Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

gambrinuska
31. bře 2010

Terrko kampa jdeš na revizi? já byla u Mulačů, ale už bych tam znova nešla 😔 držim place at ti neni po narkozr blbě a at jsi brzo doma, po 6nedělí už bude zas malinko líp, myslim na tebe 😔

avant
31. bře 2010

Ahoj Gambrinusko, určitě ti po injekcích něco vyroste 😀 . Budeš je píchat sama nebo bude asistovat manžel?

terka82
31. bře 2010

Aduš děkuju. No musim přiznat, že minule po revizi mi nebylo úplně špatně jako při laparkách a dokonce jsem si to odnesla až na záchod... Detaily vynecham. 🤐 😀 Ale stejně už bych to měla ráda za sebou.

Avant narkoza při OPU mi dělala nejmenší problémy. Bylo mi chvilku divně, ale nevrhla jsem. To byl úspěch. 😀
Jo volání do zahraničí jsem vyhrála posledně taky. To se fakt hodilo... 😖 Tak uvidíme, jak to bude fungovat a jestli vůbec budu schopná.

Renap děkuju. Jj nic si nepřeju víc, než aby už bylo aspoň zítra večer.
Ještě máme 7 zmrzlíků, spoléham na ně. 🙂

Gambrinuska nechtěla jsem ti vybavit špatné vzpomínky. Snad budu příště posel lepších zpráv. 😉
Hurá mrcha dorazila, držim palce, ať folíci krásně bobtnají. 🙂
Jdu do FN. Byla jsem tam i vloni. Blbě mi asi bude, ale ať je to prosím co nejmíň. 😅
A kdy tě pustili domů?

gambrinuska
31. bře 2010

Tery, ty se nemáš za co omlouvat, nejvíc jsi mě podržela 😅 , dělali mi to v pondělí odpol jako akutku a ve středu ráno jsem šla dom. Bylo mi taky zle, málem jsem vrhla a sestřička mi ještě vynadala, když jsem chtěla mističku na blinkání, že si snad můžu dojít na záchod, tak jsem šla a málem omdlela 😔 vůbec jsem se nemohla udržet na nohouch

gambrinuska
31. bře 2010

avant budou mi to píchat mamča se ségrou jsou zdravotky, jen se bojim aby mi nebylo zle, dělam i noční ☹

marketa137
31. bře 2010

Terko tak se drž, ve fakultce jsou fakt profíci, nemůžu si víceméně na nikoho stěžovat. Bohužel do 12tt je každé těhu nejisté. mě to taky pořád připomínali 😒 , to fakt pomohlo ale musíš věřit že nějaký z těch 7 mrazáčků se uchytí a vydrží až do konce 😉

terka82
31. bře 2010

Gambrinuska takže jsi šla taky až 2. den po zákroku. Minule jsem to měla stejně, ale dneska mi Dr. tvrdila že zítra nástup a zákrok a pozítří odchod. Tak snad se nesekla.
Tak tenhle problém jsem u Mulačů neměla. I když já asi zvracela hodně brzo po tom, co mě přivezli ze sálu a to bych se ani nezvedla, natož aby mě hnali na WC. Navíc nás tam byl plnej pokoj a 2 starší super paní a ty mě tam obskakovaly. Co víc jsem si mohla přát?? 😀
Jinak si myslim, že zrovna já si tady jakékoliv podržení vybíram 100krát. 😅
Snad budeš mít injekce bez problémů. 😉

Markét je to tak, během prvních třech měsíců prý skončí 30% těhotenství, s tim nic neuděláme. Vždyť já jim věřim, snad nezklamou. Ještě že je máme. 🙂

jedna11
31. bře 2010

ahoj holky,
Terko, je mi moc lito jak to dopadlo a opravdu mas muj obdiv jak to vsechno zvladas a take bych chtela takou odvahu do dalsich pokusu. Nejak mi ten druhej nezdar IUI dorazil. Jeste jsem nebyla schopna zavolat do Natu a nejak rozjet to IVF. Ani nevim jak to bude casove. Kolik cyklu se jako bude cekat atd. HOlky, poradte at vim. Ted jsem 2den Ms, musi se delat nejake vysetreni nebo jak to probiha? a jak dlouho trva to schvaleni od pojistovny?

