Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

marketa137
7. srp 2009

Gab teda ty si užíváš. To je divný že jí nedělají tam. Já tam jdu v úterý, ale trovnou do poradny k doktorce 😉 . taky si myslim že to mam z masa, já právě při Vikínovi ji neměla a tak jsem jí musela dostat až te´d někdy 😒 . Ještě jsem psala jedný doktorce tak čekam co odpoví. V těhu bych ho nejedla i když už je to jedno když mam protilátky. fakt furt něco ☹ , už čekam co bude na UTZ za 14 dní 🙂

terka82
7. srp 2009

Gab seš dobrá, že se tomu směješ. Já bych byla asi vytočená na max. 😀
A co dneska? Už jste to trefili?

Snad jo, snad už to bude konečně OK a budem moct zase znova začít.

Tak Renap dneska nastoupila do nemocnice, co? Už se těšim na fotky maličký. 🙂 To vlastně asi bude tady první miminko. 🙂

Vlaďko to už je příští týden. To je super. Snad mrcha dorazí na termín a nebude se nikde toulat. 😉
Já jsem na neschopence byla a byla jsem ráda, protože jsem skoro furt spala ty první dny. V Nat. mi napsali doporučení a neschopenku vystavila praktická dr.

Markét příští UTZ už bude určitě "normální". 🙂

tereza7974
7. srp 2009

Čus holky 🙂
Tak jsem se konečně dostala k PC. Je o něj rvačka, když jsem sama doma 😀

Gabi tak ty děláš nehtíky jo? 🙂 Baví tě to? A kde je děláš? Já na ně chodim moc ráda, už si nedokážu představit, že bych je neměla. Hned ta ruka vypadá líp 🙂 Asi to občas s těmi zákaznicemi není lehký, co? Ale asi se od nich dovíš spousty drbů a který ani nestojíš 😀 Já taky pořád u toho melu. Ta ke který chodim je bezva, je s ní fakt prča 🙂

Terko já dělam v Panasonicu, možná pro nás jezdíte ještě přes nějakou větší spedici 🙂 Já mam na starosti Německo. A kde tedy pracuješ ty? Prá klatovských SPZ pro nás jezdí, ale určitě jezdíte i s jinými SPZ, viď? A už jste tedy vybrali tu dovču? Asi ještě ne 😀

Adenko, takže pfuj pfuj pfuj, hodně štěstí!!!!!!!!!!! Můžu se zeptat na kolik ti injekce vyšly?

Markét neboj, prndě je určitě pořádně zabydlený 🙂

tereza7974
7. srp 2009

Tak koukam, že jsem samý překlep 🙂
Ještě dodatek Terko, stavíme baráček. No spíš manžel staví, ale jde mu to. Občas se u toho pohádáme, každý máme jinou přestavu, ale vždycky se nakonec nějak dohodneme. Snad se u toho nerozvedeme 😀 Když jsme malovali obývák tak to tak vypadalo 😀 Já jsem totiž hrozná držka, ale já za to nemůžu, mam to po mamině 😀 Muj táta řikal manželovi, že už je pozdě na reklamaci 😀

adenka84
7. srp 2009

Ahoj Terko, ty injekce mi stáli 2 218 Kč, Švábek říkal, že budu potřebovat ještě jedno balení. V jednom balení jich je 6. Píchat se jic musí minimálně 8. Ty mi předepíšou až tam půjdu na UTZ.

tereza7974
7. srp 2009

Ahoj Adenko, a můžu se zaptat na kolik kompletně vyjde IVF tedy?

adenka84
7. srp 2009

Celkově nás to vyjde na 15 000. Ale my musíme podstoupit ICSI, IVF by u nás nemuselo vyjít. IVF se nehradí, 3 pokusy tě hradí pojišťovna.

tereza7974
7. srp 2009

Tak to neni zas až tak hrozný, bála jsem se že to budou větší dardy 🙂 Já taky chodim ke Švábkovi, je fajn viď.

adenka84
7. srp 2009

🙂 Je, to máš pravdu. K němu chodím nejraději. Nejčastěji, ale chodím k Boušemu. Tem mi dělal všechny inseminace. Parkrát jsem byla u Rokyty, ten je taky celkem fajn. Jsem tam s nimi moc spokojená, je vidět, že jsou odborníci v oboru. Ma 🙂jí opravdu profesionální vystupování. Kdyby byli takový všichni.... Jen mi tam nepadla do oka jedna sestra, je mi opravdu protivná. Ale jak jsem tady četla příspěvky od holek, ne jenom mě. Určitě máme všichni na mysli jednu a tu samou.

