Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

janinam
25. bře 2010

Dobré ráno všem,
Terko drž se, ještě není nic ztraceno, do příštího týdne to může mrňousek klidně ještě dohnat. Držím palečky. Odpočívej a snaž se myslet pozitivně, vím že je to hrozně těžký, ale zkus to. Myslím na tebe a držím pěsti.

Gambrinusko, tak na dnešek tfuj tfuj. Držím palce. Doufám, že obě dnes přineseme lepší zprávy než minule 😉 Už jsem docela nervózní a to tam jdu až po obědě ☹
Uvidím, co mi dnes řeknou a podle toho se pak zařídím. Snad ten gynex někde v Plzni seženu, no a když ne, tak ho taky objednám na netu. Za zkoušku nic nedám, kéž by pomohl 😕

Ostatní zdravím.

vendulak
25. bře 2010

Holky taky všem přeju krásný ráno a den! Venku je zase fakt nádherně 😵.
Pantomi my teď chodíme taky pořád ven, tedy né s malou 😀, ale chodím s hafíkem mím milovaným, a on se vyřádí vždycky a já čerpám taky energii z toho sluníčka a čerstvého vzduchu 🙂. Doufám že takovéhle krásné počasí bude i na Velikonoce 🙂.
Jani i já se ptala příti co by chtěl za dárek a on řekl že miminko ☹. A taky mi v tu chvíli bylo hrozně smutno a nechtělo se mi na to říct vůbec nic, ale nakonec jsem řekla, že to bohužel ovlivnit neumím, i když tenhle dárek bych mu chtěla dát ze všeho nejvíc na světě ☹. Tak uvidíme no. Lepší je se k tomu asi moc neupínat tak pořád přemýšlím co mu dám, nevím o ničem co by nějak extra potřeboval tak snad vymyslím aspoň něco srandovního 😀. A je mi líto, že u vás to s dárkem nevyšlo, ale když ne teď tak to jistě vyjde jindy! Vždyť tohle bude ten nejúžasnější dárek kdykoliv ne jen na narozeniny!!! Moc přeju, aby to bylo co nejdřív!!! 😉

m.evzenie
25. bře 2010

Ahojky holky,
počasí nádhera,už se těším zase ven. Včera jsem pracovala na zahrádce a byli jsme s hafanem na procházce.
Gambrinusko, držím pěsti, jaké máš zprávy z Nat.?
Janinam, tobě taky držím palce, aby zprávy byly pozitivní. Dej pak vědět.
Vendul, jak se cítíš? Myslím na Tebe, abys nám hlásila // čárky.
Terko, odpočívej a hýčkej mimíska, počasí je k tomu ideální.
Holky vás ostatní zdravím, užívejte nádherný slunečný den.

vendulak
25. bře 2010

m.evzenie, jééé já už se taky moc těším na zahrádku! To ti závidím 🙂. My tedy bydlíme v bytovce, ale máme chatu, kam pojedeme na Velikonoce a pak do zbytku týdne máme dovolenou, tak se taky těším až zahrádku popleju, chceme udělat nové záhonky a zasadit si nějaký kytičky a tak 🙂.
Jinak já se necítím naprosto nijak 😒, bolí mě prsa, ale ty mě boleli i minulý cyklus po Utrogestanu, i když mám pocit že začali až trochu dýl. A jinak fakt vůbec nic, akorát tedy pokaždý když po zavedení Utroše lezím tak hladím bříško a domlouvám mu ať se to tam pěkně zavrtává 😀.

lucinda3
25. bře 2010

Dobré ránko!
Tam je ale nááádherně!!! 😵

Jdu si vás dočíst vy kecalky 😀

Terezko vydrže, bojujte, je to síla, je to těžký, ale my jsme s Tebou-s vámi!!! Moc moc vám držím palce!!!

Janinam ahoj! Gynex jsem koupila v Menoře - lékárna ve Smetanových sadech, nad Contíkem směrem k divadlu 😉 Je to super lékárna, od firmy Energy - od té je Gynex a spousta jiných dobrot - tam mají dost přípravků a za super ceny!! Naučila mě tam švagrová která tam kupuje homeopatika pro malou a taky si je nemůže cenově vynachválit 🙂 Já používala Gynex - ten byl na dráhu početí a srovnání hormonů, pak Fytominerál - koloidní minerály které pomáhaly lépe vstřebávat účinné látky a ještě Cytosan - to byl antioxidant, takže na pročištění. Takhle mi to poradila druhá švagrová která v tom umí chodit, a taky jsem se ještě poptala na www stránkách Energy v poradně, gynekologa, tak to taky zkus, www.energy.cz. Budu moc držet palečky na dnešek, a jestli se rozhodneš pro tyhle přípravky tak aby zabraly!!