Ilco, gratuluju ke zmizeni hematomu a puleckovi. holky, ja chci taky. uz ani nevim jak to bylo krasne videte na utz mimi.. ☹

Pant, jste krasna rodinka, moc vam to slusi.

gambrinuska
31. bře 2010

jedno, to zklamání je šílený, ještě jsem neměla ani IUI a už z toho mam strach taky 😖 co budem dělat dál atd
jsi statečná holka, sebereš se a IVF se povede, ddrž se, držim palce 😉

avant
31. bře 2010

Jedna11, z vyšetření mi dělali asi jen kultivaci a pak ještě UTZ, jestli tam není nějaká cysta. Pojišťovna to schválí většinou do 14 dní, možná i dřív. Jestli se na to ještě necítíš, tak bych možná ještě teď s IVF počkala. Sama uvidíš jak ti bude.

gambrinuska
31. bře 2010

Terko tak možná tě pustí dřív, aspon budeš doma a tam už bude přece jenom líp než v nemocnici 😔

avant
31. bře 2010

Gambrinus, neboj. Zase si říkej, že kdyby se náhodou IUI teď nepovedlo, tak jsi přece už jednou otěhotněla přirozeně, tak proč by jsi nemohla přirozeně otěhotnět znovu.

terka82
31. bře 2010

Jedna11 nemam moc na výběr. Bez dalších pokusů jsem bez šance a bezdětná skončit nechci, takže mi nic jiného nezbývá. A ty neztrácej čas(pokud to máš v hlavě srovnané a víš, že to tak chceš) a volej,protože pak tě bude každý den/týden/měsíc navíc čekání štvát. 🙂
Byla jsem na IUI v září 2008, na začátku října přišla MS=neúspěch, objednala jsem se do Natu, tam jsme šli cca v půlce cyklu, poslali se papíry na pojišťovnu(to trvá asi týden, jestli si pamatuju) a od 1DC, tzn koncem listopadu jsem začala stimulovat na IVF. Vyšetření mi asi žádné zvláštní nedělali nebo už si na ně nepamatuju.

Udělejte si krásný víkend, dejte si dobré papu a naberte síly do dalšího pokusu. Ať už konečně vidíš svého pulečka/pulečky na UTZ. 🙂

jedna11
31. bře 2010

holky, diky obzvlast tobe Terko, v tve situaci a jeste podoporujes mne. Diky za hezky slova, je fajn to slyset. Ted jsem se s manzou domluvila,z e tam zitra zavolam a uvidim co bude. mas pravdu Terko, ze to cekani mi stve a stvat bude.

gambrinusko,avant diky za podporu i vam. holky, jsem fakt rada , ze jste tady. neni na to popovidat si, i jen citit, ze je na tom nekdo stejne jako vy.

Terko, zitra na tebe budu myslet at to mas co nejdriv za sebou a si brzy doma a co nejdrive se rozjel novy pokus. tentokrat to proste musi vyjit 🙂

gambrinuska
31. bře 2010

jedno, musíme spolu držet pohromadě 😔 ani jedna to nemáme jednoduché, snad bude líp 😅 holky nám musej naposílat bacily a snad tu zas bude brzo // 😉
jsem taky moc ráda za tuto diskusi, holky moje zlatý 😉

terka82
31. bře 2010

Gambrinuska neboj. Moc ti přeju, abys patřila do té skupiny, kterým stačí IUI a nejlépe hned ta první. 🙂
A jinak, Avant má pravdu. Umíte to i přirozeně, tak hlavu vzhůru. 🙂
Doma je určitě líp. Taky jsem ráda, že jsem mohla být dneska doma a zítra rovnou na zákrok. Zbavila jsem se hromady prádla 😀 a hlavně je mi líp po psych. stránce. Padne to na mě až zítra. 😒

Jedna11 ono je jednodušší povzbudit někoho jinýho než sebe... 😅 Navíc díky vám tady vím, že ve svých problémech nejsem sama. Je nás tu kupa a spolu to dotáhnem ze snažilek do maminek.

