Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

ilca1
8. únor 2010

Holky to mě ani neřekli jak mam folíky velký, možná je to dobře akorát bych se stresovala že jsou třeba malí 🙂
Lucko a jak to je vlastně potom? Musim být nějak v klidu a ležet nebo ne?

lucinda3
8. únor 2010

Zdravím vás kočky po víkendu!
Jak se máte, co nového? Musím vás dočíst 😉 Jsem dnes doma s malým, mají zavřenou školku, jsou na týden na školce v přírodě a prňďata co přišla v září - tj. i náš malej - ještě nejedou tudíž mají 1. neofiko prázdniny 😀
Pantomima, Jami8, Terka, Jedna atd. kuju za gratulace 😵
Holky jdu se váš těhu zkušených z Natu zeptat co mám zítra na krevním těhu testu očekávat, jen odběr anebo budu mluvit i s MUDr., popřípadě už utz? Dík za radu!

l.u.c.i.e
8. únor 2010

Ilčo, v den odběru budeš muset ležet, protože tě bude bolet trochu břicho. Budeš mít povoleno brát i léky na bolest. Pak následují den, dva by bylo dobré, kdybys odpočívala a hodně pila tekutiny. Vše ti ale při propuštění řekne sám doktor a budeš to mít i napsané ve zprávě. Neboj se... Mimochodem ty velikosti folikul bys měla mít napsané ve zprávě, co ti doktor pokaždé tiskne. Tak jsem to měla aspoň já. Mrkni se.

lucinda3
8. únor 2010

A taky samozřejmě kdy budou výsledky krve? 😨

ilca1
8. únor 2010

Luci já snad chodim úplně jinam než ty 😀 nedostávám žádný brožurky a ještě jsem nikdy nedostala ano žádnou zprávu domů 😀 fakt ne, a to chodím i Boušemu i k Rokytovi.Tak to já budu "PO" hajat,v neděli je Valentýn tak mě chtěl manžel pozvat na oběd ale radši budu v klidu hajat 😉 A ještě něco , mam gelové nehtíky jen francii ale četla jsem že při narkoze nesmim mít ani nalakované nehty, myslíze, že si je musim nechat odstranit? ☹

l.u.c.i.e
8. únor 2010

Lucindo, zítra ráno ti sestřička nabere krev, zeptá se, jestli si měla pozitivní test a řekne ti v kolik hodin si máš přijít pro výsledek. Většinou je to kolem 12 hod, kdy ti doktor sdělí hodnotu hcg + ti napíše léky na potporu těhotenství. No a za 14 dní se ti pozve na první ultrazvuk.

lucinda3
8. únor 2010

Luci ahoj a díky za info!! A utz až za 14 dní? Jéé to mi přijde hrooozně dlouhá doba ☹ 😀 Vždyt srdíčko by mělo být vidět už v 6 nebo 7tt...
A prosím Tě ještě, kdy Tě předají Tvému gynekologovi? Chodím k Mejcharovi a už se na něj moooc těším 🙂
Ilčo držím moooooc palečky!!

l.u.c.i.e
8. únor 2010

Předali mě hned, když viděli srdíčko. Teď bys měla být ve 4tt, ne? Takže srdíčko je opravdu vidět 6-7tt. U mě srdíčko bylo vidět až v tom 7tt.

lucinda3
8. únor 2010

No ms byla 2.1. takže počítám že začátek 6tt?

gambrinuska
8. únor 2010

ilco neboj, já jsem taky od nich zatim žádnou zprávu nedostala ☹ ale brožurku mam 😉
další od Mejchara Lucindo, to je fajn já jdu taky v pondělí k němu, ale poprvé 😉
Jani jak jsi dneska dopadla? Držela jsem palce 😉

lucinda3
8. únor 2010

Ahoj Gambrinusko, jojo je skvělej, doporučila mi ho kamarádka, a jsem u něj od r. 2008 🙂 Tak ať se Ti tam líbí!!
Jojo Jani, jakpa? 😉

lucinda3
8. únor 2010

Holky prozatím budu muset končit, opatrujte se a na zítra mi držte palce 😵
Já na vás taky myslím, papa!

l.u.c.i.e
8. únor 2010

Ilčo, tak to teď asi chodí jinak. Přece jenom jsem tam byla na podzim... Od té doby se to mohlo změnit. Když jsem šla pod narkozu, tak jsem měla taky francii. Chtějí vidět na nehtech jen lůžko. Ale ta narkoza bude velni krátká - 10 minutová, neboj.

