Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

adenka84
28. bře 2010

Douda gratuliji, krev bude určitě v pořádku...Držím palce papa...
Všechny holky zdravím apřeji krásnou neděli...

gambrinuska
28. bře 2010

terka82 .............. 1.KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 24.3. UTZ
avant ................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
lucinda3............... 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
pantomima............IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ, těhu náběry+průkajda 7.4.
m.evzenie.............dlabe hormony
jedna 11...............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska..........stimulace injekcema -fostimonem-na IUI
janinam................čeká na MS, potom UTZ
jana8...................čekání na výsledky hematologie
roby....................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
Adenka84............18.3. laparaskopie
L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 27tt, poradna 14.4.
michamicha...........2.IUI (16.11.2009), 22tt, poradna a velký UTZ 30.3.
vendulak ..............1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, krev 29.3

douda obří gratulka, už tu dlouho nebyly dvojčátka 😀😉

michamicha
28. bře 2010

ahojky, zdravím všechny 🙂

douda, gratuluju ke // na testíku 😉 a dovolila jsem si přeházet a zpřehlednit tabulku 😉 u snažilek jsem ponechala pořadí dá se říct jak bylo a u těhulí jsem to srovnala podle termínu IUI, ET a KET 😉 teda doufám, že vám to neva 😅

avant .................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimulace injekcema -fostimonem-na IUI
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........18.3. laparaskopie
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 27tt, poradna 14.4.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 22tt, poradna a velký UTZ 30.3.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ, těhu náběry+průkajda 7.4.
terka82 .............. 1.KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 24.3. UTZ
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, krev 29.3

gambrinuska
28. bře 2010

teda micho, to vypadá jako by ses nudila, ale jinak dobrý nápad 😉 šikulka

pantomima
28. bře 2010

Krásné odpoledne, hlásí se vdaná paní 😀 😀 😀

Fotky ještě nemám, my dva nefotili a ostatní ještě nedodali 😉 , jinak to bylo fajn a děsně rychle pryč 😎

Douda- obrovská gratulace!!!!!

adenka84
28. bře 2010

Pantonima, je fajn, že jsi si svůj den D užila.

m.evzenie
28. bře 2010

Ahojky holky,
Douda, velká gratulace k // čárkám, držím palce zítra na krev.
Pantomima, to je dobře, že sis svatební den užila. Až budeš mít dodej fotečky, těším se.
Ten víkend nám rychle utekl. Zítra jedu opět k dr. Kestřánkovi.
Holky zdravím Vás a užijte si hezký večer.

l.u.c.i.e
29. bře 2010

Dobré ránko, jak se máme po víkendu? Mě už je celkem fajn. Včera jsme konečně objednali tu postýlku, tak jsem zvědavá, kdy přijde. Už se na ní těším 🙂

Douda, gratuluju k //. Dnešní krev to jen potvrdí. Jsem zvědavá na hcg. Třeba opravdu budeš čekat dvojčátka 🙂

Micha, chválím za přehlednou tabulku. Ta se ti povedla 😵

Pant, ještě jednou ti přeju všechno nejlepší v manželství. Jojo, to ti věřím, že to strašně rychle uteklo. Jaké bylo oznámení, že čekáte miminko? Určitě byli všichni moc dojatí, co? Tak až budou nějaké fotečky, tak je hned ukaž 🙂

Ostatní holky taky zdravím.

pantomima
29. bře 2010

Pěkné ráno!

naivně jsem si myslela, že to ví jen mamina, ale lidi to na nás asi poznali, tak polovina to věděla a druhá tušila 😠 , tak jsme jim to jen potvrdili, jestli byli dojatí nevím, já to tak nějak ani nestíhala vnímat 😉 , ale snad nám to přejou 😵

Dneska jdu opět k holiči, konečně schodim háro, každý ráno vypadám jako medůza, jsem zvyklá to nosit hodně na krátko a kvůli svatbě jsem to nechala růst, tak už toho mám fakt dost 😀

vendulak
29. bře 2010

Pant i já přeju do manželství všechno nej!!! 😉

terka82
29. bře 2010

Ahoj holky.

Ilčo hlásim, že žiju. Jen teď koníka trochu zanedbávam. 😅 Včera už jsem se sem chystala, ale to nám zase nešel net. 😠
U mě se zatim všechno drží, tak jak by mělo(ale honem honem to musim zaklepat). Už aby byla středa. V sobotu jsem trošičku zašpinila, takže jsem se vrátila zpět k ležingu.

