Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

avant
17. dub 2010

No to bude asi lepší, já jsem si kolikrát všimla, když lidi nemávali co jim ruce stačili, tak jim nikdo nezastavil ☹

terka82
17. dub 2010

Micha asi nic nedostaneš. 😠 😀 Snad to v pondělí napraví. 😉
Teda vidět těhulku stopovat autobus, to musí být zážitek. 😀 Ta druhá varianta bude určitě lepší.

Sim to nevím, jestli ti udělají KET hned v dalším cyklu. Někdy chtějí alespoň jeden vynechat, aby si tělo odpočinulo od hormonů. To ti doktoři řeknou.
Nesmutni, příště to určitě vyjde, ale nechala bych si zavést dva kousky. 😉
Chodíš teda to Natalartu nebo do Institutu?

Za chvíli už budu mít vařeno. Dělam kuře na paprice, už se na něj tešim. 🙂

avant
17. dub 2010

Holky vy jste tady pěkné "Stepfordské paničky" - uklizeno, vypráno, vyžehleno, peřiny voňavé. Mimochodem když jsme u té vůně, tak náš milej chlupatec se zhododl, že on vonět teda nebude a vyválel se mi v nějaké chcíplotině. Prase jedno.

Teď byla minuta ticha za Polsko 😢

avant
17. dub 2010

"rozhodl"

simpatica
17. dub 2010

DO INSTITUTU

terka82
17. dub 2010

Avant do paniček nepatřim. Pere pračka, oběd se taky vaří sám a já dřepim u PC. 😅
To víš, každému voní něco jiného. To naše čuně se v tom taky rádo válí. 😠

Minuta za Polsko mi nějak unikla ☹ , ale když jsem si připravovala oběd do hrnce, tak jsem si tam roužla dvě svíčky. Je to hrozný.

Víš, že jsem si toho rozhodl všimla, až když jsi na to upozornila? 😀

terka82
17. dub 2010

Simpatica s Institutem zkušenost nemám, nevím jak to tam chodí. 😒 Ale na koníkovi bývala diskuze přímo k tomuto CARu, tím tě ale v žádném případě nevyhazuju. Jen, že třeba by ti tam holky poradily líp.😉

avant
17. dub 2010

simpatica,
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/institut...
tohle by měl být odkaz na diskuzi z Institutu. Jinak platí to samé jako psala Terka, že tě v žádném případěnevyhazujeme, ale pokud by jsi chtěla vědět, jak to chodí v centru, tak mi ti s tím nepomůžeme, protože všechny co tu jsme, chodíme do Natalartu 🙂

avant
17. dub 2010

No dneska s těma překlepama a hrubkama opravdu perlím .....už zase jedna 😖 😠

terka82
17. dub 2010

Pššššt... 😀

gambrinuska
17. dub 2010

Ahojky holky, tak dnesk co jsem se vyspala po noční už je opravdu líp, břicho už i trochu splasklo 😉 i když nafouknutá jsem furt, ale už tom aspon tolik nebolí 😀
hrubky nehrubky hlavně když je co číst 😀 😀 😀 😀
Já jsem toho moc dneska neudělala pomáhlala jsem manžovi s kuchynskou linkou pro naše, je truhlář a moooc šikovnej, hlavně pro ostatní 😠 doma ro nějak vázne, vše je hroznej problém 😅
Jsem pro srazík v květnu 🙂 😀 ale asi bych šla někam spíš ne klidnější místo, třeba do náké pizzerky kolem náměstí kde se dá sedět venku, ale přizpůsobim se 😉 😉
Jo já jsem si Vendulky všimla už v týdnu, tak jsem jí psala 😔 a nevypadá to moc dobře 😔 ☹ nějak HCG nestoupá jak by mělo, mam o ní strach o holku, tak doufam, že neva že to za ní píšu 😔
jinak ostatní zdravim
avant jak to vypadá ted u vás?
Holky za jak dlouho by jste po IUI zkusili těhu test, nedávam si moc velké naděje, ale chci bý vzhledem k fyz. zátěži v práci a předchozímu MA ☹ doma hned 😅

michamicha
17. dub 2010

gambrinusko, já zkusila první test tuším 7.den po IUI, ale až 10.den byla vidět slabá čárka 😉

gambrinuska
17. dub 2010

tak to taky asi budu plašit, ještě že mam doma zásobu 😉

m.evzenie
17. dub 2010

Ahoj holky,
až teď jsem se dostala k pc. Dnes bylo krásně, tak jsme pracovali a k večeru jsme byli jěště navštívit maminu.
Jé vracíme se k srazíku 😅 v květnu už by mohlo být hezky, tak se přizpůsobím, poněvadž v Plzni znám jen tak restaurce v
Tescu.
Gambrinusko, držím palce na testík, ale jěště máš čas, i když já byla vždy zvědavá a testila jsem brzy.
Lucka už se penízků dočkala, tak Micha ty musíš vydržet do pondělka(možná podle banky)
Holky všechny Vás zdravím.

