už nechci čekat. Můj gynekolog mi říkal, že vzhledem k mojí diagnóze by mi on doporučil nejprve inseminaci, tak jsem zvědavá, jestli stejný postup zvolí i v Natalartu. Až budu mít po první návštěvě, tak se určitě připojím do diskuze a podělím se o zážitky. A co doktoři, jací jsou? Já jsem vždycky ze všeho tak vykulená, tak doufám, že vše zvládnu. 🙂 A co ta inseminace, dá se zvládnout?

michamicha
6. lis 2009

já jsem tam spokojená, doktoři i ostatní personál jsou milí, všechno vždycky pořádně vysvětlí a dají ti na výběr, netlačí tě do něčeho co bys nechtěla 🙂

janinam
6. lis 2009

tak jsem neváhala a hned jsem se objednala 🙂. Máme přijít začátkem prosince. Akorát mám jeden menší problém, když to teď tak počítám, tak budu mít asi MS, tak nevím, jestli mi udělají ty stěry na ty bakteriální infekce. No tak by mi aspoň mohli nabrat tu krev, jak píšeš, co? Uvidíme, jak to všechno dopadne. Všem vám držím palce a budu na vás myslet. 🙂