Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

gambrinuska
6. čer 2010

Ahojky holky, už jsem zoufalá, furt jenom špinim, takovou tu černou krev, ale jen malilinko, když se utřu, omlouvám se za popis 😅 , ale nikdy jsem to neměla tak mě to vykolejilo, kord když na to tak čekam 🙄
aden nakonec budem na stejno s tou mou toulavkou ☹ jen aby jsme ten červen úplně nepo... 😠 zítra zavolam do NAtu a uvidim co mi řeknou 😕
Horkou vodu zkoušim furt, dneska jsem zkusila i sexík 😅 ale prd platný, mam noční tak vínko až zítra ☹ , ale pěkně mě to se.... 😖
Peto, pošli mi jí taky prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😔
Taky jsem okoukávala ceny v jiných centrech a Natal je asi fakt nejlevnějš 😉 í, kamarádka co tam před MD dělala, tak říkala, že to je proto, že maj dost velkou německou klientelu, tak nepotřebují vydělávat na češkách 😉 ale i ten přístup je dost dobrej 😀
Luci, už jen opatrně, a hlavně šetři síly na porod 😉
šup holky fotky těhu břich sem, možná s nima přijdou i bacilky, pro nás čekatelky 😉 😀

jana8
6. čer 2010

Gambrinusko, ten popis znám,co si napsala,ale když ty to neznáš,tak..........kdy ti měla mrška dorazit? a jak dlouho už špiníš?

gambrinuska
6. čer 2010

Jani a co s tim? ☹ špinim pátý den, a měla jsem to dostat cca kolem prvního i doktor říkal jak jsem byla na utz před IVf, že mam vysokou sliznici, že brzo bude ms, bojim se abych něco neprošvihla 🙄

jana8
6. čer 2010

Nechci te zbytečně plašit ale nemohla by si být...... 😉 ....jestli ti chodí mrška jak tak pravidelně a takové špinění jaké máš teď jsi ještě neměla,tak kdoví......i když to můžu být ty nervy,stres.....a dnes taky ,myslím teď špiníš?

jana8
6. čer 2010

Gambrinusko,co jsem řekla?že si se odtud tak rychle ztratila.....nemyslela jsem to zle.... 😒 .....mooooooc bych ti to přála 😉

gambrinuska
6. čer 2010

nééééééééé jani vše v pořádku 😉 jen jsem musela jít pro vzorek 😅 jsem přeci jen v práci 😅
taky jsem o tom přemýšlela, dělala jsem si test před 3mi dny a bylo opravdu silně sněhobílo 😔 a nechci si moc dělat planné naděje 😔
jo děkuju, myslim, že si to tu přejem upřímně všechny 😉 žádná to nemáme jednoduché 😔 😅

jana8
6. čer 2010

Si na noční?.......chápu tě nechci ti dělat plané naděje......já jen píšu co bych dělala a myslela jsi já......možná bych počkala,co bude jestli pořád jen špinění nebo se ms dostaví......držím palce,nech buď nepřijde a jestli má přijít tak ať se rozhýbe.... 🙂 .....co vlastně děláš?....si nějaká laborantka? 😅

pantomima
7. čer 2010

Pěkné ráno!!

to byl ale krásný víkend!

včera jsme byli na Boleváku, super,, malá nechtěla vůbec vylézt z vody 😀

adenka84
7. čer 2010

Ahoj holky zdravím,

dnes je venku opět krásně, to je moc dobře, sice si sluníčko moc neužiji, musím být ještě zalezlá doma, ale na chvilinku vždy vylezu na balkon, ohřeji se a poslechnu si hvízdání ptáčků a zase zalezu...doufám, že to vydrží celý víkend, ve středu bych už šla ráda na prochajdu...

gambrinusko, jak to stebou vypadá?

