Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

sabcav
16. říj 2010

Ahoj 🙂 , manžel dopoledne položil plovoučku v ložnici 😎 , je moc hezká 😵 a mě se podařilo udělat mňamózní oběd 🙂 - byl plněný br. knedlík a zelí, mlaskala i Andí (ta ovšem jen ten knedlík, nějak si nedokážu představit, co by s ní udělala ta cibulka a zelí ☹ 😉 ) ,ovšem nechci vidět tu glykemku 😀 😝, za chvíli se mám změřit, snad se vejdu do limitu 😔 🙂. Andí chrněla do 8, teď jsem jí za boha nemohla dostat po o do postýlky, i se mi stalo, že já se stihla prospat a ona byla ještě furt vzhůru 😀 . Tady je hnus počasí 😖, snad u vás v Plzni neprší, aby Evženii nepropršela svatba 🙂 . I když i kdyby jo, tak to přece neva 😉. Nám taky poprchávalo a byla zima - asi 10 stupňů - jako teď 😒, přitom jiný roky v tu dobu už bývalo přes den kolem těch 17-19 stupňů 🙂. Krásný víkend všem 🙂

sabcav
16. říj 2010

@l.u.c.i.e řekla bych, že nejdřív pantomima 😉 , pak douda, pak pár měsíců klid a pak už já 😲 . No však ono to uteče jak voda - za pár týdnů už budou vánoce a leden uteče jak nic 🙂 .

sabcav
16. říj 2010

@marketa137 asi tu řádí nějaký rodící bacil 😀 . Já velké miminko nechci, mě úplně stačí, když bude donošené a váha mezi 3 - 3,5kg 🙂 😉

roby
16. říj 2010

Ahojky holky,
Lucindo obrovská gratulace k Lukáškovi, je to kus chlapa, tak ať vám dělá jen samou radost 🙂
Ilčo veliká gratulace k Elišce,jste šikulky jak jste to zvládly 🙂
No a teď je na řadě Pantomima, pak já, Douda, Sabča, a uvidíme, jak to půjde dál.
Přeji krásné, i když deštivé odpoledne.

sabcav
16. říj 2010

@roby koukám, že vy si dáte s pantomimou závod, kdo dřív 😀 . Douda bude jen chviličku po vás 🙂 . Pak já a pak je na řadě Petra s dvojčátky 😉 .

haaninaa
16. říj 2010

Ahojky holky,

@sabcav - no mě se to taky nezdá, to co obvoďák říkal, ale nebrala jsem mu to. Uvidíme, jak to dopadne..

Terko - mršku jsem čekala v pátek, ale jak kdy, někdy dorazí v sobotu, někdy v neděli, někdy taky vůbec a musím na vyvolávačku.... Ať ti služebka rychle uteče. A dodatačně všechno nej nej nej.... k svátku, včera jsem na to nějak zapomněla.

Pant - hezký fotky, malá je krásný sluníčko.

avant
16. říj 2010

Hezký večer holky,
jdu vás zase alespoň pozdravit.
Člověk tu chvilku není a hned dvě nová miminka a jedna vdaná paní 🙂 Snad dnes Evžence pršelo z nebe samé štěstí 🙂
Ilča s Lucindou se svého štěstí taky dočkaly a přeji oběma hlavně zdravá a spokojená miminka.
Příští týden se jdu do Nat. domluvit co a jak. Je mi jasné, že pokud bude kultivace, nedopadnu o nic lépe než Terka. Minule jsem také dostala ant. na 3 dny a v dalším náběru už nic nebylo. Navíc další IVF nechci nijak uspěchat, takže na léčení bude času dost, hlavně aby se tam neobjevilo ještě něco jiného.

marketa137
17. říj 2010

@sabcav my na MMB taky vždycky měly dobu že najednou nás otěhotnělo víc 😀 . Já doufala že Tomík nebude mít víc jak Viki, takže sjme počítala že max 3,5kg navíc jsem věděla že bude ještě o ten týden dřív a nakonec jsem teda koukala 😀 i když vzhledově mě nepřišlo že by měl víc jak o půl kila víc 😉

petra177
17. říj 2010

Krásné nedělní poledne,

i když počasí nic moc.

Lucindo, i já se připojuji s velkou gratulací k Lukáškovi. Ať Vám dělá jen samou radost. 🙂

Ilčo, i tobě velká gratulace k Elišce.

Sabcav, nevím,nevím,ale možná tě předběhnu.Obávám se, že na svůj termín porodu se nedostanu, rodit budu určitě dřív.Třeba se potkáme v porodnici 🙂 Jen se modlím,aby tam kluci vydrželi co nejdýl.
Rodí se tu samé velké dětičky,což nebude můj případ 😀 Budu ráda,když budou mít 2,5-3 kila.