Vendulak jen se pěkně hlaď, já to taky dělala a samozřejmě dělám i teď 😵 Držím palce!!

Evžen ahoj! To je paráda to počasí co, pro Tebe k rejpání jako stvořené 😎

Gambrinusko ať doneseš jen ty nejlepší zprávy!!

Ilčo tak super, šikula si to zvládla, to musel bejt děs fuj takovejch lidí... 😒

Jinak moje dovča včera super, jsem si chtěla vzít ještě dneska ala musím tu toho dost dodělat, tak zas příště, jeden den v týdnu takhle odfrknout no paráda! Den sice nezačal moc fajn, po šestě jsem si dala banán, měla jsem šílený hlad, no a za 10minut byl venku 😅 Pak jsem mátoha odvedla malýho do školky a zase ulehla, dala si jogurt, a vstávala v 11h 😉 Pomalinku jsem si připravila Velikonoční výzdobu, pak mi mami moc pomohla - umyla okna - vyprali jsme záclony, dala jsem ven vyvětrat peřiny, no prostě lážo plážo super 😎 Pak jsem šla pro malýho do školky a jeli jsme na keramiku. Večer byl ještě do Večerníčka na zahradě na pískovišti, my s manžou pověsili záclony, a pak se všichni krásně uložili do pelíšku 😵 Dneska ráno jsem to tedy měla zase na krajíčku, celou cestu do práce jsem jela s otevřeným oknem a vydýchávala jak mohla, ale bylo to za minutu 12 😒 Je to sranda, dopol jsem nepoužitelná, ale už teď vím že kolem 12h skočím do auta a zajedu si zase na nějakou mňam hotovku 😀 No a za chvíli je tady pondělí, čeká nás NT screening, tak se moc těším a zároveň začínám být nervózní, no vždyť to každá známe...Ale já vím že vše bude ok!!
Jejda to jsem se nějak rozepsala, no jsem doháněla ten včerejšek 😀

Ostatní kočky moc zdravím!!

lucinda3
25. bře 2010

Jejda Janinam, napsala jsem Ti nad hotelem Continental to je blbost, ale samozřejmě nad hotelem Slovan!! Posílám Ti ještě odkaz http://www.firmy.cz/detail/313001-mirka-ordogov...

janinam
25. bře 2010

Lucindo, to je v pohodě, pochopila jsem, kde to asi je, ale pro jistotu jsem taky hledala přesnou polohu 🙂 Díky moc, jsi zlato, aspoň půjdu na jistotu a nebudu muset běhat po ostatních lékárnách. Možná by mi mohli i poradit, jestli k tomu mám dokoupit i něco dalšího, uvidíme.
Teda Lucindo, ty jsi se včera činila, tolika práce jste zvládly. Taky bych potřebovala gruntovat. Možná zítra, jdu k obvodní na preventivku a pak už do práce nepojedu, tak možná potom.
Jinak s těma nevolnostma je to blbý, chudinko 😀 Tak ať se to brzo ustálí a ty máš klid na vychutnávání pohodového těhu 😀
Taky mám radost z toho počasí, sice nemáme zahrádku, bydlíme v bytovce, ale balkonovky si taky opečovávám. Naši mají menší zahrádku, ale tam vládne mamina, tak jí tam do toho jejího království nechci moc zasahovat 🙂 Já se těším, až vytáhnu kolo a taky na grilovačky a opékačky, mňammmm 😀

Gambrinuska už je teď v Natalu, tak držím palce.
Ostatní užívejte jara 😀

lucinda3
25. bře 2010

Janinam určitě se zeptej, a zkus i tu poradnu, za to nic nedáš 😉 A kytičky na balkónu jsou taky fajn, i balkon na bytovce může být krásný 😵

Jojo mám dobrý pocit z odvedené práce 😀 Ještě mám v plánu umýt okno u malýho v pokojíčku a vyzdobit velikonočníma foliema, uděláme to společně ať taky pomáhá 😉

