Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

terka82
22. črc 2010

Ahoj holky.

Petruš ono se to říká, že OHSS je na uchycení dobrý. Ty jsi to jen potvrdila. Když jsi těhu, tak to bude splaskávat pomaleji, ale za tu dvojitou radost to stojí, ne?

Jedna11 moc mi to mrzí... Já vim, že teď žádný slova nepomůžou. Vím, jak se mi každé jednou se to povede... zarylo do srdce. Proč až jednou, proč ne teď... Ale nedá se nic dělat, ty jsi udělala maximum. Vybreč se, užij si zbytek léta, načerpej energii a v září hurá na další pokus. Musíme to skóre na podzim vylepšit. 🙂 Takže vyhlašuju, že pod stromeček půjdem s embroušema v pupíku, jasný ženský? 🙂 😀
K těm vyšetřením. Já mam genetiku hotovou od toho prvního potratu. A teď po tom druhém jsme se domluvili, že zkusíme ještě jeden KET(protože mam dost mrazáčků) a v případě dalšího takového průšvihu bych se objednala na imuno. Na laparce jsem byla ještě před IUI. Pro IVF nemá význam, jedině asi kdybys měla problémy s endometriozou nebo jak se to jmenuje. Na tvém místě bych šla do KETu. Pokud bys chtěla, tak si zajdi ke své Dr. na tu kultivaci - alespoň využiješ "volný" čas do září. 😉 Ze své zkušenosti můžu říct, že nás určitě jako KUS neberou. Zrovna se Švábkem jsem to řešila a říkal mi, že buď můžu čekat do září na imuno a nebo zkusím ještě v létě KET, že to je na mně. To jsem netušila, že další pokud bude stejně až na podzim. 😅 😀 Ale i tak bych neměnila.

Douda, kdy se ti vrátí malej?

Jani8 bereš to pozitivně, to je dobře. Oběhej si všechna ta vyšetření a jak už jsem psala, na podzim jim tu jejich 30% úspěšnost pořádně pozvedneme. 😉
Na imunu jsem nebyla, takže neporadim. Ale listovka snad nevadí, ne? A alkoholu(s mírou 😀 ) bych se taky nebála.

Sabco prdís krásně roste a pizzu závidim. Klíďo bych dala i celou. 😅 Ať ti to na dia dopadne dobře.

Roby užijte si 3D, to bude určitě paráda. 🙂

sabcav
22. črc 2010

@terka82 aha, tak štafetu nepřebírám 😀, ahoj 🙂. A podzim je za chvíli 😉. Držím moc palce, máš toho taky za sebou hodně 😔 😢, tak do třetice všeho dobrýho 🙂. Mě to tak rychle utíká, mě se to zdá jak před pár dny, kdy jsem našla ducha a oni jsou to 4 týdny 😲

jana8
22. črc 2010

Jedna,Švábek měl pravdu,oni nikdy nevědí,jestli se rozmrazí embrya ......... ☹ ....bohužel nám nezůstalo ani jedno,bohužel,tak když půjdeme do IVF tak vše celé od znova 😒
Sabcav,tak to jsou dobré zprávy,na zítra držím palečky,ať je vše v pořádku a neboj ty hormony ještě jen začnou cloumat 😵 ....já ani tehotná být nemusím a mám někdy hormony jak na houpačce 😀 .....jinak z těmi lekárnami je fakt obrovský rozdíl,to je děs 😠 ....mě ten Femibion napsali v tom listě z genetiky,ale napsali i listovku,tak mě to taky zarazilo,tak nevím,uvidíme co řeknou v Natu,jen dokud se tam dostanu.....nebo si ho můžu koupit sama? a co když jedu na tu imuno musím vysadit měsíc dopředu i tu listovku?....jinak je to hrůza 2měs. čekat zas na výsledky 😠 ,to už letos pak nic nestihnu ☹ ,no tak uvidíme....a jinak mám přítele 😵
Terko,to si piš,že už to tu bude ve vzduchu,nezdary už máme za sebou a před sebou jen krásné okamžiky s těhu břiškami,už to musí konečně vyjít 🙂 a musím to brát pozitivně,co člověk nadělá,chvili mi je smutno vybreču se ale pak musím jít dál a věřit že vše bude dobrý......a i nám všem se to podaří a dočkáme se vytoužených pokladu 😵 ....jinak jsem se dozvěděla asi před týdnem,že bratr čeká dalšího potomka - páté 😨 a byla otázka od jeho ženy a co my? tak jsem řekla,že někdy,snažím se to neříkat,i když nevím možná by to pochopili možná ne.....vědí to jen pár lidí a ostatní se domnívají 😔 .....a jasné,alkohol s mírou 😀 mě i tak stačí tak sklenka dve....já tomu moc nedám 🙂

