Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

jedna11
19. črc 2010

Petrus, obrovska gratulace k dvojcatkum. To je krasny. Fakt nadhera. Davej na sebe pozor at jste vsichni v poradku.
Adenko, to je mi moc lito. Nevim co rict, uz jste si te smuly uzili dost , tak ded to melo vyjitit. Preju at je ti brzo lip a mas silu na dalsi pokus.
Avant, jj, uz se nam blizi stehovani, takze je kolem toho peknej zmatek. Porad neco doobejdnavame, protoze jsme na to zapomneli . nic nestihame, ale jsme statsnz, ze budeme konecne ve svem.

jana8
19. črc 2010

Ahojky 🙂
Petruš,tak to je ale překvapko 😵 , z celého srdce ti blahopřeji a přeji hlavně zdravíčko a ať jste všichni v pořádku 😉
Jedna,tak to máte taky hezký chaoz,ale máš recht své je své,tak ať Vám to dokončování dopadne dle vašich představ a můžete se těšit z domečku a taky ať do domečku už jedete o jednoho nebo dva.....navíc 😵
Adenko, 😢 já tomu s tebou tak věřila,že teď už budeš skákat radostí...........to je fakt nespravedlivé 😠 ,vím jak se cítíš,ale neboj bude lépe,buď silná holka,myslím na tebe,drž se 😔
Gambrinusko,taky si se tady neukázala......já jen doufám,že si neskončila v nemoc.,to neeeee 😔 .......přijď mezi nás,aby ti bylo lépe 😔 ,opatruj se a dávej na sebe pozor 🙂
Lucko,to je skvelé,že Matýsek tak spinká,jen si to uži....už zas hlásí hice 😝 .....
Micha, a co ty? Jak se cítíš?

haaninaa
19. črc 2010

Ahojky holky, jak se máte?
Petruš, moc gratuluju k dvojčátkům, radost to musí být opravdu dvojnásobná.Tak na sebe dávejte hezky pozor.
Adenko, je mi to moc líto, ale musíš být statečná, ono se to jednou povede, uvidíš. Vím, co to je, doufat a nic, taky jsem to několikrát zažila.
Lucko, to je fajn že Matýsek tak hezky spinká, aspoň si malinko stihneš odpočinout. 🙂
Tak zatím papa

petra177
20. črc 2010

Dobré ráno,

Adenko, je mi to strašně líto, moc jsem Ti držela palce,aby ses dočkala vytouženého miminka. Moc Ti držím pěsti na další boj a určitě to příště vyjde. Drž se!

petra177
20. črc 2010

Jinak všem moc děkuju za přáníčka. Ještě mi nedošlo, že jsem těhu a teď tohle. 😀

m.evzenie
20. črc 2010

Ahoj holky,
Peto, moc moc gratuluji k dvojčátkům, to je nádhera, jen se opatrujte. 🙂
Lucko, doufám, že sis stihla odpočinout, když Matýsek spinká, dnes už je zas teplíčko. 😉
Adenko, to je mi moc líto, drž se, příště se už musí povést.Držím pěsti do dalšího boje, škoda, že nemáte mrazáčky,
ale vy to určitě zvládnete i tak.
Gambrinusko, co ty, stále holky na vás myslím, musíme věřit, že příště už to prostě vyjde.
Jedna, vy už se budete stěhovat, tak si pěkně užijte domeček. 🙂
Jinak já mám tento týden dovču, včera jsme byli za příbuznými v Trhových Svinech za Č. Budějovicemi a dnes
jedem se známýma pod stan taky do jižních Čech k Hluboké nad Vltavou, měli bychom se vrátit v pátek, poněvadž
jejich malá měla myom na oušku, tak byla na operaci a musí s ní na kontrolu.
Mějte se pěkně. 😅

douda
20. črc 2010

Ahoj holky 🙂
Tak jsme dnes prolezli obchody skočárky a společně vybrali http://www.svetkocarku.cz/kocarky-tako-warrior-... , i manžovi se v reálu moc líbyl 🙂 🙂 . Jinak na kardiologii půjdu 23.8 tak snad dopadnu dobře .
Adenko , je mi to líto, drž se .
Jinak jsme vybrali dovču v srpnu pojedeme na týden na jižní Moravu 🙂

terka82
20. črc 2010

Ahoj holky.

Pořád jsem nakukovala co holky a ony nikde. Adušce jsem psala SMS, snad se z toho holka brzo oklepe a zavítá na koně.