Se přiznam že já už se teď skoro vůbec od doktora nevracím, jedu se vždycky domů natáhnout, a taky uvažuju že bych si v pondělí nechala aspoň na týden vystavit neschopenku, ta rána mě fakt zmáhají, moje ranní a dopolední pracovní nasazení stojí poslední dobrou za prd, a docela by mi bodlo si odfrknout, tak uvidím co mi na to řeknou doma a MUDr., ale docela by mi to teď bodlo na chvilku si dát "voraz", prospat se, v klidu nasnídat atd., a pak se třeba po týdnu max 14ti dnech vrátit do procesu 😎

vendulak
25. bře 2010

Holky já si s dovolením vaši lékárnu s Gynexem taky opsala 🙂. Jednou jsem o něm už uvažovala, ale pak ho zavrhla že spousta lidí říkala že je to skoro to samé jako Femigard a s tím já mám blbé zkušenosti 😒. Ale pak sem tady od holek na koníkovi četla, že je to hloupost a že spoustě holek co nepomohl Femigard tak Gynex jo. Tak kdyby bylo pak někdy třeba tak ať vím kam pro něj 😀.
Luci to jo hodně práce jsi odvedla! Taky smekám! Já se chystám umýt okna už pěknou dobu, ale jsem na to nějak líná 😀. Ale dokopat se k tomu budu muset.
Janinam ani mi nemluv na grilováníčko já už se těším tak šíleně mooooc! 😀 Po tom bych se utloukla 😀. Miluju takový ty večery na chatě ať už s bandou lidí a je živo a griluje se, nebo když jsme jen s příťou a grilujeme a k tomu vínečko. No krása, už aby to bylo 😀.
luci určitě by bylo líp kdyby sis mohla doma odpočinout! Držím palce ať to s nemocenskou vyjde a ty si můžeš oddychnout a nabírat síly! 😉

janinam
25. bře 2010

Lucindo, jsem zvědavá, jak si letos balkon vyzdobíme. Akorát ho máme na jižní stranu, tak tam dost svítí sluníčko, tak musíme chuděrky kytičky častěji zalévat, aby nám holky neuvadly 😀
Taky bych potřebovala gruntovat - okna, prát prádlo, žehlit, je toho dost, ale čas nějak chybí. Já mám ještě v kuchyni vánoční hvězdu 😀, pořád drží tak je mi líto jí vyhodit, ale už by to taky chtělo nějakou jarní dekoraci. Pořídila jsem si tulipány do vázy, tak aspoň něco 😉
Dnes se do práce taky vracet nebudu a zítra mám taky pak volno, tak se těším. U doktorky mám být až v 10 hod, tak se trochu prospím 🙂
Uvidíš, co ti řekne dr. a kdyby ti to napsala, tak by to bylo fajn, nabereš síly, odpočineš si, prostě pohodička.
Je super, že ti v práci nedělají problémy. Nás je v kanceláři víc, tak je pak trochu komplikovanější domluva abysme se všichni prostřídali. Za chvilku jdu na oběd, pak hned do Natu, tak tu musím ještě něco dodělat, ať mám čisté svědomí 🙂
Mějte se, večer nebo zítra písnu, jak jsem pořídila 🙂

lucinda3
25. bře 2010

Janinam tak si nech chutnat a držím palce na dobré zprávy!!!

Vendul jasan je dobrý mít přehled 😉 Já na Gynex pěju chválu, tak vám snad taky pomůže! 😵

Něco si tu dodělám a pak taky na obídek, zatím pa!

vendulak
25. bře 2010

Jani já taky měla teď ve váze tulipánky, dostala jsem je k narozeninám od příti, mám je strašně ráda, a takovou krásnou kytici z nich, nádherně uvázanou přinesl 🙂. Ale právěže na nich je hrozně blbé že rychle zvadnou ☹. Já uvažovala že si k Velikonoční výzdobě koupím Petrklíč nebo Primulku jak teď prodávají, tátova přítelkyně z nich má doma krásnou Velikonoční výzdobu 🙂.
Do Natalartu ti moc držím palce!
Holky tak vám přeji oboum dobrou chuť taky si půjdu něco ukuchtit 😉.

