Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

jana8
24. únor 2010

Terko, taky dokážeme u grilu sedět celé hodiny.....a to ještě když se slaví,to je něco 😀 ......ale je super,že máte taky kam vypadnout....myslím tak odreagovat se ...na chalupu 😅 .....a ty lidi,to jsou fakt někdy dobytkové,co všude je za bordel.... 😠 .....Renap,ti nepíše protože ví,že by prohrála 😀 ....máš to v kapse 😉
Teď jdu kouknout na telku,ať se odreaguji,pak na vás ještě mrknu 🙂
A jinak,právě mi napsala sestra,že ji s malým pustí asi v pátek domu,tak už se těším jak si pokecáme a juknu na malého přes nett 😵

terka82
24. únor 2010

Jj je to super, mít kam zdrhnout před městem.
Renap právě tipovala, že se chytí jeden embroušek a bude to kluk. 🙂 Takže spíš doufam, že vyhraje. 😅
To je dobře, že sestru už pustí domů, to bude drbárna co? 😀 Chápu, taky bych chtěla všechno vědět. A kdy pojedeš malího okouknout naživo?

Dneska to tady balim, jdu do sprchy a pak možná zkouknu Sáblíkovou, pokud u toho neusnu. A od čtyř fandí manža hokejistům... 😀

jedna11
24. únor 2010

holky, uplne jste mi naladily na letni pohodicku venku u ohnicku. tohle taky miluju..... 😎

Jano8, ja ted mam cekat na MS a podle toho jak to dopadne se ozvat. pokud dorazi mam se objednat na 12dc na utz a pripadnou druho IUI. protoze ted to nejak nevyslo, folik byl v ten IUI uz prasklej. tak premyslim, ze na druhou IUI pujdu a pokud nevyjde ani ta, tak se domluvim rovnou na IVF.

Terko, ja to beru tak, ze pry normalne ovuluju, manzel ma spermio v pohode a presto se nam nedari. pred malym ani ted. a hlavne ten vek. nechi byt zase uplne stara matka, tak proste uz nejak asi zacinam resit radikalne. porad se jen cekalo a nic se nedelo a ted mi nejak dochazi trpelivost.

ilca1
24. únor 2010

Terko děkuju opsala jsem si mail a zítra ti pošlu vyfocené testíky jen mi je zmenší pošli zpátky a já je uložím do alba 🙂 jsi moc hodná 🙂 A kdy vlastně testíš? V pátek? Budu na tebe myslet 🙂
Holky dneska mě bolí nějak víc břicho , tak jdu do hajan 🙂 Pa zítra

ilca1
25. únor 2010

Ahoj holky kde vás dneska všechny mam? 🙂

pantomima
25. únor 2010

Já jsem tady!!!Do deseti jsem spala po noční a pak jsem pádila s malou na cvičení 🙂

ilca1
25. únor 2010

A jak ji se vyspinkala? 🙂 Probudilo tě sluníčko? 🙂 já když venku svítí slunce tak jsem po noční nemohla nikdy spát

avant
25. únor 2010

Ahoj holky, no dneska je tam teda opravdu nádherně.
Kdybych si vyndala lehátko na terasu, tak se určitě dneska spálím 😀 😀 😀
Naši malí "avantíci" se taky ještě vyhřívají venku, v sobotu si pro ně peláším. Nakonec jsme nechali PK, všechny se zatím stále vyvíjejí, jednomu se moc nedaří ☹ Tak snad ti ostatní to zvládnou.

m.evzenie
25. únor 2010

Krásné odpoledne holky,
nějak nestíhám, dnes nemám kolegynku, tak dělám i její práci. 😒 Za chvilku už končím, tak se moc těším
ven, asi půjdu s hafanem na procházku.
Co děláš Ilčo ty? Jak se cítíš?
Avant, ať ostatní mimísci se pěkně vyvíjí a ty odpočívej, to je budeš pěkně zahřívat, držím moc palce.
🙂

ilca1
25. únor 2010

avant to sluníčko je pěkně navnadí aby vydželi a když se pěkně vyvíjejí tak je to OK 🙂 a v bříšku se pak v sobotu pěkně zavrtají 🙂
Evženie teď jsem přišla z procházky sla jsem se psem naproti Fildovi ke škole, je tam fakt teplíčko 🙂 Jinak jsem ráno zvracela a je mi od žaludku pořád divně,Zítra jedu na krev, tak jsem zvědavá na HCG snad bude vysoký 🙂

l.u.c.i.e
25. únor 2010

Ahojky holky,

venku je tak kráááásně. Čekám na manžu až přijde z práce a půjdeme na dlouhouuuu procházku 😉

Terko, doufám, že zítra budeš hlásit //. Přece jsis byla pro testy //. 😉 Držím palečky.

