Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

gambrinuska
8. bře 2010

pant, ján taky měla noční 😉 to jsme mohli řádit, mažu taky do pelíšku 😅

lucinda3
8. bře 2010

Dobré ránko!
Pantomima, no supééééééééér, tady se to šíří chichi 😀 😵 V úterý se to jen potvrdí!!
Jdu vás dočíst 😉
Terko bezva, hlavně zůstaň v klidu, nic Ti neuteče 😉
Gambrinusko já byla po clostíku taky mimo, neboj to vydržíš a dopadneš jako já 😉 😎
Jani8 to jste si víkend užili, to je dobře když se doma takhle míjíte 🙂
Markét mně se taky ptali když viděli pupík, ale Tys ho měla teda ještě víc mega 😨 Malej je prďáckej ty vlasy, to my blonďáci neznáme 😀 😎
Ilčo vidíš já bych si zrovinka teď tu kachničku dala mňam 😝 Tak doufám, že jsi to strávila! 😉
Luci, Janinam, Evženko, ostatní ahoj přeju bezva pondělí!!

lucinda3
8. bře 2010

Jinak u nás vše ok, o víkendu jsme měli oslavu, pěkně jsem se obě rána vychrupala, pak i s malým po obědě, to byla paráda 😀 Ráno jsem si to v klidu rozdýchávala, žádný pachy jen ty domácí na které jsem zvyklá 😎 Dnes je Tomík doma s taťkou, protože má od pátku zarudlá očíčka, ve školce mají zánět spojivek ☹ Takže spolu pojedou k MUDr. a já frnknu po 12h z práce a vystřídáme se v hlídání...No jo, spále jsme se vyhnuli, ještě raději klepu, tak aspoň ten zánět aby nám to nebylo líto 😠
Markét, Tomíkovi pusu k svátku 😵

avant
8. bře 2010

Dobré ráno, u nás ráno řádili duchové 😀
Jsem je zkusila vyfotit, ale moc se jim fotit nechtělo ......... 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
8. bře 2010

Holky zdravím vás všechny do zasněženého rána.

Nebyla jsem tu celý víkend, tak budu odpovídat postupně...

Jani8, copak bych dělala v tabulce, vždyť už jsem dávno za polovičkou 🙂
Injekce by měli být schválené do týdne, maximálně do 14 dnů.

Lucindo, už jen týden a půjdeš na kontrolu k Mejcharovi. To tě asi už rovnou bude čekat I. sreaning.

Evženko, na to jsem úplně zapomněla, že máš brát hormony půl roku. Přeju ti, aby ti to velmi rychle uteklo.

Ilčo, to je hrozné, co se stalo tvé kamarádce. Prvně slyším o tom, že může prasknout embryo. To je hrůza. Chudák holka. Musí být zničená.
Jinak ultrazvuk dopadne dobře a bude tam bublinka. Když už ti začíná být špatně, tak tam bude 🙂

Pantomima, obrovská gratulace k //. Ale, žes nás tak napínala, co? Stejně jsem u tebe tušila, že se to povedlo. Krev to jen potvrdí. Mám radost, že hcg bacil funguje 🙂

Roby, já jsem zůstala hned po OPU doma. Přímo v Natalartu mi napsali neschopenku. Původně jsem nechtěla, ale oni se se mnou nebavili, jelikož mám taky náročnější práci.

Teda Market, tys měla obr břich. To už se nedivím, že si mysleli, že čekáš dvojčátka. Hlavní ale je, že malej prospívá jak má.

Terko, mám radost, že krvácení přestalo a ty jen odpočívej. Kdypak máš jít na kontrolu?

Avant, já toho ducha vidím. Super. Pomaloučku gratuluju.

