Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

michamicha
3. lis 2009

ahoj,
tak gambrinuska se ještě neukázala, snad je OK 😔

vendulak
3. lis 2009

Ahojte holky, zae po nějaké době zdravím 😉 . Chtěla jsem se zeptat, když doktor řekl, že co by jsme dál podnikali se uvidí až podle výsledků, tak tenhle cyklus, kdy jdu na tu krev se ještě nic dít nebude...? ☹ Díky 😉 .

michamicha
3. lis 2009

vendul, nevim, ale jestli jdeš teprv na krev, tak počítej že výsledky budou tak za 2 týdny, si tě asi pozvou na UTZ a zkouknou folíky a když budou folíky OK, tak možná nabídnou IUI, ale pokud byste měli jít na IVF, tak počítej spíš až od dalšího cyklu...

kyzi
3. lis 2009

Ahojky.Taky koukám že tu Gambrinuska ještě nebyla a doufám že je v pořádku.
Vendul mi to měli tak že jsme to stihli v jednoum cyklu nabrat krev na HP a pak ten další cyklus jsme začali IVF.
Ale bylo to tim že jsme stihli v tom prvním cyklu i kultivaci,vyšlo nám to ůplně akorád.
Lucie tak tě vítám zpět 😉 .To je dobře že jsi si to s manžou užila.At ultrazvuk dopadne a dej vědět jaká je bublinka 🙂 .

lucinda3
3. lis 2009

Ahoj holky, zdravím vás! Ráda bych se k vám přidala 🙂 Začala jsem na jiné diskusi ohledně IUI a tady bych si taky ráda pokecala, s Plzeňačkama 😎 Trochu vám představím sebe a naše "problémy" 😉 V pátek mi bude 29, máme úžasnýho tříletýho rošťáka, který byl počat přirozeně "pouze" po stimulaci Clostilbegytem 1x1. Před rokem se mi začala nahazovat ms - do léta 2008 jsem kojila - a srovnala se letos v únoru, kdy jsem začala užívat znovu Clostil. Na dávku 1x1 jsem nezabrala, na 2x2 ano, absolvovala jsem s ní 4 cykly a pak přišla cysta, takže jsem měla poslední stimulku v srpnu. Pak jsem začala užívat Gynex a Fytomineral a pít ženský čaj, 24.9. folík 20mm a 1.IUI, neúspěšná, prodloužil se mi cyklus tudíž druhá IUI včera tj. 20dc., folík 21 a sliznice kolem 10. Mužík je teď na služebce, takže dnes už žádné mazli nebude, snad bude stačit ten včerejšek, a zítra se vrátí tak to utvrdíme 😉 Holky držím nám všem moc palce, musíme si věřit a bojova!!

vendulak
3. lis 2009

Holky nás IVF rozhodně ještě nečeká, nemáme spermio tak špatný takže to určitě chceme zkoušet ještě ne tak komplikovanou cestu to asi za 1), za 2) dr říkal, že nejdřív by jsme zapracovali na ovulaci a udělali inseminaci a hlavně asi za 3) my do IVF ještě ani jít nemůžeme protože to je až od 22 let, a já mám 21 do března 🙂 .
A micho folíky by určitě O.K. nebyli bez nějakých prášků (nejspíš Clostilu že) protože já mám "pytlíky s hráškem" - PCO 😒 . Takže sama ovulka nebude a nebylo by ani k čemu dělat inseminaci 😒 . Prostě já bych to viděla tak že buď by mi museli dát nějaké léky hned teď na začátku cyklu, aby se v těle něco stalo, nebo že by to bylo až po výsledcích tedy od začátku dalšího cyklu, ale k tomu bych se asi sama bez vyvolání zase ani nedostala ☹ .
Holky já nedočítala...copak je s Gambrinuskou?
Luci držím palce, aby se miminko povedlo co nejdřív 😉 , já myslím že když byl sexík včera a bude zítra tak to je dobrý... nadějný! 😉 😀

l.u.c.i.e
3. lis 2009

Ahojky holky, z dnešního sona jsem tak trochu rozhozená. Ani jsem nedostala obrázek, i když jsem si o něj řekla. Prý je ještě čas. Doktor Bouše mi řekl, že tam je 1 gestační váček se žloutkovým váčkem, ale echo embrya zatím není patrné. Nevím co to znamená... Jako, že tak mimi je, ale bez srdeční akce, nebo se tam ještě miminko neukázalo?