Pant přeju šťastné, klidné a pevné manželství. Těšim se na fotky. 🙂

Douda moc gratuluju, jsem zvědavá na tvé HCG.

Aduš zaskočilo mě, že se u vás situace opět obrátila a Dr. tvrdí opak toho, co Ulčová. Opět to vypadá, že na tom, co o ní říkala Renap bude něco pravdy...

Micha s tabulkou ses pěkně vyřádila. Super.

Markét trošku nás s manželem uklidnilo to, že máš za sebou stejně blbý začátek a skončilo to Tomíkem. Dík. 😉

Lucko, Micho to je hrozný jak to letí a týdny vám naskakují. Za chvíli tady přibudou další dva mrňouskové. 😵

Jinak vám všem děkuju za podporu. Snad už to ve středu nějaké bude. Pro jistotu si s sebou rovnou beru tašku do nemocnice, abych kdyžtak mohla do FN a nemusela do KT.

terka82
29. bře 2010

avant .................. 1.IVF únor 2010 - neúspěšné (neprospívající těhotenství)
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimulace injekcema -fostimonem-na IUI
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........18.3. laparaskopie
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 27tt, poradna 14.4.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 22tt, poradna a velký UTZ 30.3.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 11tt, 1. poradna 15.3., velký UTZ 29.3.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - test 7.3.//, 8.3.//, 9.3. HCG 1825, 23.3. UTZ, těhu náběry+průkajda 7.4.
terka82 .............. 1.KET 17.02 - 2 embrya - test 26.2. //, 3.3. HCG 178, 31.3. UTZ
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, krev 29.3

vendulak
29. bře 2010

Terko jsem moc ráda že se zatím s prckem v bříšku hezky držíte!!! 😵 Ve středu ti budu moc moc držet palce, ať to má prcek všechno dohnáno a jste oba v pořádku!!! 😉

l.u.c.i.e
29. bře 2010

Pant, určitě vám to rodina přeje... Jojo, tak to bývá, že se to nějak vytuší nebo rozkecá 🙂

Terko, jsem moc ráda, že se držíte. Jen pořád lež. Uvidíš, že ve středu už budete odpovídat velikostí a vše bude v pořádku. Projistotu nepouštím palečky a držím je dál 🙂

Vendul ahoj, jak se cítíš? Už ti utekl týden od IUI...

Douda, co tvá krev?

adenka84
29. bře 2010

AhojTerezko, jsem ráda, že si se nám taky ozvala, a že se citíš dobře...myslím na tebe a držím palce...Teď už budeš mít snad vše v pořádku a budeš slýchat jen samé dobré zprávy...Držím palce a jsem stebou

Jinak s tou Ulčovou máš asi pravdu...Nebude zas až tak dobrá jak se o ní všude píše...Dává lidem akorát planou naději...Jestli si myslí, že jim to pomůže na psychice?...Mě to spíš dělá zmatek v hlavě...a hlavně věřím svému gyndaři..Uvidíme co na to v Natalartu...

vendulak
29. bře 2010

Luci necítím se nijak 😀. No tedy včera jsem se cítíla hodně pod psa, protože sem si říkala že je to už zase v čudu, protože mě dost bolel podbříšek, projela několikrát taková fakt velká bolest. Jako v minulém cyklu. Ale dneska už je zase vše v pohodě, necítím se nijak tak zase zkouším dál trošku doufat. Moc děkuju za optání 😉.

roby
29. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla, pěkně jste se rozepsaly 🙂
Terko, to je super, že se držít, jen hezky odpočívej a hýčkej se.
Douda, obrovská gratulace k / / ,neboj se, krev bude O.K.
Pantomima, moc vám gratuluju a přeju hodně štěstí do manželství.
Ostatní holky moc moc zdravím a držím pěstičky ať vše jde tak, jak má.

