Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

terka82
3. pro 2008

Renap tak to je super 🙂 Mě neřekli počet vůbec, jen že jich je tam hodně. Ale už se taky těšim na OPU, jsem nafouklá jak balon.

pantomima
4. pro 2008

ahojky snažilky! 🙂

chci jen říct, že jsem v Natalartu absolutně spokojená 🙂

mám PCO a díky nim, jmenovitě MUDr Švábek, se mi před rokem narodila krásná dcera! 😀
mě naštěstí stačila pouze IUI a to jen jedna, no povedlo se

příští čtvrtek tam jdu na kontrolu, zůstala jsem u Švábka jako u normálního gyndaře a tak jsem zvědavá, co mi řekne, jak moje vaječníky vypadaj, protože budu chtít určitě ještě jedno dítko a je mi jasný, že se bez jejich pomoci zase neobejdu

všem vám přeju hodně štěstí 😀

renap
4. pro 2008

Cau jste tu někdo Terko prosim tě ty jsi měla taky 150 Puregonu ja vubec nevim jestli jsem si dneska pichla celou dávku nebo kolik, v tý ampuli bylo 900 jednotek ale dr říkal že je tam trochu víc tak jsem to natahla na 150 a šlo zo ale to by tam bylo 1050 místo 900 tak je mi to divný že mi to na dneska už nemělo vystačit. Mam eště 300 jednotek v druhý ampuli tak vubec nevim kolik jsem si dneska píchla. Jinak ti přeju hodně štěstí na zítra ,hlavně se hezky probud z narkozy a co nejvíc oplodněných vajíček. 😀

terka82
4. pro 2008

Ahoj Renap, ležela jsem, už mi neni moc dobře, takže jsem tě asi prošvihla 😒
Já si z té 900 píchla 6x150 jednotek a ještě tam zbylo a i při IUI mi doktor řikal, že je tam okolo 1000 jednotek. Takže by to mělo být OK. a kdyby tam bylo málo, tak by se ti to pero přece zaseklo a ukázalo by ti kolik je třeba dopíchnout z nové ampule

terka82
4. pro 2008

Díky za přání, už abych to měla za sebou, už je mi fakt těžko a to jsem měla takhle nízký dávky. 😖 Tý narkozy se docela bojim, byla jsem 2x na operaci a pokaždé mi z toho bylo špatně. Rokyta mě sice utěšoval, že to je jen slabá narkoza, ale nevim nevim. Jinak budeme mít ISCI, tak snad se něco chytne.Doufám. 😅

terka82
5. pro 2008

Ahoj holky. jsem doma. odebrali 40 vajíček 😲 😀 , 15 oplodní pomocí ISCI, 16 zkusí nechat oplodnit přirozeně, zbylích 9 neoplodňují. Zítra ráno máme volat jak se jim daří. Jinak hrozí OHSS, takže jdu zalehnout. Břicho bolí jako sviňa.

renap
5. pro 2008

No ty jo 40 to jsi teda nosnice 😲 to se nedivim že ti bylo a je těžko, tak ti držim palce aby se ten OHSS nerozjel, prej se dá koupit nějaká bílkovina proti tomu a hodně pít. Ale aspon budete mít plno embryí i na kety kdyby to nevyšlo ted 😀 😀

terka82
8. pro 2008

Ahoj holky. 🙂 Jak se máte?

Bubulienka tak co, ještě jsi vydržela netestovat?Jestli jo, tak to tě fakt obdivuju, to já nezvládnu. 😅

Renap kdy jdeš na odběr? Vlastne je možný že jsme se tam dneska viděly, já na to úplně zapomněla.

bubulienka
autor
9. pro 2008

Ahoj holky to vis terko testovala jsem v pondeli to byl 9 den kdyz nepocitam den ET a bohuzel nic jenom jedna sice to bylo mozna brzo ale moc tomu nedavam sanci v pa jdu na ko a necham se prekvapit testovat uz radsi nebudu protoze bych to obrecela a co ty a ostatni jak vam to jde?

renap
9. pro 2008

Ahoj Terko viděly jsme se tam jak jsi nakoukla k nám do pokoje tak ta Ruska co ležela vedle mě říkala že s tebou byla na odběru a že jsi měla 40 vajíček tak si to asi byla Ty. Jinak se nám oplodnilo 9 vajíček a ve čtvrtek bude transfer. Tak máš 3 dny náskok 😀

terka82
9. pro 2008

počkej, teď nevim která si, to jsem ale pako. 🙂 kolikátá sis šla pro zprávu?

jinak samozřejmě držim palce ať vyberou ty nejlepší kousky 🙂 a aby zbylo ještě něco do mrazáku

terka82
9. pro 2008

bubulienka, já tě úplně přehlídla 😲
třeba to bylo opravdu moc brzo, nevzdávej to ještě. 😉 šance je tu pořád

terka82
11. pro 2008

Renap držim palce a doufam, že ti vybrali ty nej nej nej mrňousky, určitě to klapne a budete mít krásný Vánoce. 🙂

