Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

pantomima
31. bře 2010

na YouTube mám nějaká vide ze svatby- uživtel Superpantomima, jestli to najdete 😉

fotek moc není, mám zatím jen od kamarádky, co fotila před radnicí, dodám za chvíli

l.u.c.i.e
31. bře 2010

Pant, Terezka byla naprosto dokonalá. Nádherně zpívala. Je vidět, že jí to moooc bavilo.

pantomima
31. bře 2010

Bylo to nejlepší číslo večera 😀 , ona je taková bezprostřední 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
31. bře 2010

Byla úplně úžasná. Jdu se mrknout na fotečky.

l.u.c.i.e
31. bře 2010

Tobě to tááák slušelo. Byla jsi kouzelná nevěsta a manžel fešák. Taky jste měli originální překvápko od kamarádů.

pantomima
31. bře 2010

😀 😀 😀 hlavně turisti z toho byli paf 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
31. bře 2010

To se nedivím. Aspoň se pobavili, ne? A vás to potěšilo 🙂

ilca1
31. bře 2010

Ahoj holky přeji všem krásný den 🙂
Pantomima Terezka je opravdu kouzlná, je vidět že se vůbec nestydí 🙂
Lucko bříško už máš pěkný 🙂 .....já už chci taky takové
Já dneska odpoledne jedu na kontrolní ultrazvuk kvuli tomu hematomu ☹ mam docela nervíky ☹ Navíc už mě zase není vůbec špatně ☹ zítra začínam ten blbej 10 týden ve kterým jsem naposled potratila tak z toho mam zase strach ☹
holky těhulky co máte nevolnosti, máte je každý den nebo vám je některý dny dobře?
terka má taky dneska kontrolu tak na ní taky moc myslim

l.u.c.i.e
31. bře 2010

Ilčo, budu držet palečky, aby hematom zmizel. Uvidíš, že bude vše ok. Pokud si dobře pamatuju, tak mě 1-2 dny bylo dobře a pak 4dny špatně a různě se to střídalo... Neboj se.

Já taky mizím na gyndu. Musím si jít pro peněžní lístek a pak ho hned odevzdat do práce.

pantomima
31. bře 2010

ilco- včera jsem byla ok a teď asi půjdu objímat mísu 😉

ilca1
31. bře 2010

🙂 Tak to je dobře , jsem trošku klidnější 🙂 ještě ten ultrazvuk už bych chtěla mít za sebou ale jedu tam až ve 2hodiny

terka82
31. bře 2010

Ahoj holky.

Tak už se pomalu připravuju. Jsem vykoupaná, vyvoněná 😀 , tašku mam zabalenou 😖 a v půl jedenácté vyrážíme. Nervy mam jako špagáty. Od včera mě strašně bolí prsa. Ne že by mě do teď nebolela, ale nějak se to stupňuje. Proč to na sobě tolik cítim, jestli to má být špatně?? Chjo... 😒
Všem moc děkuju za podporu.

Aduš tak v pátek budu očekávat info. 🙂

Evženie to jsou super zprávy, už jsi skoro v půlce, laparka nebude. Jen tak dál. 🙂

Lucko jj, manžel je fakt zlato. Musim ho chválit kudy chodim. 😀
Fotku už jsem zkoukla včera. 😵

Gambrinuska ta mrcha jedna... 😠 V tomhle směru jsme na tom úplně stejně. Vždycky, když by měla dorazit včas, tak na just nedorazí. 🙄

Micha gratuluju k chlapečkovi a příště křič hned mezi dveřma, že chceš fotku. 😀

Hmmm, tak buřtíka bych si taky dala. 😀

Jedna11 moc mi mrzí, že se IUI nepovedla. ☹ Koukni na holky, jak se jim tu daří hned na první pokus při IVF a těš se na lepší zítřky. 🙂
Do Natu jedem dnes na 11.30. Už aby to bylo. 😕

Renap jsem ráda, že ses ukázala. Jak se vám vede? Co takhle nějaké nové foto?
Moc děkuju. Jo je to jako na horské dráze, chvíli nahoře, chvíli dole... No, ale dole jsme už nějak moc dlouho... Ještě chvíli a bude ze mě hotovej magor. 😔

Douda snad malýho bacil brzo pustí.

Pant nedělej si z práce vrásky a jestli tě tam budou takhle deptat, tak jdi na PN. To je čůza ta sestra. 😠
Fotky jsem zkoukla, moc vám to slušelo a malá je super. 😀

Janinam děkuju. 🙂

Ilčo, držim palce, ať už tam hematom neni a máš klid. Vím, jaké to je. V příštím týdnu mi v minulém těhu zjistili tu vývojovou vadu... No třeba tam ani nedojdu. ☹
Drž se. 🙂

ilca1
31. bře 2010

☹ holky psala mě Terezka ☹ mimísek to vzdal ☹ jede do nemocnice ☹ ☹ ☹

adenka84
31. bře 2010

Ahoj holky,

mám pro vás bohužel smutnouzprávu od Terezky...teď mi pslala, že prďola to vzdal a že jede do nemocnice......Co se konkrétního stalo, nevím...ale když budu vědět víc tak vám písnu....