Gambrinusko, co je s tebou??

Jedna a co ty? Vydržíš netestovat?

Petruš gratuluju k dvojité radosti. Je zase vidět, že se embroušům při hyperstymuláku daří. Pro tělo je to záhul, ale pro ně ideální prostředí. 🙂 Opatruj se.

Zbytek v rychlosti zdravím. Jdu dát vanu a chrnět. 😀

marketa137
20. črc 2010

@douda kočárek pěknej ale ta váha 😒 je fakt moc. Já mam teda trojkolku ale váhově je to jinde. Když si vezmeš že kočár má 17kg + korba + dítě 😒 tak se strašně nadřeš ☹ , proto jsme hledala pěknej ale lehoučkej kočár. No a ted ho prodávam když v něm Tomík byl max 5x 😀

jedna11
21. črc 2010

Ahoj holkÿ,
tak dneska jsem testila a bohužel uplně sněhobílo a ještě ke všemu začínám špinit. Takže už jsem ani nevzala utrouš. Je to v háji. Tak zítra v Natu se domluvíme co dál. Jsem zklamaná, zoufalá ........
Jani8, jak jste se domluvili vy? ty jsi objednaná na tu imunologii, že? Holky, nejraději bych se šla někam zahrabat. Ach jo.

pantomima
21. črc 2010

Pěkný ráno 🙂

@jedna11 tedy, to je mi líto, ach jo, červenec není nějak vhodnej asi 😔 😔 😔

holky, vydržte, vždyť jednou to vyjít musí!!!

sabcav
21. črc 2010

@jedna11 to je mi moc líto 😢 😔 , držte se holky 🙂 , jednou to vyjde 😉 🙂

@douda kočárek pěknej 🙂 , ale jak psala markéta137 ta váha 😒 . Já mám kočár, sporťák 9kg,hl. korba 4,5, takže brnkačka 😵. Skvěle se ovládá jednou rukou, takže není problém mít v druhé ruce na vodítku 30kg psa nebo deštník. Akorát ta cena tomu odpovídá - je to Janéčko slalom pro, takže 20 😠. Naštěstí to celé platili tchánů, i když jsme jim říkali, že když jsem si vybrala tenhle, ať to neplatí celé a že si aspoň půlku na něj dáme 😉 .

Jinak hezké ráno všem 🙂 , my dojdeme nakoupit, pže jsem zjistila, že tu nemám kysanou smetanu, kterou nutně potřebuju k vaření, tak nejdříve skočím nakoupit a na hřiště a pak teprve budeme vařit, stejně to bude až na večeři 😉 . mě chytá nerv z kontroly 😝 , Andí taky pokňoukává ☹ , asi jí leze zub, furt vše žužlá 😉 . Jdeme se vypravit, jsme tu jak přilepený 😀

marketa137
21. črc 2010

@jedna11 to mě mrzí 😒 , tolik úsilí a výsledek žádnej ☹ . Ale dokud nemáš krev tak ybch utroš nevysazovala ale chápu tohle zklamání 😒 .

@sabcav tak to máme asi stejně těžkej kočár 😉 . Ty taka byli vždycky takový tanky, prý projedou cokoliv ale ta váha 😝 . Ono stačí i třeba 12kg celkem + dítě a je to fakt tíha 😒

petra177
21. črc 2010

Ahoj holky,

Jedna, tak to je mi moc líto. ☹ Neboj, příště to určitě vyjde, prostě musí!!!!

Terko, díky. Embrýskům se asi při hyperstimuláku fakt daří, ale co já? Už jsem z toho mého balonu otrávená.Už teď vypadám na 5 měsíc 😒 ale na druhou stranu jsem moc ráda jak to dopadlo 😉

Ostatní holky zdravím 🙂

douda
21. črc 2010

Ahoj 🙂

Mě ta váha u kočárku nevadí a včera jsme ho vozili a byli jsme nadšený 🙂 , hlavně aby se v něm líbylo mimču 😉 , jinak mám depky je my smutno po Matynkovi ☹ , několikrát za den si na něj spomenu a mám oči plný slz ☹ ☹ , ale brouček je spokojenej a má babi s dědou omotaný kolem prstu koupí mu co na očích vidí 😉 , takže to bude něco dát ho zase do latě.
Jedna je my to líto , příště to musí vyjít .
Petruš gratulace k dvojčátkům 🙂

jedna11
21. črc 2010

Holky diky,
uz jsem to obrecela tak nejak zkousla. Musim k vuli malymu, nechci aby mi videl ubrecnou, uz moc dobre vsechno vnima a nic mu neutece. Zitra se zkusim domluvit v Natu co dal. Mame 4mrazacky,ale nevim jestli do toho jit hned nebo pockat. POrad nevime v cem je u nas problem proc to nejde, tak nevim jestli by nebylo lepsi jit treba na laparku, na tu imunologii , co myslite holky? Jsem moc rada,z e jste tady, ze se muzu nekomu vypovidat.

l.u.c.i.e
21. črc 2010

Ahojky děvčata.