Ps: moc se omlouvám, že odepisuji tak dlouho, ale nešlo mi to vůbec odeslat, musela jsem restartovt PC.

marketa137
8. srp 2009

terezo já dělala taky v panasoniku a jsem ráda že jsem pryč 😉 . Furt je tam tolik cizinců nebo už je to lepší a směny jsou furt ty blbý viď 😒 . tak nebo tak jsem vděla že se tam vrátit nemůžu a ani nechci 🙂 .
terko já myslela že renap nastupuje až 10 😉 , ale už brzo bude mít malou u sebe. snad příští UTZ proběhne bez nervů a bude už těhu průkazka 🙂

tereza7974
8. srp 2009

Ahoj Adenko, tak proto jsi dlouho nepsala. Selhala ti technika 😀 Já jsem to čekání pak vzdala a šla spát 🙂 Ráno jsem brzy vstávala, protože jsem je pro malou do Rudy, končilo jim soustředění. Dostala diplom za první místo v technice mažoretek, tak jsem z ní měla takovou radost 🙂
Já pořád píšu malá a ona je to kobyla 11ti letá.

Markét já na směny nedělam. Jsem v kanceláři a pracovní dobu mam od 7:30 do 16:00 Jediný cizinec je v naší kanceláři general manager, který je z Japonska a kolegyně ze Slovenska 🙂 . Mě se tam hrozně líbí, jsem tam mooc spokojená a hlavně mi baví moje práce za kterou mam slušný peníze. Člověk málokdy dělá to co ho baví a já mam to štěstí. Kdybych přeci jen odešla na mateřskou, tak bych se tam pak chtěla vrátit.

adenka84
8. srp 2009

Ahoj Terko,
to máš moc šikovnou dceru, jsi na ni určitě moc pyšná.

Jak jste se dnes holky měli? Já dnes báječně. Byli jsme s manžele a tchýní ve Františkových Lázní v Aqvaforu, bylo pěkné počasí, takže se dalo plavat i venku. Byla jsem si sáhnou Frantíkovi na pindíka, doufám, že tenetokrát mi to už konečně k něčemu bude. Zítra máme v plánu s manželem jet do Plzeňské ZOO, už se moc těším... 🙂

marketa137
8. srp 2009

Ahoj, terezo tak to máš dobrý, já dělala na lince a jak jsem šla na nemocenskou tak se to tam dost prý zhoršilo a ty směny 😒 . Manžel tam dělal par´táka na plazmách a taky pak odešel 😉 . To víš v týhle době je fakt zázrak najít práci která tě bude bavit. Po mateřský se tam vrátíš ne 😉 , pokud celej paňár nezruší, ale o tom už se kecá pár let a zatim stojí 🙂

michamicha
8. srp 2009

kuk, jsem doma 😀
zítra se pokusím něco málo dočíst, ale obávám se že 14 dní asi nedám 😖

tereza7974
9. srp 2009

Ahoj, tak konečně ses vrátila z dovči, tak jaký to tam bylo. Určitě jsi chodící čokoláda 😀

adenka84
9. srp 2009

Ahoj všichni,
právě jsme se vrátili ze ZOO, bylo to moc fajn.Koukalla jsem, že se každým rokrm zvětšuje a vylepšuje. Dokonce tam v budoucnu budou i žirafy, hroši a nosororžci.Už pro ně staví pavilony.