Je to hrozný, je mi ji strašně moc líto...Dost jsem to s ní prožívala....Zažívá si něco hrozného....Když se jí to konečně povedlo, tak to musí dát pryč...Nepředstavitelný....

Držme ji palce, ať tu bolest co nejrychleji a co nejlépe překoná...

pantomima
31. bře 2010

😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹

Terko- je mi to moc líto, myslíme na Tebe ☹ ☹ ☹

m.evzenie
31. bře 2010

Ahoj holky,
Terko, to je mi moc líto, drž se, myslím na Tebe a držím pěsti.
Pantomima, Terezka byla skvělá, to Vám dělá jen samou radost a Tobě i manželovi to slušelo, tak jste si to užili a na práci
se vyprdni a zůstaň doma, když se jim to nelíbí.
Jedna, to je škoda, že IUI nevyšla, držím palce na úspěšné IVF.
Micha, gratuluji k chlapečkovi.
Ilčo, už jsi asi na cestě na ultrazvuk, tak fuj fuj samé dobré zprávy.
Janinam, děkuji.
Ostatní snažilky, těhulky a maminy zdravím.

adenka84
31. bře 2010

Pantonima .. moc vám to slušela, máš užasně roztomilou dcerušku, byla opravdu skvělá...

Evženie, chtěla jsem se tě zeptat. Jak dlouho si byla po laparce na neschopence? A za jak dlouho si se hlásila v Natalartu?

m.evzenie
31. bře 2010

Janinam, ty teď čekáš na mrchu? Omlouvám se, ale nějak mi uniklo, co Tě čeká.
Gambrinusko, ty máš tu mrchu nějakou toulavou, tak ať brzy dorazí nebo ať nechodí vůbec a hlásíš //.
Douda, tak ať se brzo malý uzdraví. Jé to je krásné jestli to budou dvojčátka, mám kamarádku a ty maj chlapečka a teď čekají
dvojčátka páreček.

m.evzenie
31. bře 2010

Adenko, na neschopence jsem byla celkem tři týdny i s pobytem v nemocnici. Na jak dlouho to vypadá u Tebe? V Nat. jsem se
ještě nehlásila, poněvadž beru hormony a až zaléčím endometriozu, tak se uvidí ještě podle přítelova spermiogramu a budu
muset jít pravděpodobně ještě na imunologii. Pak teprve uvidíme, co bude dál.

adenka84
31. bře 2010

Evženie, jak dlouho budo doma nevím...V pátek jdu na kontrolu, tam se to dozvím...
Nevěděla jsem, že máš endometriozu? Nějak mi to uniklo..Proč ti ji neodstranili, když jsi byla na laparaskopii?Tobě se udělal až po ní?

l.u.c.i.e
31. bře 2010

Holky, jsem zpět. Nevíte proč mi najednou zmizela fotka z profilu?

l.u.c.i.e
31. bře 2010

Zrovna to čtu o Terezce a brečím... 😢 😢 😢 To snad není možné, že má takovou smůlu. Strašně moooc jsem jí to přála. Myslela jsem na ní a držela jsem všechny palečky... Musí jí být hrozně. ☹ To je tak nespravedlivé. Ach jo.

janinam
31. bře 2010

Terko, to je mi moc líto. Je mi z toho všeho smutno, moc jsem vám přála, aby vám to vyšlo po tom všem co už máte za sebou.

Pantomima, malá byla úžasná🙂. Škoda, že se mi něchtěly otevřít i fotky, tak je omrknu ještě doma 😉
Ilčo, držím palce na kontrolní ultrazvuk, určitě bude vše v pořádku🙂
Evženie, nic ti neuniklo - minulý týden jsem byla na kontrole v Natu a dopadlo to špatně, tak jsem to ani nepsala. Údaje v tabulce pořád platí, čekám na mrchu a pak ještě jednou na kontrolní ultrazvuk. Podle toho pak uvidíme, co nás čeká, ale moc dobře to nevidím (bohužel ani doktoři) ☹

l.u.c.i.e
31. bře 2010

Už jsem si fotku změnila. Neodpovídala novým pravidlům stránek.

m.evzenie
31. bře 2010

Adenko, nevím, ale mám ložiska endometriozy a ty se zaléčují prý hormony, přišli na to při laparoskopii. Tak snad po půlročním úžívání tablet to bude v pořádku.
Lucie, pěkná fotka.

l.u.c.i.e
31. bře 2010

Evženko díky. Kdy dodlabeš hormony, abyste mohli začít se snažením?

m.evzenie
31. bře 2010

Lucie, až v červenci, ale docela mi to utíká.

l.u.c.i.e
31. bře 2010

Myslela jsem, že už to bude teď někdy. Ale uteče to. Uvidíš, že to k něčemu bude. A to byste měli jít rovnou na IVF?