Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

terka82
25. dub 2010

hlavně jestli sis koupila ty správné dvouproužkové. 🙂

gambrinuska
25. dub 2010

no snad jo ahlavně aby to byly sílící proužky 😀 a ne jako minule 😔 ☹

terka82
25. dub 2010

jojo, ty výrobci... nemůžou dělat pořádný testy... 😠 😀

pantomima
26. dub 2010

pěkné ráno!

tedy, včera jsem se fakt pěkně opálila.....jen jsem si jaksi zapomněla sundat brejle...
😖 😎

m.evzenie
26. dub 2010

Ahojky holky,
to jsme měli nádherný víkend.
Avant, jsme teprve ve fázi příprav na bazén, tak že na koupání si musíme jěště počkat nějaký ten týden. 😉
Pantomima, to jste si to pěkně v Zoo užili. Také jsem se trochu opálila, ale při práci. 🙂
Terko, to teda nevím, jestli by ten náš hafan před vaším utíkal, to bychom museli zkusit. 😅
Gambrinusko, tak zítra budeš testit....moc moc držím palce, abys zahlásila krásné //. 😉
Jani, Janinam, Lucko, Lucindo, Micha, Roby a všechny ostatní holky zdravím. Jak jste si užili víkend? Mohl by být delší,
dnes se mi moc nechtělo do pracovního procesu, venku zase svítí sluníčko.

l.u.c.i.e
26. dub 2010

Dobré ránko všem,

Víkend jsem měla moc pěkný. V pátek večer u nás byla oslava manželova narozenin a svátku. Dostali jsme od kamarádů pěkný originální dárky. Koukněte do alba. Sobotní výlet byl super, návštěva u příbuzných povedená a včerejší rodinná oslava taky fajn. Jsem přežraná ještě teď 😀 Co vy?

Jedna, myslím si, že tu základní výbavičku mám všechnu až na pár maličkostí, ale to se dokoupí kdykoliv. Rodit se chystám do FN na Lochotín. Už jsem tam byla s krvácením na začátku těhu a byli tam na mě moooc hodní. No a na předporodní rychlokurz jsem se objednala, ale ještě se mi neozvali. Stále čekám...

Ramperpurdo, měla jsem 6 vajíček, 3 se oplodnily, 2 zaváděly, poslední bylo moc napřed a to je prý taky špatně, moc rychle se dělilo. No a za pár týdnu rodím. Povedlo se nám hned 1. IVF a v budoucnu chci jít ještě na další.
Být tebou zajdi si raději do Natalu, jsou tam moc dobří doktoři a určitě vám tam pomohou.

Terko, jojo, ten doktor z genetiky je Slovák - dělá jen UTZ. Bohužel to u tebe nebylo zrovna radostné. Věřím, ale že za nějakou dobu bude a zdárně až dokonce 🙂

Gambrinusko, moc pěkná zásobička testíku. Věřím, že jsis koupila jen ty se samýma //.

Pant, tak ty už se nám takhle hezky opaluješ 🙂 Raději se sluníčku vyhýbám. Nedělá mi dobře, takže chodím kde je stín 🙂

Evženko, ať ti to v práci utíká.

pantomima
26. dub 2010

jj, musím si to sluníčko užít, dokud ještě můžu, minule jsem pak taky sluníčko moc nemusela

douda
26. dub 2010

Krásný den všem , jsem doma opuštěná , Matynka je po měsíci ve školce tak je tady nezvyklí klid 🙂

m.evzenie
26. dub 2010

Lucko, dík, docela to utíká. 😉 To je dobře, že sis víkend, tak perfektně užila. A co plánuješ dnes?
Douda, jak se Matýskovi chtělo do školky? Užij si ten klídek. 🙂
To počasí se nám nějak pokazilo 😒 a já se těšila na sluníčko.

l.u.c.i.e
26. dub 2010

Evženko, dnes ani nic moc neplánuju. Už jsem byla nakoupit. Hned jsem zmokla 🙂 Teď třídím fotky, které si budu chtít nechat přidělat na památku. Pak se uvidí co dál. Taky bych už měla pomalu obvolat dětské lékaře. Stále to nějak odkládám.