Bubulienka: co ty? vydrželas už víc netestovat? zítra na tebe budu myslet. dej vědět jak jsi dopadla 🙂

bubulienka
autor
11. pro 2008

Ne už jsem netestovala protože stejne občas malinko špiním tak si myslím,že je to v háji už jsem si dneska i pobrečela protože tomu nedavam moc nadeje při moji smůle,ale uvidime zítra jedine že by se stal zázrak,ale tomu moc nevěřím i když nekteré psali,že i přesto že špinili byly ěhu,ale mne se to asi netyka ☹ 😢

renap
11. pro 2008

Ahoj jsem zpátky z transferu,2 mi dali a ještě máme 5 v mrazáku kdyby to nevyšlo. 🙄 23.12. si mam nechat nabrat krev tak to budou veselý vánoce 😀 😀

bubulienka
autor
11. pro 2008

tak at ti to vyjde 😉

terka82
11. pro 2008

Bubu stejně držim palce. A máte vastně nějaký mrazáčky?

Renap tak to je super, že máte 5 v mrazáku, ale snad je nebudeš potřebovat 😉

bubulienka
autor
11. pro 2008

To jedno se nejak pomalu vyvijelo nemame zadne mrazacky 😢

terka82
11. pro 2008

Bubu tak to mě mrzí, ale ještě opravdu neni vše ztraceno. uvidíš zítra podle krve. v kolik jdeš?

bubulienka
autor
11. pro 2008

Jdu na osmou spinim uz jenom obcas ale uvidim zitra spis ne nez jo tak se za mne modlete a drzte palecky aspon aby vam to vyslo holky 😉

terka82
12. pro 2008

Bubulienka moc držim palce. 🙂

terka82
12. pro 2008

Tak co holka? Jak jsi dopadla? 😕

bubulienka
autor
12. pro 2008

Bohužel z toho nic neni jak sem říkala zazrak se nekonal,holt se budu připravovat na další co mi zbejva. Obrečela jsem to a život jde dal co se da delat ☹ Pak dejte vedet jak ste dopadli vy!

terka82
12. pro 2008

Tak to mě moc mrzí 😢 . A domlouvali už jste se co dál?

bubulienka
autor
12. pro 2008

V unoru tak mezi 2-5 dnem se mam objednet na krev budou delat hormonalní profil + setop(to nevim co je) a domluvime se na březen nebo na duben a budou zistovat proč se to nepovedlo u mne je to příčina neznáma uvidime 😖

terka82
12. pro 2008

tak snad něco objeví, vyléčí a příště už to určitě dopadne. uvidíš. 😉

bubulienka
autor
12. pro 2008

Ani neviš jak bych byla ráda kdyby neco objevili a vyléčili,aby sme vedeli na čem sme protože všichni řikaji,že je všechno v pořádku,ale podle mne neni když to normálne nejde to je snad logicky ne? Ale necháme to na doktorech at to vyřeší a uvidíme! 😔

renap
12. pro 2008

Ahoj Terko tak jak je,kdy budeš testovat,jedeš tam ještě před vánocema-já se necham nabrat v práci a mam jim 30. zavolat výsledek 😒 Prosim tě pícháš si taky fragmin,mě to dělá takový divný tmavě červený modřiny malý tak nevim jestli to pícham dobře no zdravotní sestra 😀 😀

terka82
12. pro 2008

Bubu neboj, určitě to tentokrát už dobře dopadne. 🙂
Ahoj renap 🙂
Fragmin taky pícham, ale nic mi to nedělá, tak nevim.Modřina se mi udělala asi jen 2x a to při stimulaci, jinak je to v pohodě. Jinak ještě že jsi napsala, měli jsme tu návštěvu a já na něj málem zapomněla. 😅
Chvílema se začínam cítit jako před MS, dneska jsem 7DPO tak snad na mrchu je ještě brzo a je to jen z těch hormonů. Testovat zkusim někdy příští týden, mam cukání už na pondělí, to budu 10 DPO, ale nevim... uvidim jak dlouho to vydržim. 😀 Na krev jedem do Natalu 22.12. Co ty? kdy plánuješ test?

renap
13. pro 2008

Ahoj Terko já myslim že je to dobrý že tě bolí břicho,mě minule jak se chytly obě přesně za týden po ETu začlo fakt hnusně hodně bolet ,nejsem zvyklá brát prášky ale to se nedalo vydržet,tak jsem si nechala nabrat hcg abych si mohla vzít brufen a už jsem měla 18 iui hcg, ale měli jsme prodlouženou kultivaci 6 dní.Já tam na testy nejedu,mam se nabrat u nás a zavolat jim výsledek,oni tam prej nejsou mezi svátkama až asi 29.