jana8
22. črc 2010

Jedna,jo a pokud chceš být klidnější co asi jo,tak se vykašli na to jak se bude tvářit dokt. a jdi na tu kultivaci,aspoň budeš vědět co a jak 😉
Holky,mějte se hezky a dobrou noc........jdu hodit šipku do postele nebo ráno ten budík 4.30hod vyhodím z okna 😀

marketa137
22. črc 2010

@sabcav tak to máš ok, já se s Tomíkem vypracovala na dávky od 25-30jednotek 4x denně a jak bylo vidět tak byl stejně obřík 😒 . večer jsem ok ale ráno mam hodnoty 7-9 😒

pantomima
23. črc 2010

Pěkné ráno

hned je venku příjemnějš, když zapršelo.....

jedna11
23. črc 2010

Terko, uplne mi vypadlo, vy vite v cem je u vas problem? Ja ted dost nacetla diskuze o IVF a dost clanku a hodne holek tak pisou, ze berou Prednison {doufam, ze to pisu dobre} Mela jste ho tady nektera? Ja vim, ze Adenka neco pichala s Gambrinuskou, ale nevim co to bylo. Mne nejvic lezi v hlave, ze proste nevim co mi je. Prirozene to neslo, IUI neslo, IVF taky ne. Mam chvilky, ze si pripadam tak bezradne, ze uz proste nemame zadnou sanci ☹ Proc mam verit, ze ted se to z Ket povede, kdyz je mensi nadeji nez u cerstvych. Zavadeli mi dve velmi kvalitni embrijka , sliznici jsem mela 13mm, Svabek rikal supr , injekci na protilatky jsem taky dostala a presto nic. Je to fakt nespravedlive.
No, nechci vam tady kazit naladu. Jen bych byla rada zda tady nekdo ma zkusenost s Prednisonem a jak dlouho se to musi brat.

haaninaa
23. črc 2010

Ahojky holky, jak se máte? Také u Vás byla v noci tak hrozná bouřka? Dneska se mi konečně dostavila mrška, tak jsem se objednala do Natu na kontrolu před IUI. To zase byl zážitek. Když jsem se představila, a řekla jsem, že se chci objednat na kontrolu, první co bylo jestli k nim chodím. Tak snad kdybych tam nechodila, tak se snad nebudu objednávat. Po duchaplné konverzaci mi kontrolu na ultrazvuku spočítala na 3.8.10 v 7:30. Když jsem ji poprosila, jestli by to nešlo dýl, že to máme 100 km, tak na mě začala řvát, že nebudu ordinaci přizpůsobovat mě, ale já se mám přizpůsobit jí. Takže jsem to nakonec nechala. Neměla jsem nějak sílu jí odpovědět, to až tam budu, tak si to tam s ní vyřikám i za minulý telefonát. Holky, pokud bude vše OK, to by dělali to IUI hned ten den a za kolik hodin? Potvůrky s bičíkama máme od dárce, tak kdy jako rozmrznou.
Já na žádném vyšetření nebyla, jen na laparce, to je v pořádku a pak mi v Natu dělali tu kultivaci a brali krev. Krev OK, jen v kultivaci něco bylo, tak proto nám dali ty antibiotika. Jinak dr. Švábek říkal, že u mě dělat vyšetření na protilátky ani nejde, ale že budou postupovat jako kdybych je měla. Co to znamená? Že mi něco píchnou? Jinak mi chybí dobrat ještě 14 ks femibionu a už ho beru měsíc a předtím jsem brala jen kyselinu listovou, taky měsíc. Čaj z kontryhelu piju každý den, tak snad to k ničemu bude. 🙂 🙂 🙂

