Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

petra177
28. čer 2010

Adenko, to jsem říkala já, že tam není a fakt tam není. Myslím, že Gamb psala, že bouše má zlaté ruce, tak jsem zvědavá 😉 Taky ti to tak uteklo? Dneska dvě včelky a ve středu OPU. Držím palečky na pěknou úrodu. Škoda, že se neuvidíme,ale třeba se potkáme za devět měsíců v porodnici 😀

Jedna, nevzdávej to, podívej na Luci 😉 Nejde o kvantitu, ale o kvalitu,jak už bylo psáno. Na středu držím palce.

Holky, chtěla jsem se zeptat, až budete po ET, chystáte se testovat? Nebo vydržíte až do krevního testu?

petra177
28. čer 2010

Luci, děkuju za podporu. Snad to vyjde, udělali jsme co jsme mohli a teď je to na přírodě a embrýscích. 😉 Nezbývá než zase čekat. 😒

pantomima
28. čer 2010

Holky já jdu taky ve středu do Natu ke Švábkovi do poradny, ale až na půl desátou, tak to se zřejmě neuvidíme!Ale myslet na vás určitě budu!!!!

adenka84
28. čer 2010

Lucie, máš pravdu tentokrát se cítím tak nějak jinak...Hodně věřím, že s zadaří, sám Bouše říkal, že mám od Ulčové Gallové šitou léčbu přímo na mé tělo...Prý by mě to mělo pomoct....Tak v to pevně věřím...
Pantonima, ty jdeš ve středu ke Švábkovy na 9:30? Možná tě v čekárně zahlídnu, prtože mám ve zprávě napsáno, že budu mít OPU právě kolem 9:30....
Petruš, máš pravdu my už jsme pro miminko uděllai vše co šlo, teď se musí snažit zase ono....

pantomima
28. čer 2010

@adenka84 tak super!

lucinda3
28. čer 2010

Ahojky holky!

Jdu vás moc pozdravit!!

Všem snažilkám moc držím palečky, ať už na stimulku anebo po ET!!! Holky myslím na vás, začíná tu silná další vlna těhu!! 😀

Těhulkám pohodové těhulení, utíká to, týdny nám krásně naskakují 😵

Luci Tobě co nejméně bolestný a rychlý porod!!

Sabcav to je nádhera jak to jde i bez Mudrů, ta příroda je ale šibalka, moc Ti fandím!!

Ostatní čekatelky na snažení a těhu moooc zdravím!!

My byli dnes v poradně, vše v pořádku, placenta se krásně vytáhla a malej má 930g 😵
Další poradna za 4 týdny, bude poslední velký utz a náběry, tak vezmeme Tomíka s sebou, aby juknul na brášku 😉
To vedro mě nějak zmáhá, a nedělá to moc dobře křečáku na té mojí pravé noze, tak se jdu natáhnout. Opatrujte se tu, zase přijdu juknout.

Papa

SNAŽILKY
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVF,krátký protokol-puregon-červen -OPU27.6, zatim 10 bojovníků
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF - ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen 2.IVF. OPU 30.6.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, dlouhý protokol po ms v červnu
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 40tt, odhad váhy 3200g, poradna 30. 6., TP 4. 7.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 34tt, poradna 22.6. , nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 26tt, 26.7. poradna + velký utz
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 21tt, poradna 22. 7., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 21tt, , 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 17tt, poradna a UTZ 9.7

m.evzenie
29. čer 2010

Ahojky holky, jak užíváte teplíčko?
Lucindo ahoj, to je fajn, že je vše v pořádku a krásně rostete. Tomík už je zvědavý na brášku.... 😉
Pant, ve středu poradna. Jak se jinak máš?
Lucko, jak ty? Zítra taky poradna, už poslední. 🙂
Adenko, moc, moc držím palce a ostatním holkám co byly nebo půjdou na Et samozřejmně taky, aby se mimísci
u vás zavrtali na devět měsíců.
Sab, myslím na tebe, stoupá hcg? 😵
Ostatní moc zdravím.

adenka84
29. čer 2010

Ahoj Holky,
Evženie, děkuji moc...Také ostatním holkám moc přeji, aby se mimiskům u nich líbilo...