lucinda3
3. lis 2009

Vendulko dík, Tobě taky moc držím palce! Jseš ještě krásný mládě 😎 Mě upravil ms tenkrát Utrogestan anebo Duphaston, chodila přesně, a pak jsem ho ještě dojídala ze začátku těhu na podporu, tak tím bych asi začala...

marketa137
3. lis 2009

Lucko jen gestační váček. Ale ty jsi málo ne? mě takhle strašili mimoděložnim a pak neprosperujícím těhotenstvim 😒 . včera jsme byli na 3dm fotky mam v albu a budeme mít chlapečka, tak je Viki spokojenej. ten o holčičce nechtěl ani slyšet 😀

lucinda3
3. lis 2009

Lucie taky si myslím že je to ok, jen je ještě brzo na to aby to mohl vidět, budete v pořádku 🙂
Markét Tobě gratulace! Tomík zatím také mluví jen v mužském rodě, budu se dělit s bratříčkem atd. 😀 Můžu se zeptat co jste podstoupili, IUI...?

lucinda3
3. lis 2009

Markét už jsem prohlédla albíčko a vím vše, krásný 😵 😵

l.u.c.i.e
3. lis 2009

Vítám nové holčiny... Musím si vás někdy dočíst... Jsem ostuda.
Market, řekl mi, že mám gestační váček se žlotkovým váčkem a že kdybych začala krvácet, tak mám přijít kdykoliv... Fakt nevím. Doktor Bouše toho nikdy moc nenamluví...

michamicha
3. lis 2009

lucko, hlavně neplaš, bude to v pohodě, podívej se na jak to měla markét, taky jí jen strašili, uvidíš, že na příští kontrole už bude srdíčko 😉

no a k Boušemu, mě minulý týden překvapil, protože byl nějak hodně hovorný 😀 jsme se i zasmáli, protože si tam furt něco brblal pro sebe a pak mi řiká, ať se nelekám, že si jen tak nahlas přemýšlí jakou dávku mi nasadit od začátku 😀 já se s ním setkala poprvý při svojí 1.IUI a to mi moc sympatický nebyl, ale teď chodím zase většinou k němu a je v pohodě 🙂 asi měl tenkrát blbou náladu, tak se holt mračil 😀 u Švábka sem byla jen jednou, když mi nepřišla MS před první stimulací, tak mi se smíchem řekl, ať ještě počkám... no a ta potvora dorazila hned druhý den 😀

lucinda3
3. lis 2009

Já jsem za tu chvilku co tam jsme - od srpna - stačila vystřídat všechny tři 😀 Švábka jsem nejdřív nemusela protože to byl právě on kdo objevil cystu a zarazil IUI..Měl holt tu smůlu 😉 Teď mi naopak IUI dělal právě on a super, pochválil mě že to šlo báječně, že drží palce a vše krásně vysvětlil. Jen mě nepotěšil s tím že mám 3 týdny čekat to mi přijde strašně dlouho?! Zřejmě kvůli tomu že to bylo takhle posunutý, ale myslím že bych za 14dní mohla testit nemyslíte? No a Bouše mi dělal minulou 1.IUI a taky dobrý a Rokytu mám většinou na utz ten mi přijde takový nejcitlivější 🙂