terka82
23. črc 2010

Ahoj holky.

Jedna11 mrazáčci opravdu nemusí všichni rozmrazení přežít. Ale stačí, když přežije jeden. 😉
My víme a nevíme. Vím o anovulaci, mám jen jeden vejcovod, mutaci krve a prohozených chromozomech, které můžou způsobovat vývoj. vadu. A to všechno mam já.🙄 Manža je bez poskvrny. V prvním těhu to byla vývoj. vada, ale nevíme přesně o co šlo, protože se těhu ukončilo o 2 týdny dřív, než se dalo jasně prokázat vada. Navíc jsem v té době měla zvýšené protilátky z infekce oparu(kterou jsem ale neprodělala), takže přesný důvod nevíme. A doktoři říkali, že to mohla být jen náhoda. V druhém případě se jednalo o zamlklé těhu a to se stává i zdravým holkám, takže se snažim uklidňovat, že to snad u mě nebude pravidlem. Pokud by se to ale opakovalo, tak mě čeká imuno a PGD.
Prednison brala Aduška, napsali jí ho právě na imuno.
Někde jsem četla porovnání transferu čerstvých vajuch a KETů. U KETu je menší pravděpodobnost, která je ale způsobena tím, že se zamražují už ty "horší kousky", protože ty nej nej se transferují čerstvé. Dál je tam problém, že ne všechny embrouši přežijí rozmražení a pak tam bylo ještě něco. Výsledkem ale bylo to, že pokud embrouši přežijí rozmražení a normálně se vyvíjejí, tak je pravděpodobnost stejná. Přečtení toho článku mě celkem uklidnilo. A nakonec se nám KET taky vyvedl, i když to pak šlo do kopru... Ale to už je o něčem jiným.
A náladu tady nekazíš.😉

Sabca žirafy tě rozplakaly, jo? 😀 Jsi mi připomněla, jak mi někdo říkal, že manželka brečí u reklamy na veselou krávu - jak si tam ta spokojená rodina maže sýr na chleba... 😀
Koukam, že mě tady supluješ. Tak si užij "chvíli na výsluní", cobydup se vrátim a nenecham se trumfnout. 😀 😀
Taky mi to teď utíká strašně rychle. Přeběhnou dovolené a je tu podzim. Moje třetí šance, tak snad už to bude ten vítězný pokus. 😕 🙂

Jani taky to na mě sem tam padne. Ale poslední dobou je to lepší. Mam tak málo času, že na depky neni čas. 😀
Pět dětí, to je mazec... To bych asi nedala. 😨

Hani o bouřce nevím. Jak se ochladilo, tak jsem spala jako pařez. 😀
Teda to byl zase telefonát za všechny prachy... 😖 Se děsim toho, až tam budu volat.
Proč u tebe vyšetření dělat nejde? 😕 S IUI moc neporadim, byla jsem jen na jedné a ta byla stimulovaná, takže vše naplánované předem. Ale ddržim palce, ať se všechno to zobání vyplatí. 🙂

jedna11
23. črc 2010

Hani, IUI Ti asi hned delat nebudou, oni objednavaji tak nejak drivna ten prvni utz. To by si musela mit ovu drive. A kdyby zjistili, ze je to ten den, tak ti pichnou injekci a IUI ti budou delat tak o 2 az 3hod dele. Musi se pripravit spermijky. Jinak pokud to dobre chapu, tak dostanej inejkci co jsem mela i ja ten Diprophos to je na ty protilatky a pak hura na IUI. Drzim palce,at to dobre dopadne. Pokud bude pri prvnim utz jeste brzo, tak te objednaji za dva, tri za den podle toho jak to bude za potrebina dalsi utz a pak pravdepodobne udeji IUI.

