Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

pantomima
24. čer 2010

@sabcav gratuluju a dřžím palce, ať to vyjde!!!

sabcav
24. čer 2010

@pantomima děkuju, já tomu nemůžu uvěřit 🙂 , no radši se zatím moc neraduju...až jestli to bude sílit 😔 a co uvidíme na utz u dr. 😉 . Jsem teprve 27.dc, zítra mám termín ms, ale fakt je tam, taková pidi, ale je.. 🙂. Lepší je to vidět v albíčku, tam jsou ty fotky a rozlišení větší 😉

vendulak
24. čer 2010

Jéééééé sabcav moc gratuluju!!!! 😵 😉 A držím palce ať krásně sílííí 😉.

l.u.c.i.e
24. čer 2010

Ahojky holky,

jdu se na vás mrknout a zjistit co je nového 🙂

Adenko, celá ještě jsem. Jen jsem dneska dlouho spinkala. Malej v noci řádil v bříšku a nenechal mě spát. Když manžel odešel do práce, tak jsem to zalomila. No a před chvíli jsem dovařila a ještě musím pověsit prádlo.

Sabcav, co to vidím, že by? To je báječné. Polehoučku gratuluju. Ducha tam opravdu máš. Moooc držím palečky, aby čárečka jen sílila...

jedna11
24. čer 2010

Gratuluju Sebcav, to je krasa. taky bych si prala tohle najit na testu.

Petro, drzim palce na zitra OPU. A mas tedy opravdu velkou urodu. A jak se vubec citis, pri takovy urode? mas nafoukle bricho? boli te?A cim vlastne stimulujes? nebo si stimulovala.

Holky, co ted stimulujete, co si tedy nechate dat? Prodlouzenou kultivaci, AH, atd.? porad se nemuzu rozhodnout do ceho jit?

Lucko, a co ty? jak se citis? Uz jsi trosku nervozni nebo se tesis az budes mit malyho u sebe?

Jinak ja jdu v sobotu na prvni utz. tak uvidime jak rostou, jestli neco roste 😕

gambrinuska
24. čer 2010

Ahojky holky seb ;-gratulka at je vše v počřádku 😀 😀 😀
Peto taky držim palce na zítra aspon podáš info, mě to čeká za pár dní 😕
Jedno jsem rozhodnutý-připúlácíme vše co jde když už tak už-PK i AH pokud bude dost embrýsků 🤐 😔

l.u.c.i.e
24. čer 2010

Jedna, cítím se dobře. Musím to zaklepat. Jen to dnešní spaní nebylo nic moc. Ale to už k tomu patří 🙂 Nervozní zatím nejsem. Jen se trochu obávám, co mě bude čekat. Ale to je asi normální. Ještě mi zbývá 10 dní... Na Matýska se všichni těšíme.
Uvidíš, že folíci porostou. Pak dej vědět.

Zítra má Petra odběr. Moooc ti držím palečky, abys měla hodně kvalitních vajíček a co nejvíce se jich oplodnilo.

petra177
24. čer 2010

Ahoj holky🙂

tak zítra je den D!! 🙂 Děkuju za držení palců, mám strach, abych jim tam po narkóze neplácala nesmysly 😀
Úrodičku mám pěknou, snad se nějaké umoudří a nechá se oplodnit.

Jedna - stimulovala jsem 9 dní puregonem 200j denně a včera na závěr dvě injekce ovitrelle, ty kupodivu nebolely 😉 Jinak se cítím dobře, akorát jsem nafouklá, sem tam píchne v břiše a jinak nic.Pohoda.

Gamb, vědět dám určitě, jen nevím, kdy, nikdy jsem neměla narkózu. Manža mě tam jen odveze a pofrčí domů a pak mě jen vyzvedne. To jsem teda zvědavá, jak trefím na sál, budou mě muset vést za ručičku 🙂 Tebe to čeká v neděli?Budu držet pěsti.