Avant, tak to je super novina. Je skvělé, že se vyvíjejí dále. To určitě vyjde. Odpočívej a těš se na ně 🙂

janinam
25. únor 2010

Ahoj holky,
venku je opravdu náááádherně, tak ráda bych šla ven ale copak můžu? Sedím doma s ledovým kapesníkem na tváři a modlím se aby pusa nebolela až to bude přicházet k sobě. Ale co, poslední moudrák už je venku tak to mám aspoň za sebou. Musím se pochválit, jsem holka statečná, zvládla jsem to, hurááá 🙂 Ale ještě před dvěma hodinama jsem měla "bobky" 😀
Avant, nech malé "avantíky" pěkně vyhřívat ať načerpají energii a sílu na sobotní zavrtání 😀. Držím palce a za pár dní přeju //.
Ilčo, zítra přeju hcg dvojnásobné a aby to byly ty dvě princezny 🙂
Lucie, super, že kontrola srdíčka dopadla dobře. Tak to vypadá, že budete mít nějakého neposedu a čiperu 😀 On se malý ale do porodu vyřádí v bříšku a pak bude jak andílek 🙂
Terko, zítra vem ty správné testy co koupil manžel a myslím, že Renap má výhru v kapse 🙂
Jo a ještě k tomu co jsi psala: moje řeč, dokud je člověk živý a je tu, tak se s tím ostatním nějak popere.
Já mám takovou radost z toho sluníčka, to má člověk hned lepší náladu 🙂 Zase trochu začínám věřit, že všechno bude fajn. Asi ne hned, ale snad to všechno dopadne 🙂
Evženie, zdravím, doufám, že jsi hafana na procházce utahala 🙂
Jedna11, Pantomima, Jana8 zdravím a držím palce ať už brzo objevíte //.
A kdepak je dneska Lucinda, dneska měla UTZ,co? Už se těšíme na fotečky, tak kde to vázne 😀

ilca1
25. únor 2010

Janinam to je mi tě líto ☹ tak buď statečná 😉
Lucindo co ty v natalu a co zub?Ještě bolí nebo už je to dobrý 🙂
Terko poslala jsem ti tu fotku. Vydržela jsi a budeš testit zítra nebo už jsi testila? 😀

pantomima
25. únor 2010

Po noční, když pálí slunce taky moc nespím, ale na dnešek byla služba výživná, tak jsem padla za vlast, ale jen na tři hodinky ☹ , klidně bych pokračovala 🙄

l.u.c.i.e
25. únor 2010

Janinam, jsi statečná holka. Už to máš za sebou. Huráááá. Mě čeká zubař v pondělí a určitě neprojdu jen tak.
To doufám, že se malý vyřádí už teď. Ani jsem něčekala, že ty kopence budou tak silný. A to je prý teprve začátek. Tak uvidím... Zrovna teď zase kope. Nelíbí se mu asi, že sedím 🙂

m.evzenie
25. únor 2010

Ahoj holky,
Ilčo, hcg určitě bude vysoké, ty příznaky tomu nasvědčují. Moc Ti přeju ty dvojčátka, tak dej zítra vědět. 🙂
Janinam, chudino, fuj zubař, hlavně, že už to máš za sebou, jsi šikula. Já se budu muset taky objednat, ale
stále to odkládám, vůbec se mi tam nechce, protože u mě je to pak na víckrát. 😖
Lucie, to jsou skvělé zprávy, že je vše v pořádku.....asi budete mít divocha nebo, že by si to vybral teď a pak
byl hodňoučký.....
Lucindo, co UTZ a co dělá zub, už nebolí ?
Terko, co Ty? už jsi testila nebo čekáš do zítřka, držím palce, abys hlásila //.

terka82
25. únor 2010

Ahoj holky.

