Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

sabcav
6. říj 2010

@ilca1 držím palce, ať už žádný další hmat není a Eliška se rozhoupe sama 🙂 . Koukám, že to bude mít brzy za sebou svátek a narozky 😉 . Taky dodatečně vše nej do bříška 😵 .

sabcav
6. říj 2010

JInak zdravím všechny, my byly dopolko u kamarádky, tak fajn 🙂 ,akorát její holčička začíná mít období moje moje a Andrejce nic nechtěla půjčovat ☹ , naštěstí si holky do vlasů nevjely 🙂 . Co budeme dělat odpoledne, vůbec netuším 😕 , venku zase zima jak v morně 😠 . Krásný den všem 🙂

douda
6. říj 2010

Ahoj
Fotky dodám jen co opraví foťák nemůžeme se do něj dostat ☹ , jinak Maty byl z dortu a koloběžky nadšenej . Do školky taky chodí rád anipusu nedostanu a už běží k paní ředitelce tý skočí kolem krku.
Jinak zítra mě čeká diabetologie a rizikovka , snad se váha už ustálila za 3 týdny mám dole jen 1 kg 🙂 , jinak včera na hematologii celkem dobrý jen mám zvýšené železo kůli chudokrevnosti a musím tam jít za 4 týdny znovu na kontrolu.
@ilca1 jinak princezně vše nejlepší k svátku a přeji rychlí porod , tý naší budeme přád v sobotu do bříška 🙂
Jinak zdravím .

haaninaa
6. říj 2010

Ahojky holky,
díky za informace, jen doufám, že když ho teď zavádím, bude to k ničemu dobrý 🙂 🙂
Sabcav - to se chodí normálně na odběr jako když jdu třeba na cholesterol? U nás je to dělaný hrozně blbě. Obvoďák mi krev nevezme, vypíše žádanky a pošle do nemocnice a takhle už to zařídili všude. Hrůza. A na gyndě mají dovču, tak právě nevím, kam přesně mám jít 🙂 🙂

Jinak ten říjen je samý překvapení. V létě jsme sháněli koťata, protože bydlíme na vesnici, koťata nikde a včera jsme našli krásný, tak dvouměsíční kočičky u nás na půdě. A jsou od naší kočky. Si je schovala, potvora jedna.

Zatím zdravím všechny..

sabcav
6. říj 2010

@douda tak to je super se školkou 😵 a držím palce zítra na kontrolu 🙂

sabcav
6. říj 2010

@haaninaa já nevím, jak u vás 😕 , ale u nás 😉 se jde do laborky normálně bez žádanky, prostě přijdu, že chci nabrat krev na hcg, sestřička si žádanku vypíše sama, nabere mi krev, já vysolím 200,- a za pár hodin vím výsledek (buď se tam stavím, nebo i po telefonu) 😉 . Jů, užijte si koťátka 🙂

sabcav
6. říj 2010

Mě se ani nechce jít spát ☹ , měli jsme rozmluvu s manželem a moc šťastná z toho nejsem 😢 , nějak nechápe, že bych občas místo práce, co dělá doma (udělal sádrokarton, ˇvymaloval a o vkendu se chystá lepit tapety), uvítala, kdyby jeden den práce vynechal, když mi není zrovna nejlíp a vzal si Andrej a šli spolu ven nebo ke tchánům nebo někam...hm ☹ 😒 . Samozřejmě chápu, že udělat se to musí, nikdo jiný to za něj neudělá, a jsem ráda, že je tak šikovný a udělá to, ale taky může koukat pořádně kolem sebe, co je přednější...a když mu to řeknu, tak je oheň na střeše, že jsem nevděčná a že nevím co chci ☹ . No nic, půjdu ještě vyvenčit na zahradu psa a pak si vezmu magnézko (nějak mi po tom rozhovoru není úplně dobře ☹ ) a zkusím to zaspat 😉 . Andí tam chudák kňourá ze spaní...jestli zuby nebo co 😕 . Snad bude noc ok 😔 🙂. Hezký den všem 🙂

pantomima
7. říj 2010

Pěkné ráno!

