Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

haaninaa
5. črc 2010

Ahojky holky, jak se máte? Nám tedy moc hezky prodloužený víkend nezačal. V půl druhé v noci začala bouřka a pršet, a ustalo to až během dopoledne. Celý den byl takový divný, chvíli horko, chvíli zima... Nic mě nabaví...
U Lucinky to vypadá, že už opravdu drží Matýska v náručí, tak snad to bylo rychlý a bez komplikací....
Sabcav - myslíš, že bych ten kontryhelový čaj mohla pít ještě než půjdu na IUI? Ve středu si určitě dojdu koupit ten Femibion 800, protože tu listovku, co beru to asi stačit nebude.
Adenka - něco o nových zvířátkách v ZOO jsem slyšela, tak snad už jim dorazili. Jinak já pocházím z Jižních Čech, okres Prachatice, a u Českých Budějovic máme také krásnou ZOO, Hluboká nad Vltavou, tak kdybyste někdy chtěli tip na výlet, tak zkuste tohle. Třeba už to bude s kočárkem a miminkem.. 🙂 🙂 🙂
Jenda - teda, tys jich měla. To je dobře, aspoň mají z čeho vybírat. Co psí slečna? Nemá už štěňátka?
Jé, holky, když by mi dělali to IUI v den kontroly a na sále, to mě tam nechají v tom tričku, co přijdu, nebo si mám vzít pyžámko? 🙂 🙂 🙂 🙂

adenka84
6. črc 2010

Ahoj holky,

Evženie tak to je bezva, že jste si víkedn užili, tak to má být....
My dnes jedeme na výlet do Kladrubského kláštera, už se těším spojímete s nějakým dobrým objídkem...Pak mám celý týden u nás v Honezovicích kamarádku, která má 7 týdenního chlapečka, takže dost času trávíme spolu....Alespoň mi ten čas utíká....

Lucinka, je už 100% šťastná maminka....

Hani, díky za tip na výlet....
Na IUI si sebou nic brát nemusíš, zůstaneš oblečena v tom v čem přijdeš, pouze si odložíš kolhotky, to vše..držím palce...

terka82
6. črc 2010

Ahoj holky.

Na dovolené nejsem. 😅 Jen teď netrávim moc času u PC, ale snažim se vás kontrolovat.

Aduš, Gambrinuska, Petruš a Jedna, holky moc držim palce, ať během příštích 14 dnů všechny zahlásíte //. 🙂

Lucka už je také mamina 😵 , těšim se na fotky. Škoda, že na ni nemáme kontakt, bychom mohly mít info hned. 😒
A Micha už to má za pár... 😉 Hrozně to utíká.

Ilčo, ty nezmare, koukej se víc šetřit v tomhle počasí.

Hani na IUI držim palce.

Aduš v ZOO byli nedávno známí a moc nadšení z toho nebyli, prý jak to tam teď upravují, tak to stojí za houby. Ale nevím, jestli už nemají hotovo.

Koukam, že Aduš a Gambrinuska už se znají. Musíme konečně spáchat ten sraz. 🙂

Markét krásný fotky. 🙂

Evženie krásně si ten novej bazén užíváte co? Bledá závist... 😀 Na traktoriádě jsme byli vloni. To sice nepršelo, ale bylo těsně po lijácích a tak jsme tam odsuď přijeli jako prasata. Všude samý bahno.

Sabcav gratulace. 🙂

Zbytek zdravím. 🙂

Jinak u nás se nic neděje. Do Natu jsem ještě nevolala, asi počkam na mrchu a pak se objednam. Dneska jsem 27DC, tak snad to nebude 70 dní jako minule. 😖

pantomima
6. črc 2010

Pěkně zdravím po prodlouženém víkendu!

pantomima
7. črc 2010

halo halo, kde jste kdo??? 🙂

sabcav
7. črc 2010

Ahoj všem 🙂 , mě čeká po sváče kontrola na gyndr., tak mám nervy, ale snad bude vše ok, 😔 no podle toho, jak jsem unavená a jak je mi po každém jídle zle, tak asi jo😉.
JEDNa, gratuluju k pěkné úrodičce🙂.
Všem čekatelkám na // držím palce🙂.
Pant: jdu zkouknout fotky 🙂.
Hannina, určitě, jo, tím nic nezkazíš😉 a já po něm měla sliznici ukázkovou 😵. Navíc clostyl na stimulaci iui paradoxně sliznici snižuje 🙄 .