U mě zatím nic nového, nevolnosti přetrvávají, dneska to byl zase jeden z těch horších dnů, polevilo to až kolem poledne a teď už se to zase vrací. Já zatím chodím do práce, ale někdy je to dost náročné, jsem učitelka 😉 Od pondělka mě taky trápila rýma, dneska už je to lepší, ale ne 100 procentní, takže inhaluju Vincentku a do nosu stříkám Stérimar. Doufám, že ta moje rýma nemůže nějak uškodit miminku. Já budu mít rýmu asi pořád, protože za chvíli mi zase propukne alergie. Ke své gyndr. jedu 8.4., udělá mi prý i náběry, tak jsem na všechno zvědavá, snad bude vše O.K.

l.u.c.i.e
29. bře 2010

Vendul, moc pěkná fotka. Sluší ti to. Nejhorší na tom je, že člověk nepozná jestli je těhu nebo jestli dostane menzes. Moc ti přeju, aby se nedostavila a někdy kolem pátku jsi hlásila //. Doufej dále a hlaď si bříško. Nic není ztraceno. 😉

Roby, rýma miminko nepoškodí. Za své těhu už jí mám potřetí... Přeju ti, aby nevolnosti brzo odezněli. Určitě budou všechny náběry v pořádku a možná uvidíš i své miminko.

Adenko, kdypak jdeš do Natalu?

vendulak
29. bře 2010

Roby my se tu asi ještě "neviděli" takže moooc gratuluju k těhu!
A můžu se zeptat...tobě v těhu řekli, že nemůžeš kapky do nosu na alergii? A co prášky? Já jsem hodně velkej alergik a beru prášky už celý roky, bez nich už bych nebyla schopná se ani nadechnout. Teď beru Xyzal a ještě stříkám každý ráno do nosu Avamys. A fakt si nedokážu představit že bych měla být zrovna teď v tich pylech bez toho 😕. Ale samo že kdyby to znamenalo nějaká rizaka pro případný těhu tak bych se pokusila to řešit nějak jinak. Ale mě doktorka na alergii nic neřekla i když ví že se snažíme otěhotnět a i gyndař i v Natalu ví že tohle beru a taky nic na to neříkali...? 😕

vendulak
29. bře 2010

Luci díky 😀 😉, i když to byla fotky vyhrabaná tak narychlo protože tamta mi byla smazána 😒. Luci já myslím že já bych to rozhodně nepoznala, už tolikrát sem věděla že to prostě nevyšlo a nevyšlo fakt ale i tolikrát sem na sobě našla tolik příznaků a myslela že vyšlo a ono zase nevyšlo 😀. Takže na svůj pozorovací úsudek bych stejně nevsázela 😀. A jo za chvíli půjdu zavést Utroš tak zase bříško pohladím a domluvím mu 😵 😀.
A jak vy jste se nakonec rozhodli s postýlkou? Koupíte tu sadu co si sem házela link? 🙂

l.u.c.i.e
29. bře 2010

Vendul, neboj se, ani já jsem to nazačátku nepoznala... Každé píchnutí jsem přisuzovala menzesu... Uvidíš, že to jednou vyjde. Doufám, že už to vyšlo 🙂 Jen bříšku domlouvej...
Včera jsme postýlku objednali. Takže jsem zvědavá kdy přijde... Ještě asi objednáme tuto záclonu. Moc se mi líbí... http://www.textilsoldan.cz/product_info.php?pro...

adenka84
29. bře 2010

Lucie, do Natlartu zavolám až dorazí mrška...To by mělo být do 20 dnů...Už jsme tam dlouho nebyli naposledy začátkem listopadu, ale uteklo to jako voda...

Vendulák držím ti palce, už jen týden a budeš znát výsledek....

vendulak
29. bře 2010

Luci já taky právě přisuzuju každé píchnutí přicházející mrše, ale kdyby mě mělo překvapit že je to jinak a že je to těhu tak já budu ten nejvíc nejšťastnější člověk na světě 😵.
Jé tak pak poreferuj jak se vám postýlka líbí ve skutečnosti! 😉 Záclona je taky moc hezká! Vy budete dělat miminku hned vlastní pokojíček? 🙂 Btw a když už jsme u té postýlky, co kočárek už vybíráte, nebo máte vybraný? Já kdysi strávila u prohlížení kočárku snad každý den celé hodiny 😀. Teď už radši ne.
Adenko moc děkuju!!! 😉 A můžu se zeptat jestli víte co vás teď bude v Natalu čekat dál?

l.u.c.i.e
29. bře 2010

Adenko, strašně ten čas utíká. Doufám, že se mrška nezaloudá a budete se moc objednat... Budete chtít nejprve zkusit IUI nebo půjdete rovnou do IVF?