@pantomima, však ty podlahy zvládnete 🙂 Budete to mít pak moc pěkné.

Adenko, je mi líto, že se nezadařilo. Drž se holka. Však ono to jednou vyjde. Musíte věřit.

@jedna11, přeju vám, aby jste stěhování přežili bez úhony a brzo se zabydleli... To je mi moc líto, že to nevyšlo. Ach jooo...

@douda, kočárek je moc pěkný. My máme kočár který má 15kg + dítě. Docela záhul... Ale nám to nevadí...

No nic, musím jít, jdeme koupat.

jana8
21. črc 2010

Ahojky,
jen tak v rýchlosti Vás chci pozdravit.
Jedna,je mi to fakt moc líto.Chápu jak ti je 😢 ,musíš být silná i kvůli malému,neboj zase bude lépe a příšte to už musí vyjít.......i když pokud ti nezačne ms,tak ješte můžeš čekat na zázrak 😉 ....i tak ti asi zítra vezmou krev,uvidíš....a teď i tak musíš čekat 3měs.,pokud se vrhneš do dalšího pokusu....nám nabídli genetiku a imunol. vyšetření.....tak z genetiky čekám výsledky doufám,že dorazí brzo a na imuno jedeme v září,tak ješte máme čas......ale taky jsem byla smutná,myslela jsem si,jestli se nám to nepovedlo náhodou doma.....já co mám cykly 28dní,tak jenom 2cykly z posledních se to posunulo o týden....asi hormony 😖 a stres.....a teď naposled jsem čekala a stále nic,ale tt byl negatívní tak jsem si zašla k svému ženskému a on mi nabral krev, a potvrdil,že bohužel se musíme snažit dál a zároven mi píchnul inekci na vyvolaní a ms už dorazila,tak planý poplach.....ale až na 53DC 😨 ........tak snad příště dorazí jak má a nebo ať se schová na 9měs. ...a já chtěla mít výsledky z genetiky a imuno ať když tak víme jak to s námi je a když bude vše ok,tak to bude dobré a holt zkusíme jiné hormony a vrhneme se do dalšího a snad úspěšného pokusu.........holky musíme věřit,že to vyjde,musí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Držte se a hlavu vzhurů,my to zvládneme a budeme maminkami 😵
Hezké sny.....

sabcav
21. črc 2010

Ahojky 🙂 , tak rosteme, bobeček už má něco málo přes cm, odpovídáme podle utz 7+0 (podle ms 7+5), průkazku nakonec až za týden 😉 , bohužel tam měl přede mnou jednu paní, u které před týdnem srdíčko bylo a dnes už ne 😢 😔 , tak jsme na to ani jeden neměli náladu ☹ . Ale je tam připravená a čeká tam na nás 😵 .

jedna11 je mi moc líto, že to nevyšlo 😢

@jana8 září není daleko a třeba se přijde na to, v čem je zakopaný pes 😉 a pak se zadaří 🙂 .

Jdu si lehnout, ještě jsem čekala, až dopere pračka 😉 , zítra do Plzně na dia, asi si v rámci diety zajdeme na pizzu do San Marina 😀 . Akorát jí nesmím sníst celou 😉. Andí zůstává doma s tchýní, když jsou ty hice ☹ 😉 . ŠKoda, chtěli jsme jí vzít do zoo, ale v tom parnu by to bylo na nic 😒 . Snad bude kontrola ok a nebudou mě tlačit do inzulinu, no nemuseli by, hodnoty mám ok 🙂 . Hezký den všem 😎

jedna11
22. črc 2010

Jani8, diky za info. Nevedela jsem, ze se musi cekat 3mesice. Kdyz jsem byla na transferu, tak tam byla pani co se ji to nepovedlo na poprve a hned po mesici byla na KET. a z toho ma chlapecka. No, za chvilku jdu do Natu, tak uvidime co mi reknou. Sama nevim co udelat. I kdyby mi nabidli, ze muzu hned dalsi pokus, jestli bych do toho sla. Mam uz strach.
Sebcav, drzim palce at kontrola dopadne dobre. Vam se povedlo po IVF nebo IUI? A vi se u vas v cem je problem proc to nejde? Mne porad desi to, ze nevime v cem je u nas ten problem.