Frflenka, já jsem měla sliznici před OPU 10mm. Aspoň jsem si to teď našla v papírech 🙂 Jak jí máš velkou ty?

ilca1
8. bře 2010

avant super , duchama to začíná 😵
holky to je až neuvěřitelný jak se nám daří 😵 ...ale zaklepávám
roby tak zítra ultrazvuk 😉 .....já mam strach
Jani8 dědečka je mě líto ☹ snad to zvládáš
Jinak všem přeji krásné pondělí 🙂

frflenka
8. bře 2010

Ja nevim,jsem z toho nejak zmatena. Mam ji 8.5 mm.Bouse rikal dobry,Svabek rikal nizka....

l.u.c.i.e
8. bře 2010

A kdy máš jít na OPU? Sliznice do ET (2-3dny navíc) může dorůst.

frflenka
8. bře 2010

Luci ja uz byla v patek i na trnsferu.Mam zavedeny dve blastocysty...Tesim se na ne a nikam je uz nepustim!Co myslis ty?

l.u.c.i.e
8. bře 2010

Vidíš, že je vše v pořádku. Kdyby byla moc nízká, tak by embrya nezaváděli. Jen si je v bříšku hezky hýčkej a uvidíš, že se zadaří. Věř jim i sobě 🙂 Držím moc palečky.

avant
8. bře 2010

Tak jsem vás konečně dočetla, celý víkend jsem nebyla na netu.
Roby, moc gratuluju k potvrzení těhu. Pantomima 🙂, ty už máš krásný testík 🙂 Moc gratuluju. Ty jo, tobě opět vyšlo IUI hned napoprvé viď, tak jako u malé.

Koukala jsem Markétce na fotky pupíku, teda to se nedivím, že se ti všichni ptali, jestli tam nemáš dvě. To muselo být hrozně náročné. Tomík je krásné a zdravé miminko, tak snad na ty problémy před narozením brzy zapomenete.

Frflenka - koukala jsem do papírů a já před OPU měla 9,5. Při samotném transferu mi pak už sliznici asi neměřili, takže kolik byla v den ET nevím.

l.u.c.i.e. - jak "co bych dělala v tabulce"? To je tabulka pro všechny, ne jenom pro čekatelky na // 🙂 Tak šup šup, chceme tě tam vidět.

A co ty Terko, jak se máš. Myslím na tebe,snad ti to odpočívání pomůže.

Ilče už je nevolno, tak to je všechno v pořádku 😀 😀 :- 😀

Jani8, je mi líto, že ti umřel dědeček 😢

Lucinda, tak snad malému zánět rychle poleví, posílám pofoukání 🙂

terka82
8. bře 2010

ahoj holky. 🙂

Zase jen v letu, pořád se válim, včera mě trochu bolelo břicho, takže pokračuju v klidovém režimu. Dneska už je to dobrý, ale pro sichr...

Avant je tam.... 😵 Držim palce. Tý vo*e, tady se to šíří, to je krásný. 😵 😵 😵

Pěkně se opatrujte a já jdu zase zalehnout. 🙂

jana8
8. bře 2010

Ahoj holky,
Ilčo,neboj zítra bude vše ok a ty nám napíšeš dobré zprávy....držím palce.....a jinak tak trochu jsme to očekávali,předse jen byl starší a zdravotní problémy,ale i tak ☹ .....dnes to mělo vliv i na můj sen,zdálo se mi jak mi sestra říkala,že zemřela mamina - teď se mi to zdá jako by to bylo včera 😢 ...tak se mi to nějako přehodilo s dedou...nějak to na mě padlo,ale já se vybrečím a bude zas lépe..... 😖
Lucko,a to vadí,že už budeš zachvílku rodit? Jsou tam i těhotné,tak proč ne ty?Doufám,že s těmi injekcemi budeme čekat jen týden.....uvidíme
Lucindo,u Vás ve školce se to střídá......tak doufám,že už to je poslední a ty už si budeš užívat jen krásný nový stav....vidím,že jste taky slavili a to dospávání k tomu patří....Tomíkovi přeji dodatečně hlavně zdravíčka a milujících rodičů
Markét, malému taky všechno nej,ať Vám dělá jen radost a hlavně zdravíčka ....

lucinda3
8. bře 2010

Avant bezva duch, duchové jsou fajn 😵 Mám ohromnou radost!!
Frflenka držím palce, určo by to nedělali kdyby nebyly dobré podmínky 😉 Opatruj se!
Jani8 dědečka je mi líto...Upřímnou soustrast 😢
Terko to je ale epidemie co? 😀 Odpočívej!!

lucinda3
8. bře 2010

Luci jojo, jsem zvědavá co mě u Mejchara bude všechno čekat 😉 😀

avant
8. bře 2010

Holky, opravdu ho taky vidíte? Mě to nešlo vůbec vyfotit, jsem si říkala, že to dám do alba a budete si ťukat na čelo, co blbnu, že tam nic není .......