ilca1
25. bře 2010

Ahoj holky jsem doma z hematologie a krev dobrá ale stejně si musim do konce třetího týdne píchat fragmin.Jinak je tam fakt krásně koupila jsem si cestou domu v olympii takovou tu zdravou zmrzlinku Bondi jak míchalí dole ty ovocný kokteily a v Chotěšově jsem ji vyhodila do igelitky 😝 Ale byla dobrá 😀
Vendulak tulipanky taky miluju 😵 měla jsem je i na svatební kytici a teď je mam taky pořád ve vázičce pořád dokupuju čerstvé 🙂
lucindo co jsi včera psala že hrozí při druhém těhu těm co mají krev 0 RH- ? Tu mam já ☹
Tak teď mě nasr....venku pod okny tady začali něco dělat se zbíječkou 🙄 a já si tak užívala klid a sluníčko 😠
všechny ostatní děvčata zdravím , napište nové zprávy 😉
Přidala jsem do fotek našeho pulečka 🙂

ilca1
25. bře 2010

jéééé 🙂 napsala jsem do konce třetího týdne 😎 samozřejmě tam má být měsíce 😀

m.evzenie
25. bře 2010

Ahojky,
Ilčo, to je fajn, že krev máš v pořádku. Čtu, že ty nevolnosti ne a ne ustoupit, tak za čásek určitě bude líp. Ty injekce ti vůbec
nezávidím, jsem posera, na ivf mi je píchal přítel.Fotečka nádherná 😵 .
Lucindo, to jsi byla pilná jak včelička, taky musím zahájit úklid a o víkendu chci převléct postele, to se to pak spinká, to mám
nejradši. 🙂
Janinam, myslím na tebe, snad doneseš samé pozitivní zprávy, držím palce. 😉

lucinda3
25. bře 2010

Ilčo vydrž, si pořád chtěla nevolnosti tak tady je máš 😉 😀 Mě se taky ještě pořád drží, ale co, musíme to vydržet, co by za to ostatní holky daly...Já už jsem pevně rozhodnutá že jestli mi MUDr. napíše tak chci neschopenku, jsem poslední dobou fakt zdachmaná, tak si trochu orazit 🙂 To o těch krevních skupinách si najdi na netu, taky se v tom nevyznám, jen jsem někde - už bohužel nevím kde - narazila na článek který to vysvětluje tu AB0 inkompatibilitu, je to o tvorbě protilátek atd. Ty už máš náběry za sebou, anebo ještě ne? Já si zjistila že můj gynekolog nabírá až kolem 16 - 17tt, a rovnou dělá i genetiku.

Evženko jojo, voňavý povlečení, a ještě nejlépe které předtím uschnulo venku, to je paráda!!!!

Holky mějte se fajn, zapíchnu to dnes dřív, ještě se doma natáhnu než půjdu pro malýho, zítra papa, krásný zbytek dne!!

l.u.c.i.e
25. bře 2010

Ahojky holky.

Včera jsme byli v té Praze. No, popravdě řečeno mě Ikea moc nenadchla... I když jsem něco málo nakoupila. Postýlka se nám tam vůbec nelíbila. Takže se budu dívat po netu. Jinak jsem si přivezla prostěradla do postýlky, podložku, bryndáčky... Jinak ještě salátovou mísu a polšťáře. Taky jsme se byli projít po památkách. Ani byste nevěřily, jak jsem byla unavená. Večer jsem jen ležela. Taky jsem hned po 20hod vytuhla a spala do dnešního rána 🙂
No a dneska jsem byla s kamarádkou venku na pokecu. Je tam nádherně, tak toho využívám 🙂

Pant, krasné fotečky malé. Jak se těšíš na svůj velký den?

Terko, nechápu, proč tě tak stresujou. Pokud si dobře vzpomínám, tak na začátku těhu jsem byla taky o týden pozadu. No a kolem 12tt už jsme byli napřed. Hlavní je, že miminko roste. Určuje si své tempo. Nenervuj se a odpočívej. Uvidíš, že to vaše děťátko nevzdá.

Ilčo, páni, ty jsi ale dlouho čekala v čekárně. To bych snad ani nevydržela. Hlavně, že je vše v pořádku a rostete jak máte 🙂 I na hematologii jsi dopadla dobře, super. Krásná fotečka pulečka.

Vendul, hlaď si bříško a domlouvej... Držím palečky, aby to tentokrát vyšlo.

Luci, ty jsi ale byla pilná. Já jsem myla okna o víkendu a v neděli mi manžel taky věšel záclony... Je vidět, že se blíží velikonoce 🙂

Gambrinusko, tak co, jak jsi dopadla?