Koukám, že se nám z dovolené vrátila Michmicha, jak sji se měla?Doufám, že jsi si to tam řádně užila a hlavně pořádně odpočinula.... 🙂 😉

tereza7974
9. srp 2009

Ahoj Adenko, tak to jsi měla super víkend. Mě se v tom Aquaforu taky moc líbilo akorát nebylo počasí na koupání venku. Na Frantíka jsem si zapomněla sáhnout!!! Ale napravim to, na konci sprna jedeme do Františkových s kolegy z práci na výlet.

adenka84
9. srp 2009

Víkend byl opravdu super. Manželovi končí dovolená a tak jsme si chtěli ještě něco užít. Až budeš v těch FL, tak si určitě nezapoměň sáhnout na Frantíka.Třeba tipřinese štěstí. Má ho od nás ženských pořádně vyleštěného... 🙂

michamicha
9. srp 2009

ahojky, moc opálená nejsem, tipuju, že mi to vydrží tak týden a pak budu zase sejratá 😀 😀 bylo tam děsný vedro a bylo tam s ními 7-měsíční mimčo, takže jsme chodili na pláž ráno od 8-9 hodin a odpoledne po 16 hodině taky na chvíli, fakt šílený vedra, každej den tak 34 ve stínu 😝 takže ráno koupání, pak snídaně, šlofíček, oběd, šlofíček, koupání, večeře a pak vínečko na terásce co jsme měli u apartmánu 😉
víte co je divný, že jsme na dovču odjížděli v pondělí a mě končila mrcha, měla jsem to spočítaný,že ovule by měla být o víkendu, tak jsme miláčkovali a já pokaždý začala špinit, jednou jsem začala dokonce slabě krvácet 😖 teď je to v pohodě, mrcha by měla dorazit za cca týden, opět nevím kdy jí mám čekat, tak počkám na 30DC a pak testnu...ale je to fakt divný, že po každym styku jsem špinila...

tereza7974
9. srp 2009

Tak to jsi měla prima dovču, akorát bych byla asi víc u vody, ale když tam bylo mimino, tak to chápu. S tim krvácenim ti fakt neporadim, nikdy jsem to nezažila, aby po každym sexíku se tohle dělo. A nezkusíš ciknout do Natalartu a zeptat se doktora?

michamicha
9. srp 2009

teď je to OK, tak počkam jestli dorazí MS a pak se objednám na konzultaci na 2. pokus na IUI

adenka84
10. srp 2009

Ahoj holky,
právě jsem si vzpomněla na Renap.Jak se jí asi daří.Jestlipak už to má za sebou, možná, žeuž se raduje ze svojí čerstvě narozené holčičky....... Už se těším až se nám se svojí princeznou pochlubí! 🙂

tereza7974
10. srp 2009

Já jsem na ní taky dneska myslela, těšim se na albíčko. Snad tam dá fotky.
Ale Terka se už dlouho neozvala.Terko haloooo, kdepak jsi 🙂

gab123
10. srp 2009

Ahoj holky nějak jsem se sem nedostala cukr na po druhý vyšel úplně v pořádku a musím říct,že to není tak hnusný jak všichni říkaj!Měla jsem to v čaji a musím říct,že mi to chutnalo 😀

micha vítám z dovči já bych jela hned,ale prý pojedu tak do porodnice! 😝
s tím špiněním to je divný,ale to vypadá na rozhozený hormony!

holky renap už má určitě malou ale nevím jak se jmenuje!jsem zvědavá! 😕

mi děláme na pokojíčku s ložnicí o víkendu sem to nějak přehnala a cítila jsem pěkně tvrdnutí tak dnes se to už uklidnulo!Dávala jsem věci do skříní a zjistila jsem že mám šíleně hadříků něco mám půjčené něco moje!

terez jojo nehtíky dělám 5 rokem jojo celkem měto baví pořád,ale nechci zůstat jen u stolu chci pak dělat něco jiného okolo nehtu!uvidíme...ted budu mamina od dětí pár let 😀 😀 😝
drby vím,ale nepamatuju si je a dál je nepouštím...

markét at ti to zítra dobře dopadne doktorka je dobrá a jdi tam fakt ráno at dlouho nečekáš!

