Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

ilca1
17. bře 2010

vendulak jojo jsem po 1 IVf a zítra jdu zkontrolovat srdíčko, ale mam strach protože jsem už jednou měla zamlklý potrat , taky tenkrát přestalo tlouct srdíčko ☹ to jsou vždycky nervy 😎
petluško třeba čárka jestě naskočí 🙂 10 den může být brzy 😉

lucinda3
17. bře 2010

Ilčo ahoj! Zítra na Tebe budu moooc myslet!! Vše bude jak má 😉 A pak už ke svému gyn nebo?

ilca1
17. bře 2010

ahoj Lucindo, když bude zítra vše OK tak v natalu končim a přecházím ke Krčálovi to je muj gyndař. Tak snad jo. Chtěla jsem jim tam vzít bonbonieru a kafe jako poděkování , ale pak jsem si řekla že co když se něco po.... tak radši nic brát nebudu. Nevolnosti mam prsa mě bolí taky a nešpinim tak snad to bude dobrý, to je hrozný jak když člověk zažije potrat jak se pak hlídá 😎

lucinda3
17. bře 2010

Ilčo to je jasný, i já se pozoruju a to jsem to nezažila a doufám a věřím že nezažiju!!! Klepu!!
V kolik tam máš být? Já jsem si taky plánovala jak jim vezmu bombošku, ale zrovna ten poslední utz s Rokytou byl takový frmol, lítali jsme z jedné ambulance do druhé, pak najednou bylo hotovo já byla v euforii a nějak na to nedošlo 😅 Moc jsem mu poděkovala a domluvili jsme se zase možná za pár let na IUI, anebo to taky nebude zapotřebí 😀 Ráda bych tři děti, manža zatím mlží, ale to dost předbíhám, když mám ještě v bříšku druhý zlatíčko 😵

terka82
17. bře 2010

Ahoj holky moje. Zdravím z domova, zatím teda aspoň do pátku do rána. Děkuju za podporu. Jste zlatý.

Teď se půjdu natáhnout a pak vás dočtu, pokud mi to teda zdravotní stav dovolí... 😕

terka82
17. bře 2010

Jinak dnešní HCG je 4220(minulé úterý 2300 ☹, takže nárůst hodně malinkej). Bože muj, proč to stoupá tak pomalinku a zároveň se tam něco děje, ta nejistota mě fakt zničí.

No nic kočky, jdu si lehnout. Opatrujte se.

lucinda3
17. bře 2010

Terezko ahoooj! Moooc na Tebe myslíme a šíleně držíme palečky, bojujte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

roby
17. bře 2010

Ahoj holky,

Terinko to jsou dobré zprávy, že jsi doma a v bříšku máš mimíska, hlavně se moc a moc opatruj ať je vše vpořádku, myslíme na Tebe.

Avant, to mě mrzí, že to nevyšlo, ale vydrž a bojuj dál, určitě se to už musí povést!!!

Ilčo, zítra srdíčko, paráda, ničeho se neboj, uvidíš, že tam bude krásně blikat.

No, já jedu na UTZ v pátek, nevolnosti nějak nepociťuju, spíš odpoledne mi bývá tak trochu divně, ale nezvracím, ale jsem pořád hrozně unavená. Prsa už mě taky tolik nebolí jako předtím, tak jen doufám, že vše bude vpořádku, že třeba patřím k těm, které nevolnostmi trpět nebudou. Ale na druhou stranu mám strach, aby vše bylo vpořádku, když tady píšete, jaké máte nevolnosti a bolest prsou.

Ostatní holčiny zdravím a přeji, aby jim vše vycházelo tak, jak si přejí.

l.u.c.i.e
17. bře 2010

Ahoj Terezko, držíme všechny palečky co máme a věříme, že to vyjde. MUSÍ!!! Hlavně, že hcg stoupá, i když pomalu. Hlavní je, že je mimísek v bříšku. V pátek na tebe budeme moooc myslet, aby bylo všechno, tak jak má. Věřím ti, že ta nejistota tě ničí. Je to hrozný strach. Domlouvej miminku, ať bojuje s tebou 🙂 Pěkně odpočívej.

