Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

pantomima
15. dub 2010

Bohužel bydlíme na přelidněným Lochotíně, děsnej nával, nedostalo se cca 100 dětí ☹

ilca1
15. dub 2010

douda já jim taky chtěla vzít kafe a bonbonieru ale nakonec jsem jí nebrala,říkala jsem si co kdyby nebylo něco v pořádku a c hodila bych dál , tak jsem nakonec řekla že tam něco vezmu až s narodí miminko a pujdu ho tam ukázat 🙂

terka82
15. dub 2010

Ilčo máme stejný myšlenky. 😉

Se musim pochlubit, dneska jsem přece jen něco udělala... 😀 Vypucovala ledničku a můžem jít nakupovat, protože toho tolik letělo do koše... 😖

ilca1
15. dub 2010

já do lednice moc nelezu ty vuně mě nedělají dobře a před chvílí jsem byla blinkat 😝 snědla jsem s chutí to obložený vajíčko a letělo to i s obědem a asi pujdu ještě 😝
holky to já teď toho fakt moc neudělam a žehlení to vůbec 🙄 zkoušim to vyždímat jen na 700 otáček pak to pěkně ověsit a nakonec hezky složit aby jsem žehlit nemusela 😉 zatim mě to vychází 😅
ty jo kolik už jsme popsali dneska stránek? 😀 To je vidět jak se člověk fláká 😀

avant
15. dub 2010

Tak to já se dneska ničím chlubit nemůžu ☹ Dneska jsem neudělala lautr nic.

ilca1
15. dub 2010

avant žijeme jen jednou ,přeci nebudeme každý den jenom makat ne? 😀

terka82
15. dub 2010

Ilčo to chápu, já se nemam na co vymluvit a tak jsem musela. Jen odpočívej a nepřeháněj to s aktivitou. Žehlení klidně objedi, taky jsem to tak dělala. Jen si to zjednoduš. 😉
Proč to vyhazuješ, takovou dobrotu. Snad už nepůjdeš. 😒
Dneska to tady žije. To se mi po vás bude příští týden v práci stýskat.

terka82
15. dub 2010

Avant jen odpočívej, stejně máš doma určitě vypucováno a neni co uklízet. 😉

Ilčo v pondělí tě za tuhle větu zabiju, ale dneska souhlasim. 😀

gambrinuska
15. dub 2010

Teda holky vy dneska perlíte 😉 😀 , dík za panáka dobré nalady 😀 😀 😀
zítra se ozvu, držte palce☹ 😅

simpatica
15. dub 2010

ahojte, tak ja som si dnes robila test a je negativny. Chodim do ivf centa v plzni, taka som smutna. Baby, mate uz nejake skusenosti?

avant
15. dub 2010

Gambrinus - na zítra na tebe myslíme.
Vítej simpatica - a co jste podstupovali? Tady mají všechny holky zkušeností habaděj 🙂 Zajímá tě něco konkrétního?

terka82
15. dub 2010

Gambrinus zítra na tebe budu myslet a mačkat palce. 😉 Jsem ráda, že jsme tě pobavily. 😀

Simpatica co tě přesně trápí? S negativními testy tu má zkušenost každá... 😒

gambrinuska
15. dub 2010

Terko, šla jsem vás dočíst z práce docela nálada pod bodem mrazu, ale ted se usmívam 😉

simpatica
15. dub 2010

treba, jestli nekdo otehotnel i po ketu? Jestli nemate pocit, ze zustanete nekdy bez deti? na kolikaty pokus se Vam podarilo otehotnet. ...diky
My jsme mneli ICSI, super embrya, mne dali jedno, ale neuchytilo se, jeste mame nejake zamrazene

terka82
15. dub 2010

Gambrinuska to je dobře. 🙂

Simpatica mam za sebou dva pokusy. První z čerstvých vajuch, transferovali 2 kousky, těhu, přerušeno v 10tt pro vývojovou vadu plodu. Druhý pokus byl první KET, těhu, v8tt zjištěn zamlklý potrat v 6+2. Jsem 14 dní po revizi. Takže po KETu jsem otěhotněla. Neztrácej naději. 🙂

To byl váš první pokus? Proč jste zaváděli jen jednoho embrouška? Já měla vždycky dva, aby byla lepší pravděpodobnost.

ilca1
15. dub 2010

ahoj simpatica vítej, trefila jsi se do našeho dobrýho dne 🙂 tak snad ti zvedneme náladu 🙂 Já jsem po prvním IVF a ICSI zaváděli mě dvě embrya šesti a osmibuněčný a chytilo se jedno a jsem ve 12 týdnu 🙂 Taky je tu Lucka taky měla to co já a taky uspěšný ta bude za chvilku rodit a Terezka ti už napsala. Tak nesmutni, další pokus určitě vyjde jen se nestresuj 😉 je tady spousta holek co se povedlo a na natal si nikdo zatim nestěžoval , miminka se dočkáš 🙂

avant
15. dub 2010

Gambrinuska - tak to je dobře, že se směješ, na zítra to bude lepší s úsměvem 😀
Jé simpatica - ty nám sem píšeš dvojjazyčně 🙂 Taky jsme měli po ICSI výstavní embryjka, vkládali dvě a stejně to taky nevyšlo. Tobě alespoň zbyly mrazáčky. To, že zůstanu bez dětí si radši ani moc nechci připouštět!

ilca1
15. dub 2010

terez přeci nepujdeš do práce 🙄 s kým si tady budeme psát 4 stránky za den? Že jo holky? 😀

avant
15. dub 2010

No fakt 4 stránky 😀 😀, a Ilča má pravdu, nechceš si Terko tu neschopenku ještě prodloužit 🙂

terka82
15. dub 2010

Holky, čim víc se mi to blíží, tim raději bych se válela doma, ale asi to neklapne. Budu vaše po večerech.