Frflenka, mě dávali taky dvě blastocysty 🙂 A o sliznici se vůbec nestrachuj!

frflenka
8. bře 2010

No jo holky.Jenze ted uz je to moje druhy IVF.Na prvnim jsem byla v zari a sliznice byla 6 mm.Kdybych o tom tenkrat neco vedela,tak bych si transfer vubec nenechala delat.Ale presto k nemu podle doktoru doslo.Skoda.Ale doufam,ze ted jsem na lepsi ceste...
Jinak dekuju za podporu a palecky,jeste se ozvu...
Vsem moc gratuluju a i ja mackam vsechny palce.ktere mam 🙂

lucinda3
8. bře 2010

Avant si piš že vidíme!! Uvidíš zítra, nebo pozítří na Tebe pořádně vybafne 😀

m.evzenie
8. bře 2010

Ahojky holky,
Avant, potichoučku gratuluji, jen ať sílí. 🙂 To je super jak se tady ty bacily těhu šíří, jen tak dál. 😀
Lucindo, když jedné nemoci se vyhnete obloukem,tak další, tak ať brzy odezní. Za týden jdeš na kontrolu a
pak už ke svému dr.? Hezky si užívej a dnes dřív z práce, to se máš. 😅
Ilčo, začínají nevolnosti, tak ať tě dlouho netrápí. 😉
Jani, to je mi líto, že dědeček zemřel, když se to se....tak se to se......Hlavně buď silná.
Frflenka, vítám Tě mezi námi a moc moc držím palce, aby se zadařilo a hlásila jsi // čárky.
Roby, Ilčo zítra máte sraz v Nat. držím pěsti, aby jste měli samé dobré zprávy. 😵
Terko, jak se vede Tobě?Odpočíváš?
Ostatní holky zdravím.

jana8
8. bře 2010

Avant,mě to až teď došlo co říkáte o tom duchovi,tak promiň....držím palce ať duch sílí a sílí a ty se můžeš naplno radovat.....ale je tam a to je hlavní
Lucindo,děkuji

ilca1
8. bře 2010

avant vidíme jí dobře 😉 přece na tohle už tady máme všechny vycvičený oko 😀 😀 😀 kdyby nic...tak čárky vidíme 😀
Holky radu...až půjdu zítra na ten ultrazvuk mam si ráno vzít utroš jako normálně nebo ho mam radši polknout aby tam bylo dobře vidět? já beru 1-1-2 denně

jana8
8. bře 2010

Evženie, to máš pravdu když se to se.. tak se to se.. .....a do toho na mě jste prskli asi jiný bacil....bolí mě docela dost v krku,jen odkašlávám a škrábe,tak snad to povolí ......nejraději bych zůstala doma a nevylezla nikam.....ale budu muset na odpolední.... ☹

m.evzenie
8. bře 2010

Jani, tak to mě taky pobolívá v krku a rýma se na mě taky valí, jsem v práci, tak čajčkuju, snad se z toho obě
brzy dostanem. Tak ať odpolední rychle utíká, ať můžeš zalézt do postele. 😉 do tepla, když je dneska venku
obzvlášt mrazivo.

jana8
8. bře 2010

Evženie, tak snad se nás to rychle zbaví a dostaneme jiný bacil....už jsem vypila půl litru Kontryhelu a nic se mi nechce...tak doufám,že v práci budu mít co dělat ať mi to uteče.....

marketa137
8. bře 2010

Holky tak jsem doobjednávala další oblečení, nějak jsem počítala že ve vel 68 bude až bude velký horko tak mam jen bodíčka s kr rukávem a radši jsem ještě doobjednávala body s dl, trika, tepláky a mikiny 🙂 . kdybych tohle tušila tak jsem v 56 toho vzala max půlku 😉 . Jinak břuch byl teda mega ale dalo se to, možná i tím že jsem neměla žádný otoky nohou a akorát rostlo to břicho. ono už v 9 tt začlo růst a ve 12 už jsme musela mít první těhu kalhoty 😀 .

