Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

sabcav
10. srp 2010

@michamicha nevěš hlavu, Vojtíšek se ven musí nějak dostat 🙂 . Já byla taky na vyvolání, upřímně žádná slast to není, ale pro mimčo vše 😵 😉 . Na druhou stranu, pokud tabletka zabere, je to rychlovka 😉 . A ´t se Vojtíška brzy dočkáš 😵.

@petra177 kdy máš další kontrolu?

@l.u.c.i.e to Matýsek krásně přibírá 😵 🙂

@adenka84 dej vědět, jaký byl léčitel 😉 . Lázně by ti určitě prospěly, minimálně psychicky 🙂 . My kousek od FL bydlíme (teda kousek, cca 20minut autem) a je tam moc krásně 🙂 .

@haaninna kdy máš testovat? držím palce 🙂

Já v ne poprvé zvracela, zítra mám po 14 dnech kontrolu, tak snad ok, když je mi tak zle 🙂 . Už abych prďolku cítila, A. jsem cítila od 16.tt, a všude íšou, že při druhém je to ještě tak o týden až dva dřív 🙂 , tak uvidíme 😉 . Andrý lezou zuby
😖 , ale kde nic, tu nic, dásně naběhlý, slintá jak bernardýn a nepříjemná až běda, takže jsme dneska akorát uvařily knedlíky k houbovce ze včerejška (dostali jsme houby od našich, s kočárem do lesa nelze a nést jí nemůžu) a pak jsem jí "jen" bavila. Večer mě čeká Kilimandžáro prádla, ráno manžel pověsil 2 pračky prádla a asi to večera uschne, tak to zlikviduju, ať to nepřeschne 😉.

Hezký dem všem 🙂

adenka84
10. srp 2010

Ahoj holky,
koukám Miška stále mezi námi...Držím ti palce aby jsi to měla už co nejdříve za sebou...Vojtíšek si dává na čas...Ale jak se říká šlo to tam, ven to musí taky... 😀

Petra177, kdy by ta pověra o frantíkovy byla pravdivá, tak mám dětí jako smetí, jezdíme do FL často, takže pindíka řádně pokaždé leštím...
Ve Františkových Lázních, jsem byla na léčení před 8 lety, po slepáku...Už tenkrát mi doktor řekl, že budu mít problémi s početím...Hodila jsem to za hlavu a neřešila to, v 18 jsem nechtěla o dětech vůbec slyšet...Nu a teď? měl pravdu, ale jak to poznal, netuším?

sabcav
10. srp 2010

@adenka84 ehm, nestačí jen leštit, ale ten večer po leštění se musí znásilnit manžel 😉

adenka84
10. srp 2010

Aha, ta v tom bude ten háček... 😀 😀 😀

jitikyti
10. srp 2010

Zdravím všechny,
l.u.c.i.e.-Ano chodím k Marešovi a je fakt bezva.Včera jsem byla ještě ve Fakultce.Dopadla jsem bezvadně 🙂 Miminku už bije srdíčko.Jsem v 6týdnu.A konečně mě vrátili zpět k Marešovi.Jdu tam v pondělí,tento týden tam není.Jo a na dovču mě nepustili 😢 takže budu trčet doma.Ale miminko je teď nejdůležitější!
Na Kájínka bych chtěla jít také.Kamarádka byla a prý super.
Mějte klidný večer 🙂

haaninaa
10. srp 2010

Ahojky holky,
Sabcav - testit nemusím vůbec, ale jestli budu chtít,tak 19.8. Poznám to prý, jestli dorazí mrška nebo ne, výsledek mám zavolat a konzultovat co dál. Tak nevím, jestli by už to třeba bylo vidět teď? Jsem 6- tý den po, tak nevím.
Holky, díky za info ohledně té mateřské. Zkusím zajít ještě na sociálku, uvidím, co mi řeknou...

