Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

lucinda3
9. bře 2010

Luci ahoooj! Si piš že Ti to v tabulce sekne 😵 Proč myslíš že dostaneš tu žádanku na cukr? Taky se těším do poradny, Ty jí máš 2 dny po mě vidíš kdyby nebyla tabulka tak bych to teď nevěděla 😀
Gambrinusko jestli jsi po clostíku taky mimo tak je to určitě na dobré cestě 😉 Já byla taky 😀
Tobě i Jedné11 držím palce na IUI!!!
Jani8 půjde do Natu myslím až odpol, tak ať se tam dobře domluvíte!!
Ilčo, Roby jak vy a slezina v Natu? 😵

pantomima
9. bře 2010

Lucie- od IUI třetí týden 😉 , švábek říkal, že HCG tipuje na 1500-2000, tak jsem zvědavá

l.u.c.i.e
9. bře 2010

Lucindo, myslím si to. Kamarádka, která chodí ke stejnýmu gyndaři jako já, tak taky dostala žádanku na cukr kolem 26tt. Prý je to povinné. Nevím, uvidím.

Pantomima, tak to už bude vysoké hcg.

Vlastně, dneska je taky Roby v Natu. Úplně jsem na ní zapomněla.

Terko, jak je? Odpočíváš poctivě?

pantomima
9. bře 2010

jj, kontrola cukru je povinná, už nevim, v kterým týdnu, ale patří to do těhotenskýho screeningu

lucinda3
9. bře 2010

Luci a Ty myslíš ten cukrovkový test - toleranční glukozový? Ten jsem absolvovala s malým 2x, pokaždý negativní, protože měli podezření jak byl malej velkej 😉 Zato nemohl cukr ale maminka s tatínkem = obříci 😀

l.u.c.i.e
9. bře 2010

Lucindo, přesně ten myslím. Prý se mám připravit na velmi sladký humus. Tak snad to nevyzvracím... Snad už mě nic jiného nebude čekat. Nebo je pak ještě nějaké povinné vyšetření?

pantomima
9. bře 2010

nabere se krev, vypije se ten sladkej humus (roztok glukozy) a za hodinu a za dvě se zase nabere krev,podle hodnot cukru v krvi se pak stanoví, jestli je cukrovka nebo ne

lucinda3
9. bře 2010

Luci jojo, glukóza ve své nejkrajší podobě 😉 Já na něm byla v 17tt a ve 37 tt, víc mi vadil ten první protože to jsem byla těsně po návalech zvracení a hladu, takže jsem to vysosla a pak jsem v jednu chvíli měla takový hlad že bych si ten kelímek dala ještě jednou 😀 Smělo se jen pít čistou vodu, krvička se bere před a po, no dala jsem to Ty to taky dáš neboj, není to tak strašné 😉
A jiná vyšetření, zjišťovala sis to plicní, EKG a zubaře nebo jak jsme se o tom bavili? Koukám na starou těhu průkajdu, mám tu ještě kultivace a toť vše 😎

l.u.c.i.e
9. bře 2010

Holky, tak to se mám na co těšit 🙂
Jojo, zjišťovala. Gyndař mi říkal, že když jsem byla u obvodní, tak ta vystavuje žádanky na plicní a EKG pokud se jí něco nelíbí. Když mě neposlala, tak předpokládá, že jsem v pořádku. Ale že mě stejně asi před porodem pošle na EKG, kdybych náhodou rodila císařákem. No a zubní opravdu nepotřebuje. Stejně když jsem u zubařky byla, tak mi do průkajdy razítko dala.
Kultivace se dělá asi až ke konci těhu, ne? No jo, jsem zvědavá, co?

lucinda3
9. bře 2010

Já jsem poprvé taky byla zvědavá, a mám pocit že podruhé to nebude lepší 😉 😀
Ptej se, moc ráda Ti odpovím budu-li vědět 😉 Kultivaci tu mám 26. června a rodila jsem v září, přišli mi na streptokoka tak už ani pak výtěry nepotřebovali a měla jsem při porodu atd do žíly.
A ještě k těm vyšetřením, mě na ně posílala automaticky i když jsem byla v pořádku, tak jsem to sbírala jako bodíky, do každé kolonky jedno razítko 😀 K mojí průkajdě, na obalu mám těhulku - je to obal od vitamínu firmy VitalHarmony vitamíny Gravital, a fakt se mi líbí jak byla přehledná, tak jsem zvědavá jak bude vypadat ta druhá 😉