Terko,držím palečky, ať rozšíříš brzy řady těhulek.

Evženko, gratulace ke svatbě. Vítej mezi vdané paní. 🙂

Ostatní zdravím

l.u.c.i.e
17. říj 2010

Dobré odpoledne,

Evženie už je vdanou paní, tak jak si užívá manželského života, co? Snad jste si to i přes to ošklivé počasí pěkně užili. Teď už ti můžu popřát v manželství hodně lásky, štěstí a ať se brzo rozrostete 🙂

@sabcav, super, už máte plovoučku. Vidíš, jak máš šikovného manžela...

@avant, pak dej vědět, jak jsi dopadla v Natu. Co ty víš, třeba kultivaci budete mít v pořádku 🙂

l.u.c.i.e
18. říj 2010

Ahoj holky, kdepak jste?

Posílám rozesmátý úsměv malého 😀

haaninaa
18. říj 2010

Ahojky holky,
@l.u.c.i.e - taky jsem.... 🙂 🙂 Teda, když se na tebe malej takhle usměje, to musí být úžasný pocit.... Je moc hezkej..

Holky, poraďte mi, co mám dělat. Těhotenský test je prázdný a mrška nikde. Mám zavolat do Natalu a objednat se na krev? Nebo ještě počkat? Za jak dlouho by si mě na krev objednali?

sabcav
18. říj 2010

Ahoj všem 🙂, včea jsme výletili, švagr s manželem jeli oblíhnout pro tchána nějaký stroj na inzerát do Sušice, tak jsme se jim vnutily do auta 😀 , Andí byla hodná, vychrněla se v autě 😎 a tak jsme jeli zpátky přes Plzeń a vypustili jí u mc v carrefouru 🙂 . Domů jsme dorazili po 20 😲 , no šla spát až v 21 , teď to dospává 😉 . Jo a mám velikou radost 🙂 , Andí chce být bez plen a docela si i říká a nechce na nočník, ale rovnou na záchod 😵 (jak říká ona:tosachoda 😀 ). No kéž by jí to vydrželo 😔 🙂 . Necháme se překvapit 😉 . času má ještě víc než dost a nutit jí do toho nechci 😉 . Krásný den všem 🙂 , já jdu odpo na kosmetiku, už se těším 😵 , akorát nevím, jestli na tom lehátku neusnu 😀 😝 . I když nebylo by to poprvé 😉 😀

sabcav
18. říj 2010

@l.u.c.i.e malý se směje úžasně 😵 . Jj, manžel je šikulka 🙂 (teda když chce 😀 😝 😉) , navíc bych asi pěnila, nechat si to pokládat od někoho cizího za peníze, když to umí taky 😉 .

sabcav
18. říj 2010

@haaninaa já nevím, mě po iui vždy dostihla mrcha ☹ 😉 . Tak tam zkus zavolat a domluvit se 😉 . A snad ti nevezme sestra Blábolová 😝 😉 . Nebo zkus zavolat na ten jejich mobil, to ti vezme nějakej doktor a domluv se přímo s ním 🙂 .

marketa137
18. říj 2010

@l.u.c.i.e malej je krásnej. Takový úsměv je prostě to nej 🙂

@sabcav to je šiklulka, Viki azčal až ve 2 a 3/4 😖 , do tý doby vůbec nevěděl že čůrá.
@haaninaa a kdy řekli že máš zkusit test? Asi bych jim zavolala co a jak, myslim že na krev se chodí za 2 a 3 týdny. To je jako normální těhu a většinou na testu je něco vidět v den MS nebo pár dní před. Asi ybch jim zavolala co máš dělat 😉

sabcav
18. říj 2010

@marketa137 nic si z toho nedělej, naučí se to každé dítě, některé dřív, některé dýl 😉 . Hlavní je, že se to naučí 🙂 . No než budeme na spaní bez plen a hlavně na to naše nešťastný kakání ☹ , tak to ješt ěpotrvá 😉 . Ale teď se jí líbí, že na to vidí, jak to tam teče a stříká 😀 . Musíme jí koupit tu redukci, s tím jsem nepočítala, že jí tak zaujme záchod, tak zatím jí tam vysadím a držím ji a ona čůrá 😉.