Douda, asi už máš Matýska ze školky zpět. Jak se měl první den?

Pant, copak děláš?

pantomima
26. dub 2010

jen se tak válím, právě jsem udala malou tatínkovi, jel se zbožím do Kadaně, tak vyrazili spolu, měla bych toho využít a poklidit tady...snad se k tomu dokopu 😀

douda
26. dub 2010

Ne ne ještě je ve školce , chodím pro něj až po spaní tak na půl třetí , máme totiž školku trošku zruky tak my cesta ke školce trvá tak 30 minut , musím jezdit MHD.Snad nebude pršet tak pak pak asi vytáhne Maty kolo a bude jezdit u potoka, jinak holky jak jsem psala o mým doktorovi Andrlemu tak měl asi jen špatný den , dnes tam byla mamča a v pohodě a něco jí našel tak okamžitě do nemocnice a v pátek jí budou operovat ☹

ilca1
26. dub 2010

Ahoj holky všechny zdravim 🙂 hlásím že jsem dneska byla na genetice, podle ultrazvuku je miminko úplně v pořádku, byl na tom 3D krásně vidět 🙂 z nožičkama má už skoro 10 cm 🙂 ale mezi nožičkama měl pupeční šnůru tak nebylo vidět co je to , ale to nevadí 🙂 je to prdelka 🙂 mam 3 fotečky tak je pak dodam. Za týden budou výsledky krve tak snad taky budou Ok 🙂

jedna11
26. dub 2010

Ahoj holky,
Ilčo, gratulu k mimiskovi. Hrozne to leti, nedavno jsi hlasila // a dneska jsi 13tt. Tak přeju at k te radosti přbude ještě holčička a bude to uplne ideální, co? ale i chlapeček by byl supr 🙂

Terko, ty si měla taky nekdy chlamydie? my se strašne dlouho modrovali s ureoplasmou, vzdy jsem jim zalecila a za pul roku byla zpet, o chlamydiich nikdy dr. nemluvil az minuly rijen a ted podruhe ☹ jsem z toho hrozne smutna, spatne se to leci, aspon u nas a nevim co s tim a tech buh vi na jak dlouho se posune IVF, nez se toho zbavime.

Gambrinusko, kdy budes testovat?

pantomima
27. dub 2010

Pěkné ráno!!!

tedy, tady to nějak vázne????

Gambrinusko, testuješ dnes??? 😉

Ilčo- gratuluju!!! my jdem na normální ultrazvuk ve čtvrtek, tak snad taky budeme OK

nevolnosti se asi konečně vytratily, jen pálení žáhy přetrvává 😖

ilca1
27. dub 2010

ahoj pant tak to mě se nevolnosti drží a řekla bych že se mě zase zhoršují, už zase zvracim ☹ ale vydržíme 😵

pantomima
27. dub 2010

jejda Ilčo, tak to je mi líto, ale vydržet stojí určitě za to!!!

l.u.c.i.e
27. dub 2010

Dobré ránko,

Ilčo, jsem ráda, že UTZ dopadl dobře a užila jsis to. Je překrásné vidět miminko, jak se vyvíjí a dělá pokroky. Neboj se i tobě nevolnosti povolí...

Gambrinusko, testila jsi?

Pant, copak máš dnes v plánu s malou? Jak dopadlo odvolání do školky?

l.u.c.i.e
27. dub 2010

Douda, s maminkou je mi to líto. Ale je dobře, že to doktor podchytil včas. Uvidíš, že vše dobře dopadne.

pantomima
27. dub 2010

lucie- dopoledne asi půjdem na písek, pak se malá nají a vyspí a jdeme na plavání, když bude pěkně, tak se ještě potom budem plácat venku 🙂 , zatím koukáme na Kouzelnou školku, to je rituál každý den 😀

m.evzenie
27. dub 2010

Ahoj holky,
Ilčo, to je dobře, že mimísek tak pěkně roste, jen tak dál. 🙂 Tak ať se brzo zbavíš nevolností.
Pant. to je dobře, že už nevolnosti polevili.
Douda, držím mamce pěsti, aby operace dopadla dobře a vše bylo zase v pořádku.
Lucko zdravím tě.
Lucindo, kde se touláš?
Gambrinusko, co testík, jsme napjaté a zároveň držíme palce. 😉
Terka, je asi hned při pondělku upracovaná......že se ani neobjevila. 😉