pantomima
22. črc 2010

pěkné ráno

@jedna11 držím palce, ať se dozvíš alespoň nějaký fajn informace a nejsi v nejistotě

já vyrazím na nákup a po obědě s malou ke tchánům na chatu válet se u bazénu, od zítra má být ošklivějš, tak ať se ještě vykoupem 😀

l.u.c.i.e
22. črc 2010

Dobré ráno,

@sabcav, krásně miminko prospívá. To je dobře. Na kontroly k doktorovi chodíš docela často. Od 7tt jsem už chodila po měsíci. Je to ale dobře, aspoň jsi pod kontrolou.
Přeju ti, abys na dia dopadla dobře a inzulín jsis nemusela píchat...

@jedna11, pokud máš mrazáčky, tak 3 měsíce čekat nemusíš a rovnou po měsíci se udělá KET. Pokud mrazáčky nemáš, tak je pauza 3 měsíce, aby se tělo zpamatovalo z hormonů... Však ono se jednou zadaří. Někomu to jde hned a někdo si musí chvilku počkat... Já vím, je to těžké... 😒

roby
22. črc 2010

Ahoj holky, to jsou zase vedra 😒
Jedna 11, mrzí mě, že to nevyšlo, ale příště už se snad zadaří, uvidíš 😉
A co Gambrinuska? Pořád ji vyhlížím a ona nikde, snad je vše vpořádku.
Lucie, malej je andílek 🙂
Pantomima, užijte si s s malou koupání 🙂
Ostatní holky moc zdravím, snažilkám držím palečky, aby to už konečně dopadlo a těhulkám přeju pohodové těhotenství, no a maminkám ať si užívají s jejich ratolestmi 🙂
Já hlásím z dnešní kontroly, že jsme vpořádku, vážíme 719 gramů, všechny rozměry tak, jak mají být. Dnes jsem podle MS 24+1, takže teď mě čeká OGTT (orální glukozový toleranční test) . Prý se na něj chodí ve 25. nebo 26. týdnu, takže jdu 2.8. (to budu 25+5). A příští týden ve čtvrtek se mám objednat na 3D ultrazvuk. Na ten už sse moc těšíme.

marketa137
22. črc 2010

@sabcav to je dobře že mimísek hezky roste. Na dia jsme byla jako doma tak snad tě to tam dopadne líp než mě 😉 i když i s inzulínem se to dá zvládnout. Abych pravdu řekal tak jsme líp zvládala inzulín než ted jen léky ☹ . Po měsíci jsme je přestala brát, měsíc jsem si přišla jak těhu tak uvidim co mě řeknou na kontrole. Hodnoty večer mam ok ale ty ráno jsou vysoký a teda byly i při lécích 😖

jana8
22. črc 2010

Hezký večer holky
Jedna,och promiň,já jsem tě dopletla,ale už jak psala Lucka,tak by si nemusela čekat,fakt se ti ješte jednou omlouvám,ale mám v tom někdy chaoz........a jak jste dopadli v Natu?Rozhodli jste se že jdete do dalšího pokusu hned nebo počkáte?
Sabcav,uvidíme jestli zistí,v čem je ten pes zakopaný,zatím moc toho nevím 😒 .......musíme věřit,že se brzo zadaří nám všem 😵
Jinak dnes dorazili výsledky z genetiky,tak tam to vypadá dobře,pokud tomu dobře rozumím,uvidíme co řeknou v Natu.Doporučili mi Femibion a kyselinu listovou,tu užívam,ale tamto ne,tak se na to asi vrhnu.....jinak holky nevíte že když mám jít na tu imunologii,tak mi říkali hlavně měsíc nejíst antibiotika, a taky nemám jíst ani tu kyselinu listovou nebo tu můžu? A alkohol taky mužeme nebo celý měsíc ne? Je mi jasné,že ne když tam půjdeme 😅 ,jo a jak rychle jste měli výsledky?Děkuji Vám předem za odpovědě na mé některé hloupé otázky 😕 ,ale když nejsem si jistá,tak se raději zeptám 😅
Všechny Vás srdečně zdravím a přeji nádherný večer

