Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

gambrinuska
21. zář 2010

@marketa137 ahoj já mam sníženou fci štítky, beru 1 denně na lačno ráno euthyrox, a chodím 1-2krát do roka na kontrolu, žádná tragédie to neni jsou horší věci, kdyby šlo všechno tak snadno 😉

gambrinuska
21. zář 2010

;@adenka84 jjo aden tak to je pěkný datum, v lednu se vrhnem do vyšetřeních a nejdýl v březnu zas do toho jdem 😅 😉 a zabojujem, budeš mi muset poslat aspon fotku Frantíka a šáhloa si ii za nás 😅 😉

marketa137
21. zář 2010

Holky děkuji za rady. včera na diabetologii mě doktorka řekla že mě vyšli hůř testy tak jdu v říjnu na UTZ a pak se prý uvidí. nějak jsem to nečekala protože v těhu ěm dělali náběry na štítnou asi 5x a furt vše bylo ok. Napadlo ěm jestli to nemůže být tím že cca rok nejim ryby 😒

adenka84
21. zář 2010

Markét,
ryby jsou na štítku to nejlepší, je dobré je často jíst...ale myslím, že tím, že je nejíš to asi nebude!

adenka84
21. zář 2010

Gambrinusko, to víš, že zabodujem...na Frantíka si budu šahat každý den...ten na kolonádě, prý ale nefunguje není pravý, je to jen kopii...pravý Frantík je v Muzeu, ale i tam se na něj dá šáhnout...

marketa137
21. zář 2010

@adenka84 já vim ale od těhu je mě z nich na zvracení a mam to do ted 😝 tak ted jsme dostala léky a uvidim co řekne pak doktor, doufam že je to je nějaký výkyv hormonů, prtože už stačí že beru léky na cukrovku 😖 . A co ty? kdy jedeš do lázní 😉

pantomima
22. zář 2010

ahojky holky, pěkný ráno!

kde teď sídlí sociálka? musim ukončit rodičák, když nastupuju v pátek na mateřskou

l.u.c.i.e
22. zář 2010

Dobré ráno, jdu se na vás mrknout 🙂

Včera bylo venku krásně, tak jsme byli venku, ale na etapy. Vždy jsem musela počkat, až malej bude protivnej, aby mi v kočárku usnul... Je to s ním těžký 🙂

@pantomima, neuvěřitelné. Už jdeš na mateřskou 🙂 Sociáka teď sídlí na Borech vedle úřadu práce.

pantomima
22. zář 2010

tak jsem to našla, ale nevyřešila nic a byla jsem tam zbytečně, dala mi jen nějakej papír a že prej s tím musím na Americkou, tak jsem tam jako debil jela,tam nechápali, co po nich chci, nakonec z toho vyplynulo, že musim počkat, až mi to tam pošle zaměstnavatel, pak tam ten papír donést a snad ještě s něčím zase pojedu na ty Bory...tak nevím, jestli jsem pako já, nebo oni a proč mají tolik sídel po Plzni????

ilca1
22. zář 2010

Ahojky všechny zdravím 🙂
včera jsme dodělali Fildovi novej pokojíček tak jsem ho vyfotila ,bylo mu líto že se všechno točí kolem miminka tak jsme se vrhli i na něj 🙂 a jsem na něj docela pyšná 😎 a přidala jsem i připravenou postýlku 🙂 a do alba přidávám i fotky pupíku 🙂
jinak nic nového , až na to že se mě zdá každou noc jak rodim 😀 páni,já už mam dětí 😀

adenka84
22. zář 2010

Ili, moc krásný pokojíček....
markét do lázní jedu 2.11.
zachvilku vyrážím k léčiteli, snad už naposled, nebaví mě tam už jezdit...

haaninaa
22. zář 2010

Ahojky holky,

@l.u.c.i.e - jo jo, soutěžit budu, jako každé dva roky. Už toho mám od Sedity tolik 🙂 🙂. Nejhrzčí se asi bílý ručník s Rákosníčkem, ten nechám až budeme mít někdy nějakýho drobečka. Každý se mi směje, že to pořád sbírám, ale co, mám to vyhodit, když pak jen pošlu a dostanu dárek? 🙂 🙂. Jak se líbilo Matýskovi v práci?

@pantomima - nejenom v Plzni, tohle je totiž s úřadama všude. Já potřebovala změnit daňový přiznání a stálo mě to dva dny dovolené, než jsem vůbec něco vyřídila.