Dnes jsem byal na UTZ před IVF, mám přijet ještě jednou příští čtvrtek...Dostala jsem nějaké léky, našli my vysoký prolaktin krvi a tak se to musí dát do pořádku..Příště už dostanu injekce a budu čekat na mršku a pak to vybukne velebnosti..Huurááá...

gambrinuska
7. čer 2010

Adne, možná budeš ještě rychlejší ☹ ale mohly by jsme v to být spolu 😉 , já už mam injekce doma v lednici 😖 , dneska jsem mluvila s Rokytou a mam počkat ještě 2-3 dny a pak znova zavolat, že by mě dyžtak prohlíd 😔 tak na to prdim a jdu do kina, asi nám dítko ještě neni souzeno a já se tak těšila,. že už budu od půlky června doma 😔 🙄
jo Jani děláme turnusy, jsem laborantka v pivovaře 😉

adenka84
7. čer 2010

Neboj Gab, však ona se ukáže....

pantomima
8. čer 2010

pěkné ráno

všem držím palce a posílám optimismus--v tak krásných dnech to ani nijak jinak nejde!!! 😵

l.u.c.i.e
8. čer 2010

Dobré ránko,

Adenko, tak to vypadá, že už konečně příští čtvrtek vyfasuješ injekce. Hurá. Léky na prolaktin v krvi určitě zaberou a už nebude nic stát v cestě. Hlavně se brzo uzdrav!

Gambrinusko, neboj, ona se ta mrcha ukáže a už budeš moc začít se stimulkou. Pěkně tě napíná, co? Ale to čekání bude stát za to, uvidíš 🙂

Přidala jsem do alba fotečky bříška, jak nás fotil kamarád na památku. Můžete se mrknout. Jinak dneska po 15hod jdu pro výsledky na tu hematologii, tak na mě myslete...

pantomima
8. čer 2010

lucie- fotky krásný!!!

roby
8. čer 2010

Krásné dobré ráno holky,
dneska mě sluníčko úplně vyhnalo z postele, bylo mi tam hrozné teplo. Ale to je dobře, že je takhle krásně 🙂 i když mě trochu začala zlobit alergie, pšíkám a smrkám 😒
Lucie fotečky jsou moc krásný, dneska budu držet palečky na výsledky z hematologie.
Ostatní holky moc zdravím, držte se a užívejte sluníčka 🙂

adenka84
8. čer 2010

Lucie, krásné fotečky, sluší vám to spolu, budete pěkná rodinka...Dnes budu na tebe myslet, ať jsou výsledky OK..Pak nám je písni...

Všem ostatním přeji krásný, pohodový a hlavně sluneční den...

gambrinuska
8. čer 2010

Ahojky holky, lucie opravdu krásný fotky 😉 jste štastná rodinka 😅
Aden já na to přišla, my asi čekáme na tebe 😉

adenka84
8. čer 2010

I to je možné, třeba nakonec opravdu začneme spolu....
Ne, teď vážně myslím, že ti dorazí během tohoto týdne a pak hurá do toho..může to být také tvou psychikou, tak moc si přeješ, aby přišla a tím si ji možná oddaluješ..... 😉

gambrinuska
8. čer 2010

No nevim už jsem to nějak vzdala, seru na to 😝 🙄 už mě nebaví furt něco řešit
musim dneska vařit 2 chody uklízet a žehlit a zatim stávkuju, tak nevim co bude 😉
Aden tak kdy tu mrchu čekáme kolem 20tého?? 😉

adenka84
8. čer 2010

GAmbrinusko, naprosto chápu tvé rozpoložení....Ale neboj bude to dobré....
Mršku čekáme přesně 21.6.

gambrinuska
8. čer 2010

😀 😀 😀 tak snad 😔

m.evzenie
8. čer 2010

Ahoj holky,
zdravím Vás z práce. Dnes je opravdu nádherně, tak užívejte sluníčka. 🙂
Lucko, moc držím palce na dobré výsledky z hematologie. Dej nám vědět. Fotky jsou krásné, sluší Vám to. 😅
Gabrinusko, že by se ty mrchy spolu domluvily a čekají opravdu na sebe, potvory jedny. 😉 Tak vydrž.
Adenko, jen se uzdrav, ať jsi fit na stimulku. 😉
Ostatní zdravím a užívejte krásného slunečného dne.

jedna11
8. čer 2010

Ahoj holky, tak po dlouhe dobe nakukuju. Dnes jsem byla v Natu a mam si strikat 14 dn9 sprey do nosu a 22.6. jdu na krev a podle toho jak to dopadne se zacne s injekcema. Tak jsem z toho takova nesva. Holky, Gab, Adenko co ted budete stimulovat taky mate sprey do nosu? nebo DOudo, Ilco, Lucie, Jani8 co uz to mate za sebou mel nekdo dlouhej protokol se spreyem?
Podle ceho se urcuje kdo ma jakej protokol?
JInak Lucie, krasne fotky, opravdu. Za chvilku uz budes mit prdolku doma
Gambrinusko, tak si uzij kino a preju at mrska dorazi kazdym okamzikej.
Adenko, a kdy tedy zacinas ty? mne rikal Rokyta, ze by videl odber vujuch nekdy 5, 6, 7. 7, ale to se uvidi podle jak budu reagovat na hormony.

