Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

michamicha
27. říj 2009

nene, to je fotomontáž 😀

terka82
28. říj 2009

Ahoj. 🙂

Jak užíváte sváteční odpoledne?

Micha ty jsi teda šikula. 😀

Gambrinuska, jak to s tebou vypadá?

Kyzi a co ty, ještě odoláváš testům? 🙂

Lucka už si užívá blízkosti manžela. To je super, že jí doktor pustil. Určitě si těch pár dní spolu krásně užijou.

Jakpak asi dopadla Bubu na té imunologii a v NAT?? 😕

gambrinuska
28. říj 2009

Ahojky holky, nevim, nevim co to je stále trochu špinim ☹ , ale uvidíme zítra snad budu chytřejší 😒
Snad se to zvířátko udrží

michamicha
28. říj 2009

gambrinusko, držim palce, třeba se jen mimísek zavrtával hlouběji, nebo ti praskla nějaká cévka i to se stává, určitě to bude dobrý, uvidíš 😉

terka82
28. říj 2009

Gambrinuska držim moc palce, ať tu zítra hlásíš krásné hcg. 🙂

bubulienka
autor
28. říj 2009

Ahoj holky tak imunologie mam protilatky v male mire proti vajičkum a zarodku a partner v malé miře proti vlastním spermím jinak ostatni ok.v natalu taky dobry jdu ješte v patek na hemacentrum na slovany a na utz do natalu jestli nemam neco v deloze když se nebude libit doktoru neco tak mne pošle na hysteroskopii to víš poslední pokus hrazený tak ať to mam všechno pěkne po hromadě tak uvidim v patek co zas dál a držim vam holky palečky ať se nam to tady plní maminkama doufam že se taky dočkam....😔

michamicha
29. říj 2009

gambrinusko, jako to s tebou vypadá??? snad je vše OK 😉

gambrinuska
29. říj 2009

Asi jsem chytla nepříjemnou sestru 😠 , doktora jsem ani neviděla, ptala se mi jestli jsem na testu OPRAVDU viděla //, tak jsem říkala, že ano a několikrát a ještě včera tam stále byli, tak mi opovržlivě nabrala krev (jako kdybych si to vymýšlela) a že si mam zavolat v 1 a že se uvidí o se mnou, tak jsem ještě víc zmatená než včera ☹

gambrinuska
29. říj 2009

Kyzi, jak ty?? Jak to s tebou vypadá, držim palce 😉

kyzi
29. říj 2009

Ahojky všem.Gmabrinusko no co to čtu?!Strašně moc ti držim palce at všechno dobře dopadne!!
Já se včera konečně odhodlala udělat test,strašně jsem se při tom klepala strachy ,že jsem tam ten papírek ani nemohla namočit,myslela jsem že z toho strachu že tam bude / omdlim.Ale po malej chviličce začalali vylézat //.To my lezli oči z důlků nemohla jsem tomu věřit.Byla ještě slapší ale byla už hezky vidět.Dnes jsem si ho udělala znova strašně jsem se pro změnu bála aby sílila, ale je o trochu silnější.Chtěla jsem sem vložit fotku,ale nevím jak se sem vkládá.Včera jsem to nechtěla nikomu říct,ale pak jsem to nevydržela a ukázala to manželovi.Tak doufám ,že bude vše o.k.Zítra jdu na krev tak snad bude hcg dost vysoké.

gambrinuska
29. říj 2009

Tak náš žraloček se zatim drží 🙂 😀 😵 , HCG 262,5 a příští týden kontrola + zítra honem pro neschopenkua odpočívat, no asi se doma unudim
Kyzi úžasné zprávy!!! 😉 🙂

vendulak
29. říj 2009

Ahojte holky, nějakej den sem tu nebyla tak sem přišla pozdravit!!! 😉
Gambrinusce i kyzi moooc gratuluju! 😉 A miche taky, že už je vše zase na cestě kupředu! 😉
Jinak já dostala v úterý agolutin, tak teď čekám na ms, vidím to tak na neděli a už aby tu byla! 😀

michamicha
29. říj 2009

vendulak, tak to čekáme obě na MS, taky doufam, že dorazí co nejdřív 😀

kyzi a gambrinusce moc moc moc gratuluju 😵 😵 😵

michamicha
29. říj 2009

gambrinusko: to já bych se doma nenudila 🙂 už se na to těším až budu těhule a budu doma 🙂

kyzi
29. říj 2009

Gambrinusko tak to je super že to takhle dopadlo,ted už to bude určitě dobrý 😉 .Micha to stebou souhlasim,já se doma taky nenudim 🙂 .Jsem zvědavá zítra na tu krev snad bude hcg dost vysoké a bude všechno o.k.Konečně jsem si založila album a dala tam fotku s testama tak můžete kouknout.

