Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

renap
9. bře 2009

Ahoj,máme se dobře,začal nám 16.týden.břicho roste,už zapnu jenom dvoje rifle 😀 .Při mých 158 cm budu za chvíli vypadat jako vorvanˇ. Za měsíc jdeme zase na genetiku na velký UTZ tak mam strach aby tam něco neobjevili,ale snad to bude dobry. Mě taky překvapilo to co píše Win,mě taky dělali hormonální profil u nich,co jsem začala chodit k nim tak jsem u svý doktorky nebyla.Ato jsi mluvila přímo s nějakým doktorem,nebo to organizovala sestra,jestli to byla ta příjemná tak bych se ani nedivila 🙄

terka82
9. bře 2009

Ahoj renap. 🙂 To je paráda. Utz dopadne dobře, to nejhorší už máte mít za sebou. 😉
Taky jsem vše řešila s nima. Jen na vyvolávačku jsem šla ke svojí Dr. ale to bylo proto, že bych musela jet do Pl. jen kvůli té injekci. To s tou sestrou mě nenapadlo. To je taky možný. 😒

gab123
9. bře 2009

Ahoj holky mám dnes super den 😀 😀 😀 😀 😀
Vše vyšlo v normě 🙂 naimunologii je skoro vše v pohodě,jen mamžovo spermie jsou proti mému vajíčku,alejen 40% a 60%je v pododě dostala jsem na to prednison to jsou tedy nějaké kortikoidy,ale ne snad na dlouho 😒 pak mám anopirin na ředění krve a bobule zavádět utrouš.Pak hodně vytamínů 9prášku pangaminu listovku,calibrum bejby.No nevím kdy to sním!
V natalartu bouše řekl,že mám dnes ovulku tak plodit plodit 😀 😀 😀 😀 😀 máme strašnou radost,že nemusíme zatím 😒 na PDG

terka82
9. bře 2009

Gab to jsou super zprávy. 🙂 🙂 🙂
Takže program na večer je jasný. 😀

gab123
9. bře 2009

pak ještě písnu mam práci

gab123
9. bře 2009

už jsem tady,přiznám se že jsme to zvládli celý rozradostnělý odpoledne tak uvidíme,ale já jsem v pohodě moc stím nepočítám 😉

gab123
9. bře 2009

win docela jsem tedy koukala,že tě tak odbyli!Kdy jsi objednaná do natalartu?Já bych už šla ke svému doktoru na vyvolávačku zda je test čistý tak je to stráta času!Ten tvůj doktor ti jí píchne a bude to!Až přijdeš do natalartu tak tam si nech profil udělat stejně ti ho nabídnou doktor s tebou bude mluvit jinak:Zda jsi tam volala dnes tak měli fofr a byla tam 1sestra strašně nepříjemná,ale té si nevšímej je to koza 😠 Mě volali at přijdudýl,že nestíhaj.Já jsem u boušeho a jsem moc spokojená moc nemluví tedy vůbec,ale je pečlivej!

gab123
9. bře 2009

michami to je mi líto,že jsi to dostala tak příště 🙂
renap to je skvělé jak rostete 🙂 ,včera tady byla švagrová má už termín holky má mooooc velký,ale pěkný pupík tak máš ještě co dohánět...
a jak ty teri co v práci je to lepší neboby jsi se válela doma.Ještě 14 dní a kousek a půjdete na genetiku,vid:Vidíš let to 😉 než budeš mít výsledky tak už také začnete bude náká dovča a bude tam mimísek 😅

michamicha
9. bře 2009

teri, mají mi zjišťovat fsh, lh a prolaktin

michamicha
9. bře 2009

mě by docela zajímalo, jak dlouho se můžou uměle přidaný hormony (estrogen a progesteron) držet v těle, když jsem dobrala ty prášky v sobotu a 4 dny na to mi budou brát krev, tak tam přece ještě musí bejt nějaký pozůstatky těch umělejch...

markytankakajky
9. bře 2009

Zdravým.Jsem tu nová.Je mi 24 a jezdím do Natalartu.Chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti z ivf. ☹

win
10. bře 2009

Ahojky, mluvila jsem s nějakou sestrou a byla docela ostrá. Na doktora mě včera nechtěla přepojit. To je už koneckonců jedno. Dnes jsem byla u svého gyndaře na vyvoláváčce, tak bych to měla během pár dnů dostat... Už jsem tu jistotu nevydržela, těhotná bohužel nejsem... 😔 Jen se mi jedna cysta trochu zvětšila. Jen mi můj gyndař neudělá hormonální profil, jelikož mi ho už dělal a výsledky poslal. Ještě mi napsal papír, že mě přeřadil jim, aby nám pomohli... I když si myslím, že to bude k ničemu 😢 Prý mě rád uvidí, až budu těhu... 😉
Pro bylinky jsem si dnes byla, tak je začnu už pít...
Jen si Renap pěkně užívej bříška, ani se nenaděješ a mimísek bude venku...
Micha příště to určitě vyjde... Musí nám všem...
Gab, ploďte, ploďte... 🙂

terka82
10. bře 2009

Ahojky. 🙂

Gab v práci je to zatim o 100% lepší než doma. Fakt to strašně utíká. A to je super. V pátek už končim šestinedělí. 😀 😀 😀
Dokud nebudou výsledky tak se nic dít nezačne... Ale snad to nebude trvat moc dlouho. V červnu snad spácháme nějakou super dovču a pak se snad vrhnem do dalšího kola. 😉