Terko, diky za info. A ty si neuvazovala o tom Prednisonu? Ja se chytam vseho co jde. uz ze zoufalstvi,ale ted fakt nevim v cem muze byt zakopany pes.
a jak vy. Jdete koncem leta do tretiho KEtu? kolik vlastne mate mrazacku? my to asi zkusime, takze podle ms, by to vychazelo na zacatek zari. Malej mi bude nastupovat do skolky, tak jsem si stejne chtela vzit dovcu, tak bych mohl byt i vic v klidu nez ted. Nejak jsem opravdu neodpocivala, neslo to. Malej mel spalovu angynu, narodila se nam do toho stenata, tak jsem porad litala kolem vsech. a ted si to vicitam.

jedna11
23. črc 2010

Sebcav, diky za rady. Beru vse. Od jake znacky je ta omacka co si o ni psala. Urcite to vyzkousim. kdy zacit jist a kdy zkoncit?

haaninaa
24. črc 2010

Ahojky všem do ubrečeného dne,
Terka82 - vyšetření dělat prý nejde protože máme spermie od dárce a nejde to porovnat, jestli mám nebo nemám protilátky.Prý se to vždycky dělá v páru, tak dostanu injekci a snad to bude dobrý. Uvidíme, co řeknou, kdyžtak půjdeme do ZOO a za dva dny se tam ukážeme znova. Písnu, co mi řekli. Snad tam bude Švábek, působí na mě pozitivní energii a tak nějak nejvíc mu věřím.... 🙂 🙂 🙂

l.u.c.i.e
24. črc 2010

Pěkný víkend přeju 🙂 Konečně je chladněji, lépe se dýchá a můžeme chodit na procházky 🙂 V těch úmorných vedrech to vážně nešlo...

@jana8, určitě se vyplakej. Pomáhá to. Věřím, že i vy se potomka dočkáte. Jen to bude chvíli trvat... Někomu to jde hned a někomu trochu déle... Ale kdo si počká, ten se dočká. Cože, bratr čeká pátého potomka? To bych asi nezvládla...

Budu si vás muset přečíst později. Malej se mi nějak kroutí v postýlce, asi prdíky... Nebo bude mít brzo hlad 🙂

m.evzenie
25. črc 2010

Ahoj holky,
tak týden dovči rychle utekl a nyní už jsem v práci, tak to mám ještě o něco kratší, ale počasí se povedlo až na
poslední noc, byla strašná bouřka a náš psí mazlík se ve stanu bál, tak jsme se mu snažili držet uši.
Lucko, pěkně si užij procházky.
Holky musím si vás dočíst, krásný večer. 🙂

l.u.c.i.e
26. črc 2010

Ahojky,

dnes jsme měli poradnu a máme ve 22 dnech 4,5 kg a 55 cm. Pěkně rosteme... Jinak je vše v pořádku.
Kdepak jste?

pantomima
26. črc 2010

😉 tadýýý 😀 , jsme pořád venku, když je tahle fajn

m.evzenie
26. črc 2010

Ahoj holky,
koukám, že všechny využíváte chladnějšího počasí. 😉

lucinda3
26. črc 2010

Ahoj holky!!