Až teď jsem dorazila domů, jdu vás dočíst.

Ilčo fotku už jsem ti poslala zpět. 🙂

gambrinuska
25. únor 2010

ahojky holky, vypadá to tu na pořádnou těhu nákazu 😀 držím všem palečky at mimísové a hcg krásně roste a my ostatní se snad taky brzy dočkáme 😅
Terkoo zítra budu vyhlížet // nebo i /// test 😀
u mě stále při starém, jsem 35DC a stále čekám na ms, dneska mě pěkně pobolívá břicho (trochu i divně) tak snad brzy ta toulavá potvůrka dorazí 😠 nebo at nechodí vůbec 😅 😔

terka82
25. únor 2010

Jedna11 já tvé rozhodnutí chápu... Přeju ti, ať už vyberete cokoliv, aby se to povedlo nejpozději na první pokus. 🙂 😀

Ilčo zítra mam den D. Už mi bolí břicho, jsem neustále nafouknutá, ráno teda bylo krutý... To jsem myslela, že to bude průjem, ale nic z toho nebylo, ale tyhle pocity mam během dne vícekrát. A už začínam cítit i prsa. Tak snad jsou to jen dobrá znamení. 😕
Ježiš, ty už zvracíš?? To je fofr. ☹ Ale je to dobré znamení... Zítra budu držet palce. 🙂

Holky dneska bylo opravdu krásně, i když jsem si to užila jen cestou na oběd. Snad už to takhle vydrží. 🙂

Avant držim palce, do soboty už to budou siláci. 😉

Evženie to si to v práci teda užíváš. Manžela to čeká od pondělka, kolega zítra končí a nový v nedohlednu... 😠

Lucko děkuju, snad ty testy nezklamou. 😀

Janinam co pusa? Snad tě to moc nebolí. 😒 Koukej si pořídit nějaké bolestné. 😀
To je jasný, že všechno dobře dopadne. 🙂 Taky je mi dneska hned líp, když bylo venku tak krásně.

terka82
25. únor 2010

Gambrinuska koukej tu teď být co nejčastěji, tady se tě to šíří... 😀 😀 😀
No já ho budu taky vyhlížet. Ale stačí mi //, nemusim mít furt něco extra. 😀
Ze by,??? Tak ať ta mrcha už nechodí. Co test, nezkoušela jsi?

jana8
25. únor 2010

Ahoj hoky
Gambrinusko,že by? 😅 ......držím moooc palečky a ať se mrcha neukáže aspoň 9měs. 😉 .....to víš nákaza vypukla tady divoce a to je super,tak chytni bacil taky a nepusť ho 🙂
Terko, já to myslela taky že Renap prohrála,protože ty budeš mít po tak dlouhém boji holčičku a chlapečka 😅 .....budu tak napnutá a když přijedu hned z práce tak zapnu nett a budu věřit že tam nájdu od tebe // 🙂
Ilčo,na tebe budu zítra taky myslet ať je hcg vysoké a ty se můžeš těšit z dvojčátek 😵
Janinam,to je super,že už máš moudráky za sebou.....a teď si hezky připravená na IUI a neboj ono se to povede....chápu tě,že už přemýšlíš tak aby jste tzv. nenatahovali čas,taky tak přemýšlím....kdy teď očekávaš ms?
Lucindo,jak si dopadla na kontrole a už te přestal zoubek zlobit?

jana8
25. únor 2010

Och holky,pardon.....
já jsem to spletla....první část patřila Janinam s těma moudrákmi a pak s tím IUI to patrilo Jedna11.....doufám,že jsem Vás nedomotala 😀

jedna11
25. únor 2010

Jani8, ms cekam v nedeli, ale uz jsem ji tak nejak cekala dneska. Boli mi bricho a tak nejak to citim, ze je tady nejdyl do soboty. asi zkusime jeste tu druhou IUI a pak se zkusim domluvit rovnou na IVF. vcera jsem o tom mluvila s manzou a rekl, ze to necha na mne. ja nejak nemam na to zase pul roku zkouset IUI. uz jsem po tech pokusach a zklamanich tak vysosla, ze bych uz to nejak chtela vyresit. a jako Ilca bych si prala dvojcatka, tak proc nezkusit rovnou IVF. pokud by se nepovedla ani ta, tak holky fakt nevim.

