Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

ilca1
16. pro 2009

Evženie a Micha moc držím zítra palečky 😵 to čekání je vždycky ze veho nejhorší ,tak ať je všechno OK 😅

l.u.c.i.e
16. pro 2009

Ahojky holky,

tak jsem se vrátila z poradny. Jsme velcí přes 6cm, staří dle PM 11+3, dle UTZ jsme o týden napřed 12+3. Udělán I sreening, dle UTZ vypadá vše v pořádku. Výsledky z krve do měsíce při kontrole na genetice. Doufám, že bude vše v pořádku... Jinak to byl úžasný pocit vidět, jak se tam hýbe, mává a dokonce i polyká vodu. 🙂

adenka84
16. pro 2009

AHoj všem, 😅

Lucie, tak to je fajn, že máš vše v pořádku. 🙂

Evženie, zítra máš svůj den tak držím palce ať je pro tebe úspěšný.... 😉

Já stále čekám na mrchu, abycg se mohla ještě před svátky objednat na imunologii.A ona nikde a nikde, zase se někdy loudá. Chtěla jsem se objednat hned po Novém roce, ale takhle to asi nestihnu. Navíc tam jsou jen v Po a ST, takže musí dorazit do konce týdne nejpozději do středy do rána...
Jinak to IVF nestihnu ani v únoru... 😒

Mějte se hezky a všem přeji krásný zbytek dnešního dne 🙂

U nás od rána krásně chumelí, tak pevně věřím, že letošní Vánoce budou konečně na sněhu.. 😀

bubulienka
autor
16. pro 2009

Ahoj holky tak micha drzim palečky at zítra vše dobře dopadne,evzenie na zítra držim palečky. ja jsem dneska byla na domluvě na 3 ivf tak snad už opět začnu a zas dlouhý protokol takže 30.12 prvni injekcie a pak za 14 dni pokračovani tak doufam,že se to už konečne povede moc bych to chtěla,ale nevím co mi osud nadelí!

l.u.c.i.e
16. pro 2009

Holky, zítra písněte, jak jste dopadly. Moc na vás myslím a držím palečky.
Adenka, snad ti mrcha přijde brzo, abys stihla všechny vyšetření včas.
Bubelinka, tentokrát už to vyjít musí... 🙂

m.evzenie
16. pro 2009

Ahojky holky, všem mooooooc dík za podporu a palečky 😵
Lucie, tak je to v pořádku, to je super, tak se šetři a opatruj se. 😅
Bubelinka, budu Ti moc držet pěsti, teď už musíte mít největší šanci, tak hurá do toho. 😉
Adenka, tak to když se něco má dít, tak ne a ne mrcha přijít, tak snad Ti přijde co nejdříve, abys mohla podstoupit další vyšetření. 🙂

bubulienka
autor
16. pro 2009

Ahoj holky moc dekuji ani nevite jak by sem si to přala držet své mimi v naruči a vam taky přeju to samé...

terka82
16. pro 2009

Ahoj holky. Trochu nestíham, ale myslim na Vás. Holky, zítra držim palce a večer si chci přečíst samé dobré zprávy.

Bubu strašně moc ti přeju, aby tenhle pokus byl už opravdu úspěšný. Jako zakladatelka této diskuze bys měla jít příkladem, takže tfuj tfuj tfuj, ať ti co nejdříve u jména svítí tt. Do třetice už se to opravdu musí povést.

Jsem 34DC, mrcha nikde, ale teď mě večer začalo pekelně bolet břicho, takže to vypadá, že to ráno jistí. Taky ta mrcha mohla ještě týden počkat, aby nám vyšel KET na začátek ledna... 😅 No nic, jdu zdechnout do kouta. Dobrou noc. 😒 😀