haaninaa
18. říj 2010

@marketa137 - v papírech mám napsáno, při vynechání MS udělat moč. těh. test a výsledek konzultovat zde. Je pravda, že včera jsem ten test dělala večer, byla jsem nervózní když mrška nepřišla. Počkám asi do středy a pak tam zavolám. Jinak je mi fajn, jen je mi pořád špatně od žaludku, hned jak ráno vstanu, pokaždé, když se najím...

haaninaa
18. říj 2010

Jééé, holky, nevíte, mám pořád brát ten Utrogestan?

pantomima
18. říj 2010

@haaninaa ber ho pořád, dokud nemáš potvrzeno nebo vyloučeno..a test udělej ráno z ranní moče, já ho večer měla negativní a ráno to tam bylo

haaninaa
18. říj 2010

@pantomima - děkuju moc za info. Jsem z toho nějaká nervózní... 🙂 🙂 . Ty mě vždycky povzbudíš. 🙂 Je možný, že bych v moči ještě nic neměla, i když to zítra bude 19-tý den?

pantomima
18. říj 2010

@haaninaa je možný, že večerní koncentraće HCG v moči byla tak nízká, že to test nevzal, já testila až 21. den, den před tím, než jsem šla do natu na krev

haaninaa
18. říj 2010

@pantomima - tebe si zvali na krev? Mě nic takovýho neříkali... Já právě nevím, jestli tam mám zavolal a objednat se, nebo ještě počkat. Za kdy objednávají?

pantomima
18. říj 2010

@haaninaa já už si teď nepamatuju, jestli mě objednal hned,nebo jestli jsem se objednávala, ale asi jsem tam volala poté, co jsem se testovala a NA krev mě vzali hned druhej den..jj, myslím, že to tak bylo, prostě ráno testni a tak jako tak tam pak zavolej, co jako máš dělat dál

haaninaa
18. říj 2010

@pantomima - tak já to ráno zkusím a uvidím... Je mi pořád divně od žaludku. Mohlo by to být k tomu?

pantomima
18. říj 2010

@haaninaa klidně mohlo, ale taky nervy pracujou, uvidíš ráno, krev ti podle mě budou nabírat tak jako tak

haaninaa
18. říj 2010

@pantomima - tak uvidíme. Tobě už se to taky krátí, viď? Pamatuju si, jak jsem se k Vám přidala a dávala jsi sem fotku, ať poznáme, co čekáte, a za chvilku už budeš mít malýho u sebe... 🙂

sabcav
18. říj 2010

Ahoj 🙂 , psala mi Ilča, že si myslela, že je pustí dneska, ale vypadá to na zítra (út), pže má Eli žloutenku a nepřibírala a Ilča zatím nemá mlíčko ☹ . Zatím jsou na um 😉 , ale moc držím palce, ať se doma v klidu rozkojí 🙂 . A kdyby ne, nebudou první ani poslední miminko na um 🙂 😉 . Jsou na světě důležitější věci 😵 . A prý je moc a moc hodná a vůbec nepláče 🙂 . Mám vás všechny pozdravovat 🙂 .

Jinak já měla odpolko kosmetiku 🙂 , takže jsem odpočinutá 😎 .

@haaninaa určitě testuj z ranní moči 🙂 a moc držím palce 😵 .

Hezký den všem 🙂

pantomima
19. říj 2010

pěkné ráno!

včera nám vykradli sklep a manžílkovi ukradli kolo...přesně po roce 😠 , dopol jede na policajty sepsat protokol a pak musíme zjistit, jak je to tady v baráku s pojištěním sklepů nebo co vlastně máme ve smlouvě o pojištění domácnosti my ☹

no a já jsem už docela KO, druhou noc po sobě jsem od tří nespala a když už konečně v šest zaberu, tak se budí malá...

l.u.c.i.e
19. říj 2010

Dobré ránko,

@haaninaa, zavolej tam. Někdy se může stát, že se čárky na testu ukážou až déle. Stejně se taky může stát, že ti menstruaci brzdí utrouš. Já jsem teda aspoň špinila, takže jsem věděla, že se nezadařilo. Test si dělej vždy z ranní moče. Je to nejspolehlivější. Držím palce, aby tam // byly.

@sabcav, pěkný den jste měli. 🙂 Malá je šikulka. Snad jí to opravdu vydrží...
Děkujeme za zprávy od Ilči. Mlíčko se může klidně spustit až déle. A kdyby ne, tak dneska jsou UM kvalitní.

@pantomima, krádež mě mrzí. Snad vám to uhradí pojišťovna. Snad to nebylo nějak moc drahý kolo.
Nakonci těhu už jsem taky moc nespala a navíc už mě pak bolelo i kopání... Za pár dní už budeš mít malého u sebe.