Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

jana8
14. kvě 2010

Hezké ráno holky,
tak volala jsem do Nat. a už zas mám strach,ale snad to bude dobrý 2 ze 4 embrií jsou 4buneční skupina B a frekvencí 20% - ani nevím co to znamená,ale to jedno je skupiny C a to je horší,říkala a pak to poslední,je jenom 2buneční,že je pomalejší-tak nevím ☹ ....tak zítra ráno nástup na transfer a budu doufat,že ty dvě to zvládnu na jedničku.....ještě dnes se budu stresovat a od zítra už budu raději v klidu-to jsem zvědavá,jak já zvládnu být v klidu a nemyslet na to co se deje 😒
Lucko,já jsem ráda,že si psala z vlastní zkušenosti,aspoň se nemusím bát když mě bude břicho dál bolet....díky 😉 a ty slzičky to jsem myslela štěstím 😅 ....děkuji ti za vše 😉
Pant,to mě mrzí,že Terezka má problémy,raději si fakt zajdi k dokt. budeš klidnější a Terezka tě bude už o víkendu zlobit 😉 Držím palce,ať to máte za sebou a taky ať Vám na to přestane pršet 🙂
Doudo,tak hlavně,že malému pomohl fenistil a je v pořádku.....ty komáři jsou prevíti ....člověk musí stále dávat na něco pozor..

l.u.c.i.e
14. kvě 2010

Jani klid, nestresuj se. Mě záváděli jen 2 čtyřbuněční embryjka a vidíš jedno se uchytilo. 😉 Poslední nebylo vhodné na zamražení. Zítra ti zavedou 2 miminka a budeš je v bříšku pěkně hýčkat. Držím palečky. 😵

m.evzenie
14. kvě 2010

Ahoj holky,
blíží se víkend a počasí je hnus, snad nebude alespoň pršet.
Pant, chudák malá, jen si k doktoru zajdi před víkendem je to lepší než pak jezdit po pohotovosti.Hlavně ať malé to mazání
brzo zabere a uleví se jí. 😉
Jani, dík, v pondělí dám vědět. Tobě moc držím palečky na transfér, jen buď v klidu, vždyť máš krásný embrýsky. 😅
Lucko, když jsem včera četla tu zprávu ze spermiogramu, tak tam máme doporučení na asistovanou reprodukci, tak jsem
zvědavá co nám řekne dr.Kestřánek, jestli nás hned pošle na IVF, uvidíme. 😒
Ostatní holky zdravím. 🙂

jana8
14. kvě 2010

Lucko,děkuji.....prosím tě kdy jste platili ty nadstandarty? až po transferu u dokt. v ordinaci nebo hned na začátku? jo,a ještě jedna otázka tobě dávali neschopenku až po transferu,že? kdy ti napsali vycházky? žádala si si o ne? pardon,asi neumím počítat do jednej otázky 😀

jana8
14. kvě 2010

Ahoj Evženie,to jsme poslali naraz ty zprávy...to se nám povedlo 😅 ....děkuji ti.....mám v tom chaoz vy by jste mohli jít i na IUI nebo by jste raději jeli do IVF? a to znamená,že za 2měs. už by jste mohli jít do dalšího pokusu?

m.evzenie
14. kvě 2010

Jani ahoj.To se povedlo, psali jsme na stejno. 🙂 Myslím si, poněvadž nyní nemenstrujuji, tak by jsme museli asi počkat na
Ms, kterou bych měla po vysazení pravděpodobně dostat.Možná, že by šlo IUI, byla bych radši, ale pokud by nebyla jiná
možnost šli bychom do IVF, ale zatím to necháme na dr.

