Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

adenka84
6. dub 2010

pant, koukám, že zítra už dostaneš řidičák na miminko....

Jak pak asi dopadla Douda, se ani neukázala...

Nevíte kyd se vrátíVenda, jsem napnutá jak kšandy, snad jí to vyšlo.... 😉

m.evzenie
7. dub 2010

Krásné ráno holky,
Renap, krásné fotky, Anežka je kouzelná.
Terko, to já taky budu teď víc koukat, ale určitě jsme se neviděli. Tak snad se někdy potkáme. 😀
Gab, zdravím Tě , pěkně rostete, tak to máš z malého jen samou radost.
Douda,jak jsi dopadla?
Adenko, dík.
Janinam, Jana, Lucindo, Avant,Jedna, Pant.,Micha, Lucie a ostatní holky zdravím.

pantomima
7. dub 2010

Pěkné ráno!

Vyrážím do Natu, pak se ozvu, ale o tý neschopence už jsem taknějak přesvědčená 😉 😉 venku je krásn..přece nebudu v práci 😀

l.u.c.i.e
7. dub 2010

Dobré ránko holky.

Evženko, tak vidíš, že se ti nakonec fotečka podařila dát a moc ti to sluší.

Gab, krásné fotky malého. Je úžasný. Tak vy za pár měsíců chcete pracovat na sourozenci? Super. Jistě se už těšíte...

Renap, malá roste jako z vody. Je moc hezoučká. Ať vám dál dělá jen a jen samou radost.

Pant, budeme se těšit na nové zprávy a doufám, že budeš mít vystavenou neschopenku s pěknými vycházkami 🙂

Terko, jak ti je? Kdypak jdeš na kontrolu?

Vendul, kdepak se nám touláš? 🙂 Jsme tu napnuté.

Adenko, jak se máš?

terka82
7. dub 2010

Ahoj holky.

Gab malej je boží. Koukejte sem dávat fotky častěji, ať se máme čím kochat. 🙂 Tak ty už se chceš zase zařadit mezi snž.? Budu držet palce, ať mezi nima nebudeš moc dlouho. 😉
Děkuju. Máš pravdu, otěhotnět se mi podaří, ale tím to končí... No tak snad aspoň někdo ze zmrzlíků bude mít dost sil, abychom to konečně dotáhli do konce.

Aduš myslim, že Venda je celý týden někde na chatě. Takže si asi počkáme.

Evženie snad jo. 😉

Pant těšíme se na foto. 🙂

Lucko mě už je dobře, břicho jsem cítila naposledy v pondělí. Ještě sem tam trochu zašpinim, ale to je myslim ještě normální. Jinak jsem před chvilkou dobrala poslední ATB. Ufff. 😀
Na kontrolu jdu příští pátek a pak už asi do práce. 😖 Ale zase to bude líp utíkat. 😉

l.u.c.i.e
7. dub 2010

Terko, tak to je vše na dobré cestě a myslím si, že pokud kontrola dopadne dobře, tak tě pustí do práce. Aspoň přijdeš na jiné myšlenky a bude ti to opravdu rychleji utíkat. 🙂

pantomima
7. dub 2010

Jsem doma, neschopenku mi nedal, že nejsem nemocná, ale jen těhotná ☹ , tak jsem volala své dr, ta je v lázních, zastupuje ji nějaká jiná ani nevim kde má ordinaci, tak teď nevim, jestli ji mám hledat nebo ne

ultrazvuk nebyl, tak foto není ☹

no jdu hledat, kde sídlí ta doktorka

a volala jsem do práce, že nevim, jestli dneska přijdu, že tedy zatím neschopenku nemám, ale možná ji budu mít, no děs, že jako není kdo by dneska přišel, tak nevim, nejdřív to vypadá, že jako mám jít a pak když chi odejít, tak je taky všechno špatně ☹ 😠

terka82
7. dub 2010

Lucko pokud to bude všechno OK, tak to ukončit chci. Minule mi Dr. říkala, že mě nechá doma jak dlouho budu potřebovat. Že není důležitá jen ta fyzická stránka, ale i ta psychická. Já si ale myslim, že na psych. je mnohem lepší ta práce. Doma je dobře 😀 , ale tam budu aspoň mezi lidma a nebudu mít čas myslet na blbiny.
Už se cítim dobře a stejně od rána sedim u PC jako bych seděla v práci. 😀