gambrinuska
29. čer 2010

Ahojky holky 🙂
@petra177 tak ty máš mimíse už u sebe, 😅 u tebe jim už je určitě dobře 😉 tak je pořádně hýčkej a at tě pustí za 9 měsíců 😔 😔 🤐 🤐 😵 😵
to byla rychlovka, holky to je děs, že jich tolik může odpadnout, ale zas opravdu přežijí ty nejsilnější 😉 , já jsem zvědavá na zítra, jsem docela nervozní 😨 😕 hlavně aby nám něco zbylo, když vidim tu úmrtnost 😢 😔 manžel mě přemlouval už ráno jestli tam nechci dneska zas zkusmo zavolat jak se děti mají 😅 , ale nechci vypadat jak debil, tak to zkusim vydržet 😔
Luci ty furt držíš 😉 ty horka tě chudinko moc nezávidim ale zas nebudeš muset toho tvýho šmudlu tak nabalovat
Jedno, jestli ti bolí vaječník tak se určo něco děje 😉 nebolel by ti jen tak 😅 a 3 taky neni špatný čísli, na mimi stačí i 1 ne?, ale samozřejmě ti jich přeju aspon 10 😅
Aden tak zítra tfujtfujtfuuj 😝 😝 😝 😝 pro štěstí 😔 😅 😅 😵 😵 😵 at jich máš co nejvíc, já se dozvim až v 8 jestli tam za tebou přiklušu 😨

l.u.c.i.e
29. čer 2010

Ahojky děvčata.

Adenko, tak vidíš, když máš léčbu šitou přímo na míru, tak to by bylo, aby se nezadařilo. Já tomu věřím.

Lucindo, koukám, jak krásně rostete. Miminko už má skoro kilo. Jen tak dále. Hlavní je, že je vše ok.

Evžen, jojo, zítra poslední poradna + monitor u mého gynekologa. Pak už návštěvy v porodnici. Jdu do poradny na 14hod, to venku chcípnu horkem 😅

Gambrinusko, neboj se, bojovníčci se určitě drží. Musíš jim věřit 😉 Horka jsou děsný, ale naštěstí doma máme zabedněno a puštěný větrák, takže je mi fajn. Stejně si plánuju, že si půjdu naložit do vlažné vody...

sabcav
29. čer 2010

Ahoj holky 🙂 , dopo jsme byli u kamarádky a Andís se tam nějak moc rozřádila, tak usnula až ve 13,45 😲 😠. No a než se vyspí a budu moct zavolat na gyndu, tak se asi ukoušu zvědavostí a 3* mě trefí šlak z nervozity 😝 😀 . No když tam bude 100, tak budu šťastná, tak uvidíme.... 😔 . Akorát dr. nějak blbě počítal, prý bych měla mít 400 😲 , no nevím, jsem teprve 18. den a s Andí jsem měla 20. den 286 a v natu jim to stačilo a bylo to ok 😵 . Na krev prý budu muset chodit než se prďolka objeví na utz, prej kdyby to byl kdokoliv jinej, tak ho nechá, ale mě ne, asi jsem exot 😀.
PETRO, snad se embrýskům u tebe líbí a zabydlí se na 9 měsíců 🙂.
JEDNA, neztrácej nadějim drž´ím palce 🙂.
ADENKO, na zítřek ti moc držím palečky 😵.

Po sváče jedu ke kadeřnici, zvíře vypustíme s taťuldou na jejich zahradu (ona má salon doma), ať se taky trošku užijou a kadeřnice ze mě mezitím udělá člověka 🙂. Ale zkusím se sem mezitím dostat a písnout, kolik tam teda je 😉.
Hezký den všem 🙂

petra177
29. čer 2010

SNAŽILKY
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVF,krátký protokol-puregon-červen -OPU27.6, zatim 10 bojovníků
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF - ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen 2.IVF. OPU 30.6.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, červen 1.IVF - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 40tt, odhad váhy 3200g, poradna 30. 6., TP 4. 7.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 34tt, poradna 22.6. , nástup na MD 25.6.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 26tt, 26.7. poradna + velký utz
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 21tt, poradna 22. 7., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 21tt, , 30.6. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 17tt, poradna a UTZ 9.7

sabcav
29. čer 2010

jupíííííííííí, je tam 255 😵

l.u.c.i.e
29. čer 2010

Sabcav, obrovská gratulace a teď už jen, aby se miminko ukázalo v bříšku. Kdypak jdeš na UTZ?