jinak zdravím ostatní

marketa137
10. srp 2009

gab tak to je super že je vše ok, já mam přijít mezi 10-11 tak jedeme na tu 10. Beru tam i ten ppír s tou toxoplazmozou, sice jsem psala jedný doktorce na netu a prý je vše ok, ale zeptam se i zítra. Vim že neni z oboru ale mohla by něco vědět ne 😉 . Já na ten test te´d nejdu. jen jsem sbírala za 24h moč tak tam nesu vzorek a jdu rovnou k doktorce 😉

terka82
10. srp 2009

Ahoj holky. nestíham. 😅
Jen se běžim zeptat jakou máte zkušenost s ovulačními testy. Dělaly jste je ráno nebo během dne? Měla jsem připravené ovul. testy, že to tenhle cyklus prubnu, ale plánovala jsem si, že začnu až tak koncem týdne. Jsem dneska teprve 9dc, ale ráno mi klesla teplota. Tak jsem to pro klid duše zkusila a jsou tam krásné //. Dokonce je ta testovací silnější než ta kontrolní. Jsem z toho trochu paf. 😀 Zdá se mi to dost brzo a navíc při mé anovulaci... Ale bylo by super, kdyby moje tělo konečně přestalo stávkovat. No nic. Jdu dát sprchu a skočit na manžu. Co kdyby náhodou, že? 😀 😀 😀

Copak asi Renap?? 😕

Zítra Vás dočtu. Pá.

marketa137
11. srp 2009

No má se testovat spíš běhen dne, ale pokud je čárka takhle výrazná tak asi ovu nastane během 24-48 hodin 🙂 . Já je zkoušela asi jen 2 měsáce a nikdy jsem neměla nic moc silnou a pak jsem už netestila. alespoň buddeš vědět kdy zhruba k ovu dochází 😉 . My za hodinu razíme na diabetologii tak jsem zvědavá kdy dorazíme domů 😒

adenka84
11. srp 2009

Ahoj holky,

dnes ráno mě dorazila mrcha, jsem z toho překvapená, protože dorazila skoro přesně na termín, a to se mi už sakra dlouho nestalo. Zítra večer začnu stimulovat. Volala jsem do Natalartu, kontrolu mám v pondělí v 7:30. Tak jsem zvědavá jak to dopadne... 🙂

terka82
11. srp 2009

Ahojky.

Teri tak jsem tu. 😀
Koukam, že se chystáš na pindíka. Tak si sáhni i za mně, jo? 😀

Vlaďko jů, ty už zítra začínáš. Tak držim palce, ať máš pěknou snůšku. 😉

Markét tak co diabetologie?
Už jsem si to taky na netu přečetla, že se má testovat spíš během dne (bohužel jsem si před tim došla na WC
😠 ) Ale psali tam, že ráno se testovat nemá, protože je hodnota LH v moči nízká. No tak jestli takhle vypadá nízká hodnota, tak by mě fakt zajímalo,jak vypadá vysoká. Jinak dnešní test je skoro stejný jako včera, ale teplota jen o 0,1 stupně vyšší. To jsem z toho jelen. 😀
Ty jsi vlastně sbírala moč chudáku, to musí být zážitek. 😖

Gab gratulace k výsledkům. Super.
S tím stěhováním pokojíčku opartně, Příště to nech na manželovi.

Micha dovča super, s tim špiněním nevim. Uvidíš co se bude dít dál.

marketa137
11. srp 2009

Ahoj terko no na diabetologii jak jsem čekala. teda ne, nečekala jsem a šla jsem hned. Dostala jsem glukometr a musim měřit a za týden volam na výsledky krve 😉 , jenže když jsem si už 2x změřila hodnotu tak docela hustý. N lačno má být do 5,5 a já měla 7,2 a 1h po obědě mábýt max 7,2 a já měla 11,2 takže pokud mě to bude lítat nahoru tak mě vezmou dřív než jak jsem objednanná a nasadí inzulín 😉 . nedá se nic dělat. A teda v džínách už je dost trěsno. Jo ve čt ještě volam a objednam se do rizikové poradny 😉 . S bazálkou neporadim, tu jsem nikdy neměřila a ty ovu testy jsou prý dost přesný tak třeba už máš i ovu 😉 . To by bylo vi´d kdyby 😀 to vyšlo normálně