terka82
7. dub 2010

Pant a u kterého Dr. jsi byla? Takovou reakci bych nečekala. Tak zkus najít tu zastupující Dr. a domluvi se s ní. 😉
A v práci taky koukam lahoda... 😖 Holka ty máš dneska den. ☹

pantomima
7. dub 2010

No byla jsem u Švábka. On má pravdu, že těhu není nemoc a že zaměstnavatel mi má umožnit dělat takovou práci, která mě neohrozí a ani mimčo, já mu to nezazlívám

l.u.c.i.e
7. dub 2010

Terko, to máš naprostou pravdu, že nejlepší lék na psychiku je práce. A pokud máš sedavou práci, tak by to mělo být ok. Aspoň ti budou dny rychleji utíkat a přijdeš na jiné myšlenky.

Pant, teda to je přístup. Taky bych zkusila najít tu zastupující Mudr. než abych se v práci stresovala...

terka82
7. dub 2010

Pant v tom má Švábek asi pravdu... 😅

Lucko jj, v práci celý den dřepim a taky je to na mně znát... 😅

douda
7. dub 2010

Ahojky holky , všem přeji krásný sluníčkový den . Tak tam je náš jeden pokládek , je vše v pořádku a už je veliký 10.2 mm, za 14 dní jdu na kontrolu , uvidíme prý srdíčko a pak mě předají ke smému doktorovi.

m.evzenie
7. dub 2010

Holky to je nádherně, hlavně za oknem, ale venku to fouká.
Douda, gratuluji k jednomu mimískovi, jen se opatruj. 🙂
Pantomima, tak ať brzo najdeš tu dr., aby jsi už nemusela do práce a byla v klídku doma. 😉
Terko, to je fakt, když máš stále co dělat, tak nepřemýšlíš nad vším možným. To já taky v práci sedím, tak se vždy těším ven,
na zahradu.
Na Vendul si asi ještě nějaký den počkáme, jsem zvědavá na testík........

adenka84
7. dub 2010

Ahoj holky,

já jsem si dnes při spala, vstával jsem před hodinkou..To jsem ostuda, co?
Pant stou neschopenkou je to blbý, zkus si vyhledt tu Dr. ta ti to určitě napíše...Nemá cenu chodit do práce, když nemusíš, zbytečně se stresovat, a ty peníze vem čert...

Douda, tak nakonec jeden prďola, ty jsi určitě ráde, že je jeden, viď?
Tery ty ještě do práce nechvátej, ty si užiješ až až. teď bude krásné počasí, máš příležitost toho využít a pokochat se jím...I kydž z jedné strany tě chápu, že mezi lidma(tedy pokud jsou alespoň trochu normální) je mnohem líp než sama doma

všechny ostatní zdarvím

l.u.c.i.e
7. dub 2010

Douda, gratuluju k jednomu mimískovi. Určitě máš radost. I když jsem si myslela, že podle hcg budete mít dvojčátka 🙂 Ale s Matýskem a dvojčátky by to byla fuška. Dostala jsi fotečku?

douda
7. dub 2010

Moc děkuji holky , k Matymu dvojčátka to by byla fuška je to lumpík , ale mě to bylo jedno , jsem ráda že je vše v pořádku a fotku máte ve fotobloku

adenka84
7. dub 2010

Douda, pěkný hrášeček... 😀

douda
7. dub 2010

jo to je , stejně je zajímavý co z něho vyroste 🙂

adenka84
7. dub 2010

vyroste z toho krásné, zdarvé, šťastné miminko...největší zázrak přírody....