jana8
3. lis 2009

Ahoj holky 🙂 ,
vítam Lucindu3....a zároveň držím palce,ať za pár dní uvidíš // 😉 ....jo a chci se zeptat asi hloupě ale jistota je jistota,chtěla jsem se na to ptát raději taky dokt.,po IVI v ten den může být normálně styk,že? ...hloupá otázka,ale ať něco nezkazíme 😀 .....
Já jsem dneska konečně volala do Natalartu,abych se objednala na krev už dorazila ms 🙂 .....tak tam jdu ve čtvrtek....a když tam budu tak se mám objednat na UTZ a dokt. řekl,že hned by právě dělali IVI...jestli bude vše ok....tak snad jo.. 🙂 ...a 13DC by byla IVI....takže to mi vychází na sobotu 14.11. tak nevím....řekli,že by v ten den dělali UTZ a pak to IVI....je to možné,že bych tam předtím už vůbec nejela až ten den co mi budou dělat IVI?.......
Lucie,vítám tě zas v ČR.....a hlavně nekaz si náladu....mysli na krásné chvíle přežité s manžílkem 😝 ....neboj vše bude v pořádku....odpočívej a nenervuj se.....myslím na Tebe a držím palce ať je mimi v pořádku..... 😉
A kdepak je stále Gambrinuska? 😖 ....doufám,že je ok a jen ji proste zklamal pc......drž se holka zlata 😉
Vendulák,jak si na tom?Už si se taky dočkala ms? Možná dopadnete jak mi ...hned na IVI....držím palce 😉
Koukám,že Tereza se nám asi zapomněla na Hallowenu 😀 ....kdepak je?......

kyzi
3. lis 2009

Lucindo ahoj.Vítám tě tu 😉 .Jestli už by jsi mohla testit za 14 dní ti neporadím 🙂 .Já sama testování odkládala jak se dalo.Ale u mě to bylo tim že jsem posera a bála jsem se výsledku.
Lucie já myslím že je to normální že tam je ted ten váček,já při minulým těhu byla na ultrazvuku taky po 5tt a byl tam váček a za týden a něco tam pak už bylo vidět srdíčko.Kdy jdeš zase na ultrazvuk?Já se pátečního ultrazvuku taky bojím co mi řekne snad už tam bude něco vidět.

jana8
3. lis 2009

tak už jsem objevila i Terezu,že tu byla....och,och...musím rychleji příště číst...než něco napíšu.....ale nenašla jsem jak bylo na party? 🙂 .....jak šlo dlabání dýně .....

jana8
3. lis 2009

Kyzi,
neměj strach.....já vím,že se mi to řekne...já jsem taky vždy ze všeho velký strašpytel 😀 ......ale musíš myslet pozitívne a uvidíš že vše bude v pořádku......držím palce.... 🙂 ......vidím,že v pátek vás tam bude dost ....tak pak budete psát,co nového....držte se holky 😉

lucinda3
3. lis 2009

Jani a Kyzi, děkuji za uvítání! 🙂 Jani prosím Tě co je to IVI?! Jsi myslela IUI nebo?
Kyzi uvidíme jak s testíkem, po první IUI jsem ho taky odkládala až na max, jenže teď se mi prodloužil cyklus kvůli první IUI tak to bude asi tím déle, no je to děs! Ale musíme vydržet 😉 Ty taky vydrž, uvidíš, že bude vše tak jak má, to víš už to začíná, nejdřív se člověk bojí aby se to povedlo, pak se to povede tak aby to bylo v pořádku, aby měl vše co má ten mrňous, pak se narodí a to už se bojíš permanentně! Ne, nechci Tě strašit, neměnila bych za nic na světě, jen si na ten strach musíš pomalu začít zvykat...Vím o čem mluvím...Je to ale samozřejmě vyváženo láskou co Ti pak ten brouček dává, a až Ti jednou řekne mám Tě rád to budeš teprve koukat, já měla slzy v očích 😵 😵 Takže se drž, my všechny!!!