zatím papa

adenka84
10. srp 2010

Dobrou noc.... 😔

l.u.c.i.e
11. srp 2010

Dobré ránko,

@michamicha, tak doufám, že touto dobou už rodíš, když už máš za sebou druhého hemiltona 🙂 Vidíš to, jak ti doktor říkal, že jsi o 14 dní napřed a že asi budeš rodit dříve, tak to vypadá, že budeš 14 dní přenášet 🙂 Vojtíškovi se holt u tebe líbí a ven nechce 🙂 Ale jednou vyjít ven musí. Proto ti přeju rychlý, nekomplikovaný a málo bolestivý porod 🙂

@sabcav, zvracení ti nezávidím... Dnes máš kontrolu, tak napiš, co je nového 🙂

@adenka84, já jsem byla ve Františkových lázní březen 2000 po operaci cysty. Páni, ono už je to 10 let... Taky mi říkali, že budu mít problémy s početím... No a měla.

@jitikyti, gratuluju k srdíčku miminka... Taky nám srdíčko naskočilo okolo 6tt... Já jdu k Marešovi od pondělka za týden 🙂 Bude to divné, když už nebude poradna 🙂
Holky, bere se po šestinedělí na kontrolu moč?

ilca1
11. srp 2010

Ahoj holky u nás nic nového, jen jsem se docela rozežrala 😀
Na Kájínkovi jsme taky včera byli a můžu jen doporučit, moc hezký film , jsem zvědavá jak to jednou dopadne po tom filmu by mu asi každej dal milost i kdyby to udělal 🙂 já tedy jo 😅
jinak všechny moc zdravim a Michalce držim na pátek palečky 😵

ilca1
11. srp 2010

Když píšete o těch lázních tak já taky byla před 12 lety a před 14 lety napřed po slepáku a pak po srustech, taky mě řekli že budu mít možná problem otěhotnět -a měla 🙄

sabcav
11. srp 2010

@l.u.c.i.e nového zatím nic, jdu až navečer kolem 17, tak pak dám vědět, ale až večer 😉 , pojedeme, až se zvířátko vyspí po o a nasvačí a až jí předáme babičce 😵. Zatím mám nervíky ☹, Andrej to ze mě cítí, takže mi od rána visí na noze a řve 😖. Dáme sváču a půjdeme ven na hřiště, třeba tam někoho potkáme a hlavně to tu vypadá na déšť 🙄.

Já slepák ani nic podobného neměla, u nás byl problém hlavně kvůli ovulaci-neovulaci ☹ .

Hezký den všem 🙂

sabcav
11. srp 2010

@sabcav Tak Andrejce veliká omluva, před chvílí žužlala pěnový puzzle a prořízla se jí první trojka 🙂 ...takže ještě 3 trojky a všechny 5 😢 a zuby budou z krku 😎

adenka84
11. srp 2010

Ahoj holky,
já byla v Lázní říjen 2002...Bylo tam krásně... 🙂

Za chvilinku vyrážíme k léčitele, jsem z toho troch v rozpacích...Kdo ví co nás tam čeká? 😅

adenka84
11. srp 2010

Ahoj, tak jsem doma...

Léčitel, jedním slovem neuvěřitelný....
Položil na mě ruce a já hned cítila velký teplo....Myslela jsem, že mi mačká silou dlaněmi na záda, ale on mi tam jen lechce přikládal prsty...Manžel ho pozorovala a byl z toho také paf...celkem dost mu důveřujem...
Chtěl jen vědět, kde pracujem a jestli kouřím, jinak nic...Nezajímalo ho, jak dlouho se snažíme,Co všechno jsme podstoupili...prostě víc nic...
Říkal, že proč se nedaří, bude v tom, že jsem v minulosti prodělal silný zánět ledvin...To měl pravdu, když jsem byla malá, často jsem na to trpěla...Dodnes mi stačí trochu prochladnout a hned mám pálení při močení...Nevěnoval jsem tomu, žádnou pozornost...Také chodím od malinka často na malou...Jsem hrozná uchcandíra...5íká, že tím zánět se stává vejcovod neprůchodný...
Zaplatili jsem 400 Kč, další návštěva 19.8.
Tak uvidíme, zda nám dokáže pomoci....