Ostatní holky taky zdravím 🙂

l.u.c.i.e
25. bře 2010

Aktualizace tabulky: Můžete se doplnit 🙂

terka82 .............. 1.KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 24.3. UTZ
avant ................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem,11.3 neuspěšná,stimulace injekcema na IUI
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................čekání na výsledky hematologie
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 26tt, poradna 14.4.
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 20tt, poradna a velký UTZ 30.3.
vendulak ..............1IUI neúspěšná(17.2), clostilbegyt

douda
25. bře 2010

Ahoj holky já už to nemůžu vydržet do pondělka , můžu se testnou dřív nebo mám počkat na tu krev

vendulak
25. bře 2010

k já se s dovolením doplním 😀

terka82 .............. 1.KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 24.3. UTZ
avant ................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem,11.3 neuspěšná,stimulace injekcema na IUI
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................čekání na výsledky hematologie
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 26tt, poradna 14.4.
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 20tt, poradna a velký UTZ 30.3.
vendulak ..............1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.

l.u.c.i.e
25. bře 2010

Douda, klidně zkus zítra testnout. Já jsem prvně testla 10 den po Et a našla jsem tam //. Budu držet palečky, abys je tam taky měla. Koukám, že nejsi v tabulce doplň se. Vendulák už to udělala. Super 🙂

Holky, poraďte mi, jakou budete kupovat postýlku? Dvojpolohovací nebo trojpolohovací? V čem je rozdíl? Je lepší s vyndavacíma šprclema nebo stahovací?

Mě se líbí toto: http://www.detsky-eshopek.cz/produkty/postylkov...
Mrkněte se a napište mi svůj názor. Díky

douda
25. bře 2010

tak já se taky doplním a zítra koupím test 🙂

terka82 .............. 1.KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 24.3. UTZ
avant ................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem,11.3 neuspěšná,stimulace injekcema na IUI
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................čekání na výsledky hematologie
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 26tt, poradna 14.4.
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 20tt, poradna a velký UTZ 30.3.
vendulak ..............1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010), krev 29.3

vendulak
25. bře 2010

Já už jsem v tabulce byla, přidala mě Gambrinuska 🙂, jen jsem dopsala přesné datum druhého IUI 🙂.
Jinak Luci já s postýlkou ještě zkušenosti osobních moc nemám 😀, ale prý záleží hlavně na tom na jak dlouho jí pro dítě chceš, když jen krátce tak může být stahovací bočnice, je prý dobré že k miminku pak líp můžeš, zatímco vyndavací příčky jsou prý dobré když chceš postýlku na dýl, že si z ní pak dítko může vylézat samo. Kdežto přes stahovací bočnici bez vyndavacích příček by se o to jistě pokoušelo a horolezlo 🙂.To jsou postřehy které mi byli řečeny, ale holky zkušenější mamky určitě poradí blíž 😉.
Jinak u mě je to zatím jen sen, ale sním si jednou pro miminko o téhle http://www.mamitati.cz/Old/index.php?men0=174&l... 🙂

Doudo ty už budeš tedy zítra 11DPO? Podle mě to by už po IVF na testíku něco mělo být! Moc ti budu držet palce! 😉

pantomima
26. bře 2010

Pěkné ráno!

Včera už jsme rozváželi výslužky, teď ráno jedu ještě do práce. No, jak se těším, já ani nevím, nejsem asi trhlá nevěsta, která to předem děsně prožívá a plánuje...není mi dvacet a už spolu hlavně nějakou dobu žijem, bydlíme, máme děcko 😀 , ale zítra na radnici budu určitě děsně nervozní 😀

pantomima
26. bře 2010

terka82 .............. 1.KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 24.3. UTZ
avant ................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ, těhu náběry+průkajda 7.4.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem,11.3 neuspěšná,stimulace injekcema na IUI
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................čekání na výsledky hematologie
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 26tt, poradna 14.4.
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 20tt, poradna a velký UTZ 30.3.
vendulak ..............1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010), krev 29.3

l.u.c.i.e
26. bře 2010

Ahojky holky,

Vendulko, mrkla jsem na tvou vysněnou postýlku a je moc hezká... Uvidíš, že za pár měsíců jí budeš objednávat. Musíš věřit 🙂 Jojo, taky mě bylo řečeno, že s vyndavacíma šprclema je lepší.