sabcav
29. čer 2010

@l.u.c.i.e děkuju moc 🙂 , snad bude vše nadále ok 😔
s utz nevím, sestra mi hlásila krev a dr. mi osobně zavolá na mobil a domluvíme se 😉 . A utz mi dělá pokaždý, i ve čt i včera, i když ještě nemohlo být nic vidět...dutinka bývá vidět většinou tak od 1000 jednotek 😵

l.u.c.i.e
29. čer 2010

Sabcav, tak to máš asi ještě tak 14 dní čas... I tak jsem moc ráda, že se vám to podařilo přirozeně. Je to zázrak. Moooc se opatruj. 😵

vendulak
29. čer 2010

@sabcav Taky moooooc gratuluju 😵 😉.

pantomima
29. čer 2010

@sabcav gratulace!!! 😵

adenka84
29. čer 2010

sabcav gratuluji...

petra177
29. čer 2010

Sabcav - obrovská gratulace, jen tak dál... 🙂

adenka84
29. čer 2010

Koukám, že je tu dnes večer mrtvo....

kyzi
29. čer 2010

Ahojky holky.Jdu vás pozdravit a říct vám že už to mám za sebou a už nám doma v postýlce spinká Davídek.Včera nás pustili domů.Malej se narodil v ůterý 22.6.a vážil 3,20kg a 49cm.Tenhle císařák byl teda děs a hrůza,jsem opravdu ráda že to je zamnou,ale když vidim taho miláčka tak si říkám ,že to za to stálo to vydržet.Holky vy co se snažíte vydržte a hlavně to nevzdávejte ono to vyjde,někomu dřív někomu pozdějš,ale určitě se každá dočká.Ty prckové za to všechno stojí!!!Lucie ty už taky budeš mít malého u sebe,tak ti držím palečky,určitě zase nakouknu.Mějte se papa

adenka84
29. čer 2010

Ahoj kyzi, moc ti gratuluji..přeji vám oběma hodně štěstíčka ahlavně zdarvíčka.

l.u.c.i.e
30. čer 2010

Dobré ránko,

Kyzi, velká gratulace k narození Davídka. Hlavně hodně zdravíčka. Pak někdy přidej fotečku malého, ať ho taky vidíme...
Jojo, na Matýska se už těšíme. 😉

m.evzenie
30. čer 2010

Krásný den holky,
Sabcav, paráda, velká gratulace. 🙂
Kyzi, také gratulace, hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka.Ano na fotečku jsme zvědavý. 😉
Adenko, držím palce, aby bylo hodně vajuch.Dej pak vědět. 🙂
Lucko, jak včerejší poradna?

ilca1
30. čer 2010

ahoj holky všechny zdravím a gratuluju k uspěchum 🙂
mě je od včera nějak divně měla js 🙂 e v noci prujem a bylo mě zle od žaludku ted je mě líp ale mam teplotu 37.7 ☹ může to ublížit miminku?vzala jsem si paralen

l.u.c.i.e
30. čer 2010

Evžen, do poradny jdu dnes na 14 hod.

Ilčo, podle mě je to jen všechno z horka. Uvidíš, že se to bude jen zlepšovat. V těhotenství můžeš paralen. Miminku to neublíží...Když jsem byla nachlazená taky jsem ho brala... Raději dneska ven nevycházej.

m.evzenie
30. čer 2010

Jé, Lucko, promiň já už mám dnes čtvrtek, poněvadž čekáme na víkend tu návštěvu, tak se těším a posouvám si dny
kupředu 😀 . Zrovna v tom horku. Příjemnou poradnu, dej pak vědět.
Ilčo, tak se brzy uzdrav, možná je to z toho horka.

marketa137
30. čer 2010

Ahoj holky, po delší době zdravim. Koukam že je tady docela dost těhulek 🙂 , to je dobře a jen tak dál.

u nás je vše ok, malej je stále hodnej ale kočár pořád nepřijal za svůj tak ho nakonec prodávam. malej v něm byl max 10x 😒

l.u.c.i.e
30. čer 2010

Ahojky holky, jsem zpět z poradny. Vše je při starém. Dle doktora to vypadá, že porodím až příští týden. Žádná aktivita dělohy ani kontrakce... Ale vše může být i jinak. Dostala jsem doporučení do porodnice, abych tam teď chodila na monitory. Akorát se jim nemůžu dovolat... Jinak mám všechno v pořádku.