l.u.c.i.e
29. bře 2010

Vendul, jojo, Matýsek už bude mít rovnou svůj pokojíček a tam bude bydlet s maminkou... Máme malou ložnici a tam se postýlka nevejde. Tak to musíme řešit takto. No co, manžel se aspoň v noci vyspí a až přijde z práce půjdu spát já 😀 Uvidíme, jaké to bude...
Určitě pak poreferuju, jaká je postýlka... Sama jsem zvědavá.
Kočárek zatím neřešíme. Je čas. Určitě ale nebudeme kupovat nový. Rozhodně bych chtěla čtyřkolku s nafukovacími koly.

vendulak
29. bře 2010

Luci tak to jo! My máme byt 1+1, sice takovej celkem prostornej, ale přece jenom pořád 1+1, takže my by jsme měli miminko jednou určitě u sebe, už tu pro něj mám dávno vymyšlený místečko 🙂 a tatínek holt bude mít smůlu 😀, ale on stejně spí jako dřevo 😀. Plánujeme potom časem pořídit něco většího se ví. Ale až tak za 2 roky 🙂, zatím máme pořád dost velkou hypču na tohle.
My taky jednou budeme chtít určitě čtyřkolku s nafukovacími koly, nějakej teréňák 😀. Máme 2 chaty na malinkých vesnicích, kam jezdíme celkem často od jara do podzimu, takže tam je to fakt třeba 🙂. Ale my asi budeme mít problém ještě že máme malá auta. Ale co to ještě jednou vymyslíme, zatím máme ještě hafo času. No zatímco vám už se to ale krátí 😉 🙂. Tak držím palce ať máte při koupi šťastnou ruku a pak jste spokojení i s kočárkem i s postýlkou! 😉

gambrinuska
29. bře 2010

ahojky holky, moc vás zdravi 😉
koukam jaký máte pěkný témátko 😀 už bych taky chtěla něco takového řešit ☹
Já už vyhlížim mrchu, tak snad tu bude brzy a začne se zas něco dít 😉
Vendul, kdypa budeš testovat?? 😀 těhu od mrchy jde hodně těžko rozeznat 😉 aqle držim palce, je tu plno bacilů 😀
Jo a gratulka Terce, budu na tebe myslet zítra, dej vědět co nejdřív 😅 😉 musíš ho rozmazlovat toho tvýho zmrzlíčka 😉

l.u.c.i.e
29. bře 2010

Vendul, my jsme právě před 3 roky byt 1+1 prodali a koupili si 3+1, ale jen 68m2. I tak jsme se zadlužili na 25let... Ale to tu asi každý 🙂 V dnešní době to ani jinak nejde.
Právě proto chceme taky tereňák... Nám se nelíbí ty městský kočárky. Nic nevydrží a my určitě budeme chtít jezdit do přírody na dlouhé procházky... Co ty víš, třeba kočárek i postýlku budete řešit do půl roku...

Gambrinusko ahoj, doufám, že mrcha brzo dorazí a ty budeš moct začít stimulovat s injekcema...

vendulak
29. bře 2010

Gambrinusko ahoj! 😉 No jo pěkný témátko, ale mě se zatím taky netýká úplně, ale přece doufáme že brzy bude! Mě, tebe i všech holek tady!!! 🙂
Jinak testovat jsem chtěla v neděli 4.4. Ale v pátek odjíždíme na chatu až do 11.4., tak mě nahlodává něco, abych zkusila testnout už v pátek. Že bych tedy kdyžtak k tomu mohla koupit i něco příťovi k tim narozeninám. Nebo naopak abych se s tím už předem vypořádala a neobrečela to na příťovi narozky. A taky abych kdyžtak mohla se podělit o výsledek ať už jakýkoliv tady a nenapínala vás víc jak tejden 😀.
Luci máš pravdu v dnešní době to ani jinak nejde. Jedině něco zdědit...Ale hlavě že nějaké to vlastní bydlení máme. Taková naeše rodinná hnízdečka 🙂 .
Gambrinusko taky sržím palce, aby na sebe mrcha nenechala dlouho čekat a mohla si začít co nejdřív s včelkama! 😉

douda
29. bře 2010

Ahoj krev v pohodě , hodnota HCG 658,7 tak mě připravují na dvojčátka , tady to nikdo tušil že holky 🙂