Adenko- děkuju a držím palce ať pěkně narostou folíci.

Holky ani nevěřím, že už je to tu zítra nějak mi to nedochází 😅 Ještě jsem se chtěla zeptat je u postele nějaký stoleček?Na mobil, na čočky?Nebo mám být slepejš už z domova?Mám si vzít něco ke čtení?

petra177
24. čer 2010

Sabcav, tak to je parádička. Gratuluju, určitě bude pěkně sílit. Doufám, žes nám snažilkám neseš štěstí 😀

l.u.c.i.e
24. čer 2010

Petruš, na sál tě odvede doktor se sestřičkou a na pokoj tě povezou na posteli... U postele máš stoleček se zamykatelnou zásuvkou a v té jsem měla mobil. Časopisy tam jsou, ale většinou německý. Pokud chytneš na pokoj ukecanou ženskou, tak ani to čtivo nebudeš potřebovat. My jsme to prokecaly a rychle nám to uteklo. Čočky bych si vzala a před narkozou ti je asi doporučí sundat, pak si je vezmeš až to budeš mít za sebou. Držím palečky 🙂

petra177
24. čer 2010

Luci, moc moc děkuju za info. Přece je jen lepší jít někam, kde už trošku víš co a jak. Jsi naše taková záchrana. Vezmu nějakej časopis, protože při mojí smůle tam budou jen německy mluvící ženy 🙂 😀
A nechystá se pomalu Matýsek na svět? To je super za chvíli budeš maminkou.
Já si dneska užívala svojí roční neteře a je to pěknej divoch, jsem totálně k.o. 😀 Ale klidně budu vyřízená 5 let, jen když se zadaří 😅

Gam, na zítřejší vyšetření držím palečky. 😉
Holky moje zlatý myslete na mě, jdu to zapíchnout, abych byla zítra plná sil a optimismu.papa
Dobrou noc

vendulak
24. čer 2010

@petra177 taky držím na zítra palce! 😉
A Gam jde na kontrolu folíků? Tak to taky moc držím palce! 😉

adenka84
24. čer 2010

Ahoj holky,
Sabcav, krásný testík, potichoučku gratuluji...držím palce, ať se vše vyvede jak má...
Petru, tobě držím palce na zítra, vše bude určitě v pořádku a ty to hravě zvládneš..
Gambrinusku, zítar podej informace z kontroly...Prosím tě nevíš kolik stojí AH a PK...ještě jsem se na to ani neptala...Prodlouženou kultivaci už máme domluvenou, ale nad tím AH stále váhám...Uvidím podle ceny, ale pokud to bude kolem 3 000 tak bych je o to také ještě poprosila...Dokud mám čas...
Dobrou noc holky...

m.evzenie
25. čer 2010

Dobré ráno holky,
Sabcav, to je paráda, moc ti přeju, aby duch sílil a konečně jsme se tady dočkali těch těhu bacilů. 😉
Peto, dnes tě čeká odběr, moc držím palce, aby úrodička byla veliká. 🙂
Gambrinusko, dnes utz, určitě taky folíci pěkně rostou, držím pěsti.
Jedna, v sobotu utz, tak nám dej info jak folíci rostou?
Adenko a jak jsi na tom ty?
Lucko to je taky třeba si pěkně přispat. 😅 nebo alespoň poo. Včera bych šla klidně poo, s kolegyní jsme se doplnovali se zíváním.
Mějte se všechny pěkně.
😀

pantomima
25. čer 2010

Pěkné ráno všem!!!

A těm, co dneska něco čeká držím pěsti.
Já dám malou k našim a jdu ke své doktorce pro lístek na peníze, ona příští týden nějak nemůže či co. A pak půjdu po městě, konečně budu mít taky chvilku pro sebe něco nakoupit. 😀

l.u.c.i.e
25. čer 2010

Dobré ránko, tak dneska jsem se trochu vyspala, i když se mě zdálo pořád o porodu 🙂 Už mě z toho hrabe...