lucinda3
17. pro 2009

Ahoooj kočky!!
Moooc vás po dlouhé době zdravím 😀 😉
Nejdřív palečky a OBROVSKÁ GRATULACE pro Michu - to je něco nejdřív jsme sledovali jestli vůbec bude folík, pak si jeden horko těžko vypotila a takhle to dopadlo, super příklad pro ostatní!! 🙂
Pak VELKÉ TFUJ TFUJ TFUJ na Evženku, ať se sněhuláčci zahřejou u Tebe když je venku tako vá zima!!!
Dejte pak holky vědět jak to s vámi vypadá.
A poslední OBŘÍ gratulace Gab k Tomáškovi, jste pašáci!! Moc Ti to přeju, to budou krásné Vánoce viď?
No a co bylo se mnou, nejdřív ten totální výpadek - NEŠTOVICE ze školky, takže více jak 14 dní doma, lítání okolo malého, na pc nebyla nálada ani síla. A co se snažení týče, 30. 11. jsem byla 12DC na utz v přirozeném cyklu, bylo ještě brzy takže další utz byl 4. 12. to bylo 16DC, folík trochu povyrostl i sliznice, ale na 3. IUI v přirozeném cyklu to nebylo, byl pátek a v pondělí manža odlétal do Ruska takže jsme to nechali, tulili jsme se před odletem i po něm 😉 MUDr. Bouše mi dal clostík a mám stimulovat 3. - 7. DC takže teď jsem ve fázi čekání na mrchu, která by měla dorazit okolo 19. 12.
Manža je od neděle opět pryč, zítra si pro něj pojedu na letiště do Prahy, těším se až začneme stimulovat, piju ženský čaj a půjdeme do 3. IUI tentokrát se stimulkou a to by bylo aby to nevyšlo!! 😎 Jenže jak tak počítám vychází to akorát na Nový rok tak nevím jak budou v Natalu, co myslíte?
Ostatní - Janičku8, Terku, Bubulienku, Lucii, Janinam, Gambrinusku atd. moc moc zdravím, a holky, věřím, že v roce 2010 budeme už maminy nebo otěhotníme!! 😎

michamicha
17. pro 2009

ahoj holky, před hodinou jsem dorazila do práce, tak tady jen vyřizuju poštu a za chvíli pomažu zase domů

musela jsem nakouknout, abych vás dlouho nenapínala

u dr. to bylo zajímavé, dělal mi UTZ jednou a nebylo tam nic vidět, tak jsem se musela jít vyčůrat (jen učůrnout z toho mýho průtokáče) a zkusili jsme UTZ podruhý a hádejte.....

srdíčko tam krásně blikalo 😵 fotku dostanu až příště, tj. 23.12. protože mimísek byl schovanej v takovym zúženým místě toho váčku a nebyl skoro vidět, ale blikalo srdíčko a to je to nejdůležitější
jo a taky mam rizikovku, protože jsem ráno zase trošku krvácela, a dr. mi na utz objevil malinkej hematom kousek od mimča, cca 7 mm v průměru, tak mi ještě napsal další prášky (estrofem) a utrogestan mám zvýšenej na 4x1 a mam nařízenej klid, takže budu polehávat, kdybych krvácela tak mám okamžitě nasadit i ascorutin a ihned přijít na kontrolu

ale jinak jsme OBA v pořádku 😵 dneska jsem dostala ten nekrásnější dárek k narozeninám i k vánocům

m.evzenie
17. pro 2009

Ahoj holky,
Terko, jak jsi na tom, už mrcha dorazila nebo ještě čeká na leden 😉
Micha, tak to je nádhera, už se těšíme na fotečku, hlavně se opatruj a odpočívej, šetři síly 😅
Lucindo, zdravím Tě po dlouhatánské době, tak to jsi měla o zábavu postaráno. 😀
No a nám se povedlo oba sněhuláčky v pořádku rozmrazit, jedno osmi a druhé pěti buněčné, transfer také pro-
běhl v pořádku, byla jsem u Rokyty. Do teď jsem odpočívala, byla jsem unavená. Jo a na krev bych měla jet
30.12, to jest za 13 dní, tak snad se zadaří 😵