Jinak je super jak se tady rozrůstá řada těhulí, to za chvíli v Natalu nebudou mít žádný kšefty 😀

lucinda3
8. bře 2010

Evžen za týden tj. 15. jdu už ke svému gynekologovi 😉
Avant díky za pofoukání, před chvílí se mi kluci hlásili z domova a je to prý lepší, ale raději s ním ještě k MUDr. zajedu, aby ho zkoukla, pro klid.
Ilčo já si normálka před prvním utz utroš vložila, hned ráno, a kontrola byla po osmé, myslím že to není problém neříkal že by mu tam něco vadilo ve výhledu 😉 Ale je fakt že jsem uvažovala stejně jako Ty, jestli mám zavést nebo ne, takže v klidu zaveď 🙂

lucinda3
8. bře 2010

Markét já už nosím těhu gatě teď chichi 😀 Nějaký ten břišní základ tam už byl a teď se už bude jen doplňovat 😵 Můžu se zeptat kde objednáváš oblečení, pro inspiraci 😉

ilca1
8. bře 2010

Market teď jsem koukala na tvoje fotečky 🙂 musim říct že takhle vlasatý miminko jsem ještě neviděla , je úžasnej 😵 a to bříško....tedy já myslela že jsem s Fildou měla velký ale to co jsi měla ty...pane jo, to jsi měla co nosit 🙂 ale stálo to za to viď 😵

janinam
8. bře 2010

Dobré dopoledne holky,
teda tady to dneska žije 😀 nestíhám dočítat ☹
Avant, duch tam je jupííí 🙂 Potichounku gratuluju, přeju ať sílí 😀 Holky tady se tak daří, to je náááááádhera 🙂
Snad se ušetří pár těhu bacilů i na nás opozdilce 😉
Lucindo koukám že jste museli schytat aspoň ten zánět spojivek když ne splálu co? Je mi malého moc líto, doufám, že se toho brzo zbaví 🙂 Taky posílám pofoukání a oboum Tomáškům přeju dodatečně vše nej k svátku 😀
Ilčo, neboj se nic, zítřejší kontrola dopadne dobře, určitě už bude bublinka 🙂. Roby taky držím na zítřek palce. Holky vy tam máte vlastně zítra tu slezinu, co? 😀
Jani 8, moc mě mrzí to s dědečkem, upřímnou soustrast 🙂 Přeju hodně sil a v budoucnu už jen samé dobré zprávy.
Evženie, zdravím🙂. Snad s Janou8 tu rýmu a nachlazení převálcujete ať jste brzo zase jako rybičky 🙂
Markét, koukala jsem na fotky a Tomík je úžasnej, tolik vlásků to je něco. Je krásnej, teď vám bude dělat jenom radost a věřím, že to zlý před porodem ti brzo vynahradí🙂. Pupík si měla vážně mega velikej, se nedivím, že se tě ptali na dvojčátka 🙂
Frflenka, přeju aby tohle IVF přineslo úspěch 🙂 Doktoři určitě vědí co dělají, tak teď už jen ty //. Držím palce.
Terko, to je fajn, že už je ti lépe, koukej se ještě šetřit a válej se dál 🙂 hlavně ať je vše OK.
Ostatní zdravím 🙂

marketa137
8. bře 2010

No nás taky překvapilo tolik vlasů, ale je fakt že já jich mam taky na rozdávání takže je po mě . On i Viki je víc po mě ale tomík je totální klon 😀

Lucindo jestli mylsíš dětské tak objednávam na brumla.cz 🙂 , už jsem kupovala vel 56 a 62 a fakt super,, naprostá spokojenost tak jsem objednala te´d 68 a něco málo v 74. když objednáš víc jak za 1500 tak poštovný neplatíš 😉