michamicha
3. lis 2009

jak psala Terka, v pátek je v natalu sraz koníkovek 😀

jana8
3. lis 2009

Luci,já jsem moták já to píšu stále tak....nevím proč 😒 .....ale jo,mám na mysli inseminaci...IUI...... 😅

lucinda3
3. lis 2009

Jé Kyzi teď si tak trochu pročítám stránky zpět a vidím že už máš malou a já Ti tu píšu o strachu o děti 😨 Nemáš to v pasu to mě zmátlo... 😅

lucinda3
3. lis 2009

Jani jasan já v těch názvech furt tápu, připouštím si zatím jen IUI, další názvosloví vědět nechci a doufám, že to ani nebudu potřebovat! 😎
Mějte se fajn, jedu pro malého do školky, zítra zase papa!

jana8
3. lis 2009

Luci,já se v tom taky nevyznám a doufám,že ani moc nebudu 😉 ....takže mám v tom chaos co je co a jak se to pořádně píše..... 🙂 ....tak si uži nádherný den.....pa

jana8
3. lis 2009

Micha,jak si vlastně na tom ty? Vím,že si pícháš injekce....to před IUI?....nebo co tě teď čeká?.... 😒

michamicha
3. lis 2009

jani, jj čeká mě další IUI, v pátek jdu na UTZ, tak jsem strašně zvědavá co mi dr. řekne 😉
jinak dneska jsem píchla 4 injekci a musim říct, že cítim takový zvláštní tlak u pravého vaječníku, tak se tam asi tvoří nějaký ten folíček, ale na druhou stranu si řikám, že to je nějak brzo 5dc 😅 se zkusim poptat v jiných diskuzích jestli je možný, aby byl nějaký větší folík už takhle brzo...

jana8
3. lis 2009

Micha,můžu se zeptat,proč si vlastně pícháš injekce...na jakém základu ti je dali?...protože mně dokt. jen řekl,že si mám na zač. cyklu jít na krev....to jdu ve čtvrtek ....a když tam budu tak se mám objednat na 13DC na UTZ a hned když by bylo vše ok...tak by udělali IUI.....tak jsem zvědavá,kdy mě objednají...protože ten 13DC vychází na sobotu 14.11....tak je možné,že by mě objednali už na 13.?a kdyby je vše ok,tak by mi to udělali?...
já injekce moc dohromady nejde.....tak vás holky obdivuji jak si to pícháte sami...to mě by někdo musel píchat ale nevím kdo 😖 .....ale zatím mi nic takové nehrozí,tak uvidíme.... 😉

michamicha
3. lis 2009

jani, já nemám ovulaci, takže jsem nejdřív brala od května 09 clostilbegyt, který mi zabral až v druhém cyklu braní, jenže ten potlačuje růst děložní sliznice, takže moje první IUI skončila pozitivním testíkem, ale nejspíš kvůli nízké sliznici se mimi neudrželo a došla mi MS za pár dní ☹ takže jsem ještě pak 2 cykly brala clostilbegyt, ale bez IUI a snažili jsme se doma a nezadařilo se... po konzultaci s dr. jsme se dohodli, že zkusíme na vyvolání ovulace ty injekce, prý jsou lepší a nepotlačují růst té sliznice, takže uvidím v pátek jak moje vaječníky reagujou na ten puregon 😉

michamicha
3. lis 2009

jo a IUI i IVF dělají také o víkendu, já měla jít na UTZ v sobotu, jenže to bych si musela složitě vyměňovat směnu v práci, tak jsem se nakonec domluvila na UTZ už v pátek, protože mám celý den volno před tím pracovním víkendem 😉

jana8
3. lis 2009

micha,tak to jsem netušila,to mě mrzí 😢 .....tak doufám,že se teď zadarí 😉 ...a když jdeš na ten UTZ v pátek,tak by ti mohli hned dělat IUI ne?.....já vlastně ani nevím jestli mám ovulku..... ☹ ....jen řekl že zkusíme to IUI tak uvidíme.. 😉