Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

petra177
3. kvě 2010

Ahoj holky,

už dlouho dobu Vás pročítám, protože jsem hledala informace o centrech a vlastně díky Vám jsme se nakonec rozhodli pro Natalart. Už jsme měli tu čest narazit i na tu milou sestřičku 😉 , hlavně manžel je z ní celej vedle.

O mimi se s manželem snažíme skoro dva roky. Problém je ve špatném spermiogramu. Já mám hormonální profil o.k., ovulace chodí pravidelně - dle ovulačních testů a ultrazvuku, a podle svého cyklu můžu řídit hodiny. Z vyšetření genetiky nic nezjistili - testovali manžela na nějaké poruchy a vše negativní, jen ty spermie. Měli jsme doporučení na IVF-ICSI, ale Rokyta nám doporučil nejdřív IUI. To proběhlo 23.4 - ale nevím, moc této metodě nevěřím- co jsem četla tak je úspěšnost velmi malá. Nebo se někomu povedlo IUI na první pokus? Spíš jsem se chtěla zeptat na IVF, nevím co si představit pod pojmem dlouhý a krátký protokol. Jak to probíhá? Díky za odpověď.

pantomima
3. kvě 2010

Ahoj Petro, vítej mezi námi 🙂

Já jsem přesně ten případ, kdy se podaří IUI na první pokus, před třemi lety po stimulaci Gonadotropiny a letos jen v nativním cyklu! takže já doporučuji zkusit!!!! 😉

pantomima
3. kvě 2010

Hele, neměli by nám v natu platit za reklamu??? 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
3. kvě 2010

Ahojky,

Pant, mrkla jsem se na fotky. Super. Drobek je čím dál tím větší 🙂

Gambrinusko, je mi moc líto, že nakonec mrcha dorazila... Copak ti dnes řekli v Natu?

Petruš, vítej mezi námi. Jsem ráda, že se k nám přidala další snažilka.
V Natalartu to vždycky zkouší od nejednoduší metody a to je IUI... Třeba se vám to takhle podaří a ušetříte penízky za IVF. Aspoň bych být vámi 3x IUI zkusila a pak by se vidělo, ne?
Ohledně protokolů. Doktor vybere nejšetrnější možný způsob stimulace pro tělo a rozhodne se zda bude dlouhý nebo krátký protokol. Já jsem měla krátký. Od 2. dne menstruace jsem si píchala Puregon a zhruba kolem 8 dne přidán Orgalutran... Pravidelně jsem chodila na ultrazvuky a buď snižovali nebo zvyšovali dávky hormonů podle toho jak vajíčka reagovala na stimulaci. Po dozrání folikulů jsem měla poslední injekci, aby se vajíčka sama neuvolnila a šla jsem na OPU...
http://www.anamneza.cz/moduly/clanek.php3?id=66...
http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/z...

l.u.c.i.e
3. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................dlouhý protokol na IVF
Adenka84..........3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 6.5. konzultace v Natalartu
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3., od 2.4. //
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 32tt, poradna 5. 5., velký UTZ
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 26tt, 4.5. poradna
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 14tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 13tt
pantomima.........IUI 16.2. - 14tt, , 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 9tt, poradna+ náběry 7.5

vendulak
3. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................dlouhý protokol na IVF
Adenka84..........3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 6.5. konzultace v Natalartu
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 32tt, poradna 5. 5., velký UTZ
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 26tt, 4.5. poradna
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 14tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 13tt
pantomima.........IUI 16.2. - 14tt, , 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 9tt, poradna+ náběry 7.5

Ahojte holky, omlouvám se že moc nechodím, ale nějak teď nemám na nic sílu a náladu ☹.
Ale chci přivítat Petru a říct že mi byli na IUI a druhé se nám povedlo 😉. Sice těhotenství neprosperovalo, ale to je podle mě věc jiná.

l.u.c.i.e
3. kvě 2010

Vendulko, drž se... Moc na tebe myslíme. Kdypak můžete zkusit znovu IUI?