Petruš, touto dobou už jistě směřuješ směr Natalart, nebo už tam dokonce jsi. Držím ti palečky, abys měla kvalitní vajíčka, která se všechny oplodní a abys měla co nejméně bolesti bříška 😉

Gambrinusko, u tebe doufám, že folíci rostou jak mají a mohla jsi brzo následovat Petru. Dej hned vědět co a jak.

Adenko, v říjnu stála PK 2500kč a AH nevím, nenabízali nám jí. Možná, že už teď jsou i ceny jiné.

Evženko, jak tě znám, tak určitě budete mít pracovní víkend. Nebylo by lepší jet na malej výletík, když má být hezky?

Pant, přeju pěkný nákup. Pak se pochlub. Už máš nějaké těhu oblečení?

Ostatní zdravím

pantomima
25. čer 2010

@l.u.c.i.e rifle i trička už nosím, už i těhu šaty a laclovku, ale zatím na ně nebylo moc teplo, mám těhu tílko a sukni, do tý se v pohodě vejdu, bříško už mám malinko nad pupík, zrovna přemýšlím, že dám foto, naposled jsem fotila před měsícem 😀 , v pase už mi normální kalhoty škrtí...pro sebe si chci koupit akorát podprdy a nějaký krátký elasťáky...tredy to je v plánu, třeba se mi toho bude líbit víc 😀 , ale chci obejít pár sekáčků a bazárků po městě a podívat se na něco pro malýho...nemám moc šancí jít sama do města...

včera jsem na mma vyhrála pro prcka kompletík, ze kterýho mám děsnou radost 😀 http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5626759

l.u.c.i.e
25. čer 2010

Pant, koukám, že taky chodíš nakupovat na mimiaukce. Kompletík je úžasný. Moc se mi líbí. To se ti vážně povedlo.
To se ti nedivím, že chceš obejít obchůdky, když budeš bez malé. Kam chodíš do sekáčů a bazárků ve městě? Znám jen ty na Slovanech, ale ráda se půjdu podívat i někam jinam. Malej pak bude určitě rychle růst a já mám oblečky max. do půl roku. Samozřejmě, že to teď stačí, ale ono to rychle uteče...
Fotku bříška určitě přidej. Aspoň uvidíme, jak ti bříško postupně roste.

pantomima
25. čer 2010

@l.u.c.i.e tady na Lochotíně chodím do S.T.O.P.U. ten je super, ve městě u bývalýho tuzexu je anglickej sekáček a pak Front, pak druhej front v Sedláčkovce a ještě chci do jednoho bazárku V šipce, no a kvůli sobě obejdu Vietnamce, mě to stačí 😉

pantomima
25. čer 2010

na mma a mmb už chodím děsně dlouho a taky prodávám, teď právě vytříděný věci po Terce, co fakt nejsou na kluka....tak doufám, že se Švábek nesekl 😀 😀

l.u.c.i.e
25. čer 2010

Pant, díky za typy. Určitě se někam vydám, ale až po porodu 🙂 Ten S.T.O.P na Locháči je kde? Ostatní podle popisu najdu. Taky chodím k Vietnamcům, nejraději mám ty, co jsou v Pražský místo toho železářství. Tam jsem si koupila 2 tuniky za 69kč, ale to bylo když to otevírali... Koupila jsem si tam i kojící podprsenky za 39kč. Rovnou jsem si vzala troje v různých barvách.
Nám pohlaví potvrdili 3x, dokonce ho máme vyfocené i natočené a stále mám pochybnosti zda se nesekli. No co, tak by případná Kristýnka byla oblékaná v modrém 🙂