jana8
14. kvě 2010

Tak to držím palce,ať ms po vysazení přijde co nejdřív a taky ať se můžete pustit do IUI......držím palce na pondělí 🙂
Holky,to je hnusný počasí.....budeme muset zatopit,zatím jsem pod dekou tak se to dá vydržet,ale někdy mi je zima hrozná....už máte oběd před sebou? 😉 Já počkám na přítele,dokud přijede z práce a pak mám chuť na palačinky,tak je udělám......břicho se dá vydržet,tak aspoň udělám oběd a ještě se domluvím s přítelem co na zítra,když přijedeme,ať je co jíst..... 😵

l.u.c.i.e
14. kvě 2010

Jani, nadstandart jsem platila až v den ET ( ty to budeš platit zítra při propouštění domů) Dostaneš všechny stvrzenky, propouštějící zprávy a utrogestan. Možná už jsi ho fasovala. Mě neschopenku vystavili taky až v den ET a dostala jsem jí při propouštění. Vycházky už jsem tam měla vypsané od sestřičky (od 8 do 20hod). Doktor to jen podepsal a orazítkoval 🙂

Evženko, kéž bys měla pravdu a zítra nepršelo. Pojedeme na Hamernický den do Dobříva... V pondělí nám hned musíš dát vědět, co a jak říkal tvůj doktor 🙂 Ale už se ti to pomalu ale jistě blíží 🙂

roby
14. kvě 2010

Ahoj holky,
moc vás všechny zdravím, Lucindo to je dobře, že je všechno vpořádku, dělaly jsme si starosti.
Jani ničeho se neboj, zavedou Ti dva mimísky a ty je budeš opatrovat u sebe v bříšku a určitě to dobře dopadne.
A co u nás nového? Včera jsme byli na 2. náběrech na genetiku, takže doufám, že dopadnou na jedničku jako ty první, za týden mám volat na výsledky a pak 27.5. do poradny, už se těším.
Mějte se hezky, i když dneska je venku zase deštivo.

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5.
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................12.5. OPU
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.UIU (23.4) negativní, kontola 20. 5

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 33tt, poradna 19. 5.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 27tt, dle utz jsme o týden starší, odhad váhy 1030g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 19tt, 24.5. poradna + velký UTZ
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 15tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 15tt
pantomima.........IUI 16.2. - 15tt, , 24.5. náběry
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 11tt, poradna a náběry 13.5

l.u.c.i.e
14. kvě 2010

Roby, určitě i druhé výsledky z genetiky dopadnou dobře. Pak dej vědět. 🙂

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5.
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................12.5. OPU, 15.5. transfer
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.UIU (23.4) negativní, kontola 20. 5

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 34tt, poradna 19. 5.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 29tt, dle utz jsme o týden starší, odhad váhy 1300g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 19tt, 24.5. poradna + velký UTZ
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 15tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 15tt, poradna 27. 5.
pantomima.........IUI 16.2. - 15tt, , 24.5. náběry
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 12tt, genetika 26.5

jana8
14. kvě 2010

Lucko,děkuji,utroš jsem už vyfasovala,už si ho zavádím.....neschopenku už mám taky,tak si ji zítra vemu a doufám,že mi napíšu vycházky...... 😖 .....kvůli práci už jsem ji musela mít vystavenou před odběrem.....tak snad s vycházkami nebude problém,ať můžu taky ven,když se zlepší to počasí......vidím,že máte zítra už plány....můžu se zeptat,co je to za den?omlouvám se,ale nic mi to neříká....
Roby,děkuji,držím palce,ať máte výsledky na jedničku 😉 ,dej pak vědět,jak dopadly,ale jistě výborně 😉 taky ti to utíká,mám dojem,že jsi jen nedávno psala // a už 15.tt ......to to letí.....