Ilčo, neboj, tentokrát to miminko nevzdá. Uvidíš, že zítra nám tu vystavíš fotečku z UTZ. Potat teď nezažiješ. Už jsis užila dost.

Luci, ahoj. Doufám, že se ti zánět spojivek vyhne...

janinam
17. bře 2010

Ahoj holky,
tak to jsou skvělé zprávy o Terce, mám radost 🙂 Terko, drž se a odpočívej ať je všechno v pořádku. Myslíme na tebe a držíme vám palce 🙂

Avant, tak to mě moc mrzí ☹ . Jsi statečná a obdivuju tě, že to bereš takhle sportovně 🙂 Držím moc palce na příští pokus a přeju hodně sil, příště se to musí povést.

Petlusko, vitej. Ještě nemusí být nic ztraceno, třeba je ještě opravdu moc brzo. Držím palce.

Vendulak, tobě taky přeju aby vám IUI vyšla.

Evženie, hlavu vzhůru, třeba ty 2 tabletky pomůžou a špinění za pár dní přestane a všechno se ustálí. Nezoufej 😉

Adence držím na zítra palce. Přeju ať všechno zvládne a ať jí laparka pomůže k vytouženému těhu.

Gambrinusko, hodně štěstí na UTZ🙂. Ať jsou folíci ukázkový, tfuj tfuj.

Ilčo, neboj uvidíš že zítra bude srdíčko blikat 🙂 No a pak hurá zpátky ke Krčálovi. Já k němu chodím taky, to je náhodička,co? 🙂 Kam chodíš - do Chlumčan nebo do Chotěšova?

Roby, páteční UTZ bude taky OK. Určitě je vše v pořádku. A že nemáš nevolnosti nemusí nic znamenat, každé těhotenství je jiné. Uvidíš, že bude vše v naprostém pořádku.

Lucindo, Lucie, Jani8, Pantomima a ostatní zdravím.

l.u.c.i.e
17. bře 2010

Roby, mě taky bolely prsa jen na začátku, pak se zvětšila o 2 čísla 🙂 Nevolnosti jsem pociťovala od 6tt do 12tt. Ale každá má těhotenství jinak. Znám holčiny, co vůbec netrpěly nevolnostmi. Uvidíš, že v pátek dopadne UTZ dobře 🙂

Janinam ahojky, jak se máme?

janinam
17. bře 2010

Ahojky Lucie,
děkuju za optání, docela to jde. Mrcha si dala na čas (dorazila až 36 DC) za to teď se rozjela na plné obrátky ☹ Příští čtvrtek mě čeká UTZ, tak už začínám mít strach co mi řeknou 😨
A co ty? Jak se máš? Utíká ti to, viď? Psala jsi, že jste dostali plno oblečků pro Matýska, tak teď už jen ten pokojíček, co? Už se těšíme na fotečky obrázků 🙂 Už jsi přemýšlela kde budeš chtít rodit? Na Lochotíně?

l.u.c.i.e
17. bře 2010

Janinam, aspoň se to někam hne a budeš blíže k miminku. Příští čtvrtek budeme na tebe myslet. Ničeho se neboj, vše dobře dopadne 🙂
Já se mám dobře... Užívám si žehlení pidi oblečků 🙂 Pokojíček pomalu vyklízíme a zvelebujeme... Za 2 hodiny už budu v poradně, tak jsem zvědavá, co se dozvíme... Pokud bude i UTZ, tak ho zítra přidám i s fotem bříška...
Rodit budu určitě na Lochotíne. Už jsem tam byla na začátku těhu s krvácením, tak tam mám už i založenou kartu. A navíc pak doktor byl strašně sympatickej 🙂 Je neuvěřitelné, jak to strašně rychle utíká.