@ilca1 - hezký pokojíček. Kdo měl ten nápad udělat ho jako loď? 🙂 🙂

@adenka84 - držím palce, ať už jdeš k léčiteli naposled. Mě to posílat jde. Zase Ti dneska něco pošlu.. 🙂 🙂

Jinak mrška stále nikde, zato jsem dostala od manžela pěknou angínu. Hoří mi krk, vůbec nemůžu polykat, kašlu, mám zastydlou rýmu, bolí mě hlava a jsem jako zmlácená. Včera odpolko jsem lehla a vzbudila se ráno, když mi zvonil budík 🙂 🙂.

1.10.mám kontrolu v Natu, volala jsem tam, že mrška nedorazila, a mám se prý přijet ukázat, tak uvidíme, co se se mnou děje...

Jdu si lehnout, jsem úplně vyřízená, zatím holky,...

haaninaa
22. zář 2010

Sabcav - držím palce, ať je kontrola za tři týdnu v pořádku...

adenka84
22. zář 2010

Hani, to by byl příjemný šok, kdyby se už mrška neukázala....možné je vše! jak dlouho máš zpoždění?
Jinak u léčitelé dobrý, další návšteva za 14 dní, říká, že se to lepší, že musím ale mnohem více pít..tělo ve mě zadržuje vodu a pak nepracuje jak má...Tak se musím polepšit, denně nevypiji ani 1 litr vody, jsem hrozná, ale nemám prostě pocit žízně...

douda
22. zář 2010

Ahoj
Tak dnes jsme byli poprvé po 14 dnech venku na procházce , krk se nám hojí prý výborně za týden by mohl jít už do školky , ale jsem rozhodnutá že půjde až v pondělí 4 na svoje narozky .
Jinak holky nemůžu to vydržet tak Vám něco prozradím a doufám že to zítra doktor potvrdí , podle paní doktorky na rizikovce budeme mít holčičku Sárinku 🙂

ilca1
22. zář 2010

🙂 douda tak to moc gratuluju,budeš mít páreček jako já 🙂

pantomima
23. zář 2010

@douda tak to je paráda, garulujeme 😵

l.u.c.i.e
23. zář 2010

Dobré ránko,

@ilca1, nádherný dětský pokojíček... To jste malovali na zeď nebo to jsou obtisky? Moc pěkné. I koutek s postýlkou pro malou se povedl...

@haaninaa, správně, dárečky se vyhazovat nebudou. Však se upotřebí 🙂 Matýskovi se v práci líbilo. Byl obskakován 🙂 Takže měl vyvalený očíčka a pozoroval 🙂 Každý ho obdivoval. Jen se divili, jak je možný, že je tak dlouhý na 2 měsíční miminko...
To bych ti moc přála, aby mrška nedorazila...

@douda, gratulujeme k holčičce. Jistě se už těšíte, co?

douda
23. zář 2010

Ahoj na kontrole vše v pořádku a holčička znovu potvrzená , hrozně se na ní už těšíme 🙂

douda
23. zář 2010

SNAŽILKY:

avant ...................snaž. 4/2007,3xIUI, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství, 2.IVF zima 2010/11
m.evzenie...........od 27.7. domácí snaženíčko
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 1.IVF neuspesne, 4snehulacky snad v zari KET
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVFbiochem.těhu
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3 IVF podzim 2010
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 a 04/10 missed ab.,další návštěva Natu v září UTZ 12.-13.DC
terka82 ..............snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-10tt VV plodu, 1.KET 02/2010-8 tt MA, domluva na 2. KET 08-09/2010
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
haaninaa........... 1xIVF - neúspěšné, 3x IUI - vše bez úspěchu

TĚHULKY :
lucinda3.............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 37tt, 17.9. poradna + 1. monitor
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 32tt, čekáme holčičku další poradna 10.9
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 30tt, poradna 13.9., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 33tt, poradna 29.9., 24.9. nástup na MD
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 31tt, poradna 14.10 diabetologie + rizikovka 7.10
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 1.IVF + ICSI - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/, od 6.7. - OHSS, 12.7. těhotenství potvrzeno z krve, na cestě jsou dvojčátka
sabcav................4 IUI,2 KET,3 IVF, ze 3. IVF Andrejka (7.4.2009,3030g/48cm), nyní přirozeně, NT 1,4, na 70% je to holčička, gyndr. 7.9., dia+riziková poradna Lochotín 16.9., 30.9. hematologie Martínková

MAMINKY
L.u.c.i.e..............Matýsek, * 04. 07. 2010 v 1.40hod (51cm a 3590g), v 7týdnu (64cm, 5620g)
michamicha.......Vojtíšek, * 13. 08. 2010 v 17:42hod (50cm a 4320g

marketa137
23. zář 2010

@douda tak moc gratuluji k holčičce 🙂 , nechtělas náhodou překvápko?