Nás zítra čeká 15 měsíční a očko, snad to bude bez reakce. No hlavně jestli tam bude Andrý předvádět tu svoji sestavu zvířat, tak se doktorka zasměje, to její meťapeťa je fakt boží ( 😀 =méďa béďa, nechce říkat jako normální dítě medvědovi brum brum). Manžela máme doma, tak jezdíme po návštěvách a výletech a tak různě, tak se doma vyskytujeme minimálně a já večer odpadám v 21 u tv.

Hezké léto všem 😎

lucinda3
7. črc 2010

Zdravím vás!

Každý den jen rychle nakoukávám jak ta naše Lucinka, šťastná to maminka, jsem zvědavka 😉 Se těšim na info!!

Sabcav držím palce, určitě je to na dobrý cestě!!!

Gambrinuska, Jedna, Adenko a Peťo pěkně se hýčkejte, těším se na vaše // testíky!! 😵

Hani na IUI držím palce, jen pij a pořádně, mně taky moc pomohl na krásných 12mm 😎

Michalko, Ilčo a Pant, nám to utíká co, já si teď užívám tohohle příjemného tepla než zase nastanou tropy 😅

Evžen, Terko, ostatní čekatelky ahoj, jen si ještě užívejte radovánek než vás skolí těhu neduhy 😉 😀

My pojedeme na víkend ke tchánom, tak se necháme opečovávat, ten přespříští na Šumavu a ten další už pojedou kluci k moři 😵

Zase na vás brzo juknu, ať se vám daří!!!

michamicha
7. črc 2010

ahoj,
hlásím info z dnešní poradny 😉

vše ok, monitor prý až příště (jedna sestra měla dovču a trošku nestíhali ), na otoky mi dr. nic neřekl (jen že díky té zadržené vodě jsem pravděpodobně přibrala za poslední 2 týdny těch +2,6 kg ), hrdlo zavřený, hlavička zatím moc nenaléhá, břicho už ale kleslo 😉 to brutální tvrdnutí břicha a bolesti zad co mám poslední 3 dny jsou prý poslové 😝 a Vojtovo odhad váhy k dnešku lehce přes 3 kg 😅 udělal mi stěr na streptokoka a podle UTZ jsem 38+0 (normálně jsem 35+6), ale jinak se tam dole prej nic moc neděje 😎

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVF,krátký protokol-puregon-ET 30.6-bez sněhuláků
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3.7. transfer 2 embrísků - test 16.7.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, červen 1.IVF - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci

TĚHULKY:
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 40tt, odhad váhy 3200g, TP 4. 7., poradna v porodnici 6. 7.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 37tt, poradna a první monitor 13.7.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 26tt, 26.7. poradna + velký utz
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 21tt, poradna 22. 7., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 22tt, , poradna za měsíc
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 17tt, poradna a UTZ 9.7

haaninaa
7. črc 2010

Ahojky holky, jak se máte? Dneska jsem si koupila Femibion800 a kontryhel nať. Večer si připravím čajík a uvidím jaký bude.
Sabcav - držím palce při kontrole,
Lucinda - děkuju za podporu, už jsem zoufalá, nevím, co mám dělat, aby se to už povedlo, tak snad už zabere tohle.
Michamicha - tak hezky odpočívej, to na ztvrdé bříško zabírá a nech se několik posledních dnů rozmazlovat. 🙂 🙂 🙂
Tak zatím papa

haaninaa
7. črc 2010

Sabcav - já nerozumím téhle větě...Navíc clostyl na stimulaci iui paradoxně sliznici snižuje
😨 . 😨
😨 😨

sabcav
7. črc 2010

@haaninaa: pokud stimuluješ na iui clostylbegitem, tak ti po něm rostou vajíčka, ale /ač je to divné a nežádoucí/, tak po něm neroste sliznice 😲 😉, tak je lepší tomu dopomoct tím kontryhelem, někdo taky používá mateří kašičku 😉.
@michamicha: no to se Vojtíšek pěkně chystá ven, když už máš poslíčky 🙂

U mě gynda ok 😵, dutinka už má 1cm a je vidět žloutkový váček 😵, vše na dobré cestě 🙂 😔. Taky jsme to řekli mým rodičům, druhý děda, kudy chodí, tudy mluví, a nechci, aby se to k našim doneslo od někoho jiného 😉. Měli trošku šok 😲, asi tak, jako my, ale byli rádi 🙂 😎. Akorát mě máma pobavila, jestli mě dr. doporučil klidový režim, jako když jsem čekala Andí 😀, no jako kdyby to s tím naším akčnějším děťátkem šlo 😀. Já jsem ráda, když si natáhnu nohy po o (ale to nespím, fakt jen ležím) a večer jsem dneska usnula ve 20 u tv 😕 😀.