vendulak
3. kvě 2010

Luci děkuju 😉.
A kdy...no já vůbec netuším. V Natalartu když mě Bouše posílal do nemocnice na revizi mi řekl jen že až bude po tom tak se máme ozvat a vidělo by se co dál. Ale nevím kdy tam mám volat nebo tak. Když ještě nedošla ani porevizní menstruace tak mi to přijde zbytečný. Tak asi až ta dojde tak jim zavolám.
A v nemocnici mi akorát řekli že máme dodržovat hygienu šestinedělí. Toť vše. Jinak vůbec nic. Takže ani v jednom mi neřekli že si máme udělat nějakou pauzu nebo tak. Prostě nic nevím. Ale teď v pátek mám jít ještě na kontrolu na ambulanci do nemocnice tak třeba mi něco víc řeknou tam...
A jak se máš ty? Nebo spíš vy 🙂. Už vám dorazila postýlka? Líbí se vám? Já jsem teď informačně pozadu 🙂.

l.u.c.i.e
3. kvě 2010

Vendul, v pátek se snad dozvíte více a pak kdyžtak zavolej i do Natalu... Uvidíš, že až vše přebolí, tak se zase pustíte do snažení. Však se zadaří 🙂 Musíte věřit. Podívej na Terku, jak bojuje a boj taky vyhraje 😉
Máme se už neohrabaně. Sem tam mě natečou nohy, občas pálí žáha... Postýlka už je doma, ale ještě je nesložená... Je moc hezká i povlečení... Někdy za měsíc jí složíme. Zatím je čas.
Za chvíli jdu k zubaři. Vůbec se mi tam nechce ale musím 🙂

vendulak
3. kvě 2010

Luci však to že se pustíme zase do snažení je jediné co mi dává sílu tady se sebou neseknout a jít dál. Kdyby to šlo tak šoupám sama dny, aby už jsme se mohli znovu snažit a měli aspoň tu naději, možnost že bude miminko. Tohle bezmocný čekání na nic mě děsně ubíjí. A já věřím. Říkám si jestli né až moc. Ale teď je to jedno, musím věřit, že bude líp, že bude miminko, abych teď byla schopná jít dál.
A jo jo taky to beru tak že počkám co a jak bude na kontrole v pátek (i když trochu se jí bojím, protože gyn. vyšetření tam na ambulanci po tom co mě tam poslali z Natalu to bylo to nejhorší a nejbolestivější co sem kdy zažila, doktor pěkně hnusnej surovec, mě museli držet dvě sestřičky 🙄 ) a podle toho uvidíme co dál a třeba zavolám i do Natalu.
Tak to věřím že už se máte trochu neohrabaně 😀. Protože podle mě ti ty týdny těhu přibývají rychlostí blesku 🙂. Je dobře že se vám postýlka i povlečení líbí, tak pak snad hodíš foto složeného a připraveného 😉.
Jéjej tak zubařenezávidím, ti jsou moje noční můra 😒. Držím tedy palce ať tě moc netrápí a máš to rychle za sebou 😉.

