Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

douda
18. lis 2010

🙂 jsme v porodnci snad v sobotu půjdeme domů , tady je naše cácorka

pantomima
18. lis 2010

@douda je krásná, ještě jednou gratuluju!!! jenužívej klidu v porodnici, doma je to mazec 😀 😀 😀 , tedy alespoň u nás jo....terka je živel, tak to obojí nějak ukočírovat dá docela zabrat 😀

byli jsme na cvičení, nakonec jsem tam popojela autem, leje jako z konve a malej to celý prospal v autosedačce 🙂

sabcav
18. lis 2010

@douda krásné fotky 😵 , Sárinka je taková pěkně vlasatá, to mi měli skoro do roku plešounka, teď už se tam něco rýsuje, ale vzadu a ofinku budeme stříhat tak ve 2 letech počítám 😀

sabcav
18. lis 2010

@pantomima ať jste brzy bez rýmy 🙂 . No super, jak to Oskárek hezky prospal 😵

sabcav
18. lis 2010

@adenka84 jejda, to to utíká, tak to už budeš brzy doma 🙂

sabcav
18. lis 2010

@haaninaa a nemůžeš tak málo krvácet, protože máš nízkou sliznici 😕 😉 ? Ale to je jen moje domněnka...

sabcav
18. lis 2010

Ahoj všem 🙂 , ani jsem se sem včera nedostala, dopo jsme byli s manželem a malou na super výletě 😵 , zato odpolední návštěva našich stála za to, že sem vůbec jezdí 😠 . No po tom včerejšku sem hodně dlouho nepřijedou, už takhle přijely po 6 týdnech zhruba na hodinu (a to to mají prosím 10 minut autem ) a když přijedou, tak se hned urazí a ani nechtějí jít dovnitř, když přijedou o půlhodiny dřív, než byli hlášený, a já je poprosím, jestli můžou zůstat chvíli čekat v chodbě, že má Andí akorát mlíko v postýlce nahoře v patře a když budeme všichni dupat po schodech jako sloni, tak přestane pít, fakt jako malý děti 🙄 . Nakonec teda nahoru šli, ale stejně jsme se zhádali, dokonce i manžel, ač se komentářů ohledně nich drží, tak byl tak vytočenej, jako ještě nikdy a řekl jim, co si o všem myslí Ježíšek od nich k nám letos asi nedorazí 😀 😝 .

Já jdu navečer ke kadeřnici 🙂 , tak jsem zvědavá, jeslti mě trošku zlidští 😎 . A zítra jedeme do Phy do ikey, měli jsme jet v po, ale manželovi se to v práci nehodí, tak už zítra, snad tam nebude moc lidí 😕 🙂 😉

ilca1
18. lis 2010

douda malá je krásná 🙂 je trochu podobná naší Eli 🙂
haninaa já mam MS jen 3 dny první den silnější a pak dva dny slaboučká spíš už jen špinění
piju paralen hot drink cítim jako by na mě lezla nějaká chřipajzna tak snad nedoleze 😠
osttní zdravím 🙂

adenka84
18. lis 2010

Ahoj děvčata, jen v rychlosti...Jdu do divadla na adventní koncert pana Hudečka, už se těším...

Gambrinusko, neboj Mudra se na vše ptám...až budu doma tak vše písnu....

Douda, moc gratuluji ka cácorce, je pěkňoučká, ani jsem nevěděla, že jsi už porodila...přeji vám moc štěstíčka a hlavně hodně zdravíčka...

mějte se krásně papa a dobrou noc..

jedna11
18. lis 2010

Ahoj holky,
Doudo, Pantonimo mate krasny deti. Je to nadherny. Nejaky cas jsem tu nebyla a ted kdyz kouknu, tak vsechny rodite. Opravdu krasa.