janinam
17. bře 2010

Lucie, to je dobře že si užíváš žehlení 😉 To se bude Matýsek mít, všechno jako ze škatulky 🙂 A to zvelebování pokojíčku patří mezi ty krásný "starosti" viď ? Tak ti držím palečky na tu dnešní poradnu, určitě to bude krásný zážitek. A jestli ti doktoři zase řeknou že nepřibýváš na váze, tak tam na ně vlítnu 😀 Zítra se těšíme na fotečky malého a samozřejmě i bříška 🙂 Už musím končit a jít pořádně něco dělat 😀 Zítra zase nakouknu. Tak krásné zážitky na poradně, pa, pa 🙂

lucinda3
17. bře 2010

Roby ahoj! Neboj nic, nemusíš mít vůbec nevolnosti a vše je ok!! Buď ráda a užívej si to 😉 Vždyť je to taky strašně subjektivní, třeba jsem bačkora a stačí mi málo, zato Ty vydržím víc 😀 Já jsem teda dneska nebývale nedožraná 😀 😀 Dostala jsem - opět - chuť na hotovku, tak jsem si zašla na štěpánskou s rýží, a hodinu po jsem si dala ještě 2x rohlík a výborný žampionový nářez 😅 To je teď moje, obložené housky, rohlíky, namazat kostkou máslem a na to salámek, to běžně nemusím a teď bych se utřískala 😉 😀 😀

Janinam ahoj! To si mrška pěkně počkala vopice jedna 😠 Budu na Tebe příští týden myslet, je mi jasný, že musíš být nervózní, držim palec!

Luci přesně, někdo vůbec neví že je těhu 😀

janinam
17. bře 2010

Ahoj Lucindo,
jen si dej, když si tělo řekne 😀 Já mám ráda sladké (bohužel ☹ ) a taky mě věčně hodí mlsná a pozor to nejsem těhu ☹ No a hrozný chutě mívám před nebo při MS, takže dneska jsem si po obědě musela jít koupit bounty a dopřála jsem si 😉 Asi bych to měla omezit, abych si nezadělala na cukrovku, ale nějak nemám vůli 🙄 A nějaké to kilčo dolů by taky neuškodilo 😉
Už musím fakt končit, tak se mějte všechny moc fajn a hezký zbytek dne všem 🙂

jana8
17. bře 2010

Ahoj holky,
dočtu Vás později,mám na Vás jednu otázku.....nevíte jaké dny jsou na hematologii v FN Lochotín? Už od pondělí se tam pokouším dovolat a jen to tam zvoní.....prosím poraďte.....díky

avant
17. bře 2010

Ahoj Jani8, tohle jsem našla na netu, tak snad ti to pomůže:

http://www.fnplzen.cz/ordinacni_hodiny.asp?klin...

lucinda3
17. bře 2010

Janinam já právě teď sladký nemusím vůbec - v běžném stavu teda jo 😀 A vzpomínám si že kolem ms jsem to měla stejný ty chutě, z toho si nic nedělej, a zvýšená chuť na sladké ještě nevede k cukrovce 😉 Tobě taky hezký zbytek dne 😉

Jani8 ahoj! No že ses taky ukázala!! 😉 S tou otázkou Ti neporadím, snad holky. Jak se daří, už lépe?

lucinda3
17. bře 2010

Holky peláším pro malého, fajn zbytek dne a zítra papa!
Jakpak asi Gambrinuska? 😕
Držím palečky na zítřejší utz Ilčo!! 😉
Papa

jana8
17. bře 2010

Avant,díky....podle mě mám asi zlé t.č. nevím.....ale dával mi ho Rokyta.....protože podle těch hodin,tak už by mi to snad někdo zvednul,volám i 10-krát za den,tak nevím.....a chci se objednat,čím dřív.....
Lucindo,ahoj,promiň,ale teď nemůžu psát....dělám pozdní oběd,ale pak si vás dočtu a budu reagovat....jen se musím zklidnit.....v práci mě nasr...,ale pořádně 😠 ,šáhli mi na peníze....hadi jedny 😠

avant
17. bře 2010

Jani8 - tady máš i telefonní číslo, tak to můžeš porovnat.
http://www.fnplzen.cz/pracoviste_detail.asp?kli...