l.u.c.i.e
14. kvě 2010

Jani, vycházky by ti asi vypsat měli, nebo to nechávají pak pro tvého gynekologa, který může napsat neomezený... Moc se v tom nevyznám.
Mrkni na odkaz: http://www.ireceptar.cz/zajimavosti/tipy-na-vyl... a pak pojedeme ještě za kamarádem do Strašic, kde má muzeum autobusů. Bude vozit lidi od vlakového nádraží ve starém autobusu ŠL11(náše svatební vozidlo) do Hamru a do Strašic + zpět... http://spvd.cz/skoda-bus/. 🙂

adenka84
14. kvě 2010

ahoj holky,

Jani, zítar ti držím palce a neboj určitě se bude tvým mimískům u tebe líbit a tvé bříško opustí až za devět měsíců
Douda a Pant vašich dětiček je mi líto....snad se jim brzy uleví...
Lucie uží si pěkný víkend...
Evženie tak tobě už se pomaličku blíží nové snaženíčko, držím palce, docel arychle to uteklo, viď?
Lucindo, koukám, že jsi si užila také své, snad už tě nečeká nic špatného a ty si budeš své těhu řádně užívat...
Micha, fotky Vojtíška jsou užasné....Už se ti to také blíží....Bohunka to má už za pár vsobotu měla termín..Pokud neporodí do 5 dnů tak ji budou muset porod vyvolat....

jana8
14. kvě 2010

Lucko,s vycházkami se nechám překvapit,uvidíme.....vypadá to na skvělý plán na zítra,tak at Vám aspoň neprší,i když to sluníčko by bylo lepší 😵
Adenko,děkuji.......když budu moct tak se Vám pak ozvu,jak vše dopadlo zítra....

m.evzenie
14. kvě 2010

Lucko, tak to máte pěkný plán, tak jen aby Vám vyšlo počasí bez deště. 😉 Hezky si výlet užijte a pak se ozvi jak se Vám líbilo,
jestli nebudeš moc unavená. Krásné svatební vozítko, u bratrance na svatbě jsme se taky povozili. 😅
Jani, to nám určitě podej informace.Zítra odpočívej a přeju ti aby jsi za nedlouho hlásila // čárky. 🙂
Adenko, utíká to. Ty stále čekáš na Ms, viď?
Roby, tak jen samé dobré výsledky, užívej těhu. 🙂

adenka84
14. kvě 2010

Evženi, stále čekám už aby dorazila..Měla bych dorazit 18.5. což je zanedlouho...

michamicha
14. kvě 2010

ahojky 🙂
Vlaďko, o Bohunce vím, včera jsem v Olympii potkala kolegyni z práce, tak mi to řikala 😉
normálně včera měly v olympii slet těhule, jsem jich tam potkala snad 20 😅

michamicha
14. kvě 2010

ještě malá aktualizace 😉

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5.
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................12.5. OPU
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.UIU (23.4) negativní, kontola 20. 5

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 33tt, poradna 19. 5.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 29tt, dle utz jsme stále o týden starší, odhad váhy 1300g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 19tt, 24.5. poradna + velký UTZ
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 15tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 15tt
pantomima.........IUI 16.2. - 15tt, , 24.5. náběry
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 11tt, poradna a náběry 13.5

l.u.c.i.e
14. kvě 2010

Ještě jedna aktualizace, ať je tam i aktualizováná Douda 😉 Jinak vám všem přeju taky pěkný víkend... Pro dnešek se loučím...

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, kontrola 20. 5.
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................12.5. OPU, 15.5. transfer
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, červen začátek stimulace na 2.IVF
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.UIU (23.4) negativní, kontola 20. 5

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 34tt, poradna 19. 5.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 29tt, dle utz jsme stále o týden starší, odhad váhy 1300g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 19tt, 24.5. poradna + velký UTZ
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 15tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 15tt, poradna 27. 5.
pantomima.........IUI 16.2. - 15tt, , 24.5. náběry
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 12tt, genetika 26.5

spark
15. kvě 2010

🙂 Ahoj. Chtěla bych napsat něco k té plodovce. Me je 35 takže jsem mazala bez diskuzí 😠 ,ale je to v pohodě. Jestli si pícháte hormony do bříška,tak je to skoro to samé a na genetice na Nepomucký jsou šikulové,takže jsem to čekala o sto procent horší. Navíc je neuvěřitelné,co všechno dokážou z těch testů vyčíst.)))Akta X 😀