Dnes jsem volala do Natu, zvedla to docela neprijemna sestricka, tak jsem se ptala kdy se jako mam objednat, ze bysme v prosinci chteli zkusit KET, tak na mne zacala stekat, pro jako nechci tenhle mesic, ze pak budou Vanoce a ze oni maji pres Vanoce zavreno a ze je to jako moje vec,ze se mam objednat, ale ze mam pocitat s tim, ze mozna nevyjde termin a pritom mam ms dostat kolem Mikulase, tak si myslim,z e by se to melo stihnout v klidu. kdyz jsem se ptala do kdy jako maji otevreno, tak mi nebyla schopna mi rict den, tak jsem z toho cela rozladena..... 😠 😠

Terko, a co ty? jak se citis?

Adenko, to je supr, ze to takhle utika. Muze se zeptat co tam s tebou delaji? to tam dochazis k doktoru jako na gyndu? moc bych ti prala aby lazne pomohli a ty si pres Vanoce otehotnela prirozene .

terka82
18. lis 2010

Ahoj holky. Tak dneska 2DPKET. To to letí... 🙄 😀

Sice mám dovolenou, ale po snídani jsem si sedla k PC, že budu chviličku pracovat a vytvrdla jsem tu do oběda a odpoledne jsem sem tak průběžně dobíhala. Ale aspoň mi ten den pěkně utekl a těhu si stejně nevyležim.

Ilčo děkuju moc, jsi zlatá. V tomhle směru ale spravedlnost nefunguje.
Doufám, že to u tebe nebude nic závažného. Těhu by bylo přeekvápko. 😀 Koukej se toh bacila rychle zbavit.

Sabcav taky děkuju. Kdybych mohla, tak testuju už od včerejška. 😀
Návštěva bez komentáře... 🙄

Hani děkuju. Neúspěchy bych krátké ms nepřisuzovala. Někdo má ty cykly slabší. Opravdu mě mrzí, jak vám to v minulém centru dopadlo... 😔

Jedna11 volala jsi do Natu? Jak jsi pochodila? Ajeje, už to čtu... 😖 To jsi zase natrefila... Tohle už neni možný. 🙄
Necítim se nijak. Teda kromě "těžkého" břicha, ale to je normální, když do sebe futruju ty hormony.

Evžen koukala jsem na fotku. Krásnej prdísek. 😵

Lucko Renap mě předběhla a už mi psala, že o tomhle nic neví. No tak se necháme překvapit. Ono to nějak dopadne. Jj, malé už byl rok. V albu má pár nových fotek. 🙂

Pant brzo se uzdravte.

Aduš teda tobě to utíká. Za chvíli budeš doma. Jsem zvědavá na doporučení doktora. 🙂
Ty jo, adventní koncert. Už abych začala přemýšlet nad dárky.

Douda ještě jednou gratuluju. 😵

gambrinuska
18. lis 2010

Doda taktéž gartuluju malá je nádherná 🙂
Holky mam dotaz neslišeli jste něco o PICSI ? a nevíte jestli se v Natu už taky dělá?? 😅

m.evzenie
18. lis 2010

Douda, malinká je nádherná a co má vlásků, ještě jednou gratuluji, užívej si to. 😅
Lucko, zatím co mi řekla sestra, tak bych měla mít termín porodu 14. června. Už to mám změněné, když tak doupravím,
poněvadž když jsem byla u dr. tak jsem byla v 9tt a teď bych měla být 10tt a už tam skáče 11tt. 😉
Adenko, užij si koncert. Tobě už to pěkně utíká, jen si to ještě doužij. Pak by se už mohlo zadařit, držím pěsti.
Terko, moc držím palce, aby to vyšlo, tfuj,tfuj.Jen odpočívej a hýčkej mimísky.
Jedna, to je smůla zase narazit na tu ...sestru. Na kdy jsi teda objednaná?
Dobrou noc. 🙂

sabcav
18. lis 2010

@ilca1 brzy se uzdrav 🙂

sabcav
18. lis 2010

@adenka84 jaký byl koncert? Taky bych někam šla, ale většinou jsou od 19 a to je čas koupání a nakrmení krokodýlka, tch sice malou pohlídá na koupání vždy z výletu nebo z nákupu vždy musíme být doma . Ale stejně jsme rádi, že jí (jako jediná) pohlídá 🙂 .