Luci, třeba už půjdeš i na UTZ, pokud jsi začátek 6 tt.

jana8
8. únor 2010

Ahojky holky 🙂
Tak to Vám řeknu,že už jsem měla zase stresy o víkendu .....v sobotu po vane jsem začala špinit...ale fuj,taká hnedá a kousky - pardon,že to píšu....a to jsem si říkala,že na průchodnosti jsem byla ve středu a to se mi zdálo,že mám opožděné reakce z toho....no a v neděli jsem to měla přes den taky a večer zas silnejší,tak už jsem to vzdávala , když mě dnes čekal ten utz....a to jsem šla v neděli na noční,tak to bylo sledování v noci 😕 ....nakonec ráno to bylo dobrý,tak jsme vyrazili když jsem přijela z práce do Natu......a tam další šok....Rokyta mi říkal,že mi právě prasknul folikul,jestli jsem něco necítila a já,že ne......to jsem se divila dnes jsem 12DC a prasknul sám,tak udělali IUI a to bez Pregnylu-když už prasknul.....o 10.45hod mi to dělali,teď trochu špiním,co vím,že je normální.....tak holky držte palce 😉 ......jen se mi nechce do práce....když jsme přijeli,tak jsem už o 12hod spala jen jsem se každou chvíli budila,tak snad to v práci bude rýchle.....i když situace v práci je teď děs...mám jít na kobereček za co nemůžu....tak se budu muset obhajovat....včera jsem se nad tím rozčilovala celou šichtu,tak teď už na to nebudu tak myslet....žádné rozčilování .....musím být v klidu ať se tam mimi uhnízdí 😵
Och holky,pardon zas jsem se tu rozepsala..... 😝

jana8
8. únor 2010

Lucindo,držím palce ať jsou výsledky krve v pořádku.....a teď jen odpočívej a uživej si ty začátky 😅 .....jo,a já taky pila ten kontryhel,tak jsem se ptala dokt. na sliznici jestli měla těch 8mm a on říkal,že asi 12mm 🙂 ....ale to už mi říkal po utz.....napadlo mě to až pak.....a taky mám utroš,i když jsem si musela o něj říct,protože dokt. říkal,že když to bylo v normálním cyklu,tak mám v těle dost hormonu ale že mi ho dá,tak super,tak od zítra začnu zavádět 😉
Gambrinusko,neházej flintu do žita .....uvidíš ve středu,držím palce ať folíky rostou jak divé 🙂 ....já taky nedostala žádnou brožurku a zprávu dostávám až po IUI.....tak neboj zprávu dostaneš po IUI..... 😉
Ilčo,držím palce ať odběr máš rychle za sebou a v sobotu už budeš mít mimi u sebe v teploučku 🙂
Terko,tobě se to už taky blíží,tak držím palce ať jdeš rychle pro mrazáčky.....olympiáda už je taky za dveřmi 😉
Adenko,a jakpak se máš ty? Už si dali na čas a máte výsledky? Když dorazí,tak pak už jedeš do Natu,že? Kdy ti to vychází?

m.evzenie
8. únor 2010

Ahojky holky,
Jani, tak moc, moc držím palce, aby se zadařilo a brzičko jsi hlásila // čárky. 😅 Hlavně se nerozčiluj a nenervuj v
práci, pusť to z hlavy, buď v klídku. Kde vůbec pracuješ? Ty šichty jsou asi blbý, když si zvykneš v noci nespat,
tak zas máš jinou nebo děláš stále noční?
Lucindo, zítra, ať máš výsledky krve ok, myslím na Tebe. 🙂
Ilčo, držím pěsti na odběr, sice hlásí mrazy, ale ty pak musíš mimi řádně zahřívat..... 😉
Gambrinusko, určitě ve středu budou folíky mít tu správnou velikost, moc Ti to přeju.... a pak hurá do IUI.