Zkusím nahodit fotečku, teda jestli najdu foťák, "němec" u nás řádí 😀 😝. Krásný den všem 😎

sabcav
7. črc 2010

Tak jsem foťák našla, ale stejně je to lepší vidět naskenované 😉 . Náš malý velký zázrak 🙂

pantomima
8. črc 2010

Pěkné ráno!

To bude zase pařák!!!

pantomima
8. črc 2010

@sabcav krásný 😵

adenka84
8. črc 2010

Krásný den všem.
Sabvac pěkný hrášeček....

Micha, Vojtíšek bude kus chlapáka... 😀 alespoň bude v kočárku hned od začátku něco vidět...

m.evzenie
8. črc 2010

Ahojky holky,
Sabvac, nádhera, jen odpočívej. 🙂
Micha, taky se ti to krátí.
Jakpak asi Lucka? Už by ji mohli pustit z porodnice?
Adenko, jak se cítíš ty?
Pant., to bude opravdu zas teplíčko, tak si užívejte. 😉
Haaninna, jaký byl čajík?
Ostatní holky zdravím, krásný den. 😵

michamicha
8. črc 2010

ahoj 🙂

@haaninaa jj, to s tím clostilem je pravda, já měla při 1.IUI nizoučkou sliznici a byť byl testík pozitivní, tak se to neudrželo ☹ a navíc jsem na clostil reagovala blbě, folíky nerostly jak by měly, tak jsme 2.IUI zkusili s puregonem a ještě jsem si trošku pomáhala kontryhelem a vyšlo to 😉

jedna11
8. črc 2010

Ahoj holky,
tak jsem den po transferu, zavedny 2mimisove, jedno osmi druhe deviti bunecne a 4zamrazene. Coz by bylo supr, jen kdybych nebyla tak nevyspala. V pondeli se nasi psi slecne narodila stenatka , ale s komplikacema, tak musela na sekci, tak k vuli ne nespim uz par noci, coz mimisum svedcit nebude. Dnes je uz konecne v pohode a o stenatka se stara a ja snad konecne muzu spat celou noc.
Jinak holky, co jste byly na transferu, spinila jste nejaka? Rokyta dnes rikal, ze je to dnes mozne trosinku zaspinit, ja samozrejmne to musela hned splnit. Je to opravdu spis tmave zlute, malinko nahnedlle {omlouvam se za popis]. ale stejne jsem zase nervozni. Mela jste to nektera taky?
Mich, koukam ze Vojtik bude peknej. Neboj ja zvladla poradit 4kg dite. Sice s komplikacema, ale tim te nechci strasit. Oni moc dobre vedi co si ktera muzeme dovolit a kdyby na tebe byl moc velkej, tak si s tim poradi jinak. Tak se neboj.

pantomima
8. črc 2010

@jedna11 tak to držím moc palce a vaší psí slečně taky!! 😵

adenka84
8. črc 2010

Ahoj holky,
dnes byl opět krásný den...S synovcem a s manželem jsme byli ZOO...Moc pěkná podíváná, kyždý rok je to tam hezčí a hezčí.... 🙂
Evženie, cítím se dobře, tedy teď už dobře...první 3 dny jsem měla děsně nafouklé, tvrdé břicho...jestli to bylo dobře nebo ne, to nevím, prvada je, že jsem to před tím ani jednou neměla, tak nevím? 😒
Jedna, to je fajn, že máš mimísky už také u sebe, teď nezbývá už jen čekat....
Gambrinusko a Petruška mají za sebou už týden, já ho budu mít v sobotu....
Jedna, po transferu jsem nikdy nešpinila, ale pokud ti řekl Rokyta, že to může být tak bych to nelámala přes koleno... 😉

michamicha
8. črc 2010

@jedna11 já po IUI taky trošku špinila, Švábek mi řikal, že se to může stát jak tou kanylou nebo co to je zavadí o děložní hrdlo 😉

jsem byla dneska na poslední lekci kurzíku, tak jsem myslela na Lucku jestli jí už pustili domů nebo ne, škoda že na ní nemám číslo, bych jí šla kdyžtak navštívit 🙂

adenka84
8. črc 2010

Jo, Lucinka ta se má už určitě dobře.....100% je spokojenou maminkou a určitě je ráda, že už to má za sebou...Už se těším až přidá fotečky a svěří se nám jaký měla porod...snad moc netrpěla a šlo vše jak mělo....