pak už hojen dobře vychovat.. 😀 😀 😀

terka82
7. dub 2010

Douda gratuluju k jednomu prdísovi. 🙂

Aduš proč ostuda, jen si to užívej. Taky bych spala, ale jak manžel odejde do práce, tak už většinou nezaberu. Ale aspoň se tam válim. 😀
Jo většina těch lidí v práci je normální. 😀 Na válení mam ještě týden a kousek, to by mohlo stačit. Vždyť už se válim od 4.3. 😉

ilca1
7. dub 2010

Ahoj holky , jsem hrozně líná psát tak vas pořád jen čtu 😎
Pant to mě tedy od Švabka překvapilo takovou reakci , neřeknu kdyby jsi otěhotněla normálně , ale když už je to i po IUI tak si myslim že ti jí měl vystavit bez řečí a navíc v dnešní době už je těhotenství spíš jako nemoc , protože je dost problem ho udržet ☹
terko mě je dobře 🙂 ...je to až divný ale už jsem skoro týden nezvracela a žaludek cítim jen minimálně, tak nevim jestli z toho mam mít radost nebo strach, ale nešpinim tak nebudu plašit, to budu až zase před příštím ultrazvukem 😅
lucko děkuju, nám ten strom už dělali když jsme tam byli poprvé po potratu tak snad ho nebudou dělat zas , já už si to z hlavy nepamatuju kdy kdo na co zemřel atd. A kdy tě řekli že to bude chlapeček?
Koukam že Lucinda je stejně líná jako já , taky nepíše 😅 nu....venku je nádherně tak komu by se pořád chtělo kukat do počítače.Odpoledne budeme opékat špekáčky 😵 😵 😵 tak už mam chuť.
Evženie hezká fotečka 🙂
Pant taky se divím že ti neudělal ani ultrazvuk 😕

m.evzenie
7. dub 2010

Ahojky holky,
Ilčo, dík. Máš pravdu, ale jsem v práci, tak do pc musím koukat, ale už se moc těším ven. Jé, buřtíky, takhle na ohýnku to bych
si taky dala, mňam. 😀
Aduš, jen si to doma ještě pořádně užij a válej se, až budeš chodit do práce, tak nebude tolik času na lenošení. 😅
Lucindo, jak se máš? Kde tě máme? 😉

l.u.c.i.e
7. dub 2010

Douda, krásná bublinka... A pak z toho vyroste krásné a zdravé miminko. Stejně je to zázrak.

Ilčo, nám pohlaví na genetice řekli už v 16tt. Já chci taky opečenýho buřtíka. Tak já pádím za kamarádkou a hurá na procházku. Papa

m.evzenie
7. dub 2010

Lucko, tak si pěkně užij procházku. 🙂

pantomima
7. dub 2010

Jsem tu a práce neschopná!!!
Dr byla ochotná, řekla ať si odpočinu. Ultrazvuk bude 29.4. s vyšetřením na vrozený vady a všechno okolo. Dneska byly náběry, váha ( mám o kilo míň než na začátku), moč a vyšetření spodem jen tak 😉no jen tak asi ne, pohmatem a říkal, že je vše v pořádku 🙂 . Další poradna pak 5.5.

pantomima
7. dub 2010

jo a termín vypočítal na 6.11. podle MS, ale já si myslím, že to bude dýl, ale vlastně nevim, Terka měla být taky 6.11. a nakonec byla 29.10. 😀

pantomima
7. dub 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimulace injekcema -fostimonem-na IUI
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........18.3. laparaskopie, čeká na mršku, po té konzulatace v Natalartu, domluva 2.IVF
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1. IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1. KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), 2. KET léto 2010

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 28tt, poradna 14.4.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 22tt, poradna a velký UTZ 30.3.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - 10tt, 29.4. UTZ, 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, těhotenství potvrzeno z krve HCG 658,7

douda
7. dub 2010

Ahoj holky s tou neschopenkou jste my dali brouka do hlavy já myslela když my jí vystavili v centru že sní budu pokračovat až dokonce těhu, snad jo do práce stejně nemám už kam jít 😔 , tak snad se snima nějak domluvím

douda
7. dub 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimulace injekcema -fostimonem-na IUI
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........18.3. laparaskopie, čeká na mršku, po té konzulatace v Natalartu, domluva 2.IVF
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1. IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1. KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), 2. KET léto 2010

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 28tt, poradna 14.4.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 22tt, poradna a velký UTZ 30.3.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - 10tt, 29.4. UTZ, 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, těhotenství potvrzeno z krve ,UTZ 21.4