pantomima
17. dub 2010

Pěkný večer všem!
Dneska jsme toho moc neudělali, spí vlatně nic 😀 , psa jsme nechali ostříhat a pak jsem manžu odvezla ke kamarádovi na chatu na Hracholusky a v osm jsme se s malou a se psem vrátily domů. malá řádí jako ďábel, nechce spát 😖

terka82
17. dub 2010

Gambrinuska to je dobře, že už je ti líp. Každý den to bude lepší a lepší a pak přijdou nevolnosti. 😀 Držim palce.
Test jsem zkoušela u IUI asi po 13 dnech, už si to moc nepamatuji.
To s Vendulkou mě moc mrzí. Vím jaké to je, když HCG blbě stoupá a taky vím, jak to může dopadnout. 😔 Snad bude mít větší štěstí. Přeju hodně sil na zvládnutí tohoto hnusného období. Jsou třeba. ☹ Jestli s ní budeš mluvit, tak ji moc pozdravuj.

Evženie takže matroš na kolnu připraven? 🙂

Pant já si furt řikam, kde ty děti berou energii. Nechápu. 😀

gambrinuska
17. dub 2010

jo jen aby to k něčemu bylo 🙄 moc nadějí si nedávám, ale copa kdyby 😅 ¨
Terko taky vim co to je když se nedaří 😔 musí být silná, ale ted jí nic a nikdo nepomůže, nezbývá než jí držet palce 😔 , ještě jednou jsem jí psala, ale neodpovídá, tak snad .... 😔

pantomima
18. dub 2010

Krásné sluníčkové ráno 😵

Malá nakonec usnula v půl jedenáctý 😖
Čekáme na manžu, až se vrátí z chlastačky, no chce jet na kole, tak nevim, kdy se vrátí 😀

terka82
18. dub 2010

Gambrinuska právě, copak kdyby... 😉
Nějaký ten neúspěch, dřív či později, tady máme za sebou asi skoro každá. A jediné co pomáhá je čas. Snad se Vendulka ukáže sama.

Pant malá je držák. 😀 V půl jedenácté už jsem taky skoro spala.
Ježiš, tak to abys pak manžela nehledala někde po pangejtech. 😀

Dneska to vypadá na další krásný den. No jo, teď začne být hezky, když se mam vracet do práce. 😠

ilca1
18. dub 2010

Ahoj holky přeji krásné ráno 🙂 včera jsem byla na nákupech tak jsem nestíhala číst 😒
Na sraz bych taky byla pro květen a jinak je mě jedno jaká restaurace to vyhraje 🙂
Holky mam zase problem 😅 Zítra konči 12 týden a vim že utrogestan se má brát jen do 12 týdne, já jsem od začátku brala 1-1-2 a minulý týden mě to doktor stáhnul na 1-1. Ale do další poradny jdu až ve 14 týdnu 😕 nevadí to že ten utroš budu brát tak dlouho??? 😕

terka82
18. dub 2010

Ilčo s tímhle ti neporadim, tak daleko jsem nikdy nedošla. 😒

pantomima
18. dub 2010

Hurá, dorazil a trefil domů 😀

Ilčo, já při Terce ho brala opravdu jen těch 12 týdnů, pak jsme to stopli a teď to bude taky tak, už mám poslední balení a končím. Je to napsaný i v příbalovým letáku, že brát jen v prvním trimestru, ale kdyžtak zítra zavolej, budeš chytřejší 🙂

Vymýšlím nějaký program, asi vyhraje výlet do Rabštejna nad Střelou, taťka zatím moc nadšen není, ale to zvládne, čerstvej vzduch mu pomůže 😀

pantomima
18. dub 2010

ale jak to tak teď počítám, tak to vyjde cca do 14 tt taky, tak se asi nic neděje, minule mi to Švábek počítal, že doberu a končím

l.u.c.i.e
18. dub 2010

Dobré poledne holky.
Včerejšek byl nádherný, co? Byla jsem s kamarádkou na čtyř hodinové procházce. Domů jsem přišla celá unavená, ale bylo to skvělé 🙂 Jen večer mě začalo bolet břicho a na chvíli ztvrdlo. Dneska už je to dobré, tak nevím co to bylo...