jedna11
22. črc 2010

Ahoj holky,
v Natu jsme se domluvili, ze zkusime KET. Svabek mi rekl, ze imuno na imuno by mi poslal az treba pred 2. IVF, ale ze mi stejne davali nejakou injekci na ty protilatky nejakej od Diprophos a ze by nam toh vic stejne nedali. Tak nevim holky, co mate zkusenosti, nejak se mi to nezda? Genetiku mame delanou pri tehotenstvi s malym a na laparku, ze by mi zatim neposilal, ze k tomu nema duvod. Tak nevim. Rekl, ze v zari mohu prijit a ze muze zkusit znovu.
Jani8, vam hned nabidli imuno?S kym si tam mluvila? jednou mi rekli, ze vsichni postupujou stejne, tak ze nemam mit strach z toho, ze mam pokazde nekoho jineho. Jani8, vy vite jaky je u vas problem? dokonce mi rekl, ze by nedela kultivaci {to je to jedine s cim jsme meli problem a to jsou chlamydie, tak jsem to chtela mit pro jistotu hotove]. Bylo mi do breku, kdyz jsem se tam potakala s pani co tam byla s se mnou na transferu a ta mela pozitvni test. Moc ji to preju, byla moc fajn, ale chtelo se mi brecet, bylo mi to lito. RIkala jsem si, proc zrovna ja. ale to asi kazda v me situaci. Holky, Terko, Adenko, Jani8 , Sebcav co jste prosli IVF a nepovedlo se, co myslite. mam zkusit KET nebo trvat na nejakym vysetreni? myslite , ze vi co delaji nebo proste to berou jako kus a proste delaji zakroky a je jim to jedno. jaka bude uspesnost?

jana8
22. črc 2010

Jedno,chápu tvé myšlenky,ale vůbec si nemyslím,že nás tam berou jako kus....já mám např. za sebou 4IUI a už před třetí my říkali,že můžeme zkusit IVF,ale já do toho moc nechtěla jít a i tak to nakonec dopadlo tak,že jsme to zkusili,ale bohužel marne ☹ .....neboj každá máme takové myšlenky,proč zrovna já?a do toho když vidím na ulici nebo v krámu asi 16-leté holky s břiškem,tak mám málem vztek,možná jim je více ale fakt vypadají na 16,hlavně ty co jsem potkala v době po neuspěšném IVF, jo ať mají dítě ale mám pak pocit,že jim stačilo jak se říká otřít se o slipy a jsou v tom a my co to tak velmi chceme,tak......... 😢 .....taky jsem si myslela,že kdyby nám zůstali mrazáčky tak do toho jdu hned,ale bohužel nezůstali,tak nám právě nabídli imuno a genetiku,tak jsem zvědavá na to imuno..........jinak vím jen o kolísavém sperm. , ale vždy řekli,že když jsme podstupovali IUI nebo IVF tak že je dobrý - mohl být lepší,ale že to stačí na to aby to vyšlo,a i tak nic tak nevím........ale úpřimně já bych do Ketu šla asi hned.....a na tu kultivaci si se měla zeptat nebo nemůžeš si skočit k svému ženskému....ja na ni jedu právě v září ke svému,jak jsem tam byla,tak mi hned říkal,že ať nezapomenu a přijedu.....ale i tak rozhodnutí je na tobě a když budeš chtít nejdřív nějaké vyšetření,tak oni ti ho udělají,neboj on ti jen z jeho hlediska řekl,co si myslí,že je pro tebe nejlepší 😉

jedna11
22. črc 2010

Jani8, ja mu o te kultivaci rekla. Prave, ze to je jedine o cem vim, ze by mohl byt problem. Mam pravidelny cyklus, folici vzdy rostly tak jak meli, sliznice taky vzdy ok, hormony podle profilu taky ok, tak nevim. Jasne , muze byt x veci, ktere nejsou videt. Prave mi zarazilo, ze mi rekl, ze pokud se kultivace delala a chlamydie byli preleceny, tak ze mu to prijde zbytecny. Ze pokud mam jednoho partnera , tak by nemel byt problem. Chystam se, ze si zajdu ke svemu doktoru, ale posledne na mne koukal dost blbe, ze chci vysetreni, zda se chlamydie prelecili a udelal mi ho az kdyz jsem mu rekla, ze mame jit na IVF. tak nevim jestli se nebude tvarit blbe, ze chci kultivaci kazdy ctvrt rok. Ale zkusim to. Jani8 a vy nemate zadne mrazacky? ja myslela, ze jo? my mame 4, ale Svabek dneska rikal,z e se muze stat, ze rozmrazeni neprezijou, ze to na 2pokusy byt ani nemusi.