l.u.c.i.e
9. bře 2010

Já mám na obalu průkazky napsáno kojení není antïkoncepce 🙂
Jinak už mám taky spoustu razítek a hlavně těch papírů od všech vyšetření... Proto si říkám, že už by to mohlo končit. Jinak nevím kam by to razítkovali a navíc kam bych dávala ty papíry 🙂 Už teď je těhu průkazka tlustá... 🙂

pantomima
9. bře 2010

holky, teď frčím do práce, ale zítra těhu průkajdu najdu a taky popíšu, co všechno jsem před tím absolvovala 😀

lucinda3
9. bře 2010

Luci tak to musí být taky pěkná průkajda 😉
Neboj, už toho tolik nebude, a místo na dobré zprávy se ještě nějaké najde 🙂
Pant ať Ti to v práci utíká, až budeš vědět písni hcg 😉 A na tu průkajdu se taky těšíme!
Já holky pádím ale z práce, beru si náhradní volno a vyzvednu malýho poo 😵
Zatím pa a krásný slunečný den!!
PS: Těším se na dobré zprávičky od Ilči a Roby!!

ilca1
9. bře 2010

Ahoj holky jsem doma 🙂 tak jsem byla u Rokyty udělal mě ultrazvuk tak ještě než jsem si lehla jsem nahlásila že se bojim 😀 tak hned jak uviděl váček tak hlásil 😀 je tam váček i se žloutkem a i byla vidět už pulzující tepna 😵 😵 😵 ale ne ještě moc jasně. To jsem ani nečekala , říkal že dneska čeká jen ten váček a ono tam bylo všchno 😵 😵 😵 já mam takovou radost 😵 tak jsem si hned vzala fotečku a příští čtvrek ještě musim na jeden ult. aby to srdíčko bylo vidět pořádně. Jsem podle IVF 5 plus 6 tak mě to napsal do papírů.Akorát mě zase není špatně už druhý den, není to divný?

katka82
9. bře 2010

Ahoj holky 🙂 omlouvám se že vám sem vpadám,ale psala mi Terinka 😔 a bohužel nesu ne moc dobré zprávy 😒 dneska začala strašně krvácet a šlo ven i spoustu sraženin 😢 na UTZ jasné těhu není.Má si jít lejnout do špitálu s tím že jí třeba dnes nebo zítra naberou krev a podle toho se bude pokračovat ☹ nefungeuje jim doma net a tak ani nemůže na koníka 😖

roby
9. bře 2010

Ahoj holky,
ježíš Terinko, co to tady vidím, to snad ne??? Drž se holka!

Pantomima no to je super, žes už viděla takhle všechno 🙂

Ilco, gratuluju, super 🙂

Já už jsem taky doma, máme v dělozegestační váček 8mm 🙂 , zatím bez echa embrya 😒 , příští pátek jdu na další kontrolu, tak doufám, že už tam bude i ta bublinka.

ilca1
9. bře 2010

Jééééé ☹ terezko myslíme na tebe ☹
Roby co jsi měla na sobě? Já tam byla v 8. 10 a odcházela jsem před 9 hodinou. Měla jsem černý kalhoty a modrej svert

m.evzenie
9. bře 2010

Ahoj holky,
Terko, co to čtu, moc na Tebe myslím a držím všechny palce, aby bylo vše v pořádku, i když to nevypadá ☹
Pantomima, tak to je super vidět tečku mimíska, ať ti to v práci rychle uteče.Pak písni hcg, určitě bude vysoké.
Ilčo, Roby, tak samé pozitivní zprávy, jen hezky odpočívejte a opatrujte se.
Jani, tak jak jste se domluvili v Nat?
Lucie, Lucindo,Gambrinusko,Janinam,Jedna a všechny ostatní vás zdravím.

gambrinuska
9. bře 2010

ahojky holky, pant a i roby, úžasné zprávy, tak tpo je super 😉 😀 budu dýchat z plnných plic abych ten bacilchytla pořádně 😉 . To je krásný, ale toho čekání, nsad se to kvuli mimi vyplatí, určo 😵
Ilčo, jak ti bylo blbě po Clopstíku a jak jsi měla vajuchy?
Terezko, myslin na tebe a držim pěsti 😔

roby
9. bře 2010

Ilco, to jsme se zřejmě minuly, protože já odcházela asi v 8:05, jela jsem vlakem, a protože venku byla taková zima, tak jsem šla do Natu dřív a oni mě i dřív vzali. Ale mám takový pocit, že jsem se tam viděla s Pantomimou, když jí ráno nabírali krev 🙂