jana8
3. kvě 2010

Ahoj holky,
pár dní jsem tu nebyla,tak jak vidím mám co číst......tak jdu na to 😉
Jedna,dáváme si ICSI a nakonec i zmražování (to nebylo v plánu,kvůli penízkum-i když já ho chtěla,ale nakonec se penízky na to máme)......a myslím,že bych chtěla si nechat zavést 2embryjka,ale kdoví jak to nakonec bude......držím ti palce,ať mně brzo následuješ a hlavně s úspěšným koncem 😉 a vy víte co by ste si dali?
Ahoj rampepurdo, vítám tě mezi námi.... 🙂....tajná svadba 😵,podle mě je to taky hezké řešení když člověk nemá penízky,hlavně ať si to užijete vy 😉.....tatínka mi je líto 😢...vím jak se cítíš 😔
Haninka,tebe taky vítám mezi námi.... 🙂
Janinam,to je mi líto ☹ ......to se fakt protáhne,je to dlouhá doba,ale holka jsme tu s tebou a s námi to zvládneš.....mi ti tu dodáme optimizmus 😉
Petra,super,že si se přidala a výběr Natu byla dobrá volba...........držím palce,aby si IVF ani nepotřebovala a na tt se ti ukázali // 😉 ....jinak Lucka,ti vysvětlila krátky protokol a já mám ten dlouhý....22DC jsem byla na utz kvůli tomu jestli nemám cysty a když je vše ok,tak píchnou první injekci do zadku a pak se čeká na ms a když skončí tak jdeš na utz a podle toho oni ti řeknou od kdy si budeš píchat injekce.......
Gambrinusko, to mě mrzí ☹ .....ale neboj ono to příště vyjde....musí 😉
Vendulak,ahoj,holka vydrž.....špatné období skončí a vy se pustíte znovu do snaženíčka.....držím ti palce 😉
Holky, mrknu na Vás večer.....jdu se natáhnout .....ani ne za hodku přijde kamarátka,aby mi píchla injekci....začali jsme od pátku.....sama by jsem si ji nepichla,nemohla bych....jinak mám noční,tak proto aspon ještě půl hodinový spánek 🙂 .....víkend nám utekl jako voda.....v sobotu jsme slavili přítelove narozky.....bylo super ale taky běhání kolem bylo dost....33lidí....tak jo,pádím,pak se zas ukážu.....
Všechny ostatní zdravím a přeji hezký večer 🙂

rampepurda11
3. kvě 2010

Ahojky holky,
Peto: ja take v diskuzich ctu, ze se zadarila hned 1. IUI. Tak neztracej nadeji, treba si uz mimik hovi u tebe v brisku🙂 My se take snazime skoro 2 roky a problem je ve spermiogramu, takze take pocitam spis s IVF-ICSI. Ale kdyby nam doporucili IUI, urcite bych to zkusila 😉

Vendulko: Vzdycky mi rve srdce, kdyz ctu a slysim, co se stalo tobe, Terce☹ Musite byt hodne silne a urcite se dockate vytouzeneho uzlicku. Kdyz uz vite, ze to jde otehotnet, urcite to vyjde znova a tentokrat uz to bude mit stastny konec. Moc drzim palecky!!!

Jani8: Dekuju moc za privitani🙂

terka82
3. kvě 2010

Ahoj holky.

Jedna11 jasně, dobře to promysli. 😉

Roby mimís krásně roste. Jen tak dál. 😵 O Lucindě nic nevím. 😕

Ilčo, to je něco, s těma tvýma nevolnostma... ☹

Pant fotky obou drobků jsou krásný., 🙂

Gambrinuska mrzí mě, že to nevyšlo. Jak ses domluvila v Natalu? A co manžel, už je to všechno v nejlepším pořádku?

Petra177 vítej. 🙂
Pravidelnou ovulku závidim. 😠 😀 Taky bych nejdřív zkusila IUI, pokud ji doktoři kvůli špatnému spermiu nezavrhnují.
Taky jsem měla krátký protokol.

Vendul, to jsme to dopracovaly, co? 😖 Ale hlavu vzhůru. Z vlastní zkušenosti doporučuju se v tom nepitvat a vytěsnit to z hlavy pryč. Naděje umírá poslední. A my to dáme... 🙂
Jinak si myslim, že ti doporučí počkat taky 3 měsíce jako nám. A utíká to, neboj. Já už mam za sebou měsíc. 🙂
Doktora jsi měla kopnout. 😠

Jana8 to je dobré rozhodnutí s ISCI. 😉 Jsem zvědavá na první kontrolu.
Taková MALÁ oslava, koukam. 😀 To musel být záhul.