pantomima
15. kvě 2010

Ahojky

spark- mě je 35 až po porodu 😀 , tak jsme se s dr domluvili, jestli budou v poho tripple testy, že nepůjdu, uvidíme, mluvíme o tom na každé kontrole, genetiku- ten strom a pod- jsme měli minule, bylo to v klidu, tak nic jiného nedělali, tak doufám a věřím, že teď to bude taky tak

tedy dnes mi zase není OK, žaludek až v krku....snad to brzy přejde

jana8
15. kvě 2010

Ahoj holky,
vidím,že tu neni ani nohy 🙂
Tak já jsem nettu neodolala,ale i proto,že budu volat se sestrou na chvilku a pak budu jen ležet,tak jsem se rozhodla napsat i Vám už dneska.........jsem šťastná,ty dvě bojují dále 😵 ,jedno je 8buneční a jedno 7buneční,tak už je jen zahřívám..... 😅 ....ale řeknu Vám nejít na záchod s plným měchýřem byl u mně docela problém,tak po hodině 20min už jsem to nevydržela a upalovala jsem 😀 .....tak zatím se mějte hezky,pak se zas ozvu...pa pa 😅
Pant, doufám,že už ti nevolnosti ustoupili a co Terezka už je to lepší?
Spark,jen se k nám přidej 😉

adenka84
15. kvě 2010

jani, moc ti držím palce ať se ti zadaří...
s tím močákem je to opravdu těžké, poprvé jsem nevydržela také dlouho a asi po hodině jsem musel jít na záchod, po druhé jsem šla těsně před transferem na malou a jen jsem se napila trochu vody a stačilo to bohatě jak se měchýř za pár minut naplnil vydržela jsem pak v klidu ležet celé 3 hodinky......Příště to také tak udělám...

m.evzenie
15. kvě 2010

Ahoj holky,
Jani, držím moc moc pěti, jen pěkně mimísky zahřívej a odpočívej. 🙂
Adenko, tak ať se mrcha nikde netoulá a v úterý dorazí nebo, že by nedorazila a hlásila jsi //. 😉
Lucce,dnes na výletě neprší, alespoň doufám, poněvadž u nás je zataženo bez deště. 😒
Pant, zas ty nevolnosti, ti nedali jěště pokoj.....
Kde se holky touláte, jak užíváte volnou sobotu?
Jsem dnes v práci, ale za půl hoďky končím. 😀

gambrinuska
15. kvě 2010

Ahojky holky 😉
Tak JAni gratulika ke 2 mimískům, tak jim pořádně zatop 😅 , at se u tebe pořádně zabydlí 😉 když je tak hnusně tak se jim nebude chtít pryč 😀 a povídej jim pohádky at jsou co nejspokojenější 😵
No Lucindo, hlavně že to dobře dopadlo a koukej se pořádně šetřit!!!!!!!!!!!!!!! 😅
Koukala jsem micho nádherný fotky 😉 nezbývá než závidět 😵
Nějak jsem neměla čas sem jít, tak dohánim resty až dnes, ale držřela jsem palce Jani 😉, můžu se zeptat na kolik vás to celé vyšlo? 😅
Ségruša má stejný problém jako já, bez ovulky, tak napsali žádost na pojištovnu a po MS začíná s injekcema, po mých zkušenostech šla rovnou do pera a pak IUI, je o 5 let mladší, tak si aspon nemusim vyčítat, že jsem něco zanedbala, prostě by to tak bylo ve 20 i 30 😔
Holky já už se tak těšim na čtvrtek 😅 vim že to je jen konzultace, ale stejně, zas se něco hne 😉

pantomima
15. kvě 2010

Ahojky!

jsem teta!!! (už dvojnásobná!!)
Brácha má synka a Terka bratrance- 3950g a 52cm 😵 , ale teď fakt nevim, jestli Tadeáš, nebo Matyáš? nějak jsem to v tý radosti zapomněla 😀

Jani- držíme palce

dopoledne jsme byli s Terkou na Bolevecký návsi, od rána se tam hraje divadlo pro děti, Tak jsme zkoukli 2 pohádky a šli do hospody na oběd- je tam zima, nedalo se to dlouho

a žaludek dneska pořád zlobí 😠

adenka84
15. kvě 2010

Pant, gratuluji....