Pant, zítřek budeš mít nejkrásnější. Vzpomínám si na svou svatbu. Byla moc krásná a strašně rychle utekla... Velmi si to užijte a budeme se těšit na fotečky. Zítra jsem pozvána na narozeninou jízdu, tak budeme po městě jezdit historickou červenou tramvají. Třeba tě před radnicí uvidím. 🙂

douda
26. bře 2010

terka82 .............. 1.KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 24.3. UTZ
avant ................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ, těhu náběry+průkajda 7.4.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace clostíkem,11.3 neuspěšná,stimulace injekcema na IUI
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................čekání na výsledky hematologie
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 26tt, poradna 14.4.
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 20tt, poradna a velký UTZ 30.3.
vendulak ..............1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya, krev 29.3

avant
26. bře 2010

Ahoj holky, krásné ráno!
Nějak jsem teď koníka zanedbávala, ale hezké počasí je hezké počasí. Máme barák se zahradou, takže náplň celého dne je jasná 🙂 U nás žádné nové zprávy nejsou, příští čtvrtek jdu na kontrolní ultrazvuk.
Po tom nevydařeném IVF jsem se rozhodla, že u nebudu nic plánovat a budu všechno řešit operativně. Přes týden jsem rozeslala pár životopisů, byla už jsem i na jednom pohovoru. Takže kdyby mi nějaká práce vyšla, asi bych se v Natu domluvila, že na nějaký čas si dáme od doktorů pohov. Zkusím asi taky naject na nějaké ty vaše osvědčené bylinky 😀 . Kdysi jsem užívala nějakou dobu Femigard, ale u mě výsledky vůbec žádné.
Ještě jsem vám chtěla říct, jestli se chcete opravdu odreagovat a pobavit, tak šup do kina na Ženy v pokušení. Lepší film jsem poslední dobu opravdu neviděla. Je super!

Terko, je hrozně těžké ti něco psát. Tohle je asi to nehorší, co může být, nejdřív se člověk raduje, že to vyšlo, pak zase smutek, že je to zlé, pak v nemocnici opět naděje a zase smutek, pořád tohle do kola. Všechny by jsme ti moc přály, aby to tentokráte vyšlo.
Lucindo, já být tebou, tak už bych si tu neschopenku určitě nechala napsat, časem by jsi pak viděla, jestli nevolnosti ustupují a je ti líp. Pak by jsi se mohla do práce ještě vrátit a pokud by ti bylo líp doma, tak bych doma zůstala.
Ilčo, co já bych za těhotenské nevolnosti dala 🙂 , ale asi není o co stát viď? "puleček" už vám krásně roste,
Pantomima - zkoukla jsem fotky na rajčeti, malá je krásná 🙂 Na zítra přeju, aby vám všechno vyšlo a užili jste si to. Těším se na zážitky 🙂
Adenko, je fajn, že ti laparka vyšla dobře.Psala jsi o nějakém problému, tak snad se ti bříško brzy zahojí. Jak dlouho by se po laparce nemělo otěhotnět?
Douda, tak to co, už jsi zkusila testnout?
Taky nám ještě nepsala Petluska, jak vlastně dopadla? Nebo jsem to přehlédla? Vím, že psala, že je test negativní, ale krev?
Gambrinuska, tak jaké máš zprávy?

m.evzenie, jedna11, janinam, jana8, roby, L.u.c.i.e, michamicha, vendulak všechny vás zdravím. Pokud jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám 🙂

l.u.c.i.e
26. bře 2010

Douda, tak co, testila?

Avant, určitě jsis na zahrádce zařádila, co? To je moc dobře, že to takhle berete a věřím, že to pomůže k tomu, aby se pak další IVF podařilo...
Jojo, na Ženy v pokušení jsme byli taky a je to vážně úžasné. Běžte se na to mrknout, opravdu to stojí za to.

avant
26. bře 2010

Luci, my nemáme zahrádku, ale zahradu 😀 😀 😀 , pro mě je to úžasné odreagování. Nejsem moc na pěstování ovoce nebo zeleniny, takže máme zahradu okrasnou. A kdy bude další IVF nevím, opravdu až podle situace, jak se vše bude vyvíjet. Zase na druhou stranu u nás není žádný velký problém, díky kterému by se nemělo zadařit přirozeně, tak třeba se u nás stane zázrak 🙂
Já už jsem to tu psala, že sice to nevydařené IVF jsem obulela, ale nějak jsem si to v sobě srovnala, že pokud se tím budu trápit, bude všechno jenom horší, k ničemu si tak stejně nepomůžu. Možná je to tak tím, že mi v tom celém hrozně moc pomáhá manžel, diky kterému to všechno zvládám daleko lépe.