A já se loučim. Jdu chrnět, ať mam na zítra dost sil. Tak se tady opatrujte a já zkusim ráno číhnout přes ten tel., jestli to bude klapat. Moooooc vám všem děkuju, jste zlatý holky. 🙂

gambrinuska
31. bře 2010

Terko, drž se ☹ 😉 budu na tebe myslet 😔
Jednou se sice povedlo, ale bylo mi řečeno, že to mohla být náhodná ovulka ☹ , manžel má dobrý spermio, když se to chytne tak stejně budu mít největší strach zas z potratu 😢 , člověk se stejně bude bát všeho dokud nebude mít mimi v pořádku 🙄

m.evzenie
1. dub 2010

Dobré ráno holky,
Terko, moc Tě obdivuji, si statečná. Tak ať to máš dneska rychle za sebou a nejsi tam moc dlouho.Moc na Tebe budu
myslet a další pokus už musí, musí vyjít.
Lucie, Avant, Janinam, Jana, Gambrinuska,Douda,Roby, Micha,Market, Jedna,Lucindo a ostatní holky moc zdravím.

pantomima
1. dub 2010

Pěkné ráno!

Terko- moc na Tebe myslím a držím i palce na nohou!

l.u.c.i.e
1. dub 2010

Dobré ránko všem. Hlavně se nenechte nachytat, je apríl.

Evženko, tak to by bylo super, kdyby to vyšlo při snaženíčku doma, viď? No, uvidíte, co vám osud přinese.

Terezko, moc na tebe myslím. Vím čím vším jsis už prošla a je mi s tebou smutno. Holka drž se. Bude zase lépe a věřím, že i ty se dočkáš mimíska. Ale na druhou stranu si říkej, že příroda ví co dělá a pokud miminko není zdravé, tak ho tělo nepřijme. Dneska ti držím palečky, abys to měla rychle za sebou a vše dopadlo dobře.
Terko, tak to mě mluvíš z duše. Čím větší sociál, tím více dětí. Stejně si je dělají jenom, aby mělo na fet, pak je dají do děcáku, ať se stát postará, nebo si z nich vychovají zloděje... Je to nespravedlivé.

Ilčo, vidíš, že vše dobře dopadlo. Páni, ten už je velkej 🙂 Máš obrázek?

Pant, moc hezké svatební fotečky.

Avant, dneska máš kontrolní UTZ. Jsem zvědavá, co ti řeknou...

Gambrinuska, super, mrška dorazila, takže dneska první píchanec 🙂 To zvládneš, neboj se. Teď už ti ten vajuch konečně naroste. Doufám.

Jedna, být tebou, tak bych to Natalu zavolala a domluvila se s nima. Stejně si myslím, že to v tomto cyklu nestihneš. U mě to bylo tak, že když přišlel menzes, zavolala jsem tam, pozvali si nás s manžou, udělali s náma pohovor o IVF, dali nám vybrat jaké léky budu chtít, poslali žádost na pojišťovnu, udělali kultivaci, cytologii + UTZ. UTZ dopadl blbě, cysta. Nasazeny hormony... Po dalším měsíci kontrolní UTZ a pak už jsem vyfasovala injekce a už jsem jen čekala na další menzes. Druhý den menzesu jsem začala stimulovat a chodila jsem na pravidelní UTZ, jak vajuchy rostou.
Ničeho se neboj, zvládnete to.