l.u.c.i.e
9. črc 2010

Ahojky,
hlásím, že jsem s Matýskem od včerejška z porodnice doma. 😉 Porod byl neuvěřitelně rychlý. Bolesti mi začali kolem 19:30hod, šla jsem do vany s tím, že jsou to jen poslíčci. Jenže tam bolest začala zesilovat a v 21hod už jsme jeli do porodnice s tím, že jsem měla kontrakce po 5 minut. Při natáčení monitoru už po 3 minutách, otevřená na 5cm. Rovnou jsme jeli na porodní sál, kam jsme dorazili kolem 22hod. O půlnoci mi píchli vodu a malej se narodil v 1:40hod s mírami 51cm a 3590g. Oba dva jsme v pořádku a tatínek byl u porodu moc statečný.

l.u.c.i.e
9. črc 2010

Ještě dodám, že Matýsek na svět vykouknul v neděli 4. 7. 2010 🙂 Přesně den posledního termínu.

Později si vás dočtu, pokud budu stíhat 🙂 Fotky jsou albu.

l.u.c.i.e
9. črc 2010

SNAŽILKY
avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI negativni, 8.6. utz a začínáme dlouhej protokol
gambrinuska.....stimul.(fostimon)-IUI 16.4 neúspěšná, 1. IVF,krátký protokol-puregon-ET 30.6-bez sněhuláků
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................4xIUI, 1xIVF-ICSI -vše bez úspěchu
Adenka84..........snaž. 01/2007, 3x IUI, 2x IVF - ICSI, 1x KET, 3.7. transfer 2 embrísků - test 16.7.
vendulak ...........1IUI 02/10 neúspěšné,2IUI 03/10 missed ab.,další návštěva Natu v srpnu-UTZ 13.-15.DC
terka82 .............. snž. od 06/2006,1.IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1.KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), domluva na 2. KET polovina 07/10
hanninka87 ........snažení od 05/2009 ... 28.4. - hormonální profil - výsledky 4.5., další návštěva natu 14.5. (hormony a snažení na povel ?)
petra177............1.IUI (23.4) negativní, 2.IUI neprovedeno,domluveno IVF+ICSI, červen 1.IVF - 25.6. OPU, 28.6. ET /2 embrya/
haaninaa........... výsledky v normě, 3. IUI v červenci

TĚHULKY:
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 37tt, poradna a první monitor 13.7.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 26tt, 26.7. poradna + velký utz
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve, 19tt, čekáme holčičku
roby......................2.IUI 16.2.(stimul. Puregon), 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3., 21tt, poradna 22. 7., čekáme chlapečka
pantomima.........IUI 16.2. - 22tt, , poradna za měsíc
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 17tt, poradna a UTZ 9.7

MAMINKY
L.u.c.i.e..............Matýsek, * 4. 7. 2010, 51cm, 3590g

pantomima
9. črc 2010

😵 😵 @l.u.c.i.e OBROVSKÁ GRATULACE, VÍTEJ MEZI MAMINKY!!!!UŽÍVEJTE SI TO A HLAVNĚ ÁŤ JSMET ZDRAVÍ!!! 😵 😵 😵 😵

pantomima
9. črc 2010

😵 😵 😵 JE KRÁSNEJ!!!!! 😵 😵 😵

l.u.c.i.e
9. črc 2010

@pantomima, děkujeme.

Kdopak je nová těhulka? Copak je nového?

m.evzenie
9. črc 2010

Krásné ráno,
Lucko, velká gratulace, to je fajn, že tě Matýsek moc netrápil a chtělo se mu rychle na svět do tvé náručí. Přeju vám
hlavně hodně zdravíčka, pěkně si to užívejte. 😵 Matýsek je nádherný a dlouhý.
Jedna, držím palce.
Gambrinusko, Peto jak se cítíte vy? Kdy budete testit?
Ostatní holky zdravím, užívejte teplíčka a sluníčka.
🙂