l.u.c.i.e
8. čer 2010

Jsem konečně zpět. Venku je na padnutí. Teda aspoň pro mě 🙂 Oteklá jsem snad všude 🙂
Na Hematologii jsem dopadla celkem dobře. Sice nemá kompletní výsledky, ty prý budou až začátkem července, ale podle toho co měla v ruce, tak prý to na trvalou léčbu není. Mám sice zvýšené nějaké dimery (vůbec netuším co toje), ale do normy se vejdu. Jen mám teď už hodně odpočívat, brát zvýšenou dávku vitamínů a v porodnici mi prý dají léky na ředění krve a to budu brát i v šestinedělí. Pak mám přijít na kontrolu. Naštěstí to mimčo neohrožuje. Tak to jsem si oddychla 🙂

Jsem ráda, že se vám fotečky líbí a už se těším na všechny vaše rostoucí bříška... Doufám, že to bude co nevidět 🙂

Jedna, bohužel nemám zkušenosti s dlouhým protokolem. Měla jsem krátký. A ani nevím podle čeho se určuje protokol. Důležité je, že dnes začínáš a pak už ti to jen bude utíkat... Mrkni se na net, třeba tam nějaké informace získáš.

adenka84
8. čer 2010

Jedna11, sprej do nosu jsem nikdy neměla, ale už jsem o něm slyšela....
Já začnu stimulovat pokud mrška dorazí tak jak má, ale věřím že ano, protože se mnohem zlepšila..Měla by dorazit 21.6. takže stimulovat bych měla začít 22.6., což je o de dneška přesně za 14 dní....Budu mít stejnou stimulku jako poprvé, takže vím, že bude trvat 11 dní...Takže na odběr bych měla jít 2.7. tedy pokud bude vše klapat tak jak má....Kdy bude transfer si netroufám říc, minule jsem ho měla 3 den..Teď si platíme prodlouženou kultivaci, takže to bude o nějaký den navíc...Možná bychom se tam mohli sejít Já bych tam byla třeba už na transferu a ty na odběru...Jen by to chtělo dát fotečku..A´t vím jak vypadáš...Ale myslím, že by to byla velká náhody, kdyby jsme se tam sešli.... 😀

adenka84
8. čer 2010

Lucie, tak to je paráda, že je vše v pořádku...

l.u.c.i.e
8. čer 2010

Adenko, ani nevíš jakou mám radost. Jen kdyby doktoři hned napoprvé tolik nestrašili, tak se člověk nemusí pak nervovat. Tak ještě zítra poradna. Jsem zvědavá co řeknou na otoky.
Co ty, jak se máš?

adenka84
8. čer 2010

Lucie, zítra bude určitě vše v pořádku...ty otoky musí být opravdu nepříjemné...moje kamarádka je měla taky, to byli nohy jako báně, ale po porodu měla pokoj...tak to ještě chvilku vydrž a budeš mít klid....Už se ti to krátí, za chviličku budeš mít matýska v náručí, už se jistě moc těšíš...

Jak se mám já, u nás vše při starém..Jsem sice stále nachcípaná, nějak se mi to nechce pustit..Raději nepůjdu ještě ven, je tam sice krásně, ale nebudu to riskovat, chci se dát pořádně do kupy....
Měj se hezky ať se ti daří a zítra dobře pochodíš papa...

douda
8. čer 2010

ahojky
Holky mě taky vyšli nějak špatně výsledky na trombofilní stavy , v pátek jdu do poradny tak se dozvím co a jak , taky mě čeká hematologie.Naštěstí jen jeden gen prý bude záležet jak dopadnou podrobné rozbory.
Jedna já jsem měla dlouhýprotokol se spreyem.
Lucko to je dobře že je vše v pořádku.
Ostatní zdravím

adenka84
8. čer 2010

Ahoj douda, tak ti budeme držet palce, aby to bylo v pořádku..