sabcav
22. črc 2010

Ahoj 🙂 , z dia relativně dobré zprávy, zatím jen dieta 😎 a inzulín né 😵. A vyhnu se ogtt, jsem automaticky braná že cukrovku mám 😕 , takže do konce těhu co 3-4 týdny tam budu stálý host 😅 . A dneska jsem rizikovku na locháči už neukecala, takže příště mám v 8 hodin gyndu a v 9,30 dia, to jsem zvědavá, jestli to budu stíhat, když jsem tam dneska viděla ty davy 😒 . Jo a ráno jsme jeli zkratkou na ten Lochotín, abychom nemuseli přes město, tak v Křimicích doprava a okolo zoo a pak kolem kauflandu a viděli jsme venku žirafy 😵 a je vidět, že se mnou hormony cloumají, pže jsem si zaslzela 🙂 . Za chvíli mě dojme reklama na jar 😀 😝 . Andí u tchýně hodná, spala jí po o 2,5 hodiny, což je dobrý a snědla jí to, co jí babička uvařila (já jim pro jistotu dala oblíbenou skleničku, ale zvládly to super 😉 ), zítra si to holky zopáknou 🙂 . Teď ještě aby zítra hematologie vyšla dobře, abych si nemusela pít fraxík, ale v tom praxi dobrou, takže by nebyl problém 😉. Akorát mi není jasný, proč když si to vyzvednu v lékárně na Slovanech, tak jsem nedoplácela vůbec nic, jen 30,- za recept a v Mariánkách přes 200 za 10 injekcí, to je za měsíc 600,- 😠.

@marketa137 já s Andrejkou taky inzulín měla, 14 dní jsem dietila a nestačilo to, párkát jsem měla těsně přes limit, takže inzulín, ale moje dávka 3 j. přes snídaní a 3 před obědem a jinak nic mi přišly takový vcelku zbytečný 🙄. No ateď má glykemie po jídle ok, ale ráno nalačno to zlobí, má být do 5,5 a někdy mám 5,8 a jindy 5,1, jsem z toho jelen
😀.

@jedna11 je mi to moc líto ☹, ale hlavu vzhůru a až budeš mít intuici, tak šup do dalšího boje 😉. Nám se povedlo při 3.ivf a teď přirozeně 🙂. Problém byl jen u mě: zvýšené protilátky proti plodu, trombofilní mutace, nepřítomnost ovulace. Na tu imunitu se dipropos dává, ale já pak k něma měla ještě 1/2 tablety denně Prednisonu 😉 . Babská rada na potlačení imunity je jíst chilli omáčku na kuře (takovou tu ve velké sklenici, jak jsou v tom vidět kousky semínek), já to 2* zkusila a pokaždé to vyšlo, i když teda jíst denně 2 lžíce té omáčky je otřesné 😖, mě teda chutná normálně, ale pak už ke konci to bylo šup do pusy a neochutnávat a rychle zapít , ale zabralo mi to 😉 .

@jana8 ten femibion je dobrej, že je v něm vysoká dávka právě té kyseliny listové a navíc vitamínky 🙂 . A jíst zvlášť kyselinu listovou k tomu femibionu je zbytečné 😉. Ad imuno: měsíc, možná 2 na výsledky 😕. U mě se teda nezdařil náběr ovulačního hlenu, prostě v té době jsem neovulovala, zkoušeli jsme to asi 3* a nic. Jinak se bere krev oboum partnerům a manžel (nebo přítel? teď nejsem v obraze 😕 ) odevzdá vzorek spermatu 😉.

Jinak zdravím všechny a jdu zalehnout, zítra bude zase dlouhý den, ráno do obi koupit plovoučku, pak na krev, pak na oběd a do hm nebo ca do Olympie, potřebuju nějaké těhu džíny, doma už se do ničeho nevejdu 😅 a pak pro výsledky k dr. a pak konečně domů 🙂 . Hezký den všem 😎

sabcav
22. črc 2010

Jejda, koukám, že přebírám štafetu za Terku 😀