gambrinuska
17. pro 2009

Holky zdravím, sice m oc nepíšu, neni nějak ani co, ale poctivě vás čtu 😉
Micho gratuluju a stále držím palečky ať je vše ok
Evzi, super zpráva, že se podařilo oba rozmrazit 😉 , to je výborné znamení, áť je jim u tebe báječně, pořádně je zahřívej a hýčkej a ty koukej odpočívat, myslim na tebe a držím celé pěsti.
Ostatním samozřejmě taky, hlavně ať máme brzy všechny naše vytoužené // a ať nám vydrží štěstí celejch 9měsíců!!!!! 😅 ´
Já jinak dnes dostala 1.porevizní mrchu(po 45dnech, hrůza to čekání) na dušičce už je taky o něco líp a v pondělí jdu na konzultaci do Natalu a uvidíme co bude dál ☹ 😅
Všechny zdravím a přeji štěstíčko

michamicha
17. pro 2009

m.evzenie moc ti držím palečky aby se to povedlo 😵

adenka84
17. pro 2009

Ahoj všem,

Micha to je paráda, že jste v pořádku. Určitě jsi si oddechal..Teď se pořádně opatruj a užívej si

Evženie, držím palce, aby se zadařilo. Bylo by to krásné vykročení do Nového roku...

terka82
17. pro 2009

Ahoj holky. Zase jen v letu... 😅
Micha gratuluju k srdíčku, sice to bylo zase trochu drámo, ale s tim nejlepším koncem. 😉 Ty hematomy jsou asi hodně častý, ale opatruj se.

Evženie tak snad se bobísci zavrtají a Silvestra budeš už nebudeš moct zapít. 🙂

A já? Teplota ráno opět 37,0, jako už několik dní. Ještě potřebuju 5 dní vydržet... 😀

gambrinuska
17. pro 2009

to jako že těhu????? 🤐 to by bylo super a hlavně zasloužené 😉

michamicha
17. pro 2009

terko, ty tajnůstkářko 😀

janinam
18. pro 2009

Dobré ráno holky,
včera jsem se k PC nedostala a dnes ráno čtu samé skvělé zprávy.
Opět zdravím po delší době Lucindu 🙂 To sis chudáku takhle před vánocema ještě užila s neštovicema, co? No hlavně že už jsou pryč 🙂
Micha, velkáááá gratulace k srdíčku, 23.12 se budeme těšit na obrázek😅 Hlavně odpočívej a opatruj se.
Evženie, sněhuláčkům držím palce ať se krásně zahnízdí a 30.12. tě čekají na testíku krásné //😀
Zdravím Adenku, Terku, Gambrinusku a ostatní, snad si nám zadaří a budeme brzo následovat naše těhule 🙂

l.u.c.i.e
18. pro 2009

Ahojky holky,

Micha, velká gratulace k srdíčku... Oddychla jsem si. Tak se šetři, odpočívej ať malý hematomek zmizí.

Evzenie, uvidíš, že se u tebe bobískům zalíbí, jelikož je jim tam teplíčko a za 12 dní budeš hlásit //.

Terko, držím palečky, aby teplota vůbec neklesla a za pár dní napsala //. Moc bych ti to přála.

Zdravím taky ostatní holky. 🙂

lucinda3
18. pro 2009

Ahojky!
Tak Micha to je krásná zpráva, gratulace, opatrujte se!!
Evženko Ty se taky hlídej, buď v pohodičce, věřím tomu že do roku 2010 vykročíš jako těhu!! 😵
Gambrinusko jsem ráda, že je lépe, taky jsi na mrchu mohla čekat déle, a uvidíš že pro Tebe budou mít v pondělí dobré zprávy 😉
Terko no teda, že by?? 😵 😉 Vy jste se tulili doma je to tak, Ty jinak čekáš na KET nemýlím-li se?
Janinam ahoj! Jojo neštovice paráda, ale alespoň to máme za sebou a nebylo to na svátky, tak doufám, že nám zdraví vydrží!! Klepu 🙂
Adenko, Lucie taky ahoj!!
Já čekám na mršku, pobolívá podbřišek tak se myslím blíží. Někdo jste tu psal že by v Natalu měli být mezi svátky, raději si to ještě zjistím, protože když už mám začít se stimulkou tak by mě pak docela nepotěšilo kdyby tam nebyl nikdo kdo by mi spáchal IUI 😅

m.evzenie
18. pro 2009

Ahoj holky,
moc Vám všem dík za palečky, byl by to nádherný vstup do Nového roka.
😎 Dnes stále polehávám a pospávám, jsem nějaká unavená, jestli ten utrgestan nebo to tělo prostě potřebuje.
Terko, čekám na zprávičku, že budeš hlásit // čárky, moc bych Ti to přála, to by byl dáreček 😵
Lucindo, já jedu 30.12, tak by tam měli být i mezi svátky.
Krásný večer všem.