Holky, od kdy má být vidět i ten žloutkový váček?

l.u.c.i.e
9. bře 2010

Katko, děkujeme za zprávu od Terezky. Vyřiď jí od nás, že na ní mooooooc myslíme a držíme jí všechny palečky, aby to dopadlo dobře. Podpoř jí za nás, prosím. Vytrpěla si toho už dost. Ale jestli má mít zase neprosperující mimi, tak přírodě neporučíme. ☹ Je mi smutno. 😢

Ilčo, vidíš, strachovala jses zbytečně. Jsem ráda, že bublinka už má i srdíčko. Budeme se těšit na fotečku. 😉

Roby, i tobě gratuluju k 8mm gestačnímu váčku a snad i brzo se srdíčkem 🙂 Kdy má být vidět žloutkový váček nevím. Já jsem měla gestační váček, se žloutkovým váčkem bez echa. A 3 dny na to už jsem měla i srdeční aktivitu. To jsem byla v 6tt. Ty jsi teprve v 5tt, tak máš asi ještě čas. neboj se, určitě je všechno v pořádku.

douda
9. bře 2010

ahojky tak unás ze pro zatím vše dobré obrátilo a odběr vajíček bude pátek 🙂

ilca1
9. bře 2010

roby já zítra budu 6 týden a Rokyta ho u mě ještě nečekal tak nevím od kdy má být.
gambrinusko já clostík nebrala ,měla jsem IVF a 8 vajíček z toho do transferu zůstali jen 2 jedno 8b a druhý 6b tak předpokládám že mě v bříšku roste to 8 buněčný 😵
Holky mě je tak líto Terky, ta holka má fakt smůlu ☹ ale třeba to ještě nějak zachrání
Roby a jak je tobě, je ti špatně od žaludku, máš nevolnosti?
Lucinko a holky děkuju za gratulace a taky gratuluju roby a pantomimě

pantomima
9. bře 2010

Ahojky holky!
HCG 1825 😵 😵 😵

ráno jsem na sobě měla bílo mikinu a modrý rifle, tak s kým že jsem se to tam viděla???

Terko- holka drž se, moc na tebe myslím 😔

Ilca- gratulace!!!!

ilca1
9. bře 2010

Pantomimo krásné HCG 🙂 užívej si to 🙂 a děkuju
dneska mě napsali neschopenku musím jí mít i na pracák a vycházky od 8 do 20 hodin 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
9. bře 2010

Pantomima, opravdu krásné hcg 🙂

Ilčo, neschopenku máš předpokládám z Natu, že? Máš stejné vycházky jako já 🙂

ilca1
9. bře 2010

jojo Luci z Natalu 🙂 to jsou krásný vycházky,škoda že ještě k tomu nebudu brát nějakou krásnou nemocenskou 😀
jinak vím že se to nemá, ale koukala jsem na kočárky 😅 a já mám vybráno 😅 tak snad bude mimi v pořádku aby jsem mu ho mohla na konci koupit 😵 😵 😵

katka82
9. bře 2010

Holky mam další zprávu od Terinky 😵 😉 psala že:HCG zatím v pořádku,takže dnes zákrok nebude.Na UTZ není nic.Z postele smí jen na wc.Další krev zítra nebo pozítří.To jsou nervy.Snad to bude mít dobrý konec.

jana8
9. bře 2010

Ahojky
Katko,si zlatá,že nám dáváš zprávy od Terky,myslím na ni a držím jí palce,musí být statečná a věřit,že vše bude v pořádku.Jen ať hezky leží a odpočívá.Pozdravuj ji od nás.
Napíšu,později jak jsme dopadli v Natu,teď upřimně nemám náladu ..................... ☹

ilca1
9. bře 2010

Káťo děkujeme, to jsou dobré zprávy 🙂 třeba se to opravdu zachrání a bude to v pořádku. já ve druhém těhotenství taky hodně krvácela úplně ze mě tekla krev do záchoda a HCG rostlo 🙂 .když bylo přes 1000 tak se objevil mimís a za pár dní i srdíčko 🙂 ale mě to bohužel skončilo v 10 týdnu a neví proč.Ale já mam špatnou krev. Terezku moc pzdravuj ať se oba drží a za chvilku jsou v pořádku doma 🙂
jani8 co pak že nemáš náladu? Něco špatného? Snad ne 😕