@sabcav nejsi v tom sama, drahý to taky nechápe, že bych ocenila, kdyby přišel, vzal malou ven a já mohla třeba jen ležet a nebo spát, kaaždej večer už sotva lezu, ale tohle mu prostě nedochází..vždyť on chudák je celej den c práci, tak má na odpočinek nárok přeci on, ne já 😢 😠

jinak u mě vše ok, za tejden poradna a monitor, včera večer mě dokonce po třech dnech ani nepálila žáha 😉

l.u.c.i.e
7. říj 2010

Dobré ránko,

@haaninaa, tak zkus zajít do té laboratoře, jak píše Sabcav...

@sabcav, to mi známe taky. Asi je to všude stejný. Manžel bere ven malého jen o víkendu a to když mu ještě řeknu, že bych po týdnu ráda vydrhla koupelnu, všude vytřela atd... Vždy je to totiž boj. Vyhraju jen tehdy, když mu řeknu fajn, tak to tu vše vydrhni a já si půjdu užívat s malým ven. Do 10 minut je vždy připravený 🙂 Jinak taky doma vždy vše spraví, sestaví atd... i v týdnu s malým pomůže, že ho zabaví, vykoupe... Ale ještě se mi nestalo, aby jen tak přišel a vzal si malého třeba na hoďku, dvě ven, abych si odpočinula... 🙂 Jim to zkrátka nedochází...

Ilčo, tak co, ještě celá nebo už 1+1? 🙂

ilca1
7. říj 2010

Ahojky 🙂 Luci jestě jsme 2 v 1 🙂 Už mě nic není jen ten hlen pořád odchází, tak nevim jestli je to normální, myslela jsem že odejde najednou,ale u mě asi ne 😠
já byla teď nakoupit šla jsem pěšky a nějak jsem si to v krámu neuvědomila a házela do košíku pak jsem měla tašku těžkou jako blázen a sotva se valila,Něvěděla jsem co mam vařit a ve snídani s novou vařil Vodouch slepici na paprice a to už jsem dlouho nedělala tak bylo rozhodnuto 😉 akorát udělam místo slepice kuře a Fildovi upeču makovou bábovku jsem dneska nějak v pohodě tak toho využiju on jí má hrozně rád a já budu jen slintat 😀
mami má zítra svátek a samozřejmě nic nechce a nic nepotřebuje a já nemam žádnej nápad,....holky poradte nějaký tip 🙂

ilca1
7. říj 2010

A děvčata........chlapi jsou všude stejný 😎 😎 😎

michamicha
7. říj 2010

ahojky,
tak to u nás si manža vezme malýho ven, teda o víkendu nebo když je v týdnu doma a má volno, tak jdou na prochajdu 😉

holky, od včera jsem znovu teta 😵 ségra včera v 15:09 porodila Klárku 😵 50cm a 4080g 😵 máme v rodině samý cvalíky 😀

douda
7. říj 2010

Ahoj
Tak jsem na inzulínu , Sárinka má 2 kg , jen se u ní začala projevovat tekutina kolem hlavičky měla by být do 2 mm a my jí máme 2,2 mm a kolem končetin , proto ten inzulín , jinak váhově prý všechno v pořádku a placenta taky , kontrola za 14 dní a mělo by se to zpravit , tak my také čeká vyvolání ve 38 týdnu , podle UTZ jsme 32+5 .

marketa137
7. říj 2010

@douda to mě mrzí, to je ta diabetická fetopatie 😒 , Tomík ěml ve 32 2200gr 😉 , určitě těhu ukončí v 38tt.