pantomima
25. čer 2010

@l.u.c.i.e pod Penny marketem, naproti Edece 🙂

l.u.c.i.e
25. čer 2010

Tak to vím kde to je. Díky.
Mizím ven, jdu nakoupit a projít se 🙂

m.evzenie
25. čer 2010

Pant, tak si něco pěkného pořiď pro sebe. Určitě se ti bude líbit i něco pro dětičky.Užij si nákupy. 😅 Pěkná soupravička, to se povedlo.
Lucko, výletík by byl super, ale to by jsme nebyli nikdy hotový. 😒 Příští víkend budeme mít volno, poněvadž nám přijede
návštěva, tak budem odpočívat možná někam vyrazíme. 🙂 Pokud bude krásně určitě se budem rochnit v bazénu. 😀
Hezkou procházku a příjemný nákup. Už se těším taky ven, na sluníčko. 🙂

gambrinuska
25. čer 2010

Ahojky holky 😉
koukam jak se tu nakupuju a v TESCu už začli taky výprodeje 😉 no snad taky budu moct za chvilku nakupovat 😅 😔 všechny 🙂
Jinak na kontrole jsem byla u Švábka tak vim a viděla jsem snad úplně všechno 😅 folíci jsou prej pěkný, minimálně jich našel 12 😀 a to se všude nedostal, mam levý vaječník blbě za dělohou 😖, folíci od 19-25mm, tak si myslim, že slušný 😉 jen sliznici mam o něco nižší 8mm a to od začátku piju kontryhel 😕 takl nevim 😨 , dostala jserm igelitku léků v lékárně 😕 a v neděli na OPU 😅 manža ten den má narozeniny, tak by mohl být opožděný dáreček 😔 😅
Peto tak doufam že u vás dobrý, myslela jsem na tebe a držela palce na chodbě 😉
Evžen bazén závidim 😉

gambrinuska
25. čer 2010

Jo Aden o tom AH říkal Mudra, že to zvyšuje šanc 😅 i a že pokud to chcem 3tisíce, ale spíš si máme nechat podepsat souhlas a pak to nechat na embryologovi, že to pozná nejlíp on jestli jo nebo ne, tak si to vyplníme a necháme to na něm 😔

adenka84
25. čer 2010

gambrinusko, děkuji za info, v neděli si zažádám ještě o souhlas chci pro to udělat maximum, manžel také souhlasí...-
Budu ti držet v neděli palce, možná ti tam zahlídnu, jedu na UTZ...
Lucie, já se citím dobře, bříško trochu tlačí, ale není to nic zavratného, dnes večer začínám píchta Cetrotide, po něm terpve začne bříško pořádně tlačit...Jiank se mám fajn, od dneška mám dovolenou, takže je mi opravdu krásně...
A co ty jak se cítíš?

l.u.c.i.e
25. čer 2010

Gam, to jsou skvělé zprávičky. I ty máš pěknou úrodičku. Vidíš, já jsem měla 6 folíků a z toho byly 3 kvalitní vajíčka, která se oplodnila. V neděli držím palečky, aby vajíčka byla v pořádku. To bude pro manžela hezký dárek... V ten den má i moje mamka narozeniny, tak půjdeme slavit 🙂 Teda pokud už nebudu v porodnici...

l.u.c.i.e
25. čer 2010

Adenko, ty už postup znáš, tak víš do čeho jdeš... I tak ti moooc přeju, aby to tentokrát vyšlo hned napoprvé. Uvidíš, že to tentokrát vyjde, zvlášť když si vše připlatíte. Zvyšuje se tím šance na oplodnění. 🙂
Jinak já se cítím dobře. Ani záda nebolí, tak super. Dneska mě procházka udělala dobře. A ani venku není takové horko. Možná, že teď už jo 🙂

adenka84
25. čer 2010

Lucie, díky snad máš pravdu..Byla bych šťastná jak blecha....
😀
To je dobře, že tě nic nebolí, alespoň si to můžeš těhotenství pěkně užívat do posledních dnů...Procházky před porodem ti udělají jen a jen dobře, jsou dokonce před porodem doporučovány..