Jinak u mě nic nového. Příští týden už mi konečně končí šestinedělí. Holky já už se tak těšim... 🤐 😀

gambrinuska
3. kvě 2010

Ahojky holky, zdravim, dneska jsem málem zaspala na noční 😀 a to jsem spala od pů8 😅 do 4, dneska bylo počasí fajn na spánek 😉 to se mi ještě nepovedlo 😅
Volal jsem do NAtu a mam přijít 20.5 na konzultaci co a jak dál, tak máme tenhle měsíc odpočinkovej 😀 musíme nasbírat síly. 😵 konečně sex bez omezeních a plánování
Tery tak to už znásilníš manžu co 😀 😉
Jani taky jsem pro ISCI a na mrazáčky se snad najdou peníze vždycky, taky jsme začli víc škudlit, kdyby něco 😉
Reklamu Natu děláme myslim pěknou 😉

l.u.c.i.e
4. kvě 2010

Dobré ránko,

jsem ráda, že už mám za sebou zubaře. Opět jsem neunikla vrtání. Tentokrát to ale pro kaz nebylo. Měla jsem vyštípnuté 2 plomby. Ani jsem o tom nevěděla. Znova mám přijít po šestinedělí. Ach jo... Ty zuby.

Vendul, jen věř. Dává to naději... Uvidíte, že se dočkáte a pak si vše budeš prožívat s náma. Moooc ti držím palečky, aby vám to období rychle uteklo a mohli jste se pustit do dalšího snažení. Držím palečky. Nechápu doktora, jak může být tak necitliví, když vidí, že tě to bolelo. Nechápu proč tě sestřičky držely, místo aby byly s tebou a řekly mu, aby byl opatrnější. Všechny bych poslala do p....

Jani8, je dobře, že jste si víkend užili... Páni, to byla ale oslavička 😵

Terko, Gambrinuska má pravdu... To určitě znásilníš manžu 🙂

Gambrinusko, 20. 5. bude za chvíli, tak uvidíte co dále...

m.evzenie
4. kvě 2010

Ahoj holky,
Lucko, tak tobě vrtala ☹ , hlavně, že už to máš za sebou, sice budeš muset jít zase na prohlídku, ale to až za čas.Tak nebašti
nic tvrdýho, ať se blomby neštípou. 😉 Zítra jdeš na utz a máš poradnu, viď? Co dnes děláš?Nebo odpočíváš, to počasí by
se mohlo už zlepšit, když svítí sluníčko, je hned veseleji. 😅
Gambrinusko, to mě mrzí, že se Ms dostavila. Neboj uteče to a pak se dozvíte, co bude dál. To se nedivím, že bys zaspala
i na noční.
Jani, taková velká oslava, to jste měli co dělat s přípravami.....Hlavně, že jste si to užili. 🙂
Vendul, hlavu vzhůru, moc moc držím palečky, aby jste se mohli co nejdříve vrhnout do úspěšného snaženíčka. 😉
Terko, to to utíká, tak budete sexíkovat. 😀
Petro, tebe vítám mezi námi.
Pant, fotečky jsou krásné. To ti malá dělá jen a jen radost, viď.
Ostaní holky zdravím.

l.u.c.i.e
4. kvě 2010

Jsem zpět. Byla jsem se mrknout u mamky, abych jí taky viděla 🙂

Evženko, jojo, zítra mě čeká poradna a velký UTZ. Už se moc těším... Doufám, že bude vše ok. Jen se zítra budu muset pořádně nasnídat, aby mi vyskočilo aspoň to kilčo... Taky by mi už měla sestřička dát papíry na mateřskou, tak jsem zvědavá 🙂
Asi to vyštípnuté mám od oříšků, jelikož je velmi miluju. Po těch se můžu utlouci.
Jinak ani nic dnes na práci nemám. Později jen uvařím a pak asi s manžou půjdeme na velký nákup...
Copak je nového u vás?

Dneska by měla být v poradně Micha, tak jsem zvědavá co a jak. Snad se ukáže. Všimla jsem si, že si smazala taky svá alba...

pantomima
4. kvě 2010

Pěkné poledne!