jana8
8. únor 2010

Evžženie, moc ti děkuji.....už se snažím být v klidu....dělám ve fabrice kde vyrábějí obložení do aut do kufrov....takže je to docela honička když je co dělat....i když bych ráda dělala jinde ale co člověk nadělá někde dělat musí a penízky potřebuje.....máme týden noční,pak odpolední,pak ranní....takže se to po týdnu střídá....noční mi nějak zvlášť nevadí.....jen uvidím,co dneska,když jsem po noční šla spát až o 12hod....a pak jsem byla asi 3-krát vzhůru mezi tím a pak mě už o 18hod vzbudil telefon,tak jsem možná spala tak 4,5h nejvíc 5hodin 😖 .....a jak se cítiš ty?Teď čekáš na výsledky,že?

jedna11
8. únor 2010

Ahoj holky,
Jano8, držím palce at se to povede. Já mám kamarádku, které otěhotněla po zákroku co si měla ty a to normálně doma, takže po IUI určitě máš ještě větší šance. Opravdu věřím, že ted se vám povede. Já na to mám jít po 2 nepovedených IUI. ted v pátek mám jít na utz, tak uvidíme kdy mi IUI udělají. jsem z toho nervní jak sánky v lete. Holky, mam v patek prijit uz s manzou, to jako kdyz to nebude jeste uplne ok, tak nas poslou dom a zase s manzou nakluseme o 2, 3dny dele? chapu to spravne? a tedy kdyz rikate , ze se tam jede i o vikendu, tak treba se to dela i v nedeli?

jana8
8. únor 2010

Jedna, děkuji Ti.....taky už věřím tomu,že to teď vyjde....ráno,když přijedu z práce tak se ještě vrhnu na svou drahou polovičku 😀 ....ať to pojistíme......a áno chápeš to správně,když by ještě nebyl dostatečne velký folikul tak by si tě zavolali třeba za 2dni.....podle mého názoru,že kdyby ti to vyjde na neděli,tak by to dělali asi i v neděli.....držím palce ať folíky rostou 😉 ....a taky jsem řešila otázku,jestli má jít přítel se mnou a nakonec jsem byla ráda když tam byl,když to hned dělali.....tak já bych tebou ho taky vzala sebou 😉 a máš teď hormony? nebo v klasickým cyklu?

jedna11
8. únor 2010

Jano8, v klasickem cyklu. Hormony nemam. tak nejak s folikama problem nemam. byla jsem x u sveho gyndare pred ovu na utz. a vzdy to bylo perfktne propravene. jeho slova. a dycky to ale nevyslo, tak spis si myslim, jeslti u mne nebude problem v te pruchodnosti. no, ale Rokyta navrhl 2 IUI , pak to co si mela ted ty a pak , ze se uvidi. Tak nejak sazim na tenhle vajecnik, protoze z toho se nam povedl malej. Ale tak nejak tomu moc neverim, ze se povede. Nevim takovej vnitrni pocit, asi znate vsichni.
Tobe preju, aby to vyslo a ten tvuj pocit byl opravdu zpravnej, jako tady psala Lucinda a nakonec to dopadlo dobre. J

m.evzenie
9. únor 2010

Dobré zasněžené ráno holky
Jani, teď čekám na výsledky z genetiky....každý den užívám hormony, tak snad to rychle uteče, aby se opět
něco dělo.To je dobře, že se cítíš dobře, hlavně odpočívej a opatruj se. 🙂
Lucindo, jak ty?Co výsledky z krve?Určitě výborné zprávy 😅
Já zítra jedu na imunologii, tak snad tam nebudeme dlouho čekat. Holky to berou jenom krev?