Tak sjem ted zjistila že ze 4 kalhot může Viki oblíknout jen jedny ☹ , bud jsou mu krátký a nebo je nezapne přes pupek. už jsme mu jedny objednala a le ty jsou zateplený takže aby jsme ještě jeli do CA koupit nějaký 😉 a to mu už jsou i teplákovky malý tak by měl dneska přijít balík s dvouma. ted je nějak Viki dražší než Tomík. Včera si vybral na zimu čepici a i mikinu a hned bylo 700 pryč, teplákovky budou za 650 a to ještě nemá boty na zimu 😉

ilca1
23. zář 2010

Lucko je to namalovaný na zdi maloval to kamarád on dělá tyhle malby do restarací a pizzerek je moc šikovnej a Filda miluje moře tak jsme mu ho tam nechali udělat i s plachetnicí 🙂

l.u.c.i.e
24. zář 2010

Dobré ránko,

@douda, to je super, že budete mít páreček... Moc vám to přeju 🙂

@marketa137, to já jsem včera byla nakupovat v Tescu, mají tam obrovské slevy jak na děti, tak i na nás 🙂 Malému jsem koupila na podzim zataplený svatříky, dupačky atd... Dnes tam posílám manžu, aby se šel podívat na nějaké oblečení pro sebe. S ním tam jít, tak na to nemám nervy. Je jako malej 🙂

@ilca1, myslela jsem si to, že je to namalovaný na zdi. Je to nádherný. Máte šikovného kamaráda.

m.evzenie
24. zář 2010

Ahojky holky,
nějak nestíhám, ponevadž je mamina stále v nemocnici, tak za ní ob den jezdíme a kvůli prodeji domku po babi, také
vše vyřizujem, tak jsme ve středu byli v Českých Budějovicích, pak jsme se byli odreagovat na hokeji.
Včera jsem byla u dr.Kestřánka, tak mi napsal Proveru na úpravu cyklu a další kontrola v listopadu + cytologie.
Maminu včera převezli na onkologii, tak bude muset podstupovat opět chemoterapii, ale ještě se musí rozhodnout
jakou, aby pomohla a byla učinná.
Douda, gratulace k holčičce, to už se těšíte.
Ilčo, malý má nádherný pokoj a Eliška bude mít také krásný koutek.
Aden, tt uteče a za chvilku do lázní, pěkně si odpočin a užij si to.
Gam, co ty a lázně?
Krásný den všem, všechny vás zdravím

marketa137
24. zář 2010

@l.u.c.i.e na mimča a děti do 3 let toho mají dost ale ve 104 prostě nic 😒 . dneska už mě přišel balík s teplákovkama pro Vikína a bryndákama pro Tomíka 😉 . Tim jak mu loni bylo vše ok tak leteos musim kupovat skoro vše nové, naštěstí zimní bundu má od lonska, to mu byla velká 😉

sabcav
24. zář 2010

Ahoj, snad se máte dobře 🙂 , já taky, akorát jsem ani nějak nestíhala nakouknout, tak jdu dočíst 😉 . Andí má novej zub a zase jsme si to vyžraly 😢 ☹ 😒 . Te´d trošku rýmuje, ale snad už je to na ústupu 🙂 . Po sváče jsme chtěli jet do Chebu, ale jak na potvoru už spí přes 2,5 hodiny, teď posledních pár dní spala hodinu, maximálně hoďku a půl a vstávala, tak sjem se akorát tak stihla taky prospat 😀 a něco nahoře poklidit a ani nebyl čas na pc 😉 .

sabcav
24. zář 2010

@m.evzenie mamince moc držím palce 🙂

sabcav
24. zář 2010

@ilca1 tak to koukám, to je exkluzivní 😵 . Jak z nějakého katalogu 🙂 . Jen je tam nějak moc uklizeno, takhle to u nás nevypadá 😀 😝 . Nechceš přijít na bridádu i k nám? 😀

sabcav
24. zář 2010

@marketa137 a co jíst rybí tuk? Myslím ten v těch kapslích, tam ta pachuť není 😉

marketa137
24. zář 2010

@sabcav taky sjem o tom přemýšlela ale ted mam ty léky tak raději počkam do toho UTZ co mě pak doktor řekne. Já před těhu ryby jedla určitě 2x týdně a od těhu je mě z nich na zvracení 😝 a po porodu to trvá pořád 😒 tak jestli to třeba taky neni tim, ale když mam ted ty léky tak se bojim aby toho jodu nebylo až moc 😀