Terko, zitra moc drzim palce. verim ,ze tam BUDOUUUU a moc ti to preju. a pak at je vse v poradku a za devet mesicu mimiska v naruci nebo rovnou dv

jana8
25. únor 2010

Jedna,proč házeš flintu do žita....ještě můžeš klidně být těhotná....jen aby si nebyla překvapená 😉 ....a kdyby to náhodou nevyšlo,tak zkuste ještě druhou IUI a pak možná ani nebudete potřebovat IVF.....přeji Ti to 🙂 .....chápu Tě,že už chceš mít co nejrychleji mimi v bříšku ale neboj ono to vyjde 😉 a dvojčátka,jo? 😅 tak to je asi větší pravděpodobnost u toho IVF nebo ne?.....ale klidně zkus nejdřív IUI a pak uvidíš,i když možná už nebudete potřebovat nic 😉 ...držím palce

jedna11
25. únor 2010

Jani8, hazim flintu do zita protoze uz na sobe poznam MS. uz tolikrat jsem to zazila, ze se to neda nepoznat. Zitra zacnu spinit a v sobotu je tady. kdyz jsem byla tehu, tak jsem to mi bricho vubec nebolelo, jen malinko treba jednou , dvakrat za den a pak uz vubec. ted se to prave stupnuje, nejdriv malo a cim je to bliz k mrse , tak tim vic boli, tak proste vim, ze prijde. moc diky za hezky slova, moc to pro mne znamena.
a co ty? pujdete jeste do IUI? nebo jak to mas ty?

terka82
25. únor 2010

Jani8 dvojčátka jsou sice krásná představa, ale když teď pozoruju, jaké má jedna kamarádka problémy s uržením jednoho mrňouska, tak mě ta touha po dvojkách trochu přechází. I když sousedi čekají dvojčátka a zatím bez problémů,... No ještě nemam ani //, tak nemá cenu spekulovat. 🙂
Zítra napíšu až dorazim z práce, takže nejdříve po páté hodině.

Jedna to mi mrzí, že máš takovéhle vyhlídky... ☹ Ale naděje umírá poslední... 🙂 Je dobře, že jste si to s manželem ujasnili. Držim palce, ať se dvojčátek dočkáte.
Moooc dík. To zase nebudu moct ráno dospat. 😀 I když mě posledních pár dní stejně budí WC. 😠

jana8
25. únor 2010

Jedna,tak to mě mrzí,že to takhle až moc dobře znáš....ale i tak nějaké procento tam je a nikdy nevíš jak se to může projevit 😉 ....my jsme zatím na tom tak že zkusíme naposled ještě IUI s indukci jestli si to nerozmyslím do doby co jedeme do Nat.
Holky,jdu na kutě, už se mi nějako zavírej oči..... 😔 ....tak pa pa zítra,budu na Vás myslet Terko,Ilčo.....držím palečky 😉

jana8
25. únor 2010

Terko, supeeeer 😉 , další dobrá zpráva....Lucinda,taky před testem běhala ráno kolem 5hod na záchod 😅 ,tak už to máš jistý zítra tam to budou kolejnice jak vyšité 🙂 ....chápu tě z těmi dvojčátkami.....mě upřimně by stačilo aspoň jedno,hlavně čím-dřív tým lépe a hlavně ať je zdravé 🙂

jedna11
25. únor 2010

Terko, pamatuju se, ze i ja mela behani v noci na zachod. Nejvice prave na zacatku a pak ke konci, kdyz uz byl malej velikej. tak to vypada dobre. Drzim palce.
Jani8, tak to mame stejny, posledni IUI a pak IVF. tedy pokud nam to v Natu a pojistovna schvali.

jana8
25. únor 2010

Jedna,skoro jo,ale já musím ještě čekat na schválení injekcí na IUI.... ☹ ...proto jsme taky přemýšleli,že jestli nemáme jít rovnou na IVF když i tam se čeká,ale ještě jednou IUI vyzkoušíme a když budu po něm doma,tak snad se to povede.....a mezitím kým pojedeme na IUI tak se budeme snažit doma 🙂 ,i když tomu moc nevěřím ale co kdyby 😉