Teď dorazil manžel, tak ho jdu trochu zaopatřit. Ale večír určitě ještě vypadne, kvůli rally, takže se ještě ukážu.

avant
15. dub 2010

Tak my se Terez budeme těšit na tvoje spisovatelské románky 🙂

adenka84
15. dub 2010

Tedy holky moje vy jste to tady dnes pořádně rozjeli......Ale to je dobře, že se bavíte.....Terezko, ty už chceš vážně do práce?vždyt´máš ještě nárok si doma válet šunky.. Já vlastně zapoměla, že ty jsi náš vorkoholik...Já bych byla klidně ještě doma..mě se doma líbí, do práve se mi vůbec nechce fuuuuj...

Ahoj Simpatica, nezoufej však ono se zadaří, chce to jen čas...Spousta holkám se tu zadařilo i na poprvé, některým dokone stačilo jen IUI...Já vím je to těžký nejhorší je čekání a pak to velké zklamání..Proč ti zaváděli jen 1 embrio? Nechodíš náhodou do Plzně do smetánky? Tam totiž 1 embrio zavádí, nechápu proč? V natalartu zavádi automaticky 2 nad 35 let dokonce 3.

terka82
15. dub 2010

Avant budu se snažit vás nezklamat. 🙂

Aduš že by se mi nějak extrémně chtělo, to říct nemůžu. Ale zase to beru jako takovej posun k lepším zítřkům. Ale posledních pár dní a teď večer víc mě to břicho trochu bolí. Taková ta divná vnitřní bolest. Nevim jak to popsat, ale určitě to znáte. Vždycky mam pocit, jako by mě tam někdopíchal jehlicí. 😅 A i v prsou mě ještě sem tam rejpne. Že by ty hormony ještě nevyprchaly?
No, jen doufam, že bude zítra všechno v pořádku.
S tou Smetankou jsi mi připomněla, někde jsem slyšela, že tam pokud si necháš zavést jen jedno, tak máš nárok na 4 pokusy a ne jen 3. Ale nevim, jestli jsem to nějak nepopletla.

terka82
15. dub 2010

Aduš ty jdeš zítra taky na kontrolu, viď? Tak ať ti to dobře dopadne. 😉

roby
15. dub 2010

Ahoj holky, vy jste se teda rozjely, než jsem vás dočetla, uf 🙂 Ale debaty byly zajímavé, hlavně ty prsa 😀 Není nad optimistickou náladu, ta člověku vždycky pomůže. Já jsem dneska byla na kontrole u paní doktorky, na UTZ vše vpořádku, mimísek byl krásně vidět, máme 3,67 cm, podle PM jsem 10+1, podle UTZ 10+4, nabrali mi krev na skupinu a Rh-faktor, na pohlavní choroby, na krevní obraz a genetiku, na výsledky genetiky budu volat za týden, tak doufám, že vše bude O.K. Nevolnosti zdá se ustoupily, i když občas mi něco nesedne 😒 Tuhle jsem měla hroznou chuť na utopence a pak zase na žloutkový řez a věneček. Jinak o těch paštikách jsem to taky četla, ale hrozně mi chutnají, tak je baštím.
Holky zatím se mějte, jdu dokouknout růžovku a dám si ještě polívku, papa, všechny vás zdravím.

avant
15. dub 2010

Roby, páááááni, už 11 týden. To opravdu hrozně letí. Tak je prima, že je ti líp a můžeš si to pořádně užívat.

adenka84
15. dub 2010

děkuji Tery, určitě bude vše v pohodě..Tobě přeji ať ti to také dobře dopadne, podle mě tě ještě do práce nepustí..myslím, že je to dost brzy, vím, že nemáš namáhavou práci, ale přeci jenom....si psal, že tě ještě sem tam bolí bíško....Uvidíš co ti řeknou...

gambrinusko tobě držím na zítří IUI všechny palečky...

terka82
15. dub 2010

Roby to je dobře, že je všechno v pořádku a genetika bude taky určitě OK.
Teda ty máš chutě, to jsou kombinace. 😀
Opatruj se. 😉

Aduš myslim, že minule by mě pustili do práce už po týdnu... Třeba je to břicho normální, že mě tam sem tam rýpne. Uvidíme zítra. 🙂

Gambrinuska na zítřek se krásně vyspi. 🙂

Holky přeju dobrou noc a pááá zítra. 😉

adenka84
15. dub 2010

Dobrou noc..

jedna11
16. dub 2010

Ahoj holky,
tedy vy jste to rozjely, byla to fuska to docist. uff.....
Gambrinusko, tak dneska drzim palce, at vse dopadne dobre a za 14dni hlasis //.

Adusko, zavidim ti jak brzo te objednali do Natu. Sice si vychytala tu neprijemnou, vim o ktero mluvis, ale jdes tam brzy. Ja ji mela taky a objednala mi blbka za 3nedele ☹ ☹

Terko, to verim, ze se ti bude po domacim zivote styskat. On kdyz je clovek doma, tak si rika, uz bych sla do prace a kdyz je v praci,tak zase, ze by to bylo doma fajn.

Jinak se nam to krati.Pristi stredu jdeme do Natu, tak jsem tak nejak zvedava a zaroven nervozni jak to vsechno bude.

Co vubec Jana8, jak dopadla na ty hemosce? a jak v Natu? kdy tedy zacinas se stimulaci?