Tak jsem zakoupila těhu džíny 😀 sice na mě ještě trochu plandaj, ale udělala jsem si radost 😀

m.evzenie
4. kvě 2010

Lucko, tak z návštěvy zpět, to se maminka jistě těší na vnoučka. 🙂 Tento týden opět nemám kolegyni, tak jsem včera nestíhala
ani nakouknout, dnes už je to lepší, ale utíká mi to velmi rychle, to je super. 😀 Nějak mě začalo pobolívat v podbřišku, tak
piji urologický čaj, jestli nejsem trochu přichladlá.
Zítra na utz bude jistě vše v pořádku, jen se nasnídej, ať mimi ještě drobet povyroste. 😉 a dr. je spokojen s tvou váhou.
Kolik jsi přibrala?
Copak to, že si Micha smazala svá alba......Jak dopadla poradna?
Pant. za chvilku do nich dorosteš, neboj....jen si dělej radosti...

pantomima
4. kvě 2010

jen musím dorůstat na správných místech, jestli mi naroste zadek, tak budu shánět větší
😀

l.u.c.i.e
4. kvě 2010

Evženie, mamka se na vnoučka těší moc... Bude to její první vnouče a aspoň přijde na jiné myšlenky... Je v invalidním důchodů, tak jí pořád něco bolí...
Přibrala jsem půl kila od původní váhy. Takže nic moooc. Zítra se uvidí kolik budu mít na jejich váze. Taky jsem zvědavá kolik malej měří a váží...
Urologický čaj mě taky vždycky pomáhal pokud jsem byla nastydlá na ledviny či močák. Snad se ti to brzo zlepší.

Pant, to je dobře, že jsis udělala radost a koupila jsis těhu kalhoty... Už ti roste bříško?

pantomima
4. kvě 2010

no, spíš vypadám,jako že jsem nebyla dva dny na záchodě 😀 , ale je pravda, že jsou pohodlnější, než normální rifle

petra177
4. kvě 2010

Ahoj holky 🙂

děkuju za přivítání.

Lucko, děkuju za internetové odkazy, hned jsem je študovala 😉 Musím se přiznat, že jsem měla trochu jinou představu ☹ a hlavně, že to půjde rychle. Dokud jsme chodili po vyšetřeních tak mi to docela rychle utíkalo, ale teď mi přijde, že se to neskutečně vleče, moc bych si konečně přála ty // 🙂 , ale to my všechny tady.

Jinak s manžou jsme se dohodli, že zkusíme IUI 2x a pak IVF. Oba baštíme vitamínky, tak to snad taky pomůže. Je mi jasné, že IUI je daleko jednodušší než IVF a míň zatěžující, ale zrovna teď mám trochu depresivní náladu, 2 kamarádky v průběhu minulých 14 dnů porodily a další dvě jsou těhotné, tak bych nejradši hned teď mimíska ☹

Terko, za ovulku jsem taky ráda, ale škoda že ty spermie jsou tak líný 😠

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, pokud bychom nakonec skončili na IVF tak se musí na neschopenku nebo je to podle toho jak se cítíte? Vím, že je na tohle čas, ale jsem zvědavá, abych popřípadě věděla co a jak.

jana8
4. kvě 2010

Ahojky 🙂
Terko,to máš pravdu,to byl záhul,ale šlo to.....nálada byla skvělá....dnešní kontrola dopadla asi dobře.....doktor mi nic konkrétneho neřekl,jenom to že to odpovídá na den,co jsem tam a mám pokračovat v injekcií a zas v sobotu na kontrolu....ptal se mě jestli mě bolí břicho,tak jsem řekla,že je to dobrý,že bolí jen trochu,ale jak jsem přišla domů a i teď tak mě už bolí břicho víc a víc,tak snad to přežiju v práci na noční......
Gambrinusko,uvidíš,co ti pak řeknou v Nat.....možná ještě Vám nabídnou IUI.....ale co se týče IVF,tak ISCI je u nás dobrá volba a zmražení......člověk nikdy neví 😒 ...užívej si doma sexíku plnými doušky a ne plánovane 😉
Lucko,to je super,že te návštěva zubaře obešla tak dobře..... 🙂 ....já tam jedu ve čtvrtek a už mám z toho hrůzu 😒 ...na zítra držím palečky,ať je vše ok....pak nám dej vědět.... 🙂
Evženie,to jo,oslava byla super 🙂
Petra,neboj dočkáme se všechny svého pokladu 🙂 ...co se týče IVF tak je to různe,někdo si bere dovolenku na odběr a transfer a někdo už od transfera je na neschopence....záleží to na druhu práci jakou vykonávaš.....já osobně budu doma