adenka84
11. srp 2010

Také říkal, že ať se nedivím, když začnu mít výtok nebo, že dorazí menstrulace o něco dříve...Může být prý dost nepříjemná, ať mi to, ale neodradí od další návštěvy, že musím vydržet, půjde ven vše co je v tělě špatnééé...
Říkal, že dnes mi halvně posílil imunitu, mám ji slabou...To je pravda, mívám často chřipku..(několikrát za rok)..

Také říkal, že budu cítit nějakou dobu, třeba i pár dní teplo v místech, kam mi šahal...(záda a břicho)...
Manžel na mě teď doma šahal a říkal, že jsem úplně horká...
Když jsme vylezli ven, tak jsem byla v obličeji rudá jak rak....Myslím, že něco to do sebe má...Uvidíme jak to bude pokračovat dále, říkal, že příště se dozví více...

l.u.c.i.e
11. srp 2010

@adenka84, tak doufám, že vám léčitel pomůže. U koho jste byli? Je dobře, že máš z toho dobrý pocit...
Koukám, že taky hodně trpíš na záněty močových cest... Jako malá jsem s nima byla hodně nemocná. Teď musím zaklepat už je to lepší 🙂

@sabcav, tak co, jak jsi dopadla 🙂 Andrejka už je klidnější, když se jí prořízl další zoubek? Kdy se vůbec u malého miminka začíná prořezávat první zub a co mě čeká?

sabcav
11. srp 2010

@l.u.c.i.e dopadla jsme dobře, vše ok 😵 , mimísek už má 3,5cm (crl) a už si tam hraje, mává nožičkama a ručičkama o 106 😀 🙂 . Ad zuby, někdo o nich vůbec neví, někdo má teploty a my máme něco speciálního, vždy jí rostou 2-3 naráz, takže mi 14 dní visí na noze a slintá jak bernardýn, pak se totálně pokaká a do pár hodin je zub venku (teda celej ne, celý zub roste většinou tak ten týden od proříznutí).

@adenka84 moc držím palce🙂 a je dobře, že z něj máš dobrý pocit 😉 .

Ještě se zkusím poprat s pc a nahodit fotečku 😉 . Dobrou noc a krásný den všem 😎 , nás ztíra čeká poslední hexa, tak to bude zase "lahůdka" ☹ . No třeba bude tentokrát bez reakce 😔 🙂 , ale moc tomu nevěřím...tak třeba budu příjemně překvapená 😉 .

pantomima
12. srp 2010

Pěkný ráno!

Naší Terce zoubky vylezly, ani nevím jak, asi slintala, to jo, ale jinak nic, žádnej průjem, řev nebo mrzutosti..tak snad bude mít Oskárek taky takový štěstí 🙂

l.u.c.i.e
12. srp 2010

Dobré ránko,

@sabcav, dívala jsem se na miminko. Už se pěkně rýsuje 🙂 Pěkně roste, tak jen tak dál 🙂 Snad už brzy malé všechny zoubky vyrostou...

sabcav
12. srp 2010

@l.u.c.i.e i ty detektive 🙂 . Kéž by...no chybí ještě 7 zubů, takže počítám +- do půl roku budou snad všechny venku 😎 a pak to začne s mimískem za pár měsíců nanovo 😀 😅 .

@pantomima to vám fakt závidím 🙂 , samo v dobrým 😉 , taky si říkám, že to druhé to může mít jinak, ale radši se připravuju na tu horší variantu, ať jsem pak třeba příjemně překvapená 🙂 .