jana8
19. pro 2009

Ahojky
tak konečně jsem Vás dočetla,už je hromadu hodin,tak jen tak na rýchlo....měla jsem odpolední v práci a pak jsem ještě dodělávala koláč na zítra ať hezky čokoláda stuhne,vyprala jsem jednu pračku a koukla můj seriál na nette a rychle koukla na Vás 😉 .....
Terko, paráda ...... 🙂 držím palce,ať nám za pár dní napíšeš úžasnou novinku 😉
Evženie, tak možná příště budu více koukat ....to jsem celá já 😀 .....držím moc a moc palečky ať snehuláčky najdou v tobě nové bydlení na 9měs. 😵
Lucindo,už jsme tě postrádali,vítej zpátky a hlavně přeji hodně zdravíčka, veř tomu,že už si si to zas vybrala to špatné a teď přijde krásné období 😉 .....já jedu do Nat. 28.12.,tak taky jsou tam.....tak to už máš dva dni kdy tam jsou,ode mně víš v pond. a od Evženie ve středu,tak snad ti to tak nějako vyjde.....držím palce 😉
Micha,tak vidíš,už se nestresuj zbytečně a hlavně už ať nemáš důvod ke stresu.....hezky odpočívej a užívej si přicházejích vánočních svátků 🙂
Adenko,tak snad už tá mrcha bláznivá ti dorazí.....skus vypit sklenku červeného....to se říká že zaberá,no ne? 😝 ...držím palce,ať se můžeš zas posunout o kousek dál 🙂
Bubulienka,tak to už by bylo aby se to nepovedlo,to už zkrátka musí vyjít.....držím palce 😉
Tak já už jdu do hajan ať ráno taky vstanu,jen kdoví kdy 😎

terka82
20. pro 2009

Ahoj holky.

Ježiš, to by mě ani nenapadlo, že vás takhle zblbnu. 😅 Žádný překvápko se nekoná, i když bych se vůbec nezlobila. Spíš to přisuzuju tomu, že jsem brala antibiotika a taky tomu, že jsem skoro celý měsíc nepila bylinky. Když mi řekli, že se nic dít nebude, tak jsem se rozhodla je na tenhle cyklus vynechat, aby se tělo zase trochu očistilo. No a takhle to vypadá...
Jinak dneska mi teplota klesla na 36,9, takže zítra tipuju, že MS dorazí. 😒 Ještě bych potřebovala pár dní. Pokud to zítra dostanu, tak první UTZ před KETem, na který můžu díky svátkům jít připadá na 4.1. a to budu 15DC(měla jsem jít 13DC). Nemáte s tím některá zkušenost? Je to reálné, abych šla o dva dny déle? 😕

Gambrinuska, to je super, že už MS dorazila. Na první porevizní jsem čekala 52 dnů. 😖 No jo, holt to tělu chvíli trvá, než se vzpomatuje.

Lucinda jj, čekam na KET. Doma se občas tulíme, ale už od toho nic moc nečekam.
Snad ti to vyjde a IUI mezi svátky zvládnete.

A co Aduš? Co ta tvoje mrcha?

