Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

bury
28. lis 2008

Holky taky doufám, když budete všechny úspěšný, tak budu mít jasno a půjdu o Natalartu 😀 😀

bury
28. lis 2008

Samozřejmě vám to ale hlavně přeju ... Po takových letech snažení, co tu píšete... Jak jste na to měly nervy? Já bych to asi nevydržela. Já si řekla, že rok a ani víc... Taky mě poslední mrcha pěkně rozhodila, protože jsem si myslela, že už se to fakt povede 😖

renap
28. lis 2008

Terka ja mam 150 a ještě k tomu jeden Menopur, minule jsem měla jenom ten Menopur. ale 3 ampule a vajíček bylo dost ale ted jsem chtěla nějakou změnu tak mi to takhle nakombinoval Bouše

tetes1
28. lis 2008

ahoj holky,
já teda nemůžu dopustit spíš na ten institut reprodukční medicíny a konkrétně na mudr. Krmníčkovou, je to tam naprosto skvělé. Dvě moje kamarádky chodily do Natalartu a obě jej opustily a přešly sem. Ale vlastní zkušenost s Natalartem nemám. Jinak některá jste tu zmiňovala němce, oni i do institutu dojíždění němci, holaňdani, ale nemyslím si, že je to z důvodu kvality jako spíš toho, že je IVF v ČR vyjde podstatně levněji než u nich.
Jinak přeji hodně štěstí. 😉

tetes1
28. lis 2008

renap: a máš imunologické vyšetření? ohledně toho ZT..

terka82
28. lis 2008

Ahoj Tetes, je mi jasný, že je sem táhne hlavně cena, ale když už sem lezou, tak to snad nebude tak hrozný. Zatim jsem spokojená, tak to neřešim. Mam i v okolí pár, měli dost velké problémy, ale nakonec mají z Natalu krásný dvojčátka a s přístupem byli také naprosto spokojeni. A když mi moje gynekoložka poslala do Natalu, tak jsem prostě šla. Věřim jí. Třeba časem budu mluvit jinak, ale zatím je vše OK.
Tobě taky hodně štěstí 🙂

renap
28. lis 2008

tetes,nemam ptala jsem se na to a prý se většinou na nic nepřijde a když tak se to lečí nízkou dávkou Prednisonu a ten si mužu nasadit sama bez několikaměsíčního zdržení čekáním na výsledky, tak ho začímam brát.Uškodit nemuže a jestli pomuže to uvidim.

bubulienka
autor
30. lis 2008

Ahoj holky tak už jsem tady,mam 2 mimisky A+B kvality v bříšku a doufam,že se jim tam bude líbit na KO jsem objednaná 12.12. tak jen doufam,že aspon jednomu se bude u mne líbit,ale ješte radši bych byla kdyby obom dvom,ale bohužel to neovlivním. Aco vy jak pokračujete?

terka82
30. lis 2008

Ahoj bubu, tak to jsou skvělé zprávy 🙂 s takovou kvalitou se snad aspoň jedno chytí, prostě musí 🙂
Já zatím stále stimuluju, v úterý jdu na další UTZ a někdy od čtvrtka do soboty bude odběr.Už aby to bylo. 😕

bubulienka
autor
30. lis 2008

ahoj teri dekuji ti za povzbuzeni a tobe taky drzim palce a doufam,ze nam to dobre dopadne

terka82
30. lis 2008

Bubu taky děkuju 🙂
jak jsi snášela stimulaci? já stimuluju 7. den a mam pocit jako bych to měla dostat a netušim jestli je to z těch hormonů nebo se mi zbláznilo tělo. 😖

bubulienka
autor
30. lis 2008

ja to znasela docela dobre, vubec mi to nedelalo nic akorat jsem mela drobet nafoukle bricho jinak vsechno dobry

terka82
30. lis 2008

A kolik jste měli vajíček/embriek?

bubulienka
autor
30. lis 2008

Odebrali 12 vajicek,7 oplodňovali a 3 se oplodnili,ale to treti se docela pomalu vyvijelo tak jsme ho ani nemrazili protoze by nemuselo prezit rozmrazeni tak to podle embryolozky by bylo zbytecne

terka82
30. lis 2008

Z 12 vajíček jen 3? 😲 toho se fakt děsim. 😕

terka82
30. lis 2008

Jdu se odvalit k TV, tak se opatrujte. PA 🙂

bubulienka
autor
30. lis 2008

12 odebrali ale jenom 7 jich bylo schopnych k oplodneni ne vsech 12 tak se nedes prosim te,ale aspon vis ze mas nejakou nadeji. byla tam holka ktere odebrali 14 a oplodnovali 12 schopnych to je u kazdyho jine neboj dopadne to dobre.....

terka82
1. pro 2008

Ahoj holky 🙂
Jak se máte?
Bubu: já to pochopila, jen mě to vždy zaskočí. ale hlavně že vám zůstali ty 2 nejlepší bojovníčci a ty to určitě zmáknou. Kdy budeš testovat? vydržíš to podle toho co ti řekli v CAR?
Renap: kdy jdeš na UTZ?

bubulienka
autor
1. pro 2008

ahoj holky testovat bych měla 12.12 ale nevím jestli to doVtedy Vydržím možná že si dám test dřív než půjdu na KO. a co jak pokracujete vy? UTZ bych mela mit i z odberem krve prave toho 12.12!

renap
1. pro 2008

Ahoj ,dneska jsem si pichla 4.injekci a zitra v 9.30 na sono.Tak jsem zvědavá kolik jich tam bude, minule jsem měla 12 vajec a z toho 8 embryí a po PK zbyly 4 blastocysty. A stejně z toho nic nebylo, tak ted nechci ani PK ani AH.

renap
1. pro 2008

Terka tak to se tam možna sejdeme až já pujdu na OPU tak ty možná už na ET

bubulienka
autor
1. pro 2008

preji nam aby to konecne vyslo! 😀

terka82
1. pro 2008

Bubu taky nám to přeju 😀 .
Renap já jdu taky zítra na UTZ a na krev, ale už na 8 hod. Tak jsem zvědavá jak obě dopadneme 🙂 Jinak předběžně máme OPU někdy od čtvrtka do soboty, tak snad se zítra dozvim víc.

terka82
2. pro 2008

Ahoj holky 🙂 jak jste se měly?
renap co UTZ?
My máme odběr naplánovanej na pátek a folíků je hodně 😀

bubulienka
autor
2. pro 2008

Ahoj tak ať ti ty foliky rychle rostou a jsou tam jenom zralá vajíčka a držím palce na ten páteční odběr..... 😉

terka82
2. pro 2008

díky, snad jo 😅
a co ty? jak je?

bubulienka
autor
2. pro 2008

Ja docela v pohodě čekám a čekám, doufám že to všechno dopadne dooobreeeee!!! 😎

terka82
2. pro 2008

určitě jo, budete mít krásnej dárek pod stromeček 😉 A kdy budeš testovat?

bubulienka
autor
2. pro 2008

já bych měla testovat v pátek 12.12 a to mam i KO HCG ale skusim to asi driv uvidim

renap
3. pro 2008

Ahoj,tak sono dopadlo asi dobře, napravo jich je 6 a vlevo prej trochu mín ale neřek kolik,ale prý to vypadá dobře takže v sobotu další sono a a v pondělí nebo v uterý OPU už se těšim až je ze mě vyndají.