sabcav
18. lis 2010

@terka82 a co se ti v testování brání? 😀 . Někde tady na koníkovi jsem zahlédla album nějaké holčiny, tak testovala od první dne od opu, postupně jak odcházela pregnylová čárka a objevovala se těhotenská, každý den víc a víc 😵 . Ale osobně bych na to neměla nervy 😀 😝 . Moc držím palečky a plivám těhu bacily 😵 , tak je koukej chytit a nepustit 😀 😉

sabcav
18. lis 2010

@gambrinuska slyšela, ale v té době (před 2 roky) se to myslím ještě nedělalo....na náměstí to určo dělají, ale zase ten personál tam 😕 😝

koukala jsem, diskuze na mk tady:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ma-nekdo...

otázka je, jakou to má účinnost 😅 😕

sabcav
18. lis 2010

@jedna11 s tou sestrou mě to mrzí ☹ . Já myslím, že tam kolem vánoc někdo bude, tak hlavně aby se mrška někde netoulala a nebo naopak ať se toulá 9 měsíců 🙂 😉 .

sabcav
18. lis 2010

Dnešní foto, dneska 24+6 ehm, fakt nečekám dvojčata 😀 :

m.evzenie
19. lis 2010

Dobré ráno holky,
Sab., krásné bříško, sluší ti to.

pantomima
19. lis 2010

@sabcav pěknej pupík, takovej sem měla, když jsem šla rodit 😀

michamicha
19. lis 2010

@douda gratuluju, malá je krásná princeznička 😵 😵 😵

michamicha
19. lis 2010

Jinak dobré ráno všem 🙂

@sabcav pěkný bříško 😉

my měli jet dneska s manžou do Chebu a pak do Perštejna za příbuznýma, ale Vojtík je nemocnej (kašel a rýma), tak jsme zůstali doma a manža jel sám... stejně v tom Chebu bych musela trajdat po městě nebo nějakym nákupáku sama s kočárem, manža tam jel pracovně a 2 hodiny na něj čekat by byl asi pěknej vopruz (pro Vojtíka) já bych se při nakupování zabavila 😀
dneska mi má stejně přijít obrrrrr balík s hračkama z malvíka 😀 tak se těšim, jsem objednávala dárky k vánocům pro všechny dětičky od nás z rodiny a že jich neni málo 😅

@m.evzenie a jak se cítíš těhulko?

@terka82 ty jo, kéž by ti to vyšlo jako nám vloni 😵 moc držím palce 😉 jsem posílala v úterý do natu poděkování 🙂 tak mi na to odepsala Křižanovská (byť jsem s ní do kontaktu nepřišla) 🙂 schválně sem dam i foto 🙂

m.evzenie
19. lis 2010

Micha, ať se brzy Vojtíšek uzdraví, to počasí je zrádný, na příští týden hlásí už mínus deset. Tak už máš ježíška pro
dětičky nakoupeného, to je fajn. Já už mám pro ségry holky taky panenku ptro mladší a pro starší mořskou pannu a
kloboučku hop budou mít dohromady.
Děkuji za optání, zatím je mi fajn, jen častěji jím, abych neměla prázdný žaludek, pak je mi na zvracení a k večeru na
mě padá únava, tak chodím brzy spát. O víkendu si kolikrát zdřímnu i přes den, abych nešla v sedm spát.

terka82
19. lis 2010

Zdravím. 🙂
Po pracovním dopoledni už mě snad čeká zase ta dovolená. Už začínam cítit břicho jako před MS a nafouklý ho mam jako balon a jak se nudim a nevim, tak žeru... No idylka... Potřebovala bych těch 14 dní zaspat, jinak bude celá moje dieta v háji. 😀

Gambrinuska někde jsem to zahlídla, ale jestli to v Natu dělají to nevim.