avant
17. bře 2010

Jinak holky, všem moc díky za podporu 🙂 Já jsem si prostě řekla, že slz už bylo dost! Každý si to musí v sobě nějak "odžít" a pak myslet na to, že se snad jednou taky dočká.

jana8
17. bře 2010

Avant,díky,já mám t.č. úplně jiné.....tak zkusím zítra zavolat na t.č. co jsou na tý stránce.......později jsem nakouknu....zatím pa pa

vendulak
17. bře 2010

Holky kdepak se asi loudá Gambrinuska? 😕 Já sem nakukovala už ráno, abych hned věděla jak dopadla na UTZ a ono nic, a teď je půlka odpoledne a pořád nic. Ta nás ale napíná 😀.

gambrinuska
17. bře 2010

holky tak jsem tu, potřebovala jsem to rozchodit byla jsem po nákupech, a zas nic ☹ 😠 😢 ovulace pravděpodobně vůbec neprobíhá ani po Clostylbegytu 😖 , tak mam smůlu dostala jsem metfornin, vůbec nevim k čemi je, 2xdenně a odeslal žádost na pojištovnu, tak další měsíc je s injekcema 🙄 příští týden zas na kontrolu

gambrinuska
17. bře 2010

dík mza podporu, ale nepomohlo to říkam si jestli IUI s injekcema nebo radší IVF? nevim, ale jsem fakt otrávená 🙄
super Terko aspon že už jsi ve svý posteli 😉
holky škoda že ivf nevyšlo 😢 příště už určo bud líp 😉

vendulak
17. bře 2010

Gambrinusko tak to je mi moc líto, že ani na Clostilbegyt si nereagovala ☹. Jakou jsi měla dávku? Protože oni přece dávají vždycky nejdřív jen jednu tabletku, tak třeba by stačilo jen dávku zvýšit...?
Metmorfin je na PCO, vajíčka holek s PCO mají nějakou tuším tlustou skořápku a tomu právě pomáhá ten Metmorfin 😉. Uvidíš že teď už to půjde s jeho pomocí a případně i s pomocí hormonů v injekcích 😉.
Já bych zkusila ještě to IUI s injekcema 😉. Myslím že i zrovna tady jedna těhulka po něm je, ne? Myslim michamicha (snad si to nepletu)... 😉
Gambrinusko a co dál v tomhle cyklu? Dostaneš zase agolutin? ☹

avant
17. bře 2010

Ahoj Gambrinusko, tak hlavně jestli byly nákupy úspěšné. Jsem taky dneska byla 😀 😀 😀 Holt, když nám není osud nakloněn, tak je potřeba si dělat radost jinak. Snad ten metformin budeš dobře snášet 🙂 Pro mě bylo nejhorší vždycky tak těch 14 dní, než si tělo zvyklo. Můžu ale říct, že když jsem ho užívala, tak jsem měla cykly celkem v pohodě stabilní (většinou cca 35 dní). To ale nevím, jestli nebyla náhoda.
A nesmutni, určitě se na nás taky jednou to štěstí usměje. Vždyť jaká by to byla na světě jinak spravedlnost.

Terko, a co ty? Asi jsi moc ráda, že jsi doma, viď? Tak hezky odpočívej ....

pantomima
17. bře 2010

pěkné odpoledne 🙂
tedy já mám dneska pupek jak ve třetím měsíci, děs, jak jsem nafouklá 😠

gambrinusko, já měla první těhu taky IUI po injekcích a vyšlo to, před tím metformin taky, určitě to teď vyjde, uvidíš 😉