ilca1
1. dub 2010

Hezké ráno všem 🙂 venku to vypadá nadějně 🙂
Lucko fotečku mam a dodam dneska až mě jí kamarád zmenší 🙂
děti mají dneska velikonoční prázdniny tak pujdu Fildu za chvilku ovezt na dramatický kroužek(budu mít doma asi umělce) a pak musim jít koupit nejaký sladkosti pro koledníky. Ještě jsem žádný vajíčka ani beránky nekoupila jak jsem pořád ležela tak snad něco ještě seženu a pro ty velký koledníky placatice rumu 😀

m.evzenie
1. dub 2010

Ahojky holky,
Lucii, to by bylo skvělé, ale uvidíme jak to bude, nebudeme předbíhat a budeme trpělivě čekat.
Ilčo, tak to je fajn, že je vše v pořádku.Už se těším na fotečku.
Avant, držím palce na dnešní utz.
Gambrinusko, už první injekce, jak to zvládáš? držím pěsti na úspěch.
Jedna, ¨Lucka má pravdu, tak držím palce, to zvládnete.

douda
1. dub 2010

Ahoj holky
Terko moc na tebe myslím, drž se určitě se brzy dočkáš vytouženého mimíska . Ostatní holky zdravím na sono jdu ve středu mám tam být na 8 , holky chci se zeptat jak dlouho jste si museli píchat injekce ten Fragmin na ředění krve , jsem sy mylela že je dopíchám a vyfasovala jsem další dvě balení.

roby
1. dub 2010

Ahoj holky,
Terezko, je mi to moc líto, moc jsem Ti držela palečky, opatruj se!

ilca1
1. dub 2010

douda já si je musim píchat do 12 týdne pak mě je asi vysadí a na začátku 3 trimestru zase začnu. Ale já mam nejakou mutaci genu v krvi tak si musim v těhotenství krev ředit

ilca1
1. dub 2010

přidala jsem fotečku prdolky 😵

lucinda3
1. dub 2010

Dobré odpoledne!

Moooooc vás po dlouhé době zdravím, jsem potvora, lemra líná a válím se doma 😀 😵

Přidala jsem fotečku z pondělního prvotrimestr. utz 😵 😵 Vše máme tak jak má být, bylo to úžasný, dle PM jsme v pondělí byli 12+2 a dle utz 12+5 takže se pomalu ale jistě začínáme předbíhat jako s Tomíkem 😀 Měli jsme skoro 6 cm a 64 g, obříci 😎

Jsem od pátku doma, nevolnosti se staly věrnou kamarádkou a pomalinku začínají vylézat žíly a žilky, na nohou a bohužel už i ty vaginální, takže se válím a povaluju 😎

Jdu si vás dočíst!

l.u.c.i.e
1. dub 2010

Ilčo, už jsem se mrkla na prďolku a už se rýsuje 🙂

Luci, i u tebe jsem se mrkla a taky hezky rostete. Jen odpočívej. Zasloužíš si to 😉

Snad už to má Terka za sebou. Moc na ní myslím.

pantomima
1. dub 2010

Fotečky krásný, už se taky těším na další 😀

Je tam pěkná zima, byly jsme s malou cvičit a odpoledne se mi určitě nebude chtít nikam, ale asi budu muset na poštu.

lucinda3
1. dub 2010

Tak v rychlosti než půjdu pro malýho.

Terko moc mě to mrzí, myslela a doufala jsem že se to ustojí... 😢 Ať to máš dnes rychle za sebou, a jsi brzo doma, myslím na Tebe!!

Pant krásný fotečky, je dobře že jste si to užili, ještě jednou gratulace!!

Douda Tobě ke // taky, bezva, další bacilonosička 😉

Ilčo krásná fotečka 😵

Luci ta Tvoje taky 😉

Ostatní moc zdravím, ještě jdu uklidit nádobí a pak pro malýho. Polepším se a zkusím zítra juknout, jsem nějak zlenivěla 😀

Pa a opatrujte se!!