Jo a kdepak je vůvec Terka? Už tu nebyla ani nepamatuju.

roby
21. pro 2009

Ahoj holky, tak jsem dneska zkusila testnout, a bohužel negativní ☹ Ale byla to naše první IUI, tak musíme bojovat dál. I když MS se ještě nedostavila, dnes jsem 31.DC, prsa pořád nateklá, podbřišek už nebolí, ale mám to celé nějaké delší, protože IUI jsme taky dělali až 17.DC, když dorostl folík. Tak nevím. Jo a byzální teplota stále 37,4. Ale myslím, že MS přijde, protože ty těhu testy jsou asi dost spolehlivé. No, co se dá dělat 😉

ilca1
21. pro 2009

ahoj holky všem co se dří gratuluju.Já pořád čekam na menstruaci abych mohla jít na krev na hormony a zatim pořád nic určitě o dostanu na vánoce a budeme muset čekat další měsíc ☹

gambrinuska
21. pro 2009

Ahojky holky, byla jsem dnes na kontrole v Natalu a dost mi zvedli náladu, Rokyta je jeden z nejlepších chlapů na světě 😉 , je opravdu profesionál.
Nabrali mě krev na HP a manža má dobré výsledky spermíků 😀 , tak už jen zařídit, abych měla ovulaci a embrijko udržela 🤐 , jen musíme počkat ještě 2MS a pak se bude konečně něco dít.
Holky držím palce ať máte taky dobré zprávy 😉
Tery vypadalo to nadějně 😅
Roby třeba ještě ta // vykoukne ☹

kyzi
21. pro 2009

Ahoj holky.Jdu vás konečně taky pozdravit,už jsem tu nebyla ani nepamatuju.Ne,že bych na vás zapoměla,ale nebyla jsem schopná.V tom 9 tt jsem začala hrozně zvracet,celý den jsem jen polehávala a nebyla schopná ničeho.Zvracela jsem i večer,no prostě jak jsem se hnula.Ted jak jsem začala ten 12 tt bych řekla že to trochu polevilo,zvracím jen dopoledne,je mi sice ještě pořád špatně ale proti tomu jak mi bylo už je to lepší.Dnes jsem byla na kontrole,tak na ultrazvuku už bylo vidět krásné mimčo,i velikostí odpovídá jak má tak to byl pro mě ten nejhezčí dárek k vánocům.Lucie koukám že vy v bříšku taky hezky rostete to je super.A Micha tobě strašně moc gratuluju,že se vám to podařilo!Jinak vás asi nedočtu,pěkně jste se tu rozrostli,tak zdravím všechny nové a strašně moc držím palce at se všechny co nejdříve dočkáte těch //.

terka82
21. pro 2009

Ahoj holky.

Roby dokud není MS, tak neházej flintu do žita. Třeba se // ještě objeví. Ale je dobře, že to bereš sportovně. 😉

Ilco snad MS ještě dorazí a nebo se opozdí jako mně a nějak to na HP vyjde.

Gambrinuska to je moc dobře, že ti zvedli náladu. Snad ti ty dva měsíce utečou co nejrychleji.

Kyzi už jsem si řikala, kde se touláš. To sis teda užila, ale hlavně, že už je to lepší. To nejhorší období už máš snad za sebou. 😉
Máme foto z UTZ? Se musim podívat.

Jinak hlásim, že dneska ještě MS nedorazila, tak teď už to snad všechno klapne i kdyby dorazila zítra(dnes jsem už trošku špinila), tak budu místo 13DC 14DC a to už snad nebude taková pohroma. Jen aby pak ta ovulka byla.

adenka84
22. pro 2009

Ahoj holky,
tak Vánoce máme za dveřmi už se moc těším. Dnes jdu na poslední odpolední a mám padla. Budu opočívat, mlsat, čučet na pohádky a čekat na Ježíška. Jestlipak mi něco nadělí?

Taky se těším na bruslení, vydržím na ledeě i ž hodin v kude. pěkně spálím kalorie a pak budu opět mlsat.

Jinak mrška jedna darebná se ještě neukázala. Manžílek mi dnes ráno řekl ať si zkusím udělat testík, úrý co kdyby?Dal mi brouka do hlavy pokud nedorazí do štědrého dne tak ho zkusím. ale nevéřím tomu, že by se zadařilo. Myslím, že se zpozdila díky tomu, že jsem poprvé po celým dlouhým roce bez hormonů..a čekám na přirozený cyklus, to bude ta pravá příčina...

Jinak mějte se krásně holčiny a užívejte si předvánoční atmosféry papa...

adenka84
22. pro 2009

Holčiny omlouvám se za překlepy, vůbec nečučím při psaní na monitor a pak z toho vzniknou takové bludy..... 😀