pantomima
27. dub 2010

odvolání zatím nevíme, prý to může trvat i dýl než měsíc, už to neřeším, nějak to dopadne, kdyžtak budu mít malou doma a bude pomáhat s miminkem 🙂

l.u.c.i.e
27. dub 2010

Pant, tak to máte pěkný program na dnešek. Užijte si ho. Za chvíli se půjdu projít ven. Ale už to nemůžu tolik přehánět, jelikož jak začalo být celkem teplo, tak mě začaly otékat nohy. 🙂 Večer máme jít ke známým na oslavu... Už se těším, bude opět veselo 🙂
Evženko ahoj... Jak ti to dnes jde v práci?

hanninka87
27. dub 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................dlouhý protokol na IVF
Adenka84..........3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 6.5. konzultace v Natalartu
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3., od 2.4. //
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 31tt, poradna 5. 5., velký UTZ
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 26tt, 4.5. poradna
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - 10tt, 29.4. UTZ, 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 9tt, poradna+ náběry 7.5
hanninka87 ........28.4. - hodmonální profil, ms od 25.4. - utz

pantomima
27. dub 2010

Jmse doma z pískoviště, malá so hezky vyhrála a teď už spinká. takže hodinka a možná i víc klídku a pohody...jdu něco pojíst 🙂

gambrinuska
27. dub 2010

Ahojky holky, tak už přišly depky, tak sem radši moc psát nebudu, máte tu dobrouz náladu 😅
test sněhobílí a příznaky taky nikde a do toho jsme se s manžou včera pohádali kvuli financím, zdá se mu že moc utrácíme 😔 tak se jdu někam zahrabat, jelokž jsem přemýšlela nad IVF a bylo mi to rozmluveno(moc peněz) 🙄
Jinak holky mějte se tu dobře, musim si dát chvilku pauzu, kdyby něco tak se ozvu, omluvte mě 😔

gambrinuska
27. dub 2010

jen to opravim
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 negativní
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................dlouhý protokol na IVF
Adenka84..........3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 6.5. konzultace v Natalartu
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3., od 2.4. // MA
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........28.4. - hodmonální profil, ms od 25.4. - utz

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 31tt, poradna 5. 5., velký UTZ
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 26tt, 4.5. poradna
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - 10tt, 29.4. UTZ, 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 9tt, poradna+ náběry 7.5

avant
27. dub 2010

Ahoj holky,
tak já mám dneska zahradní den, právě jsem posekala trávu a chystám se psíkovi pro žrádlo a podívat se do zahradnictví - letos mi přes zimu nějak odešly všechny muškáty ☹
Hanninko, takže zítra na hormonální profil? Už máte za sebou nějaké jiné testy nebo vyšetření?

Gambrinus, neblázni, vždyť není za co se omlouvat? Kdo jiný tě tu pochopí více, než my všechny tady.
A s tím sněhobílým testem, není ještě brzy?

pantomima
27. dub 2010

gambrinusko- určitě nás neopouštěj, třeba je jen manža taky nešťastnej, že vám to nejde a takhle se to u něj projevilo.. ☹ , dnes je to 11. den po IUI? třeba je opravdu ještě brzy, já měla dělat test až 18 dní po a taky to nebylo nic výraznýho, záleží hodně na citlivosti testu...příznaky jsem v tý době taky neměla žádný 😉 ......ještě vytrvej, třeba to nakonec dopadne dobře 😉

m.evzenie
27. dub 2010

Lucko, dnes měla kolegyně dovču, tak mi to strašně rychle uteklo a za chvilku padla. 😀 jen to s těmi dlouhými procházkami
nepřeháněj, užij si oslavu, u vás je tedy opravdu stále veselo. 😉
Gambrinusko, určitě ještě testuj až díl, možná, že je opravdu brzo. Moc na tebe myslím a držím palce, aby se povedlo. 😉
Avant, tak ty takhle zahradničíš. Máte baráček?