Micha tak tohle nevim, ale zkus se zeptat Dr a pak napiš co ti řekl. To by mě taky zajímalo. 🙂

Markytankakajky. Vítej. 🙂
Zkušenosti s IVF mam. Měli jsme jen jeden ET, povedlo se na první pokus, ale pak to bohužel nedopadlo. Pocity z toho mam ale super a už se těšim na další pokus. Pokud nebude žádný problém, tak někdy na začátku léta nás čeká KET.

Win mrzí mě, že to nevyšlo a ještě ta zvětšená cysta... 😒 Ale nevzdávej to, jak píšeš, příště to vyjde. 😉
A jak to vidíš? Půjdeš jinam?
Taky popíjim bylinky, ale mám jen nějaké obyč. Nic extra namíchaného.

gab123
11. bře 2009

Ahoj holky, jak pak se vám daří.Já dnes začala brát všechny přášky no ráno mam toho ranec.Půlku prednison a anopirin,calibrum listovku 3 bibipangamín a zavádět utroš před tím jem ho jedla ted tuto mam 3 denně a já celý den spím nejsem k použití.Jsem po něm úplně vyřízená.2 jsem snědla nic mi nebylo a to jsem si myslela ,že má větší účinnost.Při zavádění mi přeci něco uteče a jsem k.o ☹
markytan vítám tě tu mezi námi 🙂

renap
11. bře 2009

Gab,to je divný s tim Utrošem,já ho zaváděla 4 denně a nic a když jsem ho polkla tak za chvíli jsem byla úplně vyřízená,motala se mi hlava a měla jsem bezvládný ruce,jako opilá a trvalo to vždycky tak půl hodiny.Tak to máme naopak,no jsem ráda že jsem se ho zbavila měla jsem ho do 14.týdne. Když už jsme u těch léků,tak mě zbyli dvě ampule Menopuru a asi 150 jednotek Puregonu v peru,tak kdyby někomu trochu chybělo tak vám to věnuju,já jsem minule kvůli 2 ampulkám musela kupovat celou krabičku,a ten PUregon je taky pěkně drahej a nejmín dělají 300 jednotkovou bombičku,tak kdyby někomu pár jednotek chybělo tak napište.

gab123
11. bře 2009

renap ted jsem si zavedla pěkně na spaní budu chrnět jak mimínko a ráno zaspím 😀 a zas celý den na novo mí nervy 😝

michamicha
12. bře 2009

ahojky, tak jsem včera byla na té krvi, výsledky budou v pondělí...

terka82
12. bře 2009

Gab na mě taky utrouš působil jako na Renap. Dělal mi problémy, jen když jsem ho polykala. To mi bylo i špatně od žaludku.

Renap dík za nabídku. 🙂

Micha tak držim palce ať jsou výsledky OK. 😉

renap
12. bře 2009

Terko.ty už žádný léky na stimulaci nebudeš potřebovat,vy máte tolik eskymáků že byste si mohli pořídit mateřskou školku i bez píchání 😀 😀 Injekcí myslim 😉

bubulienka
autor
13. bře 2009

AHOJ HOLKY TAK ASI OD ZÍTRA ZAČÍNAM STIMULKU DNES KOLEM PUL JEDNY BUDU VOLAT PRO VYSLEDKY z krve a doufam že bude všechno v pořadku a zítra snad začnu, injekce jsem dostala jako minule gonal-f tak už tam nemusím jenom se domluvíme na kontrole za 4 dní po injekciich tak mi držte palečky a doufam že to už tentokrat dopadne dobře 😨

win
13. bře 2009

Ahojky, tak jsem to dneska konečně dostala. Břicho bolí jako sviň. Taky jsem volala do Natalartu. Dneska ta sestra byla samá ochota. Asi to byl někdo jiný. Na první ultrazvuk jdu 25. 3. v 7:30hod. Stejně zjistí to, co už si myslím delší dobu, že u mě vůbec nedochází k ovulacím. Zajímalo by mě, co bude následovat pak.
Já vám tak závidím, že už jste o kus dopředu 😔
Mějte se a pěkný víkend

terka82
13. bře 2009

Renap 😀 😀. To jo, ekymáků máme krásných 9 kousků, to je fajn, i když teda 6 je jich jen jednodenních, tak kdo ví, jak se budou vyvíjet. Hlavně bych už ráda věděla, jestli je vůbec budem moct použít... 😕

Bubu jak dopadly výsledky? Od zítřka držim palce, ať to tentokrát dopadne na //. 🙂