Jdu vás pozdravit 😉
Dnes jsme byli komplet s mužíkem i malým v poradně, byl velký utz 😵 Jsme dle PM 29+2 a dle utz a váhy 1 780g 31+5 😎 Zatím je koncem pánevním, tak věřím, že se ještě otočí, má čas. Nabrali mi krev, a mám už i papíry na mateřskou to to utíká!! 😅 Bylo to super, no a před chvílí jsem kluky vypravila na 12 dní k moři, takže jsem sirota 😢 ale strašně jim to přeju a chci aby si to užili, první slzy už mám za sebou...
Jinak sem tam tvrdne břicho, popíjím magnesii a je to lepší, a z jednoho prsa už vytéká kolostrum, stejně jako když jsem čekala Tomíka.

Luci krásně rostete, jen tak dál!! Kojení tedy v pohodě?

Co ostatní těhulky, jak se máte? Jak to vypadá s Michalkou, jestli jsem už tedy něco nepřehlédla?! 😉

A jak snažilky? S Adenkou a Gambrinuskou je mi to líto...Budu moc držet palce do dalšího boje!!

Petě gratulace ke dvojčátkům!! 😵 😎

Všem ahoj!!


SNAŽILKY
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVF,krátký protokol-puregon-ET 30.6-bez sněhuláků
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3.7. transfer 2 embrísků - test 16.7.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 ..............snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-10tt VV plodu, 1.KET 02/2010-8 tt MA, domluva na 2. KET 08-09/2010
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, červen 1.IVF - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci


TĚHULKY:
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 37tt, poradna a první monitor 13.7.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 30tt, 23.8. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 21tt, poradna 22. 7., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 24tt, , poradna 28.7.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 20tt, poradna 29.7

MAMINKY
L.u.c.i.e..............Matýsek, * 4. 7. 2010, 51cm, 3590g

m.evzenie
26. črc 2010

SNAŽILKY
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony, od 27.7. domácí snaženíčko
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVF,krátký protokol-puregon-ET 30.6-bez sněhuláků
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3.7. transfer 2 embrísků - test 16.7.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 ..............snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-10tt VV plodu, 1.KET 02/2010-8 tt MA, domluva na 2. KET 08-09/2010
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, červen 1.IVF - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci


TĚHULKY:
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 37tt, poradna a první monitor 13.7.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 30tt, 23.8. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 21tt, poradna 22. 7., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 24tt, , poradna 28.7.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 20tt, poradna 29.7

MAMINKY
L.u.c.i.e..............Matýsek, * 4. 7. 2010, 51cm, 3590g

m.evzenie
26. črc 2010

Ahoj Lucindo, to to letí, hlavně, že jste oba v pořádku. Teď si pěkně doma odpočineš, i když sama, neboj uteče to
a za chvilku máš kluky zpátky.

jitikyti
27. črc 2010

Dobré ráno všem a hlavně krásný a úspěšný den 🙂 Dlouho jsem se mezi Vás nedostala.Čekám na ms,a pak mám volat do Natalartu na objednání na insem.Měla jsem to dostat v neděli a ještě nic.Udělala jsem si dnes těh.test a poprvé se mi tam ukázala i "neviditelná" druhá čárka.Ta jedna je úplně silně vidět a ta druhá,jak jsem psala.Teď jsem se,asi po 2 hoďkách mrkla na test znovu a je vidět dobře.Nevím,co si o tom mám myslet.Byla bych šťastná,kdyby to vyšlo takhle spontánně.Máte nějaká takovouhle zkušenost?

michamicha
27. črc 2010

ahojky,
já mám dneska pondělí a vono už je vlastně úterý 😅 strašně rychle to utíká a ztrácím přehled o čase 😅

Lucindo, nic jsi nepřehlídla, u nás se zatím nic nechystá, teda dneska odpo jdu do poradny a na monitor, tak jsem zvědavá co mi dr. řekne nového, ale asi nic 😀 občas mam poslíčky (jakože i s kontrakcí), ale na monitoru si ty kontrakce hrajou na schovku 😀 a jinak mi tvrdne (poslední týden od rána do večera) a mrchovsky bolí břicho, toť asi tak vše 😀 to je dobře, že jsi v pořádku 😉