ilca1
7. říj 2010

Douda to zvládneš a kolik jednotek si pícháš?my máme prosáknutí 1,95 mm ,tedy to bylo v pondělí teď už bude asi víc ,

sabcav
7. říj 2010

@pantomima to mi mrzí, že manžel perlí stejně jak ten můj ☹ . Ha, že by to byl takový ten pověstný klid přeb bouří 😀 😉, když je ti dobře 🙂 ?

sabcav
7. říj 2010

@michamicha gratulace 😵 , to je ale cvalík 😎 . Kde rodila, ve fn?

sabcav
7. říj 2010

@douda ach jo, tak ses tomu inzulínu taky nevyhnula ☹ , to mě moc mrzí ☹ , já teda u Andrejky prosáknutí neměla naštěstí žádný (nebo hodně malý do normy, že mi to ani neřekli 😕 😉 ) a teď nevím, možná to ještě neměří? Držím palce 🙂 , to zvládneš, máš to za pár 😉 . Akorát ta indukce porodu holt není nic moc ☹ 😒 .

michamicha
7. říj 2010

@sabcav jj, ve fn a před cca hodinou mi psala, že už se uvolnil nadstandard, tak jí přestěhovali i s malou a prej má klídek 🙂

sabcav
7. říj 2010

@michamicha no ono záleží, na koho na normálním pokoji narazíš 😉 . Ségra je prvorodička nebo už dítě má 😕 ?

michamicha
7. říj 2010

@sabcav už má skoro dvouletýho chlapečka, tohle je 2 dítko 🙂

sabcav
7. říj 2010

@michamicha aha, tak to budou od sebe stejně jako my 😉 🙂 .

douda
7. říj 2010

Zvládnout to musíme zatím mám píchat 2-2-2 j Actrapidu a mám si to upravovat dle glykémií , prej by se mělo to prosáknutí zpravit po tom inzulínu tak snad bude vše ok , už se na cácorku v listopadu těším 🙂 .

sabcav
7. říj 2010

@douda jj, tak to je jen malinko toho inzulinu 😉 a to prosáknutí se určo spraví 🙂 . Čím pícháš? Perem nebo normálníma injekcema 😕 ? Ha, tak koukám, že s tím vyvoláním o 3 týdny dřív budete mít malou Štírku 🙂

sabcav
7. říj 2010

@michamicha tak koukám, že ségře hamilton zabral rychle 😵 🙂 😎

douda
7. říj 2010

@sabcav Dostala jsem pero , tak před obědem jsem si píchla poprvý 🙂 tak uvidím jaká bude za chvilku glymča , se my to posunulo tou nemocnicí dneska 🙂 🙂 , , jo bude štírka a snad na Mikuláše budeme už doma 4 🙂

pantomima
7. říj 2010

no. uvidíme, Terka taky měla termín 6.11. a narodila se 29.10., tak uvidíme, kdy bude Oskárek 😀

michamicha
7. říj 2010

@sabcav jj 🙂

haaninaa
7. říj 2010

Ahojky holky,
v pondělí 11.10. jdu k obďákovi na kontrolu, tak se s ním pokusím domluvit, aby mě nechal do neděle doma, to už pak budu vědět jestli jo nebo ne a pak kdyžtak dojdu do laborky. Je to teď těsně složitý, jak platí do 12-tého dne zaměstnavatel a pak stát. Určitě se bude snažit mě vystrčit do práce, páč pondělí je 12-tý den nemoci. No, uvidím, snad už se tam nebudu muset vrátit, poslední měsíc fakt stál za to ☹ 😝
Sabcav - koťátka si užijeme, jen pokud je ten náš malej hafuša neuvádí a nezamorduje. Chce si s nima hrát a oni z toho dvakrát radost nemají.

Jo jo, holky, chlapům to vždycky chvilku trvá, než je něco napadne, ale zase na druhou stranu, jsou to naše zlatíčka... 🙂 🙂

ilca1
7. říj 2010

holky dnes jsem slyšela že když odejde hlenová zátka tak se může začít kazit plodová voda ☹ nevíte co je na tom pravdy?