ilca1
9. únor 2010

Ahoj holky děkuji za držení palečků, už aby jsem měla embrýsky v bříšku 🙂
Jani teď mysli na mimi ať se mu u tebe líbí a chytne se a na koberečku mysli na něco jiného než ti bude šéf říkat 😉
Tak jsem včera četla na netu, že je prokázané že větší uspěšnost na otěhotnění je , když těsně před ovulací má partner každý den erekci nejlépe 7 dní před každý den ,že je spermií sice menší pčet ,ale jsou kvalitnější a lépe se hýbou 😉 Tak nevím, když mi máme mít 3 denní abstinenci aby nám ty potvůrky zatím nezlenivěli 😀 Na posledním spermio měl spermií dvakrát tolik než je běžné,ale pomalé, pořád běhali do kola místo vpřed 😀

lucinda3
9. únor 2010

Dobré ránko!
Jani8 no supéééééééééér zprávy, mooooc držím palečky, vyjde to, věři mi 😉 To jsou zvraty co, nevíš co se děje v jednu chvíli, a pak paráda folík na IUI a je to 😀
Evženko ahoj, na krvičce jsem byla ráno, výsledky ve 13h, jsem nervní jako prvnička 😅
Jedna držím palečky!!
Ilčo myslíme na Tebe a držíme palečky!!
Ostatní kočky ahoj!

l.u.c.i.e
9. únor 2010

Ahojky holky,

Jani8, to je úžasné. Moc ti držím palečky, aby to vyšlo. Hlavně se opatruj a nestresuj se. Práce za to nestojí. 🙂

Lucindo, pak dej vědět hladinu hcg. 🙂

Já běžím na genetiku, tak snad II. sreaning dopadl dobře a nepůjdu na amnio. Držte palce. Zatím pa

lucinda3
9. únor 2010

Luci držím moooc palečky, ať je vše jak má!! 😵 😉

lucinda3
9. únor 2010

Tak poslušně hlásím hladina hcg 1 116 anebo 1 216 😵 Sestřičce bylo špatně rozumět, ale hlavní je výsledek!! 😵
V úterý 16.2. jdu na první utz, obrovská radost i nervíky 😅 😵

cechovahanka
9. únor 2010

Ahoj Holky, dlouho jsem tu nebyla, tak Vás postupně dočítám. Já byla včera na měření folíku u Rokyty a měl jen 14 mm. Takže jdu ve čtvrtek znova a to už by se měla udělat IUI. Jen doufám, že mi vajíčko den předtím nepraskne, jako to bylo minulý měsíc, kdy mi prasklo v noci a dopoledne další den mi udělali inseminaci. Nejdete taky někdo do natalartu ráno ve čtvrtek? Mějte se hezky. papa

gambrinuska
9. únor 2010

ahojky holky, tak se to tu dneska hejbe 😉
cech, já jdu už ve středu
Lucindo, ty brdo to je krásně vysoké HCG 😀 gratulace, prskni sem náký těhu bacil 😅
Ilčo pěkně to u tebe předehřej at se u tebe zavrtaj 😉
Evži tak snad ty výsledky budou rychle, hlavně aby něco vyřešili
Jani tak to je super že už to máš za sebou 😵 já uvidim co zítra řeknou
Jinak samo ostatním držim palce a at se nám ten //bacil šíří 😀

jana8
9. únor 2010

Zdravím Vás všechny 🙂
Jedna,držím palce,ať tě IUI příjemně překvapí v podobě // 😉
Evženie,myslím na tebe a neboj ono se to provalí a pak se to hned povede.....držím moc palečky....i na zítra 😉
Ilčo už se ti to krátí .....zítra máš odběr,tak držím ať folíky jsou jak mají být a ty to máš rychle za sebou a hlavně úspešne 🙂
Lucko,jak si dopadla u dokt. ? Myslím na Tebe a věřím tomu že je všechno v pořádku. 😵
Lucindo, to je paráda , jen tak dále 🙂 a neboj v úterý bude na utz vše v pořádku a ty si ho uži.....vždyť je ten úplně první 😅
Cechovanko,držím palce ať foliky vyrostou aspon na 19mm 😉 a můžu se zeptat proč se bojíš aby vajíčko neprasklo?.....vždyť i tak ti dělají IUI....
A co se týče mně .....tak mám trochu strach, v noci v práci jsem krvácela...trochu ale krvácela......ráno to přestalo a pak zase.....tak doufám,že už žádná krev se neobjeví.....teď se snažím jen odpočívat dokud nepojedu do práce.....

jana8
9. únor 2010

Gambrinusko,držím palce ať folíky vyrostli a mrkají na tebe z monitoru 😅 a budeš mít IUI za sebou......ať čekáme společně 😉