Gambrinusko, děkujeme za informace o Vendulce. Tak uvidíme co a jak. Každopádně na ní myslím a držím palečky.
Jinak jsem ráda, že už ti břicho moc nebolí. S testováním počkej aspoň do toho 10 dne po IUI. Dřív to nemá smysl.
Taky by to bylo fajn posedět někde venku, když bude hezky, ale nevím o žádné takové pizzerce, restauraci... Jen u toho Mansfelda, ale tam je vždy plno...

Ilčo, já jsem Utrogestan měla napsaný jen do 12tt. Brala jsem ho 1-1-2. Ve II. trimestru už by se asi ani brát neměl. Kdyžtak si v pondělí zavolej doktorovi a zeptej se ho.

Jinak hlásím, že mám vyžehleno a dneska už mám flákací den 🙂 Manža se vrací až večer z Mnichova.

pantomima
18. dub 2010

Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu 😀

byli jsme v tom Rabštejně na d Střelou, pěkná procházka okolo zříceniny a historickým městečkem, roubený stavení a starý chaloupky, závěr samozřejmě v hospůdce na dobrým jídlem 🙂

ilca1
18. dub 2010

Lucko děkuju, to tvrdnutí břicha byla nejspíš kontrakce,já to měla u Filidy od 7 měsíce , taky jsem nevěděla co to je pak mě ztvrdlo při prohlídce a musela jsem do nemocnice tam mě hlídali až do konce aby se nerozběhl předčasný porod. Je to takový, že ti vystoupne a na chvilku ztvrdne břicho a po chvilce zase povolí, kdyby se ti to opakovalo po sobě víckrát tak zajeď radši na kontrolu ať ti natočí křivku.

terka82
18. dub 2010

Pant a jak to zvládl manžel? 😀

My měli dneska taky fajn odpoledne. Po obědě jsme jeli okouknout ženicha pro hafinu. Je krásnej a ještě menší, než ta naše. Snad se štěníci podaří. 😵 Pak jsme si dali v cukrárně něco na zoubek a pak jsme ještě stihli chalupu. Pes se trochu vyběhal a my se vyhřáli na sluníčku. 🙂

No a zítra zpět do rachoty. Co mě tam asi čeká?? 😕 Myslete na mě. 😀

m.evzenie
18. dub 2010

Ahoj holky,
hlásím se až takhle večer, hurá kolna už stojí, máme ji skoro komplet hotovou, jen dodělat dveře, položit zámkovku na podlahu, tak máme přes týden co dělat a pak stěhování ze staré.
Terko, zvykla jsi si být doma, tak ať tě tam nečeká nějaké velké překvápko, vždyt manža tě neinformoval 😉 . V kolik vůbec
vstáváš?
Pantomima, tak to jste měli vydařený výlet.
Lucko, jen odpočívej po včerejší dlouhatanské procházce. 🙂
Vendulce, moc přeji, aby bylo vše v pořádku.....tak snad se objeví.
Ostatní holky zdravím. Ten víkend tak rychle utekl. 😒

adenka84
18. dub 2010

Ahoj holky,

jak pak jste se dnes měli...Tenhle víkend byl docela vydařený, pěkné počasí, no prostě paráda.Včera večer jsem měla opět nocležníčka a příští týden si to zamluvil také...Navíc u nás bude pouť tak se strašně těší jak bude řádit..To se budou penízky kutálet, naštěstí má spoustu tetiček a strýčků, takže to nebude doufám tak hrozné....Tenhle víkend děsně rychle utekl, byl ale krásný...Moc jsem toho doma nesthla udělat, jen jsem si přesadila kytičky, koupila jsem si nové květináče tak z nich mám radost.. Zítra se musím pustit do oken, dnes jsem udělla tři zítra to dodělám..Musím, protože v útěrý už mažu do práce a jak se znám tak budu děsně unavená a už bych to neudělala...

Jsem se rozepsla, mi to určitě nepůjde zase odeslat.
Zítra jdu do ntalartu, jsem zvědavá co nám řeknou...
Holky mějte se všechny zdravím papa a dobrou noc...

adenka84
18. dub 2010

Zázrak zdařilo se na první pokus.... 😀