My byly ráno na poslední hexe, tak jsem zvědavá, s jakou náladou se probudí a hlavně jestli bude mít teplotu 😕 . Doufám, že ne 😔 🙂 , držet jí doma násilím, to bych byla večer zralá akorát tak do Dobřan 😀 😝 . Manžel šel na houby, škoda, měli jsme jít spolu zítra, ale má pršet a dnes nemá kdo hlídat malou, takže nic 😢. To jsem zvědavá, co přinese 😉. Hezký den všem 🙂

sabcav
12. srp 2010

Ještě jsem sem zapomněla dát tu včerejší fotečku 🙂 :

pantomima
12. srp 2010

@sabcav malá s námi hodila na houby i jako miminko, v klokance a šlo to 😉

pantomima
12. srp 2010

@sabcav a miminko krásný!!

sabcav
12. srp 2010

@pantomima díky za pochvalu fotečky 🙂 už vidím toho našeho akčního krokodýla, jak je v klokance spokojená 😀. Ta nechce bejt ani v kočárku, ani za ruku, jen sama 😅. A kdyby chtěla, tak jen u mě, ne u manžela, takže to si moc nepomůžu ☹. Navíc Andrejka není mazlicí typ, ani jako miminko nebyla, teď už se nenechá, prostě jednou za čas sama přijde se pomazlit 🙂. Spíš si chodí hladit bříško a nosí mu hračky 😵. Tuhle jsme se spolu koupaly a rejdovala mi po břiše tím plastovým delfínem a mimi, mimi 🙂. Zrovna jsem psala na jiné diskuzi, jak jsem si neuváženě koupila šátek, dkyž byla malá a ona v tom zaboha nechtěla být, jen řvala a řvala 😢 ☹ 😒 😠 , neprodávala jsem ho, je složený a vypraný ve skříni )mmch moc fajn záležitost žehlit 5imetrový šátek 😀 😝 ), třeba se v něm bude prďolce líbit 🙂 😉 .

pantomima
12. srp 2010

@sabcav šátek se u nás taky neosvědčil, jediná klokanka zabrala 😉 Terka byla a je taky samostatná jednotka, od tý doby, co se naučila chodit sama- den před desátým měsícem, ji nemůžu naučit chodit za ruku 😠 , ale klokanka se osvědčila a později krosna, ale nosí tedy tatínek, ale až budou dvě, tak klokanka asi bude na mě, že jo, jedině, že by taťka měl jedno dítě na zádech a druhý na břiše

sabcav
12. srp 2010

@pantomima my když jdeme s tatínkem, tak buď jí má na krku, nebo jde sama a chytáme jí dva 😀 a nebo s sebou bereme kočárek a to jezdí taťka a ve 2 jí teda většinou ukecáme, ať jede v kočárku 😉 . Klokanku jsme nekupovali, po té zkušenosti se šátkem 😉 😖 . No nevím nevím, jestli by bylo dobré, aby je oba nosil tatínek, spíš bych to viděla tak, jak to píšeš, Terezku tatínkovi a Oskárka tobě 🙂 .

gambrinuska
12. srp 2010

holky gratuluju k přírůstkům 😉
@adenka84 to jsem na vás zvědavá dyžtak piš furt co se děje, taky jsem měla tak v 16 hodně velkej zánět ledvin, ty lázně mě taky lákaj 😉 , pojedem spolu ne 😅

l.u.c.i.e
12. srp 2010

Holky, koupila jsem si pro malýho klokanku, tak jsem zvědavá, jak se mu v ní bude líbit. Zatím jsme to ještě nezkoušeli 🙂

adenka84
12. srp 2010

Ahoj holky,
sabvac, to je dobře, že mimi je v pořádku...Máš opravdu velké štěstí, že se nakonec zadařilo přirozeně...

Gambrinusko, Ok pojedeme spolu...Zítra se dozvím zda pojedu 100%, jdu na prevenci...

adenka84
12. srp 2010

Lucie, ten léčitel se jmenuje Naiman...jezdí po celé republice, ve větších městech má takovou malou ordinaci...
Včera říkal, že má pacientku i v Pekingu, která za ním odjíždí...