michamicha
29. říj 2009

kyzi, pěkný testíky 😵 kéž by to u mě brzy taky takhle dopadlo 😵

michamicha
29. říj 2009

tak se hlásím ještě jednou 🙂
začala jsem špinit, takže teď řeším kde si mám nechat píchnout o víkendu ten puregon, když nejbližší pohotovost je od místa kde se budeme zdržovat asi 50km ☹
dr. Bouše mi řikal, že by se nic nestalo, kdybych si to píchla sama - toho se nebojim si to píchnu, ale prý kdybych měla nějakou alergickou reakci, tak abych někde nezkolabovala... ale na druhou stranu mi říkal, že se ještě nesetkal s tím, že by měl někdo nějakou špatnou reakci na puregon...
tak nevim... zejtra se holt stavim v natalu, sestřička mi slíbila, že mi ukáže jak se s tim perem zachází, tak uvidim co mi řeknou...
ještě mě napadlo, že bych se mohla stavit v sobotu ráno na pohotovosti v plzni nebo v budějkách během dopoledne až tudy budem projíždět... musim to probrat s manžou...
no uvidíme...
jak jste to měly s prvním píchancem vy?

terka82
29. říj 2009

Bubu dobře děláš, nech si prověřit všechno, co jen jde. Moc ti držim palce, aby tento pokus byl už konečně úspěšný. 🙂

Kyzi mooooooc gratuluju, teda to je smršť těhulek. Holky mam z vás takovou radost. 🙂
Testy už jsou fakt pěkný. 😉

Gambrinuska krásný hcg. 😵 Neboj, doma se určitě nějak zabavíš, hlavně když bude prcek v pořádku. 😉

Vendul a Micha, snad vám mrcha dorazí co nejdříve.

Micha asi bych to nehrotila a píchla si to sama. Zvládly jsme to tady všechny. 🙂 A ty jsi na něco alergická nebo proč máš strach z kolapsu? 😕

tereza7974
29. říj 2009

Zdary kočky 🙂 Člověk tady chvilku neni a přibyde tolik příspěvků, já si picnu, kdo to máš dočítat 😀
Všem těhulkám držim palce, moc moc moc, nebojte, určitě to dobře dopadne.

terka82
29. říj 2009

Ahoj Terko. Jak ti je? Doufam, že si krásně užíváš neschopenky a nechvátáš do práce. 🙂

tereza7974
29. říj 2009

Neschopenku jsem si nevzala, ale mam dovču. Prosim tě, já blbec začala gruntovat byt atd. a teď mi už 2 dny bolí podbřišek, tak se jen válim, ale vůbec mě to nebaví. Do práce půjdu ve středu, tedy alespoň to zkusim. A co ty? Co je u tebe nového? Jak s těmi testy byli spokojený v Natalartu?

terka82
29. říj 2009

Terko ty jsi nezmar, místo abys hodila kopyta nahoru a nechala se obskakovat, tak se pustíš do úpklidu. 😠 Být tebou, tak jsem doma aspoň do konce týdne. Je to teprve 2. týden, ne?
U mě nic. Do Nat. jdeme až příští pátek, už aby to bylo. Jsem napnutá jak kšandy. 😀

michamicha
29. říj 2009

terko, alergická jsem jen a zvířecí srst 🙂
to mi právě řikal Bouše, že by se nic nestalo kdybych si to píchla poprvý sama, ale prej je lepší když ta první dávka je pod dozorem lékaře, kdybych prý na to špatně reagovala, tak abych prý nezůstala někde ležet... jsem mu řikala, že mám švagrovou zdr. sestru, že mě ohlídá, ale on že prý co se mnou bude dělat doma kdyby se něco stalo...
no ale asi to fakt nebudu hrotit... čekam že zítra se mi MS rozjede, tak si to v sobotu ráno prostě píchnu sama než pojedem na tu Moravu... kdyby se něco dělo, tak mě manža hodí na pohotovost tady v Plzni... a když mi Bouše řikal, že ještě nezažil že by na to někdo reagoval špatně, tak co by se mohlo stát...