Teď se s Vámi rozloučím....spala jsem 2,5hodky po noční,tak si jdu na chvilku lehnout a pak zas na půl sedmou přijde kamarádka mi píchnout injekci.......pak na vás ještě kouknu.....tak zatím pa pa

michamicha
4. kvě 2010

ahoj,
trošku budu tapetovat 😀

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................dlouhý protokol na IVF
Adenka84..........3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 6.5. konzultace v Natalartu
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 32tt, poradna 5. 5., velký UTZ
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 27tt, dle utz jsme o týden starší, odhad váhy 1030g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 14tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 13tt
pantomima.........IUI 16.2. - 14tt, , 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 9tt, poradna+ náběry 7.5

l.u.c.i.e
5. kvě 2010

Dobré ránko všem,

jdu vás pozdravit, nemohu spát, jsem natěšená do poradny a hlavně jsem zvědavá co a jak 🙂 Kolem 8 mizím...

Micha, na vytapetování jsem velmi zvědavá 😀 Koukám, že Vojtíšek už má přes kilo. Ten roste, jen tak dále... Předpokládám, že poradna dopadla na 1*

Jani, pěkně se vyspi po noční. Vůbec ti ty směny nezávidím.

Petro, jsem ráda, že jsi odkazy proštudovala 🙂 Neschopenku mi v Natu vypsali hned po OPU. Rokyta se mi zeptal na moje povolání a ještě na sále sestřičce řekl, že mi má vystavit neschopenku. Opravdu to záleží na tom co děláš. Pokud máš sedavé zaměstnání, tak je dobré si vzít po ET 2-3 dny volno.

Kdepak se nám toulá zbytek holek?

pantomima
5. kvě 2010

Pěkné ráno!

Já jsem tady 🙂 Do poradny frčím na půl desátou, ale asi to bude rychlý, na ultrazvuku jsem byla před týdnem, tak ten nebude, takže jen zvážit a moč a jestli něco nepotřebuju a brzy budu doma 😉

l.u.c.i.e
5. kvě 2010

Pant, ty máš vlastně taky dneska poradnu. To asi budeš mít rychlé, když UTZ byl minule... Doufám, že dostanu poslední fotečku malého.

l.u.c.i.e
5. kvě 2010

Ahojky, jsem zpět z poradny... Představte si, že se mi malej otočil. Teď jsme koncem pánevním. Fotečku nemám, jelikož už je moc velký... Jinak jsme velcí 39cm a vážíme 1700gr... Plodová voda přiměřená. Všechny výsledky z krve jsou negativní. Moc toho doktor nenamluvil. Řekl jen, že je vše jak má být a snad se nám "zlobič" vrátí do původní polohy jak byl 🙂 Příští kontrola za 14 dní, což je 19.5.
Nástup na mateřskou mám do 23. 5. Prý už můžu jít od 9. 5. Záleží jak se domluvím se zaměstnavatelem a pak mě k tomu datumu ukončí i nemocenskou. Maminky miminek, jak jste to měly vy? Mému zaměstnavateli je to jedno. Takže, když jsi na ten papír napíšu nástup 23. 5., nemocenskou mi ukončí k 22. 5. a to odnesu do práce, tak to stačí? Nevím, zda jsem to pochopila správně. Jinak jsem taky dostala dárkový box. kde máme lahvičku, časopisy a prospekty 🙂

l.u.c.i.e
5. kvě 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, lecba ATB, pak dlouhej protokol IVF
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................dlouhý protokol na IVF
Adenka84..........3x IUI, 1x IVF -ICSI, 1x KET - vše bez úspěchu, 6.5. konzultace v Natalartu
vendulak ...........1.IUI 02/2010 neúspěšné, 2.IUI 03/2010 missed ab.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 32tt, poradna 19. 5.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 27tt, dle utz jsme o týden starší, odhad váhy 1030g, 26.5. poradna+velký UTZ
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 14tt
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 13tt
pantomima.........IUI 16.2. - 14tt, , 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 9tt, poradna+ náběry 7.5