Evženie dík. Jestli si dobře vzpomínam, tak mi kůň taky ukazoval o trochu víc.

Sabcav oblízala jsem si monitor, tak snad jsem pochytala všechno. 😀
Tak tohle album jsem neviděla... 😀 Jsem sice cvok, když testuju od týdne po transferu, ale takovej pošuk, abych testovala když není reálné cokoliv vidět, to fakt nejsem. 😀 Nejen, že bych na to neměla nervy, ale bylo by mi líto těch vyhozenejch peněz.
Pěknej pupík... 😀 Jsem zvědavá kam až porosteš.

Micha krásně jste to napsali. Snad jim budu moct za rok taky poslat něco takového. 😉
Malýmu přeju, ať je brzo fit.

pantomima
19. lis 2010

Tak Oskárek má za sebou první poradnu- 3650g a 52cm, takže přibral půl kila, což je reálný, ale že by vyrostl o 4cm???prý ho v porodce špatně natáhli 🙂

adenka84
19. lis 2010

Ahoj holky,

koncert byl báječný, měl velký úspěch divadlo bylo plné do posledního míst..pěkný zažitek...

Jedna11, ano má mě nastarost gynekolog...je báječný, vše důkladně vysvětlí, poradí doporučí, žádný spěch povídá si stebou jak dlouho potřebuješ..včera jsem s ním diskutovala půl hodinky...poprvé jsem u něj byla přes hodinu...je opravdu výborný, škoada, že takový není každý...
Včera mě doporučil, ať na umělý nechodím, ať se snažíme přirozeně, že nikdo nemůže tvrdit, že se to přirozeně nepodaří...pokud se nám do léta nezadaří, mám si opět zažádat o lázně, nemusím se bát, že mi je neschválí...přijet znovu a pak už se bude vědět, že přirozené snažení ani po léčbě nezabralo, a tak by pak bylo nejlepší jít na IVf hned po lázních...(vše už předem v centru domluvit a jít do toho)....pak, ale dodal, že se nám určitě zadaří, zázrak to bude, ale vyloučené to není...dokonce mám povoleno, mít u mě na pokoji manžela i přes noc, bez zaplacení..,tedy grátis...mazlíkování mám jako povinou proceduru...super ne? Jinak jedno přespání tu stojí 680 Kč...takže máme ušetřeno, ale nesmím to nikde rozhlašovat... 🙂

adenka84
19. lis 2010

Jedna jinak procedury jsou tu velice příjemné...tedy až na dvě, ale to je vyjímka a dají se vydržet...

mám tu masáže (moc příjemný, super masér, nu zkrátka relax), pak koupele uhličitou, perličku, dále slatiné zabaly,(na bříško a záda), vířivka na nohy, plynové injekce, parafín, tělocvik v bazénu, vaginální slatiný tampon, vaginální irigace, gynekologický plyn, uhličitá obálky.....nu a pak jednou týdně kontrola u lékaře...je to tu paráda, všem vřele doporučuji...
jsem tu nejmladší v celém hotelu, všichni mě tu rozmazlují, je mi tu nádherně, škoda, že to tak letí...byla tu jedna holčina stará jako já, ale ta jela už domů, byla tu po slepáku...
Mudr.říkal, že primární sterilita se tu nevýdá tak často, spíše sekundární sterilit a to jsou spíš ženy v rozmezí 35 - 40 let....Tím nechce říci, že nemá více mladých žen tentýž problém jako já, ale že léčpu spíše nechtějí využít, což je podle něj velká chyba....a to mohu jen a ejn potvrdit, protože Lázně jsou vážně relax, samé rozmazlováné a rozmazlování...všichni strašně moc milý, udějí vše co ti na očích vidí, stále usměvavý, nu připadám si jak v jiném světě... 🙂

adenka84
19. lis 2010

Holky pokud chcete vidět kde bydlím najděte si Monti spa Františkovy Lázně....

pantomima
19. lis 2010

Odpolední relax 😵