Lucko, Matýsek pěkně prospívá 😉 😵
a Terce už se blíží další KETík 😉

Ostatní holky zdravím 🙂

michamicha
27. črc 2010

@jitikyti ahoj, tak já osobně zkušenost nemám, ale v jiné diskuzi kam chodím jsou hned 2 holky, který měly jít na IUI a na IVF a otěhu přirozeně před stimulací 😉 takže ti potichounku gratuluju a držím palce, aby čárka sílila 😉

roby
27. črc 2010

Ahoj holky,
Lucindo krásně rostete, jen tak dál 🙂 Kluci si to u moře určitě mocinky užijou.

Jitikyti, no to vypadá hodně nadějně, držím palečky, aby to vyšlo 😵

SNAŽILKY
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony, od 27.7. domácí snaženíčko
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVF,krátký protokol-puregon-ET 30.6-bez sněhuláků
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3.7. transfer 2 embrísků - test 16.7.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 ..............snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-10tt VV plodu, 1.KET 02/2010-8 tt MA, domluva na 2. KET 08-09/2010
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, červen 1.IVF - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci


TĚHULKY:
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 37tt, poradna a první monitor 13.7.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 30tt, 23.8. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 25tt, poradna 19.8., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 24tt, , poradna 28.7.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 20tt, poradna 29.7

MAMINKY
L.u.c.i.e..............Matýsek, * 4. 7. 2010, 51cm, 3590g

marketa137
27. črc 2010

Ahoj, vkládam fotky dortíku pro vikína který má zítra svátek a Tomíka jak hezky pomáhá 😀

jitikyti
27. črc 2010

Holky,to by bylo krásné. 🙂 Já jsem podle všeho v pořádku,ale partner je na tom bídně se spermiemi.Dostali jsme ale oba na začátku měsíce od pana doktora Boušeho antibiotika,kvůli nějakému špatnému prostředí v nás,které může bránit otěhotnění.Počkám asi do čtvrtka do rána,tedy jestli nepřijde ms a udělám test znovu.Děkuji a michamicha..Ty už to máš za chviličku,to je paráda,musíš být ráda,že už nejsou ty vedra. 😝 Roby,ať se hezky kulatíš 😉

ilca1
27. črc 2010

Ahoj holky jdu se na vás podívat , čtu vás ale jsem líná psát, 😎
V pítek jsem byla v poradně tak maličká je v pořádku má ve 26 týdnu 650 g, já zatim pořád 1,5 kg ale říkal doktor že když mimi prospívá že to nevadí,akorát už jsou ze mě nešťastný protože jsem hodně chudokrevná,už mam hladinu hemoglobinu jen 91 a měla by být asi 140 a to už beru maximální dávku železa,když to nezvedne tak pak nemocnice a injekce a před porodem by mě asi museli dát transfuzi a tu nechci ☹ tak uvidíme jsem i pořád hozně ospalá, taky jsem dneska byla na cukrovce tak po tom co jsem vypila ten hnus jsem tam sebou po hodině sekla ale to jsem byla fakt mimo ☹ nějak to teď blbě všechno snášim, ale za ten konec až kouknu na Julinku to stojí 🙂
Luci krásně rostete, to je dobře a počasí je teď taky fajn žádný vedra tak si to můžete konečně užívat se vším všudy 🙂
Jitikyti určitě to bude miminko 😵 když už je i čárka hezky vidět, píše sem Sabča a té se to taky povedlo přirozeně než měla jít do natalu 😵 když je člověk smířenej s tim že se mu holt musí k miminku pomoc tak to najednou jde 😉 to je i psychika 😉 tak držim palečky 🙂