Mé kamarádce se také narodil předevčírem chlapeček, druhá kamarádka to čeká každým dnem také chlapečka...a má zase další kamarádka a kolegyně z práce byla na 4 IVF a zadařilo se, čeká dvojčátka...jezdila do centra do Prahy, pak pto zkusila 2x v Natlartu a vydařilo se ...ten Natalart jsem ji doporučila já....

jana8
15. kvě 2010

Adenka, děkuji Ti 🙂 ....představ si,že my když jsme přišli na 8.30hod,byla pak u nás embryologička a řekla nám co a jak,tak bylo vše ok a po 45min jsem to už nevydržela a musela jsem běžet ale i na velkou 😀 a říkala jsem si že je to ok,že vzali pani s vedlejšího pokoje a ještě přede mnou půjde pani,co je se mnou na pokoji (shodou okolností už jsme se znali z odběru,tak jsme kecali),ale jakmile jsem byla na záchode,tak už jsem slyšela sestričku říkat mé jméno,tak šla tá pani co tam byla se mnou a já jsem pak vypila rychle ještě 3 pohárky vody a na sále jsem to dokt. vysvětlila a řekl,že neni sice uplně naplněný,ale je to dobrý a mě už se chtělo na malou ještě na sále 😅 když mi dělali utz.,tak jsem to vydržela i tak dlouho 😉 ale teď jenom ležím nebo chvilku sedím,polosedím,tak se necháme překvapit 🙂 ......držím palce,ať se ms neloudá 😉

Evženko,děkuji zahřívám jak můžu, stále pod dekou 🙂 ......och ty si byla dneska v práci,doufám,že ti to uteklo......počasí je fakt nic moc,ale taky u nás nepršelo,tak Lucce se snad výlet vydařil i když to počasí nestojí za nic 😒

Gambrinusko,tak pohádky mi zatím nenapadli,ale děkuji,že si na mě myslela 😉,ale zachvíli si půjdu číst,tak snad jim to bude stačit,koukala jsem na romantiku,ale nějak jsem u ni usnula a teď už je jen fotbal a pak kopaná,tak půjdu číst, řekla jsem si žádné drama sledovat nebudu,ať se jen usmívám 😵.......nakonec nás to vyšlo na 7000kč - ICSI, injekce na stimulku jsme měli hrazené - jedine tá poslední injekce a pak utroš co mi dokt. předepsal a antibiotika tak to vyšlo kolem 300kč, chtěli jsme ještě zamražování,ale nakonec nám na to embryjka nezbyli .....řekli z těch 4že ty 2 mi zavedou a ty ostatní nebyli dobré na zamražování......tak nás to jak se to vezme ani tak moc nestálo - ale nám to stačí,penízky nejsou až tak navíc.....držím ti palce na čtvrtek ať se pohnete zas o kousek dál 😉...mužů se zeptat,proč píšeš že po tvých zkušenostech šla raději sestra do pera? něco mi uniklo? 😕

Pant, blahopřeji, ať je malý zdravý jako buk a dělá jen a jen radost rodičům....,tak to byla euforie,když váhu a kolik měří si si zapamatovala ale jméno,ne 😅...já bych dopadla asi obráceně.....ale to je fuk,hlavně,že už to má za sebou a jsou v pořádku 😉.....ať ti dá brzo žaludek pokoj a Terka je už ok?asi áno,když jste byli na divadlo,co?

jana8
15. kvě 2010

Adenko,vidím,že i v tvé blízkosti se pytel roztrhl s miminkami,tak to je znamení,že zachvili čáp přiletí i k Vašim dveřím 😉

Kdepak je tá Terka? pak tu člověk píše takové romány 😀 ,když já to neumím zkrátit 😅

jana8
15. kvě 2010

och já jsem trubka .....Gamrinusko,to mělo být teď už jen fotbal a pak hokej 😀