Win to je super, že už ta potvora dorazila. Zrovna třeba mě neni co závidět. Jsem sice o kousek vpředu, ale zase mam před sebou ještě tak 3 měsíce, kdy se nejspíš nic dít nebude. Takže v porovnání se mnou jsi na tom líp, protože u vás se něco děje. Tak nesmutni. 🙂 🙂 🙂
Pokud by zjistili, že sama neovuluješ, tak ti pomůžou práškama a ovulka bude. 😉

Dneska konečně končim šestinedělí. Huráááááá. 😀 Si konečně po 4 měsících můžu napustit plnou vanu a bude sex. 😀 😀 😀 Jen ta mrch furt nikde. 😠
Krásný víkend všem. 😀

gab123
14. bře 2009

Ahoj holky 🙂
teri tak to jsi měli pěkný pěkný večer,vid nebo to spíš bude celý víkend 😀
win víš k jaké mu půjdeš doktoru?já byla na tom ultrazvuku 2X,pak nám brali oboum krev,stěri z děložního hrdla a sliznice,na hematologii a imunologii no myslím,že jeto vše! 😉 docela to šlo rychle protože jsem byla akorát před menstruací tak to šlo jedno po druhém.Jo a genetika byla nejdelší čekání. 😲 Uvidíš jak bude vypadat ultrazvuk jsou dobrý,neboj.Mě předtím dali na ovulaci glostíbegit a utrogestan a pak mi píchali pregnil!Nejhorší byl glosti.měla jsem snad všechny ved.příznaky.šílený návali nespavost bolení břicha ani jsem si nemohla sednout chodit,ale jen 5 dnů a nervoza,ale zvládla jsem to.Ted MS mám už normálně měla jsem 7 kůr. 😒
bubu moc držim palečky at vám to vyjde fuj"fuj"fuj" hlavně se nenervy a mysli na něco jiného!Jedna moje kámoška při prvním IVF ležela a nic s toho nebylo a na po 2 po zavdení ten den jela do chorvatska a byla vt om.Říkala jak tam blbla a užívala 🙂 prostě člověk nikdy neví
renap asi to má na každý ho jiné účinky četla jsem na jiných diskusích jak na koho.To musím vydržet 😠
to už budeš mít 16 týden! ty jo když jsem sem přišla tak jste byli po transféru......

No u nás nic nového já čekám na MS mám ji dostat za týden v neděli.Snažím se na to nemylet moc by jsme si to přáli.No uvidíme.Holt bude mít plán na další měsic 😀 plodit plodit plodit 😀 😀 😀

bubulienka
autor
15. bře 2009

ahoj teri včera jsem si začala píchat vysledky byly v pořadku a doufam že všetko dopadne dobře a konečne se to podaří 😉

gab123
16. bře 2009

Ahoj holky tak co je nového u nás nic.O víkendu jsme byli na bále moc se nám povedl.Byla sranda.
bubu jak zvládáš píchání injekcí?určitě to bude v pořáku musíme věřit a to všichni!!!
Kdepak je taky teri!
michami jaké máš výsledky?
jdu do práce tak pěkný den

bubulienka
autor
16. bře 2009

Ahoj gab pichani je v pohode par treninku a jde to samo je to zatim v pohode ale horsi bude to cekani😒

michamicha
16. bře 2009

ahojky, před chvílí jsem dorazila domů od účetní, aspoň někdo mě dneska potěšil...

odpoledne jsem si volala na gyndu pro ty výsledky, sestřička mi nejdřív řekla, že to vyšlo dobře, ale že to ještě ověří u pana doktora...tak se ho ptala a on řekl, že ty hodnoty (lh, fsh a prolaktin) jsou v normě a v pořádku...a že prý mám dál pokračovat v léčbě.... no v tu chvíli jsem byla rudá vzteky... nechápu, proč když jsem v pořádku, tak bych se dál měla cpát hormonama???? to mi přijde postavený na hlavu, stejně jako ten náběr v době kdy beru hormony.... za 14 dní jdu do NA, tak jsem zvědavá co mi řeknou tam...

terka82
16. bře 2009

Ahojky. 🙂

Gab víkend byl trochu hektickej, ale i tak to bylo fajn. 😀
Snad MS nedorazí. 😉
vy jste koukam samej ples. 🙂

Bubu kdy jdeš na kontrolu? 😉

Micha snad tě v Natalu potěší víc. 😒

gab123
17. bře 2009

Ahoj holky tady je nějak mrtvo ☹
nikoho asi moc netrápí,mě jako jo ☹ jsem už jako pako protože se nemůžu dočkat na pondělí zda to dostanu,či ne.No ale spíš asi jo.Nic na sobě nepocituju.Teplotu mám vysoko,ale kdyby moho dojít k uhnízdění vajíčka tak teplota na jeden den klesne a pořád nic.HM tak budu mít v pon.depku pak zas bude dobře.Tak se tady taky ukažte pa

bubulienka
autor
17. bře 2009

Ahoj terko kontrolu mam zítra už mam půlku za sebou a ješte dlouhou cestu před sebou ☹