terka82
29. říj 2009

Micha to teda čumim. Tohle mi nikdo neřikal. Jen mi ukázali jak to bodnout, půjčili mi DVD a hotovo. Ani si nedokážu představit, že bych večer ve 20 hod vyrazila někam na pohotovost, aby mi bodli injekci. Ještě by za to určitě chtěli 90 kč. Nedam, sám mam málo. 😀 😀 😀
Určitě to bude v pohodě, ale pokud máš strach, tak si radši někam zajdi. Ať jsi klidnější. 🙂

michamicha
29. říj 2009

já se toho nebojim 😎 už mám s píchancem vlastní zkušenost a taky do břicha 😉 si to píchnu sama a nebudu si lámat hlavu s tím kam jet na pohotovost o víkendu... stejně bych si to tam taky píchla sama a jen tam seděla a čekala na nějakou reakci, která stejně nepřijde...
se jdu kouknout na netu jak se s tím perem zachází, našla jsem na stránkách výrobce instruktážní video 😉

terka82
29. říj 2009

Micha já nemyslela strach ze vpichu, ale z té reakce.
Taky si myslim, že by to mělo stejný průběh. 😖
Tak si to pěkně nastuduj a pak nam povyprávíš jaké to bylo v reálu. 🙂

Jdu do hajan. Přeju dobrou noc. 🙂

michamicha
29. říj 2009

dobrou, já už jdu taky 🙂

kyzi
30. říj 2009

Ahoj holky.Tak jsem byla dnes na krvi.Zrovna tam byla ta hodná sestřička a Rokyta tak mi řekli že si tu krev můžu zavést do toho primanedu nebo jak se to jmenuje a za hodinu že bude výsledek.Takže hcg v krvi pozitivní 298,2 jednotek.Řek že je to vyší takže to takhle přesně nepozná ale nemůže vyloučit že jsou tam 2 🙂 .Příští týden jdu na ultrazvuk měl by prý být vidět váček nebo váčky a za 14 dní srdíčko nebo srdíčka 🙂 .Tak to jsem zvědavá jestli jsou tam oba bojovníčci.Doufám že budou bojovat i dál.Každopádně se mi trochu uleví až uvidim srdíčko.Snad bude všechno o.k.

jana8
30. říj 2009

Ahojte holky,
chvíli tady nejsem a vidím,že tu sršíte samými pozitívnymi zprávami, mám z Vás ohromnou radost. 🙂
Tak Lucka,to už má na 100%, to je úžasné....srdečně blahopřeji a teď si hlavně ať užije manžílka 😉
Gambrinuska,tak tomu věřím,že si musela koukat na ten test,když jsi to poprvé viděla ....ale teď už to máš jisté z krvi.....tak držím palce ať se malé pustí až za 9mes. .....gratuluji 🙂
A Kyzi,taky ze srdce blahopřeji a dokonce možná dvě .....tak to je báječné.....hlavně taky odpočívej,ať je vše ok.... 😉

gambrinuska
30. říj 2009

🙂 Kyzi, to je krásné HCG 😀 , to ti strašně přeju, hlavně aťkrásně roste
Já byla dneska u svojí gynekoložky pro neschopenku a nějak mi nevěřila, tak mi prohlídla a udělala i UTZ, kde samozřejmě nic neviděla. Jediné co mi udělala je, že mi skazila náladu. řekla že mam 3 možnosti: 1, je to tak malé že nic nevidí( to je to čemu věřím já a co mi potvrdili i v Natalartu, jinak by mi prohlídli už včera) 2, je to mimoděložní 3, je to neprospívající.
Kecá!!! Já cítim, že to je v pořádku, tak to tak bude 😎 , ale musim tam v pondělí zas na kontrolu a prý radši s taškou, chjoo takhle straší lidi
Aspoň mi napsala ascorutin a utrogestan. kvuli tomu, že mi píše neschopenku, tak tam musim chodit. chjo