m.evzenie
27. črc 2010

Ahoj holky,
Ilčo, hlavně odpočívej, když tě to těhu zmáhá, určitě to za to stojí.
Lucko, pěkně přibýváte, užívej si to dokud Matýsek spinká.
Markét, hezké fotečky, dortík si tvořila sama?
Jitikyti, moc držím palce, aby čárka sílila 🙂 a ty jsi se dočkala mimi přirozeně.
Já jsem včera dobrala hormony, tak teď máme domácí snaženíčko. Koupila jsem si femibion. Co jste holky ještě
užívali vy?
Krásný den.
🙂

michamicha
27. črc 2010

čauky, tak jsem doma 🙂
dneska v poradně se mi dr. už smál když jsme se loučili, prej kdyby nic, tak se za tejden uvidíme znovu 😀 😝 Vojta na monitoru vůbec nechtěl spolupracovat, pořád se schovával před tou sondou 😠 tak jsme ho se sestřičkou pošťuchovaly, já se točila z jednoho boku na druhej bok a furt nic, tak mi pak sestřička strčila pod hlavu na lehátko nějakej klín a byla jsem holt na zádech, no ale milostpán se pak asi s prominutím nasral 😀 😀 protože kopal jak blázen, že sestřička prohlásila, že to je prdlouš 😀 😀 no ale monitor OK, kontrakce opět žádné, pak mě dr. prohlídnul, takže CS opět 0, ale hlavičkou naléhá... ještě na UTZ změřil aspoň obvod bříška a nohu a podle toho mu vylezlo, že už jsme termínový a měli bysme rodit... jenže tomu malýmu holomkovi se ven nechce, tak dr. nařídil sexovat o 106 😖 😝 😀 a když jsem pak mluvila s mámou, tak prej mam chodit pěšky do schodů i ze schodů a i se tahat s nákupama, jí prej to pomohlo 😅 no a ségra radila, že až mi zase bude tvrdnout břicho a píchat všude možně, tak prý mám hopsat jak zběsilá na balonu, prej jí to pomohlo, když se neotvírala... no tak nevim, ale asi vyzkoušim všechno 😀 😀 😀

SNAŽILKY
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony, od 27.7. domácí snaženíčko
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVF,krátký protokol-puregon-ET 30.6-bez sněhuláků
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3.7. transfer 2 embrísků - test 16.7.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 ..............snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-10tt VV plodu, 1.KET 02/2010-8 tt MA, domluva na 2. KET 08-09/2010
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, červen 1.IVF - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci


TĚHULKY:
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 39tt, snad brzy porodíme, poradna a monitor 3.8., pak už předání do porodnice
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 30tt, 23.8. poradna
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 25tt, poradna 19.8., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 24tt, , poradna 28.7.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 20tt, poradna 29.7

MAMINKY
L.u.c.i.e..............Matýsek, * 4. 7. 2010, 51cm, 3590g

lucinda3
27. črc 2010

Ahojky!!

Evženko moc budu držet palečky!!! Koukej se opičit po Sabcav a Jitikyti 😉 Já užívala jen samotnou kyselinu listovou.

Roby Tobě to taky pěkně utíká, jak je? 🙂

Markét originální dortík, tak to zítra hezky oslavte!!

Ilčo to je mi líto že máš takový potíže, to je pech, drž se holka!! Co třeba zkusit ještě nějaké přírodní přípravky s železem, třeba melasu, sušené meruňky,...

Micha to jste ale šikulky 😉 Hlavně Vojtík to bude čertík 😀 Aspoň že už nejsou ta vedra, já si to počasí teď vychutnávám! Drž se holka, ještě se nám po pupících bude stýskat 😵

No a kluci moji se už vykoupali, pak stačili zmoknout, tak snad budou mít dál jen lepší počasí, teď přechází ta studená fronta, jsou v Chorvatsku. A Tomík se už ptá kdy pojedou domů 😅

Ostatní ahoj, mějte fajn večer!!